Форум Рідного Міста

Яких українських виконавців ви терпіти не можете?

Василь - 5-12-2002 у 09:41

На прохання багатьох дописувачів, подається нове опитування.

Nazar - 5-12-2002 у 11:44

:D:D:D:D:D
Бальзам на душу! Так би взяв і за всіх би проголосував! Треба зробити, щоби можна було ставити декілька крапок, бо важко розірватись між смекрдючкою та поплавським, а тут ще крім них непочатий край роботи! :D:D:D:D:D

Павло Жежнич - 5-12-2002 у 16:49

А де Павло Зібров, Таісія Повалій?

Ярослав Новицький - 13-12-2002 у 22:48

Правильний результат цього опитування буде, коли у всіх буде по 100% (сто) відсотків :D:D:D
...та... вибрати важко!
але таки сердючка виграла!!!
У Р А !!!
голосую за неї :D

Юрій Сєров - 15-12-2002 у 14:20

Не розумію чому голосують за Білик, якщо є такі "достойники" як Кравчук, Поплавський, Сердючка.

Василь - 17-12-2002 у 08:39

Просвітли мене якого народу він співак? Тобто я його (себто її, а фіг його знає кого) взагалі ніколи не чув. Однак від багатьох знаю, що це "круто"

Nazar - 17-12-2002 у 19:17

Взагалі супер що визначились з тим, що це Воно. Але помилки в цьому розділі все одно є - такі іменники як "поплавський" чи "сердючка" слід писати з малої літери:cool::D та і всіх решта теж.

Павло Жежнич - 21-12-2002 у 01:58

А хіба воно, тобто Вєрка Данилко, чи то Андрій Сердючка, чи то... ну ви зрозуміли, є виконавцем? І слово "терпіти" в цьому контексті є, можна сказати, компліментом.

Користувач Олесь - 3-2-2003 у 20:04

Поплавського і Смердючку можна було поставити разом під одним пунктом.
Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
:D:D:D:D:D
Бальзам на душу! Так би взяв і за всіх би проголосував! Треба зробити, щоби можна було ставити декілька крапок, бо важко розірватись між смекрдючкою та поплавським, а тут ще крім них непочатий край роботи! :D:D:D:D:D
:lol::lol:

Ростислав Антимис - 15-4-2003 у 16:45

ага, я спробував за кількох проголосувати - не виходить :((

Зіронька - 7-6-2003 у 11:44

А ніхто не задумувався, чому цю ж сердючку хтось та слухає-таки? Яку нішу у нашій так званій українській естраді вона/він заповнює?

Наталка - 7-6-2003 у 18:47

Я вважаю, що подібні, як би їх назавати, діячі, не заповнюють ніяких ніш, а просто розтікаються, як нафтові плями - по поверхні океану. А що до так званої "естради" - я сьогодні випадково впіймала одну радіостанцію на УКХ, і була приємно вражена тим, яку якісну і професійну, дійсно українську естраду там крутили. А неприємно - тим, що за дві години так ніхто і не назвав виконавців. Важко пробитись цим рибкам крізь шар нафти "поплавсько-сердючок" на поверхню. Але вони не здаються. ;)

Олексій Мачехін - 7-6-2003 у 23:12

Висловлюючи свою власну думку:
Мені Руслана дуже подобається. Може мені хтось скаже, чим вона вам невгодила окрім того, що виїхала зі Львова?

А от щодо терпіти не можу, так тут список треба переглянути, бо:
Поплавський виконавцем не є. Ректором, доречі, теж. Мало хто про це говорить, але він не є обраним ректором. Його "спустили" на голову бідолашному кулькові. Там взагалі пів року два ректори було - обраний та призначений.
Смердючка то теж не виконавець, то смертний гріх.

А от кого я терпіти не можу, так це Вакарчука. Хоч музика Океану мені і подобається.

Odarka - 9-6-2003 у 12:44

Щодо Руслани - вона тиран - москаль - фальшива і недобра людина, яка нікого не поважає крім себе - люди відчувають погану енергетику і тому преважно, коли вона закриває концерт більшість розходиться. вона штучно створена. Я її також полюибила після Таврійських ігор, але познайомившись з нею ближче...якось розлюбила...вона просто машина для заробляння грошей!

