Форум Рідного Міста

Хто з українських поп-співачок має найгірший смак

Східняк - 10-4-2004 у 11:42

Перегляд останнім часом деяких телепередач ("Шанс", "Пісня року", "Мелорама";) і те, як там виглядають наші зірки, навіяв таке опитування.

Captivitas - 10-4-2004 у 13:18

Віддав голос за Могілевську й як виявилось тільки вона поки що відзначилась.

Тарас Сорока - 10-4-2004 у 16:23

теперечки - Ірина Білик. мало того, що змосковщилась, так ще й пісні не викликають ніяких почуттів -тупі, численні повторювання...
Повалій співає московською, але значно краще. і її взагалі треба виключити із цього списку - вона є стильною. як і Ані Лорак.

Наталка - 10-4-2004 у 16:49

Коливалася між Білик та Могілевською (зважаючи не на творчість, а на суто зовнішні ознаки), рішення прийняла на "користь" останньої. Я теж якось "Шанс" із нею подивилася. А потім нагородження преміями "Телетріумф" - і вона там з якимсь лавреатом "Шансу" Козловським. Оце був жах! :o :wow:

Grabchuk - 12-4-2004 у 08:23

Проголосував за (тобто проти) Таїсії Повалій. Недавно бачив її виступ по TV з надзвичайно неприємною зачіскою, макіяжем і одягом. Вжахнувся і відразу натиснув на кнопку пульта для переключення на наступний канал.

root - 12-4-2004 у 18:04

А мині не наравицця укрАїньська народна півиця Данилко ;-)

Східняк - 13-4-2004 у 07:44

Після того як побачив вбрання, що моделює і вдягає Білик перестав вважати її стильною. Руслану та Ані Лорак включив скоріше "за кумпанію" щоб Повалій, Білик та Могілевській не було самотньо. Тим більше, що не можу пригадати ще хоч кого з популярних українських співачок. Таких як Ася Ахат, Галліна та їм подібні взагалі не вважаю за співачак. Верку Сердючку не включав бо то було б "неспортивно" - трансвестит тут був би поза конкуренцією.

Odarka - 13-4-2004 у 13:30

Дивлячись славнозвісний "Шанс", лишень через Кузьму...отпобачивши модельєрів і який одяг вони підбирають виконцям...я думаю,що тут все зрозуміло...як можна мати гарний смак. якщо поп-співаки керуються безглуздою модою шмат

fish - 13-4-2004 у 17:03

Голосувала за Повалій, якщо йдеться про зовнішній образ. Щодо решти - я навіть не зауважувала, у що вони вбрані, а отже, певна гармонія в тому є. У неї ж образ, а може насамперед макіяж завше шкрябає мені око, як фальшива нота...

Dmy - 13-4-2004 у 17:58

А чого це ви зациклились на одязі? Як зважити, що вони всі співають - смаку нема у жодної.

fish - 13-4-2004 у 18:10

ну як жиш. Була окрема тема про вокал. Була окрема тема про "загалом". то ця і є окремо виділена, щоб попліткувати про одяг

Nazar - 13-4-2004 у 18:22

Та отут "Дму":) і є правий. бо говоримо про смак, а він процесор у одязі, висловах, музиціі взагалі у всьому.
Неможна все звалювати на імідждмейкерів, бо ж і вони не все вирішують.
Але парадигма вибирати гіршого з гірших залишається - нема в переліку когось гідного замилуванням...:cool:

Grabchuk - 14-4-2004 у 11:23

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
нема в переліку когось гідного замилуванням...:cool:



Чому ж нема. Мені Лорачка в деяких кліпах подобається :)

Marjana Pjecuh - 14-4-2004 у 11:52

Чому дехто каже, що у вищенаведених співачок немає жодного смаку у піснях. Але ж окремі пісні всіх вищеперелічених співачок дійсно "за душу беруть" і не лише мене, а багатьох. Ну хібащо в нас душа вже з нинішньою поп-культурою смаку позбавилась?

Щодо зовнішнього вигляду, то останній імідж Повалій просто дико вражає. Не дотримуюся думки, що краще виглядати гірше, але по-іншому. Виглядає на те, що Повалій вже не знала, щоб таке з собою зробити, і зробила невідомо що.

Остап_М. - 14-4-2004 у 13:25

Відверто кажучи всі вони тепер якісь такі вже ніякі, що і говорити не хочеться. Єдина кого можна ще слухати і дивитись це напевно Кароліна....

Олександр Чорнобиль - 28-4-2004 у 08:49

Мабуть питання треба було сформувати інакше: "Чи знаєте Ви українську співачку, яка має смак?"

Odarka - 28-4-2004 у 17:35

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Мабуть питання треба було сформувати інакше: "Чи знаєте Ви українську співачку, яка має смак?"


Дійсно :lol::lol::lol:

fish - 28-4-2004 у 17:45

Я думаю, це Росава. Доказом є її недавній вчинок. Вона обернулася на все написане останнім часом, жахнулася і видалила файли.
Усвідомити, що останній той кліп - це страх Божий - то хіба не вияв доброго смаку?

fish - 28-4-2004 у 17:51

а якщо серйозно - я не згідна з тим твердженням.

Captivitas - 29-4-2004 у 10:09

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Мабуть питання треба було сформувати інакше: "Чи знаєте Ви українську співачку, яка має смак?"


Можливо, Ольга Крюкова?

Odarka - 29-4-2004 у 12:21

Хто це така???

Odarka - 29-4-2004 у 12:23

Я взагалі вважаю недоцільним питатися, хто з українських співачок має смак чи не має...краще питатися чи їхні менеджери та дизайнери мають смак?

Олександр Чорнобиль - 5-5-2004 у 11:18

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
...краще питатися чи їхні менеджери та дизайнери мають смак?

В цьому контексті маю питання, бо неймовіно далекий від світ шоу-бізнесу.
Які українські співачки можуть дозволити собі самостійно вирішувати творчі питання? Тобто, в кого менеджери займаються тільки комерцією, а дизайнери - лише віддають поради? Чи таких не має?

Nazar - 5-5-2004 у 12:51

Зовнішній вигляд - це також комерція, як то не крути.

Odarka - 5-5-2004 у 17:22

2 Олександр Чорнобиль

Впринципі таких не має...особливо в тих кого залучили до головсування.
Навіть якщо ця дівчинка чи хлопчик, а-ля зірка - всеодно у них є хтось, хто диктує як вбиратися і як рухатися на сцені. Це стосується поп-співаків...
З рок-музикантами картина трошки інаша, хоча ті хто живе в Києві і туди переїхали також мають стилістів і ті також їм навязують свою думку, але це поп-рок:)

Олександр Чорнобиль - 6-5-2004 у 08:21

2Odarka: Дякую. В такому випадку Ви абсолютно праві і питання опитування поставлено некоректно.

Східняк - 6-5-2004 у 09:50

Певне смак для співака, то і зовнішній вигляд і те, що він співає.
Я не впевнений, що всім життям вже відомих співаків керують іміджмейкери. Зрештою на певному рівні популярності має бути можливість обирати собі їх самому. Наприклад така співачка як Алла Пугачова завжди мала дуже поганий смак у всьому. Але вона завжди знала про цю свою ваду, і оточувала себе людьми, які їй могли щось порадити. Це не завжди приносило користь, але ж Пугачова постійно їх змінювала. А от, наприклад, Білик вирішила сама собі моделювати вбрання. Вийшло щось дуже жахливе. І ще думка про І.Білик - співати російською то ДУЖЕ поганий смак.

Потроху вимальовується нова тема для опитування: Хто зі співачок має смак. Вже називалось декілька. Може ще Марія Бурмака?

Odarka - 6-5-2004 у 12:59

Ей! ЗЩодо Марвічки Бурмаки, вона завше мала хороший смак, дуже скромний та жіночо-вишуканий. а от чи у неї є іміджмейкер, я вже цього не знаю...
Але Марічка завжди гарно і скромно вбиралася:)