Форум Рідного Міста

Ноти та слова пісень

che_guevara - 19-5-2003 у 23:22

Спробую почати тему, на якій люди могли би обмінюватися нотами та текстами (сподіваюсь) українских пісень.
Для початку порекомендую:
http://gomin.uazone.net - досить багата база текстів народних пісень з простими midi-мелодіами.
http://www.accordion-note.narod.ru/catalog.htm#6 - ноти для баяну, в тому числі українскі народні пісні

Ihor Byra - 20-5-2003 у 14:50

Знаєш ти можеш зайти на мій сайт "Пісня Серця"
Він присвячений українській музиці і тим хто її любить. Я недавно почав його робити --- тобі судити чи дійсно
він заслуговує на увагу.:sing::sing::sing:

Пісня серця

Олексій Мачехін - 20-5-2003 у 17:35

Ух ти - надзвичайно приємно що мій сайт почали обговорювати. Це - раз.
Подруге - в мене виявляється з'являється конкурент і це одночасно і тішить і лякає.
Пропоную обговорити концепції наших проектів - Гомін та Пісня серця та, вразі чого, об'єднати зусилля.
Ваш хід.

Круціфукс. - 20-5-2003 у 19:57

http://www.leeds.ac.uk/music/Info/RRTuneBk/listings.html#ukraine

Рост - 21-5-2003 у 12:46

О! Раз зайшла мова про музіку, може хто підкаже, де у Львові можна купити струну Ямаха для акустичної гітари 0,09 мм? В трембіті вона тільки в комплекті, а купувати 12 струн, замість однієї не хочеться...

Ihor Byra - 21-5-2003 у 14:17

to Olexiy

Я не проти якщо б ми почали співпрацювати.
Якщо чесно я навіть не знав що існує сайт "Гомін", але зайшовши на нього він мене приємно здивував.
Гарна робота.
Оплески автору.

Iggorini

Олексій Мачехін - 21-5-2003 у 17:36

Я був на Вашому проекті - в мене враження цілком позитивне. Я тільки зараз починаю працювати над автоматизацією свого сайту, а Ви почали з цього і це вже приємно.
За останню добу змінилась структура на більш докладну і зрозумілу, але реклама в розділі Народна пісня все ще псує картинку.
Також приємно що з'явились мелодії в міді. Але те, що вони не прив'язані до текстів - значний мінус.
Всі тексти пісень що лежать без мелодій - мертвий груз. Користувач інтернету шукає пісні аби слухати та співати а не для читання.
Для читання є http://poetry.uazone.net - тут теж багато пісень. І сучасних також.

Останній мінус - ім'я. Запам'ятати його дуже важко.
Я цілком серйозно пропоную вам подумати над об'єднанням проектів. Вирішуйте якнайшвидше, поки не встигли розкрутити свій сайт і в нього не сформувалась аудиторія. Я можу запропонувати Вам переїхати на мій домен але за умови деяких змін Вашого сайту.
Пропоную обговорити це персонально в ICQ або в пошті.
Мені здається що разом ми зможемо більше ніж окремо.

З повагою, Олексій.

che_guevara - 22-5-2003 у 03:11

Пісня Серця у мене теж в букмарках.
Олексію і Іггоріні: поєднуйте, поєднуйте, щоб не було перетягування ковдри. Рекомендую переїхати до Юазони.
Гомін - це гарне ім'я. В Кієві хор Ященка так зветься. А спочатку здалося, що сайт мертвий, особливо, коли мило на ...@ua.fm повернулося. Я якраз хтів запропонувати скани нот або міді.
Автоматизація - прекрасна ідея.

Рост - 22-5-2003 у 09:14

Щодо такого проекту побажання.
Дуже хотілось би, щоб були, по можливості, тексти з нотами, гітарною аплікатурою і також мелодія в міді чи мп3-форматі.

Олексій Мачехін - 22-5-2003 у 10:17

:D
Все це є на Гомоні. Там тобі й мп3 якщо хочеш послухати і міді щоб ноти подивитись. Гармоні асістант тобі міді розпакує у ноти і акорди поставить.