Яндрух - 9-6-2003 у 12:56

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій

А от кого я терпіти не можу, так це Вакарчука.


2 Oлексій,

Ну і чим, цікаво, тобі той Славко не подобається?

Олексій Мачехін - 9-6-2003 у 21:37

Для Яндруха.
Щодо Вакарчука - особисто мені надзвичайно неподобається його поведінка та ультрамодність які, окрім раптового забуття половини алфавіту, чомусь висловлюються ще й у гидуванні власними прихильниками та задертими ногами в національній опері України.
Я вже намагався підняти тут цю тему, але через зайву емоційність повідомлення було знято модератором.

Олексій Мачехін - 9-6-2003 у 21:44

>Щодо Руслани... ...вона просто машина для заробляння грошей!
М-м-м, а де це видно?
Мені здається чи вона буде на дармових концертах на свято пива? Коли виконавець - засіб заробити гроші, то його везуть до Києва і квитки не можна дістати через шалену рекламу. Чогось я такого із Русланою не бачив.

Натомість приїжджали до нас Океан - от де машина для заробляння грошей (Пепсі згадайте)!!!

Ще терція задарма в Киеві не виступала багато років. І на концерт пробитися неможливо.

З іншого ж боку заробляння грошей - не така й погана справа. Цим займаються всі і Ви також. Просто кожний продає своє. Хтось вміння програмувати, хтось вміння співати.

назвіть мені хоч одного виконавця який би не погодився прийняти участь у медіа проекті з перспективою заробити гроші на життя? Чи може це нормально коли людина співає всім свої пісні, працює над ними та працює "качєгаром"?

Східняк - 13-6-2003 у 18:36

Як на мене варто додати подружжя Білоножків, Аллу Кудлай, Повалій, гурт Соколи, Павла Дворського

LLLover - 14-6-2003 у 19:49

жах який... хіба ж то виконавці?

Яндрух - 14-6-2003 у 21:07

Ясно, шо виконавці. Твої мама і тато напевно їх слухають.
Мені з цієї "когорти" подобаються хіба шо Назарій Яремчук, Василь Зінкевич і ше там є якісь...

Легше назвати тих. хто подобається, бо тих. хто не подобається - мільйон!

3003 - 17-6-2003 у 10:13

Сердючка - особистість, тому до неї є ставлення. Пономарів та Лорак - навпаки. Мені особисто Сердючка подобається підходом до промо, як і Поплавський, як і Віа-гра.
Підходом до музики мені подобаеться Руслана, Рудницька і Білик.

Linderman - 22-6-2003 у 11:34

Майже всі!!!

Василь - 8-7-2003 у 07:30

Може хтось пояснить: А що рос. Малінін настільки крутий співак, що на нього має ходити президент Укр? Просто я його ніколи не чув

Наталка - 8-7-2003 у 10:22

Та він же рос. співак - як може Татусько відмовитись від такої нагоди, зайвий раз засвідчити, який він вірнопідданий губернатор Малоросії... :( А що до власне Малініна - голос має, як мені видається; він, в основному, романси виконує, але мене чомусь те не зворушує. Кілька пісень чула, і все.

Markijan - 8-7-2003 у 20:31

Голос він дійсно має, що є досить нетиповим для популярних
російських виконавців. Але дратує інше: чому у Києві чи не на кожному стовпі його личко видніється, звідки ж така реклама,
вона теж коштує чимало(щось не віриться мені, що він сам за
неї платив). Та й не співак він найвищого рівня. Хоче співати -
хай співає, та навіщо робити з цього подію державного рівня,
це ж далеко не Паваротті. Та на жаль багато хто з тутешніх
навіть не знає про виконавців світового рівня, та їм і не цікаво, як по радіо суцільна російська мова, то навіщо розуміти
якусь іншу - вони вважають, що цього достатньо.
Коли це все зміниться - не знаю.

