Форум Рідного Міста

Мел Гібсон зняв фільм про Ісуса Христа

Рост - 18-2-2004 у 12:13

Чи зняв, чи знімає. Це я просто краєм вуха почув і краєм ока побачив.
Ні в кого немає достовірнішої інформації? Бо Мел Гібсон і як актор мені імпонує, і як режисер особливо. А його фільм "Хоробре серце" взагалі, як на мене, стоїть поруч з найкращими кінострічками.

Знаю, що євреї його вже в антисемітизмі звинуватили...

Наталка - 18-2-2004 у 17:53

Вже зняв, і вже цей фільм - "Пристрасті Христові" - переглянув Папа Римьский, і його прес-секретар (Папи, а не Гібсона ;) ) заявив, що антисемітизму у фільмі Святійший Отець не знайшов. Що фільм показує останній день земного життя Ісуса, тому він жорсткий, часом жорстокий, однак лише відтворює Біблію. Я бачила кілька уривків - дуже хочеться тепер передивитися фільм повністю.

Dzvinka - 18-2-2004 у 19:56

Справді цікава тема. Але, певно, треба чекати виходу фільму на екрани.

Наталка - 19-2-2004 у 18:14

Прем’єру обіцяють на березень - квітень. Чекатиму. :)

freak - 19-2-2004 у 20:29

І не тільки ви!:)

Dzvinka - 20-2-2004 у 12:08

То, мабуть мені подарунок зроблять. У мене в квітні День народження, а хто ще квітневий?
Я повірила в Бога саме завдяки фільму, тому кіно для мене - майже те саме, що життя. Вміє Голівуд знімати, ось!

freak - 20-2-2004 у 21:10

Я теж народився в квітні - 3!:)

сумна - 28-5-2004 у 19:25

Мені соромно. але я так і не подивилася цього фільму.
Поділіться, будь-ласка, враженнями.

Веселка - 28-5-2004 у 22:31

Чесно, фільм вражає і викликає масу запитань. В дуже хорошому світлі представлені євреї, не знаю, чому вони виступали. що їх там негативно змалювали. Якраз негативні там римляни та ще й як.:o
Чому фільм жорстокий? Це через кадри бичування та жорстокі беззмістовні знущання над невинною людиною. Багацько крові і навіть моменти, коли мясо відривається разом з нагайкою. Були моменти, коли просто хотілось закрити очі. А ще постійно крутилось питання в голові, як таке можна витримати та ще потім нести хрест.(ще й знаючи свою долю наперід).
Момент прибивання до хреста - волосся дибки.Це не те що звуки молотка і ніякого зображення. Тут все дуже правдоподібно.
А взагалі, як на мене фільм гнітючий, накидає на тебе безліч роздумів: і щодо Біблії, і щодо призначення життя.
Подивитись варто. Бо чужі враження - це одне, а власні переживання можуть кардинально відрізнятись.

Aleksandra Fink-Finowicka - 28-5-2004 у 22:35

На мене цей фільм зробив великє враженнє. Найголовніше хиба те, що никуду дотепер (читаючи Біблю, слухаючи читання в церкві) не уявніяла собі що ж Христуса мучили люди. Справжни люди, отакі як і ми. Завжди я думала ліше про те що Він був мучоний, що він терпляв. Не розмірковувала це ж було Йому людми роблене, не тверинамі. Мабуть воні вважали так треба, бо Він винуватий. Як на війні – солдати хотять все добре (для своєй держави, своїх дітей), та саме виходить пекло.

Dмитрик - 28-5-2004 у 23:36

Дуже жорстока стрічка, як на мене. Я знаю, що описуються реальні події, але... Гадаю, голівудці таки перегнули палку на сценах насильства. Жодного разу не втратити свідомості при такому бичуванні – то нереально; доторк свіжої рани до чого небудь – це пекельно, а нести після цього хрест – перепрошую, але то вже занадто.
Досі не уявляю як можна бути такими нелюдами. Стосовно запитань – гадаю вони завжди виникатимуть, оскільки ніхто не може на сто відсотків бути певен, як саме все відбувалось.
Також не погоджуюсь з Веселкою стосовно євреї – римляни добрі – погані. Першосвященик – поганий, римські солдати – жорстокі, а решта люду просто – сіра маса. Згадай хто вимагав розіп’яти Ісуса? Не римляни, не жиди. Цього вимагала одна людина, а решта просто повелися.

Веселка - 28-5-2004 у 23:50

2 Dмитрик

Яка людина?

Я згідна, що звичайні люди не зовсім винні.Ними керує стадне почуття, спровоковане страхом. Недаремно ж вони вибрали Вараву.
У фільмі добре зображений стан справ у державі (ніякі паралелі не проводяться?). Тільки там на чолі церква, але все ж панування методом залякування. А Пилат побоявся піти проти системи, хоча серце підказувало інший вихід, і скинув тягар зі своїх пліч, але чи з душі?

Aндpiй - 3-6-2004 у 18:18

У мене є цей фільм на комп'ютері (піратська копія:( ). Якщо хтось не бачив, а дуже хоче, то можу йому записати на CD (у Львові). Зголошуйтесь.

Aleksandra Fink-Finowicka - 3-6-2004 у 19:21

Якою мовою написи?

Aндpiй - 3-6-2004 у 20:21

Англійською, озвучений російською

Олексій Мачехін - 4-6-2004 у 08:16

З якого моменту починається - зі срібників чи вже пізніше? Бо я також маю копію, проте чомусь вона не спочатку.

Aндpiй - 4-6-2004 у 10:07

Починається з початку (з Місяця над Гетсиманським садом), проте бракує кусок закінчення.

Олексій Мачехін - 30-4-2005 у 21:27

Щойно подивився по 1+1 вперше і повністю. Фільм дуже вражає.
Хочу тут щиро подякувати каналу 1+1 за те, що за дві години фільм не було перервано на рекламу чи анонс.

Олексій Мачехін - 30-4-2005 у 21:34

І ще одне. Оскільки фільм відзнятий староєврейською і латиною, вважаю 1+1 вчинив якнайкраще зробивши просто українські субтитри. Фільм від того надзвичайно виграв - було знято навіть мовні умовності.

Олександр Шевченко - 30-4-2005 у 22:06

Погоджуюся - фільм вразив надзвичайно. Так, багато натуралістичних сцен - проте я не вбачив у цьому перегибів, жорстоко - але правдиво й максимально реалістично. Жодна з попередніх екранізацій Заповіту не дозволяла у повній мірі уявити собі всю жахливість кінця земного шляху Христа.
Досить вдале авторське бачення образу сатани - і взагалі, актори чудово підібрані...

Tempika - 30-4-2005 у 22:48

...дуже добрий фільм, все змонтовано на одному диханні, хороша
музика без зайвого пафосу, але водночас дуже така *інтенс*, як говорять
англійською... джима кевізеля тяжко впізнати у цьому гримі, особливо в
усіх тих жахливих сценах, але йому явно змінили колір очей і форму
носа... сатану грає італійка, донька челентано і клаудії морі, дуже вона
чимсь подібна саме на батька, тому такий вийшов образ безстатевий
і дуже цікавий... зроблено з глибокою вірою, навіть мене зрушило.