Форум Рідного Міста

Дивакуватості нашого часу (флеш-моб)

kallisto - 23-9-2003 у 16:36

Вже багато разів чула про нову забавку: флеш-моб. Фішка (це не про нашу Фішку) в тому, що люди реєструються на сайті, їм приходить СМС-ка, щоб вони прийшли в певний час в певне місце, одягнуті в певний одяг і виконали певні дії. Вже таке було в Києві в ТЦ "Квадрат", там молоді люди приходили до пальми, мовчки фоткали її та йшли собі геть. Вони повинні були бути одягнені по-діловому та бути в темних окулярах. За свідченнями самовидців, зібралося до 100 чоловік. Вони прийшли, скажімо, на 16:30, сфотографували та без зайвих розмов та посмішок пішли геть. Кожен був поодинці. Або ще було в МакДоналдсі. Там клали квіти до ніг фігури клоуна. Хто пояснить: а в чому прикол?:o

Олексій Мачехін - 23-9-2003 у 16:43

Прикол в тому, аби весело пожартувати. В Макдональдсі на поштовій ті самі люди збирались о 19-35 з надутими презервативами з намисом маркером "Макдональдс", вишикувались в чергу і купили всі по морозиву-ріжку. Їм від того весело. Так само колись мені було весело з другом біля дурки в піжамах людей трішки полякати - домагатись, вірші їм читати. Потім переріс. Мабуть тут проблема самооцінки.

kallisto - 23-9-2003 у 17:05

Але це ж роблять в основному не діти. А дорослі дядьки і тітки. Я не можу цього догнати. А ти чесно все це робив?

Олексій Мачехін - 23-9-2003 у 17:13

Біля дурки? Так. Мені було 17 і я з надзвичайною втіхою цитував вголос Павлова перед його пам*ятником (дуже цікава цитата була, проте я її вже ніц не пам*ятаю), читав людям Пушкіна та Єсеніна, та чого ми тільки не виробляли... Єдине, що не виробляли - то ні до кого серйозно не домагалися. Жарти жартами а агресивно лякати перехожих не хотілося.

fish - 23-9-2003 у 17:28

я би чесно із задоволенням до того долучилася. Мені подобається робити щось незвичне я від цього вільною почуваюся. Та я б зараз і у жмурка із задоволенням погралася, дарма що доросла поважна панєнка.

kallisto - 23-9-2003 у 17:31

Не знаю, я б точно того не робила. Може, тому, що не маю часу на це. Можу піти в ліс і там робити все, що хочу, або влітку залізла на віддалений пляж і там загаряла... ну, коротше, загаряла, а місцеві рибалки шиї позвертали. Але це - я вважаю, що це марна витрата часу.

Олексій Мачехін - 23-9-2003 у 17:44

:)
Вихід за рамки - не марнування часу. Наше суспільство, як вже зазначалося, знаходиться під владою забобонів. Їх можна непомічати, пильнувати, створювати нові, а можна порушувати зайві.

Замальовочка:
Париж, жвавий автомобільний рух. На середину вулиці виходить дівчина, сідає на розмежувальну лінію, розгортає обід і починає їсти. Це бачить коп - підходить і стає поруч - аби ніхто випадково не зачапив.

Як на мене - нормальна ситуація.

Ще одна - Київ, День міста.
Ми з друзями вдягаємося в піратські костюми, робимо бутафорську шарманку з ручкою від м*ясорубки (всередині магнітофон із зацикленою мелодією), садимо на неї паперового папугу і вйо по центру міста продавати предсказання майбутнього - хороші по 25 копійок, правдиві по 50. Насправді всі беруться з однієї корзини і є виключно нейтральними (всього 30-50 різновидів). "Збирання коштів на відновлення Бялоруського піратського флоту!!! Купуйте предсказання!!!"

Знаєш скільки усмішок? А здивувань, коли людина просить покрутити і через хвилину-другу розуміє що там магнітофон?
Батарейки ми виправдали, ще вистачило на пачку морозива кожному і все. Але день не пропав марно :)

kallisto - 23-9-2003 у 17:54

2Олексій
Дуже класне проведення часу. Коли наступного разу таке робитимеш - свисни, мені цікаво взяти участь.

То я власне так і не зрозуміла: ти б приєднався до флеш-моберів?:P

Олексій Мачехін - 23-9-2003 у 17:57

Навряд на таке ще колись піду, бо немаю часу, тай натхнення вже не те :( старіємо мабуть, одомашнюємося ;)

До флешмоберів приєднався б якби не мав іншої альтернативи для самовиразу. Я їх маю безліч, проте немаю на них часу. А взагалі ідея непогана і цікава. Там є над чим подумати - оригінальні моби дуже веселі.

Наталка - 23-9-2003 у 19:52

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ще одна - Київ, День міста.
Ми з друзями вдягаємося в піратські костюми, робимо бутафорську шарманку з ручкою від м*ясорубки (всередині магнітофон із зацикленою мелодією), садимо на неї паперового папугу і вйо по центру міста продавати предсказання майбутнього - хороші по 25 копійок, правдиві по 50. Насправді всі беруться з однієї корзини і є виключно нейтральними (всього 30-50 різновидів). "Збирання коштів на відновлення Бялоруського піратського флоту!!! Купуйте предсказання!!!"

Знаєш скільки усмішок? А здивувань, коли людина просить покрутити і через хвилину-другу розуміє що там магнітофон?
Батарейки ми виправдали, ще вистачило на пачку морозива кожному і все. Але день не пропав марно :)


Оце дійсно клас! Оскільки старіти мені далі нікуди, бо моя шефіня мене сьогодні обізвала солідною тіткою, коли я хотіла причепити на плече наклейку-"скорпіона", попереду тільки молодість! :D:D:D Тому у такому я теж прийняла б участь! :) Дуже оригінально і куди цікавіше, аніж під дуркою людей лякати ):baddevil:
(А ту наклейку я все одно причепила, тільки туди, де спина закінчується, а дзвінниця починається ;)