Форум Рідного Міста

Проблєми дозвілля

Nazar - 8-12-2002 у 13:37

Чи є у Львові якісь кафе-бари-кнайпи, де можна посидіти і послухати українську музику?

Василь - 9-12-2002 у 08:49

Звичайно. МО "Дзига" - вул. Вірменська, 35

Nazar - 10-12-2002 у 10:29

Не відвідувати попсопрокручувальні заклади - то не вихід. Неодноразово пробував поставити щось українське, то краще би мовчав, бо як поставлять сердючку, хоч тікай. Але бувають такі напівзіпстуті заклади, з ними простіше. Завжди перед замовленням ми пропонуємо альтернативу, або нам ставлять українське радіо і ми замовляємо , або забираємось та йдемо геть. При цьому, якщо вдається щей пояснюємо, що би приходили частіше, але вони нас відлякують своєю музикою. І вірите, діє! Це дорогий метод, але інакшого поки що непридумав. :(

Василь - 10-12-2002 у 10:48

Минулого року у Верховині (серце Карпат) зайшли в місцеве кафе. Нікого з відвідувачів там не було. Щоб нас задовольнити тітка включила міська шуфутинського. Ми попросили виключити і поставити українську. "Це себто коломийки? Інакшої української я не знаю." От такі темні люди в рідних Карпатах. А що зробити, якщо там тільки тягне УТ-1.

Андрій Пелещишин - 10-12-2002 у 18:03

А цього літа я був на скелях Довбуша та насолоджувавався звуками "Нашого радіо" в кабаках в ста метрах від скелі

Nazar - 19-12-2002 у 22:49

Безкоштовна реклама!
Для тих, хто ще не бу ві Львові, хочу нагадати, що в самому центрі є мистецьке об"єднання "Дзига", а в ній - виставка модернового живопису, і власне магазин-кав"ярня "Під клепсидрою"!
Обов"язково замовте какву "Вогник" - "кельмани" пригасять світло і особисто для Вас подадуть каву вогник! Та не забудьте замовити канапки з ябками - незабутній Галицький смак!
Це все добре смакує під щойно придбаний свіжий номер часопису альтернативного подання слова "Четвер", для ділових - "Львівська Газета".
І головне, все що навколо Вас, можна придбати!
Відчуй себе аристократом!:cool:

Nazar - 29-12-2002 у 11:47

Вчора були в "Ескалібурі"(ВІрменська, 1), сподобалось коли музики грали українську народну пісню на музику Рамштейна "Ду гаст" - о то "помотали патлами"!:cool:

Василь - 30-12-2002 у 18:09

Я великий шанувальник чаю. Тому у "Дзизі" завжиди п'ю лісовий чай (зелений чай на травах з медом - просто супер). Всім рекомендую.

Nazar - 31-12-2002 у 12:22

Тут вже пішли смакові дискусії, хоч на мене будь-який зелений чай, що подають "Під клепсидрою" в глиняному чайничку, чи з жасміном, чи з медом, ще коли вприкуску з сухофруктами східними та без цукру - ТО ПРОСТО СУПЕР!:cool:

kristi - 8-1-2003 у 11:17

А я полюбляю зайти в галерею Василя Пилип'юка. Там хоч і чутно іноді ворожі композиції з ворожого радіо, але загалом тебе огортають досить непогані фотографії й можна там тихенько посидіти.
А ще люблю італійський дворик, та кафе "Пивний сад"
В італійському дворикові можна споглядати плиту, вкрадену кимось на дозвіллі з вул.Вірменвької, "вдавитися сирником" - це у них там недавнео такий хіт був, а ще там немає жодних ворожих радейок, ти твориш собі музику сам!!!!
А "Пивний сад" - це так примхи грошовитих панів, мені там подобається лише дизайн.

Nazar - 8-1-2003 у 14:20

Цитата:
Першим відправив користувач kristi
А я полюбляю зайти в галерею Василя Пилип'юка. Там хоч і чутно іноді ворожі композиції з ворожого радіо, але загалом тебе огортають досить непогані фотографії й можна там тихенько посидіти.


Нє, ну як гармонія - то гармонія, якщо ворожа музика - то не мистецтво!
В мене заливаються кров"ю очі і навіть самі ліричніші шедеври в мене проходять апатично.

Вибачте за песимізм чи критичність, бо є речі, котрі вимагають негайно знайти своє місце...:mad::cool::D

kristi - 13-1-2003 у 08:41

Це твоє право, я так вважаю, критикувати, чи то пак вирішувати все не "відходячи від каси"

Nazar - 18-1-2003 у 11:13

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=7066

Реаніматора викликали

kristi - 20-1-2003 у 08:29

Напевне з мене поганий реаніматор (мені тільки гробарем можна бути), але потрібно оживити цю прекрасну тему.
Чому у нас взагалі виникають проблєми дозвілля????
Та тому що наша адміністрація не створює нам відповідних умов. Подивіться, куди можуть зараз піти наші бідні, нещасні закохані дітлахи????????
Та нікуди, окрім задимлених барів з "ворожою музикою", дискотек з ще більш "ворожою" музикою й атмосферою. Адже не у всіх підлітків є чітке розуміння отої межі, чи то грані між тим що є добре, а що ні.

