Форум Рідного Міста

Чи поміг вам Форум знайти нових друзів?

Андрій Пелещишин - 13-9-2003 у 22:43

Голосування мабуть робити не доцільно. Але як один з авторів і "ідеологів" проекту хотів би знати - чи Форум допомагає учасникам розширювати коло знайомств (не тільки "віртуальних" а й "фізичних" ) і чи є з того якась користь.

Олексій Мачехін - 13-9-2003 у 22:45

Риторичне це питання.
Так що, пане Андрію, закривайте тред одразу - форум хвалений-перехвалений, робить внесок в культуру (хоча б вірші гляньте) і розвиває форумців та їх стосунки.

Андрій Пелещишин - 13-9-2003 у 22:49

Ну крім похвал мені і інші речі цікаво знати. Наприклад, наскільки "віртуальні" користувачі Форуму потім виявляються схожі на своїх "фізичні тіла"?
Чи не зависока степінь анонімності на Форумі, чи не перешкоджає це нормальному спілкуванню?

Олексій Мачехін - 13-9-2003 у 22:56

Ступінь анонімності кожний визначає собі сам, проте він занадто низький, як часто виявляється в таких випадках. Фізичні тіла майже ніколи не відповідають уявним, проте зустрічаючись і дивлячись в очі знайомим з форуму ставлення геть інше якби б просто познайомитись. Таке враження, ніби людину зі школи знаєш :)

Олександр Ганущин - 14-9-2003 у 11:58

Ну не думаю, що треба закривати - хай кожен висловиться, Пелещишина похвалить. А мені... Ну от Назар мені допоміг диска записати. Треба з ним якось контакт поновити, а то з тими виборами. З зіронькою пора зустрітися. А щодо ступеню анонімності... В інтенеті достатньо місць де можна бути повністю анонімним. Здається, наші основні дописувачі Форуму не такі. Я саме тому і навів купу даних про себе.

Наталка - 14-9-2003 у 13:41

У мене завдяки Форуму з’явились прекрасні друзі, і у Львові, і у Києві, і, маю надію, в Запоріжжі також ;). А що до ступеню анонімності, то тим тут і добре, що ти його визначаєш сам для себе. Що ж до відповідності "віртуальних" користувачів реальним, то, як на мене, в житті Форумівці ще кращі! :) Ех, люблю приємні несподіванки! :D

Авжеж

Круціфукс. - 14-9-2003 у 15:27

Поміг, і з користю також; з Форумом - у світле майбутнє!

dr.Trollin - 15-9-2003 у 00:58

Маю надію, що ще допоможе і в реалі задрУжнитися
(як тільки вдасться вилізти "в люди" (ака "в реал";),
від наукоборництва відірвавшись/відволікшись)

Щодо ступеню анонімності -- то, принаймні щодо мене, ота анонімність більше є - своєрідним антиспамовим захистом (цебто не те щоб дуже я й ховався).

А то я вже у ФІДО (з огляду на примусове "реальне" туди входження) на "московських" спам-розсилках засвітився було раз :(
ой, булО !!!!

Nazar - 15-9-2003 у 07:46

Однозначно допоміг!
І також однозначно погоджуюсь з Наталкою про те, що у фізичному знайомстві форумці кращі за віртуальних. Встиг познайомитись вже з багатьма!

Слава форуму!
Пелещишину слава!

Odarka - 15-9-2003 у 10:29

Форум супер!!!
Особливо дякую за друзів, бо вони дійсно знайшлися і це безмежно тішить, боя в же втратила надію, що я на цьому світі однодумці.
Дякую!!! Героям Слава!!!

Василь Яворський - 15-9-2003 у 10:35

Та файний форум, файний. І Пелещишин молодець. Найкращий доказ - кількість повідомлень і тем.

Volodymyr - 15-9-2003 у 12:16

моя думка.

знаєте, досить несподівано надибати місце, де люди просто спілкуються, без взаємних образ, наїздів та нахабсьва. для мене - це маленька оаза у цій пустелі життя...

і зі львовом пов'язане те, що найбільш мені дороге... отаке.

fish - 15-9-2003 у 15:22

добре те, що нас тут наразі порівняно невелика кумпанія, саме в такій налагоджуються найкращі товариські стосунки.

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 15:24

Бо якщо було б більше, то просто формувалось кілька компаній навколо певних тем та поглядів - і це теж було б непогано :)

Volodymyr - 15-9-2003 у 15:42

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Бо якщо було б більше, то просто формувалось кілька компаній навколо певних тем та поглядів - і це теж було б непогано :)


мабуть, але б зникла певна камерність цього проекту...