Сусід - 10-7-2003 у 10:51

Проблема не в тому, на мій погляд, що нема гідних виконавців на українській сцені... Вони є... і дуже оригінальні при цьому...Проблема у грошах ... Як молодому,талановитому виконавцю пробитися до ефіру? Куди й з грошами не всіх пустять... Тут і проблема зміни поколінь, і проблема клановості, і політика (в т.ч. антинаціональна), відсутність підтримки як держави , так і нас... Ми тут всі говоримо : ой, як погано та паршиво... А що ми робимо особисто для того ,щоб було краще...? Осуджувати все підряд - найвигідніша позиція для того, хто не може запропонувати нічого конструктивного... Де той дядько, хто згуртує людей задля пошуків нових талантів..? Чому б не створити громадську організацію для підтримки молодих виконавців? Я б не відмовився вносити членські внески в таку організацію щомісяця, щоб лише знати - гроші пішли на запис альбому або промоцію гідного виконавця... Принаймні - українського... Не трендіти тра", а щось робити... Не чекати ,коли MTV прийде і когось розкрутить, або прийде Ваня з Півночі і вкладе гроші в Україні, треба рухатись самим... Мені було б дуже цікаво почути конкретні пропозиції, візії людей, для яких ,я думаю, підтримка української музики справа не тільки бізнесу, але й душевна необхідність...

Наталка - 10-7-2003 у 15:45

"Чому б не створити громадську організацію для підтримки молодих виконавців? Я б не відмовився вносити членські внески в таку організацію щомісяця, щоб лише знати - гроші пішли на запис альбому або промоцію гідного виконавця... Принаймні - українського... "

А давайте створимо! Я перша і запишуся! І членські внески платитиму, хоч готівкою, хоч зі свого рахунку! Тільки питання є - вірніше, навіть кілька питань. По-перше, потрібен дійсно класний організатор! Де його взяти – не знаю, бо сама якщо і годна щось зорганізувати, то лиш подруг своїх за келихом вина “Плач Єремії” послухати. :) Ну, немає в мене тої жилки, яка робить людину хорошим адміном :o Як письменниця, що приймала участь в конкурсі “Коронація Слова”, скажу, що вже четвертий конкурс буде проводитись на гроші мецената. Вдумайтеся – якби не одна-єдина людина, скільки цікавих, талановитих авторів залишилися б невідомими або маловідомими? З музикою, по моєму, ще гірше, бо такої людини нема... Чи ми не там її шукаємо? Чи просто не вміємо шукати? Ну, в те, що важко буде довести, на розкрутку кого пішли грошів - нових талантів чи членів родини керівництва організації (бо бувають же випадки, коли це - два в одному, мені такі відомі), а також про те, що на всіх не вгодиш, думки різняться, і тому в промоції буде певний суб’єктивізм (бо смаки у всіх різні), я не заглиблюватимусь. Скільки тим організаторам доведеться вислухати закидів як від українофілів, так і від українофобів - то вже подвижником треба бути, щоб теє витерпіти. Втім, у нас, щоби щось робити корисне, таки слід бути подвижником.

"Не трендіти тра", а щось робити... Не чекати ,коли MTV прийде і когось розкрутить, або прийде Ваня з Півночі і вкладе гроші в Україні, треба рухатись самим..."

Ой, треба рухатись, треба! Тільки перше варто б стіну зламати, якою ми оточені, бо все ми в неї головою впираємось. Деякі - б’ються, святі люди! Але стіна висока, товста, не один рік будувалася - вже 350-й на носі, а нові покоління будівничих все кладуть шар за шаром: цегла, розчин, цегла, розчин... Кінця-краю не видно!

"Мені було б дуже цікаво почути конкретні пропозиції, візії людей, для яких, я думаю, підтримка української музики справа не тільки бізнесу, але й душевна необхідність..."

Усім було б дуже цікаво, не тільки вам. Я, бігме, кілька років життя віддала б, щоб почути дійсно конкретну пропозицію. Та біда, як мені ввидається, в тому, що ті, хто мають гроші (в більшості своїй, бо я не хочу всіх одним мирром мазати), відрізняються такими смаками і в музиці, і в літературі, що в них і на похороні "Мурка" гратиме. Втім, як я вже згадувала, в літературі один добродій таки знайшовся, хоча мені моторошно, чесно зізнаюсь, що хоч якесь, бодай слабке ворушіння української літератури залежить від доброї волі одинака :(

Sophijka - 11-7-2003 у 15:25

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Ясно, шо виконавці. Твої мама і тато напевно їх слухають.
Мені з цієї "когорти" подобаються хіба шо Назарій Яремчук, Василь Зінкевич і ше там є якісь...


