Форум Рідного Міста

Про що би то таке побалакати?

Grabchuk - 2-7-2004 у 17:13

Скучно.

Розкажіть щось жвавеньке.

dr.Trollin - 3-7-2004 у 09:13

про що...
ну...

-вироблення загально прийнятного РМ-слогану/лозунгу вітального
-опрацювання РМ-прославлювального віршика (а то поетів розвелося, а час на ріжні Ліричні, неприведигосподи, текстики тратять, замість того щоб ото яку Маршеву пісеньку скласти)
-вироблення ТЗП (Таємного Знаку Пальцями) для РМ-утаємничених персон
-опрацювання методики приклеювання РМ-прославляльних наліпок на рухомому транспорті
-розробка віоменного РМ-стилю носіння бандани (опціонально - капелюшка)


(обуренно) СКУШЧНО ЙОМУ!!!!!!
там Устав ([h]http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1577[/h])
не ученй, а він БАЙДИКИ ЛУПЦЮЄ!!!!!!

Tempika - 4-7-2004 у 21:13

....а ось давайте обговоримо таку статтю: http://mrdesign.krasline.ru/news/17-06-2004.shtml

Asmera - 5-7-2004 у 09:06

Щось жвавеньке?
Закінчилася відпустка, я приїхала з моря....тут холодно...
Тож по місту пересуваюся ЖВАВЕНЬКО...щоб не змерзнути :lol:

Dмитрик - 15-7-2004 у 23:13

Холера - мою улюблену тему про вечір закрили :( і куди ото тепер той весь спам писати? давненько сюди не заглядав. Привіт усімю А я приїхав з Шешор - клас. ХОЧУ ЩЕ!!! А ще дуже сумую за однією своєю подругою і маю величезну надію скоро її таки побачити. Тож дозволю собі її чмокнути через той весь дротяний портал. Чмок *

Grabchuk - 16-7-2004 у 06:57

Як поживають Шешори? Мо був на фестивалі?

Капітошка - 16-7-2004 у 11:47

Яке западло! Три роки поспіль відпочивати в Шешорах, а цього разу не вийшло, коли ще й такий фестиваль. :mad: Проте я знялася в кліпі Руслани "Знаю Я". :D

Grabchuk - 16-7-2004 у 17:15

Цитата:
Першим відправив користувач Капітошка
Проте я знялася в кліпі Руслани "Знаю Я". :D
А я думав, що ти знімалася в мультику про пузирькиі про дощик:D

Dмитрик - 17-7-2004 у 09:37

ага! там ще вовк такий з комплексом був! Точно :D
Фест - одне слово - СУПЕР!

Asmera - 20-7-2004 у 09:02

А ми приїхали зі Світязя.Клясссссссссссссссссссно! Водичка гарна - тепла, прозора...Катамаранчики, холодне пивце і гарна компанія...що ще тре? :)

Bullet - 9-9-2004 у 23:36

Про що би таке написати, коли настрій кепський (а взагалі, чого брехати собі самій? я сюди з іншим настроєм і не заходжу).
Перечитуючи верхні коменти:
Шешори форева: привезла купу бадьорості, фотографій, вражень, лишивши Шешорам на згадку потоплені мило, рушник і чотири кіло своєї ваги :)

jaguara - 1-10-2004 у 22:13

...от і у мене настрій як написано, в самому поганому сенсі слова. Панічно шукаю з ким би потриндіти ні про що, але про прекрасне, в асьці жодної підходящої особи, ще й не твориться нічого поетичного, чи прозового. І навіть листів нема, не кажучи вже про порідних котячих поруч, аби хором повити чи молочка попити. Котострофа.

Dмитрик - 1-10-2004 у 23:19

2Ягуара
листи вже є -- тре пошту частіше перевіряти ;) а з котячми вити -- то ти якось загнула. Давай крааще помуркаємо ... про що? ну як завше ;)