Рост - 22-5-2003 у 11:20

От і добре би було ще вказати лінк, де той асистант лежить...
Я знайшов Його тут
Мо, варта зробити підрозділ "софт", де викласти і цього асістанта, і Winamp. Це ж все фріварне...

Олексій Мачехін - 22-5-2003 у 13:10

:(
Так, нібито, хоч я й не впевнений. Але викласти його - це підняти трафік тій добрій людині, що надала мені місце під проект. В нього доречі й окрім мене достатньо нахлібників.

Ihor Byra - 22-5-2003 у 14:42

to Olexiy
Я не проти! Чекаю твоїх пропозицій Я написав тобі мейл --- відпиши

Ihor Byra - 22-5-2003 у 14:45

to Olexiy

В тебе непоганий сайт, але дещо в ньому я би змінив та додав.
Дуже бракує книги для гостей
Доречі переробити її в PHP це б було класно!
Чи підтримує сервер на якому є твій сайт PHP & My SQL???

Олексій Мачехін - 22-5-2003 у 14:46

Так, пыдтримує - я зараз добиваюся до адміна - він рідко пошту дивиться

Олексій Мачехін - 22-5-2003 у 14:48

Якщо ти не проти, то я сьогодні ж (але вдома ввечері) розроблю пропозиції та умови щодо співпраці і помагай нам Бог! :)

Ihor Byra - 22-5-2003 у 15:25

Я не проти ---- чекаю на твій проект
Це мусить бути щось класне :sing: :sing: :sing:

Олексій Мачехін - 9-10-2003 у 22:36

Щось у нас з тобою заглохло. Мо ще раз спробуємо?

Східняк - 10-11-2003 у 21:21

Олексію в тебе чудовий, потрібний людям сайт, але його дуже мало знають в Україні. Я його випадково знайшов ще до приходу на цей форум. Чому він не проіндексований у пошукових системах. Наприклад, я ввів строчку пісні "Горе тій чайці, горе тій небозі", що є на сайті, в пошук Гугля, і він не видав посилання на http://gomin.uazone.net/

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 22:22

Незнаю чом це гугль його не знає - його знає мета, укроп, уапортал, бігмір, ще якісь.

Андрій Пелещишин - 10-11-2003 у 23:55

Зробіть звичайну навігацію, без JavaScript - і буде вас гугл знати. Просто лінки записані як


document.write('<iframe src=menu.html width=180 height=800 frameborder=0 vspace=0 hspace=0 marginwidth=0 marginheight=0 scrolling=no></iframe>' );


для Гугла не існують. І робот по них не ходить. Яндекс здається також.
IFRAME також може викликати в Гугла антипатію

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 11:31

А якщо я внесу все в БД, то сайт можна закривати?

Андрій Пелещишин - 11-11-2003 у 15:31

Закривати чи ні - Ваша справа. Але я б не радив.
Витягання з БД - то справа сервера. Гуглу до того діла нема.
А ЯваСкріпт виконується на клієнті. Якщо звісно клієнт його підтримує (наприклад броузер). Робот пошукової машини також клієнт. Але без підтримки ЯваСкріптів, Флешів DHTML та інших подібних технологій. От він і не бачить лінків.

Хочете зрозуміти його (робота) - відключіть ЯваСкрипт у броузері і подивіться на свою сторінку. Лінків там не буде.
Крім того мені здається, що робот Гугла не ходить по лінках, що прописані в тегах, що відрізняються від тега A
Можете також скористатися інструментом, адресу якого я наводив у треді про веб-дизайн у відповіді Чарівнику.

Тому хочете, щоби гугл ходив - не використовуйте ЯваСкріпт при формуванні посилань та поміняйте IFRAME на A

На сервері робіть що хочете, тільки забезпечте на сторінці прямі посилання (бо деколи ще можна redirect зустріти - коли сервер замість сторінки повертає повідомлення 302 або 303)