Не знаю, чому багато людей накинулися на цю ж "старшу когорту".. Не "захищатиму" їх бо й сама не особливо слухаю, але чомусь дедалі більш думаю, що тоді принаймні люди голос мали (ну ок - не всі, але все ж таки порівнюючи з сьогоденням...) І добре, що хоч щось та співали. Й часто те щось було вартісним. Наскільки вони актуальні і цікаві поколінню теперішньому це вже таке...

Наталка - 11-7-2003 у 15:58

Я в дитинстві, пам’ятаю, дуже любила Назарія Яремчука. І цілком згодна з Софійкою - добре, що співали, і не те, щоби то було таким "щось", як прости Господи, в Смердючки, чи нар. дупутата Поплавського. Таки вартісним було, слів немає. А теперішнє покоління... що ж, життя не стоїть на місці. Все тече, все міняється...

Східняк - 16-7-2003 у 15:44

Цитата:
Першим відправив користувач Sophijka
Не знаю, чому багато людей накинулися на цю ж "старшу когорту".. Не "захищатиму" їх бо й сама не особливо слухаю, але чомусь дедалі більш думаю, що тоді принаймні люди голос мали (ну ок - не всі, але все ж таки порівнюючи з сьогоденням...).


Так згадалися Білоножки. От дійсно в кого ні голосу, ні смаку.
Я тоді дуже не любив всіх виконавців "традиційної" естради. А зараз трохи спокійніше сприймаю. Таких як Білоножки або Кудлай до сих пір ненавиджу. А от дуже мені сподобався останній альбом Оксани Білозір. Вона відійшла від тих старих совецьких естрадних штампів, особливо в оранжуванні. Альбом вийшов дуже красивий, мелодійний і сучасний . :sing: На її тлі яка-небудь Повалій виглядає старизною як Зикіна або Толкунова. (Вона здається і мріє бути на неї схожою)
Хоча Оксана мені і раніше час від часу подобалась. Особливо її платівка в дуеті з Віктором Морозовим, де вони виконують народні пісні.

freak - 9-2-2004 у 20:44

Голосують за Ірину Білик тому , що вона почала співати російською!!!
Але я голосую Могилевську - повний відстій

Captivitas - 10-2-2004 у 12:55

Цитата:

“кожний виконавець, кожний, хто у нас співає, щось творить, має право на існування, якщо його мистецтво потрібне.”
Володимир Бебешко, з інтерв"ю на "Ера-ФМ"

Тобто поки залишиться певне коло прихильніків тієї ж Могілевської, вона буде мати право на існування.
Потрібно виховувати смаки, але ж переважає "формат".
А якісна потрібна людям музика - це "неформат".
:(
Сумно!

сумна - 10-2-2004 у 18:26

Може я чогось недорозумію, але що роблять на естраді "Ігрушкі"?

Asmera - 10-2-2004 у 23:40

випєндрюються і намагаються грошенят заробити

Captivitas - 11-2-2004 у 15:49

Ще кілька претендентів у ций перелік:

1) Астрая
2) Іштван.

Те, як іх вночі рекламує "Промінь", як суперзірок бажає кращого.

ЗОРЯНА - 11-2-2004 у 16:49

Я свій голос "подарувала" пані Білик, не можу її слухати. Ні як співає, ні як говорить.. З її інтерв'ю зробила висновки що вона просто дурна бабенція

Captivitas - 17-2-2004 у 18:32

Якось в один з приїздів до нас "Океану Ельзи" довелося почути інтерв"ю Вакарчука на місцевому радіо - це такий був суржик, який інший суржик доганяв.
І куди в ньму Львів подівся?

Наталка - 18-2-2004 у 00:48

Мо, й не було у ньому Львова насправді? Я якось їхала в одному купе зі Славковими страшними фанатками (двоє дівчаток років по 15, львів’янки) - так навіть вони бідкалися, що Вакарчук зрусіфікувався.