...примарна рівновага сили між добром і злом...

Worman - 20-1-2003 у 14:52

А чи існує така межа взагалі? Біполярне сприйняття дійсності, ідеалізм і "моральний закон" Емануїла Канта...залишимо це філософам. Немає абсолютно чорного, чи абсолютно білого, - є сірість й невиразність, маскульт і експансія тотальної бридоти, яка, немов багнюка, затягує індивідуми без сформованих цінностей і життєвих пріоритетів.
З метою політкоректності про адміністрацію No Comments (а то знову тему прикриють:D)

Любий Wormane

kristi - 21-1-2003 у 13:59

Ой що це у тебе з настроєм сталося.?? Такого екстра категоричного повідомлення я ще з твоїх вуст(ой точніше пальців, чи клави ну чогось там такого, ти зрозумів) я не читала. Мені аж посмішку стерло з лиця (як змили кислотою) Одразу відчула, що напевне своїм повідомленням зачепила тебе за живе. Вибач...
Так звичайно ти правий щодо тих всіх брудів, але й отець також правий - ми ще молоді щоб рвати на собі волосся за втрачене життя.
ПОСМІХНИСЯ, друже!!!!
Ми готові, якщо тобі погано, підставити тобі своє дружнє віртуальне плече й хусточку......(правда отче???)

kristi - 22-1-2003 у 08:49

Доречі Кант не був ідеалістом, він був основоположником критицизму. Взагалі одо Канта вважаю всю його філософія надуманною!!!! Надто вона штучна. "Критика чистого розуму", "критика практичного розуму" "Критика здатності судження"

Nazar - 20-6-2003 у 22:32

Я щось незрозумів, що Ви пропонуєте?

І форум рідного міста - то не одна думка одного бризкаючого слиною дописувача, нелюбов до сердючки аж ніяк не повід любити емінема... Чи Ви вважаєте мій світогляд нав"язливим?

Bullet - 26-3-2004 у 09:56

дивно, чому "не-українське" тут часто називають ворожим?...

Олексій Мачехін - 26-3-2004 у 10:24

Цитату, якщо можна.

Наталка - 26-3-2004 у 14:57

Цитата:
Першим відправив користувач Bullet
дивно, чому "не-українське" тут часто називають ворожим?...


Згадалося. Відкриваю книгу - художню, що лежить в мого тата, а там чарівний епізод, як на якогось западенця горила в зоопарку кидала усяке, за перепрошення, лайно. І зноска в кінці сторінки - пояснення для нетямущих: "Западенци - ето націоналістічєскі настроєниє жителі Западной Украини, коториє требуют, чтоби всє гаварілі по малоросійскі, і запрєщают рускій язик!". Ось. Тепер мені все ясно. Що це, леле, у світі коїться! :o Письменник, звісно, російський. І він мені точно не друг!
Я не хочу сказати, що у нас немає ідіотів. На жаль, вистачає. Але у росіян, як я помітила, це якась пошесть. Я маму попросила (вона почитує російські детективи) провести мені невеличке дослідження. Вона провела - у 8 книгах з 10 є репліки, подібні до наведеної. :mad:
(А книжку я в тата сперла і здала в макулатуру). :baddevil:

Рідна - 30-3-2004 у 01:54

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Цитата:
Я не хочу сказати, що у нас немає ідіотів. На жаль, вистачає. Але у росіян, як я помітила, це якась пошесть.


Наталко, та ж росіян більше аніж українців, а 4російськомовних росіян" взагалі..... Але всіх "косить под одну гребенку" ІМХО, максималізЬм :)

Наталка - 30-3-2004 у 14:00

Та я б залюбки не ставила усіх в один ряд, якби (див. вище) у 8 книгах із 10, і дуже брутально висловлюються про Україну, українців, "нєзалёжность", як вони це називають... І це не специфічна преса, не шовіністичні видання, це - масова культура. Глас народу...
Наразі все, припиняю оф-топити, бо дістану...

Остап_М. - 30-3-2004 у 14:15

Привітик! Я тут новенький, але не дуже розумію чому ніхто не написав про "Смачну плітку". Адже там теж можна гарно собі посидіти. І почитати чи послухати щось українське??!

Odarka - 31-3-2004 у 16:53

Цитата:
Першим відправив користувач Остап_М.
Привітик! Я тут новенький, але не дуже розумію чому ніхто не написав про "Смачну плітку". Адже там теж можна гарно собі посидіти. І почитати чи послухати щось українське??!

Можна три години чекати офіціантів, а потім ще отримати в чоло від бармена, коли скажеш йому. що він щось тай не доміряв:mad: