Форум Рідного Міста

Вуличні танці

Тарас Гулка - 6-8-2003 у 11:52

В минулу неділю прогулювався центром міста десь о 18-19 год. Коло пам'ятникака Шевченка побачив натовп людей (150-200 чол.), що стояли колом. В центрі кола показували викрутаси з десяток брейкерів. Дуже цікаве видовище. Я свого часу був на першому чемпіонаті України з брейку, але там хлопці мусіли відтанцювати обов'язкову програму, а тут кожний показував все що може (крутіння на голові, скакання на одній руці та багато іншого). Я так зрозумів, що вони часто там танцюють

Лише одне зауваження: можливо доцільніше перенести ці танці з центру міста (наприклад до пам'ятника І.Франка)

А яка Ваша думка і з приводу танців і з примоду місця?

fish - 6-8-2003 у 12:05

може там майданчик рівніший

Наталка - 7-8-2003 у 21:15

Якось пробігала повз ЦУМ у Києві, а там грали вуличні музиканти, саксофон, гітара і, здається, флейта. Чудово грали! І йшла собі літня пара - років десь по 60, перезирнулися, жінка поставила свою сумку біля підземного переходу, і вони видали такий вальс, що молодь жуйками своїми давилась від здивування. Я не витримала, потім підійшла, спитала, де вони так танцювати навчились - сказали, у Гідропарку, на танцях для тим, кому за... багато, як то назвала пані. Більше вуличних танців я у Києві не бачила. А хотіла б...

З приводу переносу місця - із зрозумілих причин нічого сказати не можу :)

Наталка - 11-8-2003 у 00:07

25 серпня на майдані Незалежності у Києві має пройти вальсовий фест. Це, звичайно, не вуличні танці, але анонсується участь як професіоналів, так і аматорів. Хочеться подивитись. А може, і участь прийняти :saint: Я так люблю вальс...

dr.Trollin - 11-8-2003 у 07:31

Наталка 7-8-2003 в 21:15
< молодь жуйками своїми давилась від здивування >
та ж будьмо зрештою таки щирими:
від Заздрості ото вони давилися! :-)