Форум Рідного Міста

Проблема з ІЕ. Може, хтось щось порадить...

Нормалайзер - 10-2-2004 у 12:25

Ситуація така.

Ні з того, ні з сього деякі сторінки вантажаться як about : blank. При використанні іншого бравзера (Мозілли, припустімо) - все вантажиться нормально.

Як боровся і що робив (читаючи ото - рекомендується не сильно сміятися, бо я з тих користувачів побутової техніки, що свято вірять, що, коли якусь непрацюючу річ розібрати а потім більш-менш зібрати - вона запрацює)

0.Виключив в адвансах показ малюнків - завантажилось, я включив - завантажилось нормально, а потім - знову те саме...
1.Зніс ІЕ, стягнув і переставив.
2.Зніс і переставив ХР, з форматуванням
3.Доставив Джава Віртуал Мешін

При всіх отих новаціях проблема спочатку ніби вирішувалась, а за деякий час з"являлась знову. :baddevil:

Що помітив: перший раз та єрунда з"явилася, як перервало конект, а сторінки вантажилися...

Буду вдячний за поміч... Не дайти в нервах порубати комп

:(

Рост - 10-2-2004 у 12:39

Можна застосувати кардинальний спосіб вирішення.
Знести ХР і поставити 2000. Знести ІЕ, чи, принаймні, забути про нього і поставити Оперу.

Але, чесно кажучи, з таким глюком я ще не зустрічався.
А в якому випадку завантажує сторінку, як чисту?
1. Клікаєш по лінку - замість сторінки вантажиться чиста.
2. Клікаєш по лінку правою кнопкою і робиш "відкрити у новому вікні" - вантажиться чиста.
3. Набираєш посилання у стрічці вводу адреси, тиснеш Enter - і вантажиться чиста.
4. Вибираєш посилання з "Фаворитів/Журналу" - і вантажиться чиста.

Коли саме?

Андрій Пелещишин - 10-2-2004 у 13:10

Я зустрічався з таким глюком. Виникає в усіх випадках. З часом минулося. Маю підозру, що це якісь глюки, коли Експлорер забагато сміття (типу локально збережених сторінок) набирає

Рост - 10-2-2004 у 13:17

А може бути (щодо сміття)!
Бо в мене час від часу виникає глюк - коли на картинці правою кнопкою клікнути і зробити "Save As...", то він відмовляється зберігати її в будь-якому форматі, крім bmp. Допомагає лише видалення тимчасових файлів. І допомагає, власне, на певний час - до наступного переповнення.

Тому пората така - Tools/Internet Options і в розділі Temporery Internet Files тиснути кнопку Delete Files.

Нормалайзер - 10-2-2004 у 13:43

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Тому порада така - Tools/Internet Options і в розділі Temporery Internet Files тиснути кнопку Delete Files.


Дякую. Дійсно - ніби витягло... Воно дійсно якось дивно і спонтанно глючило, ніяк не міг спіймати - коли починається... До речі - по всіх отих позиціях, що ти вказував... От тільки неясно, чому воно завше вибирало тільки певні сторінки... Може, ті, що найчастіше вантажу?

Значить, з того я зрозумів, шо тре час від часу то діло звідти терти...

Ще раз всім дякую.

Нормалайзер - 10-2-2004 у 15:54

Знову зарано зрадів: той самий глюк після перегрузки "ожив" - от зараз сюди зайшов тільки з відключеними малюнками... Один раз порада НетГая допомогла, а другий раз - вже ні...

Я так думаю - може воно десь кешується чи що... (ще раз прошу не сміятися з моїх версій... Просто не можу зрозуміти, шо ся діє...)

Нормалайзер - 10-2-2004 у 23:45

мда... знаєте, як я вийшов з положення?

Апдейт. Сенкс Марійці :)
(стукаю по дереву, тричі закидую мишку через ліве плече...)

Нормалайзер - 13-3-2004 у 00:27

трабли повернулись...
я здався...
поставив Мозіллу...

Daos - 2-4-2004 у 03:32

Даремно здався!
От у мене прикол був. (Давніше)
Переставив 98 з форматуванням, всі дрова (материнки, відяхи і т.д.). Інсталюю віртуалСіДі4 і бац... вишибає з критичною помилкою доступу пам'яті! Хоча раніше працювало. І саме цікаве, що вибиває сам інсталятор (сінгл-файл), ще перед установкою... Знов формат Ц:, знов сетап 98, знов всі дрова, знов та сама проблема.
Втретє формат-сетап а тут починаю ставити старі дрова, старий ВІА4ін1, стару НВідія, старий Маусвар. Раз - і ВіртуалСіДі4 - став без проблем!!! Логіка: якісь нові дрова "сируваті" (хоча жодної бета версіїне ставив!). І так, вбивши майже цілий день, локалізував проблему - виявилося, що новий МаусВар її викликав, правда досі не розумію ЧОМУ, але точно переконаний ЩО саме він.
А з експлорером краще не рвати зовсім, все-таки в світі добряча половина кучеряворуких веб-дизайнерів (і студій) оптимізують свої твори саме під оного.

