Форум Рідного Міста

Спочатку прочитай

Василь - 28-8-2003 у 07:33

Пропонуємо розпочати хіт-парад української музики за такими правилами:
1.Переможці хіт-параду визначаються кожного місяця.
2.Створюється тема <місяць>.<рік>.пропозиції, де кожний дописувач форуму може вказати трьох виконавців з піснями, які на його думку мають попасти в хіт-парад; термін подання пропозицій до 15 числа відповідного місяця; не обов’язково в одному повідомленні подавати відразу 3 пропозиції, однак пункт 3.
3.Десять пропозицій, які набрали найбільше голосів попадають в опитування <місяць>.<рік>.опитування, яке проводиться з 16 числа до кінця відповідного місяця. Якщо кількість голосів однаково, в хіт-парад попадає пісня, яка була запропонована швидше.

Побажання: замовлення виділяти жирним.
Якщо можете робіть лінки в неті на пісні, що пропонуються.

Василь - 28-8-2003 у 07:38

Якщо в когось є правки чи побажання - висловлюйтесь.
1 вересня буде створена тема Вересень.2003.Пропозиції

Nazar - 28-8-2003 у 11:29

Як на мене, то у вересні в хіт параді буде лише Плач Єремії, і обговорення буде лише про те, яка з композицій більше до вподоби враховуючи свіженьку "Світло та сповідь".

Тепер питання - ми говоримо про хіти?
Тоді подайте визначення слова "ХІТ" в українському тлумаченні.
Чи ми говоримо про ту музику, яка нам подобається?
В мене то є досить асоціативне. Тобто, можу цілий день захоплюватись якоюсь старою композицією і стверджувати, що вона є найкращою.

Але менше з тим, мої пропозиції у власному рейтингу (гадаю нічого дивного в тому нема, що більшість з "Є";), отож:
1. Соломія Чубай - Тиша не вміє співати
2. Тарас - Пастух Пустай
3. Барбара - Я тебе люблю.
4, Кому Вниз1990 - І Ви покинули.
5. Без цукру - У всьому винна я.
6. Барбара - Гобелен.
7. Чорний Вересень - Велосипед.
8. ГоДо - Трава.
9. ГоДо - Святий (Сейшн в Ляльці).
10. Чорний Вересень - Не втікай.
11. Ніагара - Місто.
12. Річ без Господаря - Трубач.
13. Плач Єремії - проект Крук.
14. Ті, що падають вгору - Ріка.
15. Дивні - А чо мені нічо сказати ти не мож?
16. Афродизіяки - Джульбарс

І ще мені дуже до вподоби Далі..., але поки не маю їх записів, тому їх не включаю до таблиці.

Василь - 28-8-2003 у 12:46

Ми говоримо про ту музику, яка нам подобається. А з пропозиціями трохи почекай і вибери 3 - більше від одного дописувача в один місяць прийматись не будуть.

Наталка - 28-8-2003 у 14:09

Я теж трохи почекаю - до 11 вересня. :D А десь 12-13 подам свої три пункти. Ідея хороша - про хіт-парад, а музика, яка торкається душі, яка хвилює і пестить, зачаровує і підтримує, не може постаріти ;)

Nazar - 28-8-2003 у 14:35

Та нi, Наталю. Я не про старiння, а про тимчасове вподобання. Не може ж рейтинг складатись постiйно з одних i тих самих композицiй.

Наталка - 28-8-2003 у 14:56

А, то ви боїтесь саме одноманітності? Думаю, ця загроза дещо перебільшена :) Людей на Форумі багато, на колір та смак товариш не всяк, крім того, будуть з’являтися нові композиції, та й старі випливають частенько - сьогодні одну згадаєш, завтра інша до душі припала... І хіт-парад за місяць складається... ні, думаю, не буде такої вже тотальної однаковості :)

Odarka - 29-8-2003 у 13:24

А я пропозиції зможу вносити?

Наталка - 29-8-2003 у 15:07

А чом би й ні, Одарочко? Ніяких обмежень, ніякої дискримінації! ВСІ дописувачі Форуму мають право на участь у формуванні хіт-параду. :D

Василь - 29-8-2003 у 15:08

Всі дописувачі форуму мають рівні права, так що, Одарко, можеш вносити свої пропозиції. Гадаю всім цікаво якими вони будуть.