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 15:55

Чесно кажучи до кінця травня в мене й гадки не було що активних дописувачів тут не так вже й багато - я відчував себе на людному форумі і часто навіть не дивився на ніки. І нічого - приємно було спілкуватися.

Volodymyr - 15-9-2003 у 16:00

можливо... :)

просто я був дописувачем (користувачем?) одного форуму, котрий було безжально вбито саме багатолюдністю...

Василь Яворський - 15-9-2003 у 16:18

тобто? як можна вбити форум багатолюдністю?

Volodymyr - 15-9-2003 у 16:40

просто з'являються люди, котрі вважають, що тільки вони знають що правильно, а що ні...
і, мені здається, не може бути великої компанії, що переймалася спільними проблемами - тоді це переростає у рух, політичний чи профсоюзний.

моя думка.

fish - 15-9-2003 у 16:50

та... порівняти той же смітник два роки тому і зараз... Лавина людей, усорокове підняті теми, які старим давно нецікаві і ті лиш кпинять, а молоді так часто міняються, що перетворюються у твоїй уяві на загальну брунатну масу, з якої годі вихопити окремі особистості. Бачиш їх, прости Боже, не як людей уже, а як якийсь електорат. Гарно хіба для соціологів. Відсів випадкових людей уже не відбувається, бо вони чудово починають розумітися між собою. Одне: не компанія, а юрба.

Odarka - 15-9-2003 у 16:55

Це правда, бо з часом створюються певні клани, згуртовані, які не дуже люблять новачків, хоча я також була тут новачком і мене дуже добре тут прийняли.
А ми доречі часом посварюємося, бо незавжди думки збігаються, але це нормально, бо люди ми різні...

Volodymyr - 15-9-2003 у 16:58

сваритися ж, а не брутально ж лаєтесь :)...

просто навіть модератор - і той - "рєдіска"... я про той, звідкіля прийшов...

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 16:59

На мене, коли був новачком, взагалі ніхто не тис. Хоч я, каюся, іноді дозволяю собі звертату увагу дописувачів на тон повідомлень чи неприпустиме ставлення скажімо до північних наших сусідів.

Odarka - 15-9-2003 у 17:10

Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
сваритися ж, а не брутально ж лаєтесь :)...

Я і в житті не лаюся:D
Бувають українські народні слівці, яких мене бабця навчила, але не лаюсь :D
Хіба тобі неприємно, що тебе тут не матюкають, не виганять, а просто розуміють, навіть співчують - це щодо твоєї теми;)

Volodymyr - 15-9-2003 у 17:14

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Я і в житті не лаюся:D
Бувають українські народні слівці, яких мене бабця навчила, але не лаюсь :D
Хіба тобі неприємно, що тебе тут не матюкають, не виганять, а просто розуміють, навіть співчують - це щодо твоєї теми;)


соррі, а ми про що? бо я вже заплутався :)

Odarka - 15-9-2003 у 17:18

Я також :(

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 17:18

Все! Час вам зупинитись і розцілуватись :D

Odarka - 15-9-2003 у 17:19

Я згідна, а ти приєднаєшся? :)))
P.S. Бракує тут Наталки :(

Volodymyr - 15-9-2003 у 17:26

:)

повертаючись до теми, так, сподіваюсь...
за мій старий - це точно,
за цей - сподіваюсь...

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 17:31

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Я згідна, а ти приєднаєшся? :)))
P.S. Бракує тут Наталки :(


Наталка стогне на роботі без мережі - ми з нею листуємось.
А от приєднатись... пан Андрій завбачливо не виніс поцілункових смайлів - саме вони є ознакою початку фивольного тону на форумах. Такщо :P;):P

fish - 15-9-2003 у 17:58

ну й дарма! Нащо нам картинки, ми що, не обійдемося загальновідомим :-)***

dr.Trollin - 16-9-2003 у 07:45

2Odarka
<боя в же втратила надію, що я на цьому світі однодумці>
та є, але переважно у партизанці (ака підпіллі)
- фіг знайдеш, як паролю не знаєш.

Користувач Олесь - 16-9-2003 у 10:14

Форум допоміг мені знайти навіть старих друзів :). Нових також, але наразі тільки віртуальних, реально я ще ні з ким з форумівців не зустрічався.

Василь Яворський - 16-9-2003 у 10:36

Віртуальна дружба, це також дружба. Зрештою друг, деколи потрібен аби дати пораду чи розрадити. Форуму це цілком по силах. Можливо, навіть і так деколи краще. Лекше вилити душу тому, чиїх очей не бачиш і не бачиш його реакції.

Odarka - 16-9-2003 у 13:07

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
Ти мені написав на U2U, але чомусь воно у мене не працює. Пиши на мейл або вишли свій! Добре?:D