Порада:
1. Спробуй переставити вінду і ще на сирій (без офіса, утиліт різних, тільки з самими необхідними дровами).
2. Можливо допоможе якийсь твікер для ІЕ.
3. Нарешті постав старішу версію ІЕ (5.5 наприклад).

P.S. Пардон за такий багатослівний вступ

Нормалайзер - 3-4-2004 у 00:01

ну уж нє... після мозілли - знов до ІЕ? Нє.

(в форумі, до речі, проскакувала інфа, шо , здається, в о.Руслана трабли з ІЕ. Цікаво, чи такі ж?)

root - 3-4-2004 у 05:50

А як нащот звернутисі до саппорту падєлки?
Чи може в Bас воно не ліцензійне?

Нормалайзер - 3-4-2004 у 12:34

А в Вас і воно, і решта прогів - абсолютлі ліцензед?

Пояснюю: трабла була не на одному компі.

Ігор+ - 3-4-2004 у 16:20

Забудь про Мозіллу, став Firefox. Навіть у версії 0.8 дасть фору всім іншим.

fish - 3-4-2004 у 16:25

Я дурію!!! у мене давно вже був цей паршивий глюк - не працює View Source і все. Тільки зберігай на диск - а тоді дивися. Навіть наші продвинуті хлопці мене, юзера маленького, врятувати не змогли. Спробувала варіант Пелещишина і NetGuy - пішло, як діти в школу!

root - 7-4-2004 у 13:02

> А в Вас і воно, і решта прогів - абсолютлі ліцензед?
Ага - я ж root :-)

Рост - 7-4-2004 у 15:46

Ну, звісно - рут, він і в лінуксі рут, а там то вже точно все ліцензійне ;)
В о.Руслана був трохи інший глюк, але пов`язаний з конкретними причинами. Щоб не тратити часу на виявлення глюкових діток ;) , бо воно ж одне за інше чіпляється, а в тому компі навіть ручками реєстр не правився вже, не те що автоматичними клінерами, я просто переставив вінду.

Користувач Олесь - 19-4-2004 у 16:02

Ну от, тепер і в мене щось подібне. IE 6.0. Пишу адресу, наприклад misto.ridne.net, вантажиться, але показує чисту сторінку. Причому сама сторінка завантажена, бо у view source вона є. Стираю тимчасові файли - сторінка зображається нормально. Закриваю IE, запускаю знову - те саме, поки не зітру тимчасові файли. Почалося все нині, ні з того, ні з сього.

Громов Сергій - 17-11-2004 у 17:52

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Ну от, тепер і в мене щось подібне. IE 6.0. Пишу адресу, наприклад misto.ridne.net, вантажиться, але показує чисту сторінку. Причому сама сторінка завантажена, бо у view source вона є. Стираю тимчасові файли - сторінка зображається нормально. Закриваю IE, запускаю знову - те саме, поки не зітру тимчасові файли. Почалося все нині, ні з того, ні з сього.


Було таке і в мене, але не зовсім порожня сторінка - малюночок абстрактний .....
З'ясував, що на С: бракувало місця під своп. Тоді я:

1) - збільшив пристрій до 3Г
2) - пошукав-таки звіриків
3) - поставив "надбудову" - Maxtron, що може при виході видаляти темпери

Одним словом, вже як тиждень - порядок !

Maluy - 18-11-2004 у 13:25

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Ситуація така.

Ні з того, ні з сього деякі сторінки вантажаться як about : blank. При використанні іншого бравзера (Мозілли, припустімо) - все вантажиться нормально.

Як боровся і що робив (читаючи ото - рекомендується не сильно сміятися, бо я з тих користувачів побутової техніки, що свято вірять, що, коли якусь непрацюючу річ розібрати а потім більш-менш зібрати - вона запрацює)

0.Виключив в адвансах показ малюнків - завантажилось, я включив - завантажилось нормально, а потім - знову те саме...
1.Зніс ІЕ, стягнув і переставив.
2.Зніс і переставив ХР, з форматуванням
3.Доставив Джава Віртуал Мешін

При всіх отих новаціях проблема спочатку ніби вирішувалась, а за деякий час з"являлась знову. :baddevil:

Що помітив: перший раз та єрунда з"явилася, як перервало конект, а сторінки вантажилися...

Буду вдячний за поміч... Не дайти в нервах порубати комп

:(


Знаю з власного досвіду, даю, більш ніж 89%, що то був вірус. Потрібно було проcканити машинку на віруси а після того руцями удалити вміст папочок в Local SettingsTemporary Internet Files i Local SettingsTemp. І це ще не кінець..... Потім в реєстри б заглянути і там глянути чи вірусяка не сидить далі!!!

А то що Ви вінду міняли і знов то все ставалось, то через то, що файл є інфікований і лежить він на іншому логічному диску який Ви можливо і не форматували ;)