Bullet - 18-2-2004 у 07:42

Не люблю коханого всіма Славка Вакарчука. страшне,як не люблю... Весь час єдине бажання маю: вимити його або свій екран....Це коли бачу. А от коли чую... Бути чесною, цей гурт подобався мені до того, як стали вони скаженно популярними.. ну, було мо' в них шось..?

Олексій Мачехін - 18-2-2004 у 10:28

Тут я з панною Лізою згоден :)

Asmera - 18-2-2004 у 12:28

100% Коли вони тільки з"явилися слухати їх було навіть приємно.Може, то тому що вони були чимось новим, а може, таки було в них щось...:rolleyes:

fish - 18-2-2004 у 14:05

я терпіти не можу не стільки музикантів, яких я не можу терпіти, скільки тих, хто саме їх нав"язливо крутить по радіо й теле, в той час як є стільки розумної і кайфової музики.

freak - 18-2-2004 у 17:21

Голосував за Сердючка

Dzvinka - 18-2-2004 у 19:26

Руслана вміє і може бути іншою. Просто вона відчула, що популярність - це також і заробіток, але в цьому немає нічого поганого. Вона таки подобається гуцулам, а вони - чутливі, фальшу не визнають...
У житті я з нею не спілкувалася, думаю, що боюся розчаруватися... Але хто-зна... Кожна людина - таємниця, особливо зірка сучасної української естради.
Взагалі дивно, що популярність так змінює людей, хотілося б, аби у кращий бік, але... Не всі витримують того випробування відомістю - потрапляють під вплив "публіки".
Може й не доречно до цієї теми, але Андруховича теж останнім часом не долюблюють через надмірну самовпевненість.

Dmy - 18-2-2004 у 20:18

Зі списку - практично всіх (пану Адміну, мабуть, таки настав час удосконалити ОПИТУВАННЯ. Попри лекційну etc зайнятість)
Що сподобалось - останні кілька повідомлень поспіль про "Ельзунів". Після 98 року не чув ніяких змін (тобто, чув ніяке). Власне, межа пройшла по "Там, де нас нема" - останній більш-менш внятний альбом (далі - геть повтори (поТВори?)) і перший - фахово (з допомогою Моськви) розкручений. За справу взявся Віталік Климов (довгія му літа) - фанів страшенно побільшало, але ті, кому подобалося раніше, опинилися в д... :(

Олександр Чорнобиль - 29-3-2004 у 18:49

Дійсно, жаль, що не можна проголосувати проти кількох.
Але на мою думку в даному обговоренні важливіше не стільки кого саме не люблять, а за що його не люблять. Та ще б донести це якимось чином до об"єкта народної нелюбові. От, наприклад, щоб після того, як хтось проголосує проти Поплавського, то на його мило відправлявся лист з нашим рейтингом. Або якщо хтось гарненько випише Океану чи Вакарчуку персонально за їх понти - хай і вони почитають. А так ми отут балакаєм, а Данилко збирає на концертах останні гроші з українського маргінесу. А ці гроші краще пішли б, ну я не знаю, хоча б на конкурс молодих виконавців імені Івасюка. Хоча я підозрюю, що якщо ми навіть завалимо поштові скриньки всіх наших псевдозірок таким листами - від цього нічого не зміниться.
Тож може краще поміркувати яким чином вплинути на цю братію?

Captivitas - 30-3-2004 у 08:52

>>Тож може краще поміркувати яким чином вплинути на цю братію?

Хіба що оголосивши їм бойкот - не купувати, не слухати. Але ж вони на радіо проб"ються й будуть нас знову діставати :)

KDI - 10-5-2004 у 00:25

Терпіти не можу обкуреного наркомана, що бубонить під ніс посадженим головом абсолютно безмістовні речетативи. Мало того, що йому пора правили мову (не вимовляє букву "р" і страшенно гундосить), так він ще й Львів'янин! Сором для Львова!
Може музика і нічого, але "контент" - повне фе!
Знаєто прощо я? Думаю, здогадалися. Це - Океан Ельзи!