Форум Рідного Міста

Цифровий фотоапарат ціною до 250 у.е.

Лучишин Роман - 16-9-2004 у 12:57

Хочу купити цирофий отоапарат, а як завжди проблема вибрати який. Хто має досвід поділіться.

Рост - 16-9-2004 у 13:04

Про це багато говорено. Щоб не повторювати сказаного, можеш зайти на конференцію http://wwwboards.auto.ru/photo/ - де покопатися в архівах. Там люди знаючі, які багато перевірили на власному досвіді. Тільки є такий Oleg - він більше флеймогон, хоча там його вважають за спеца. Просто май на увазі.

Думаю, що якийсь Нікон Кул Пікс, чи щось вроді того вийде.

А коли визначишся з апаратом, можеш гукнути мені, я гляну по прайсах знайомих по фірмах, може дешевше вийде, ніж в магазині.

Лучишин Роман - 16-9-2004 у 13:49

Облазив багато сайтів подібних і за трохи набрав інформації на цю тему. Зупинив вибибір між Olympus D-560 та CANON PowerShot A400. Буду вибирита серед них. Хоча чесно скажу перший мені більше до вподоби.

Sashko - 16-9-2004 у 19:14

По foto.ua лазив? Непоганий сайт зі зручною можливістю порівняння обраних моделей...
Якщо з англійською немає проблем, то ДУЖЕ добрий сайт з описами фотіків є http://www.dpreview.com/

Питання по твому вибору: чому віддаєш перевагу застарілій моделі Олімпуса :rolleyes:
Теперішня відповідня модель є С-360 zoom...
А Кенон А400 був анонсований тільки минулого місяця, тому сумніваюсь, що ближчим часом його вдастся знайти у продажі...
Тому з Кенонів придивися до моделі А75, хоча вона трошки дорожча за твоє цінове обмеження.

Взагалі, якщо зупиниш свій вибір на Олімпусі, враховуй на майбутне, що він використовує флеш-карточки свого формату, які є суттєво дорожчі за карточки інших форматів, котрі використовують інші фотоапарати...

Лучишин Роман - 17-9-2004 у 10:59

Вчора потестував декілька моделей цифрових фото.
Kadak DX6240
Olympus C-720
Canon A60
Samsung Digimax V200
Останній інакше ніж туфтою важко назвати. Навіть коли нормальне освітлення в автоматичному режимі фотки получаються суттєво гіршими ніж у всі решта. Зрештою що я очікував.
Щодо якості пи нормальному освітлені то у всіх приблизно одинакова якість. Хоча, як на мій Olympus погляд дає найякісніші зображення. Серед всіх моделей мені Olympus найбільше сподобався ще й ч-з те що є дуже багато можливостей ручного налаштування. Ще такий фактор я дуже великий зум (аж 8).
720 я навіть в прайсах ніде не знайшов, але знайшов 725. (270). Сьогодні після обіду буду купляти. Точно що Olymus, а от який то ще вирішу.

Щодо флеш-карт то то мені це відомо було ще давніше. А що до того що вони суттєво дорожче, то я б так не казав. 54 і 40 це не так суттєво.

Лучишин Роман - 17-9-2004 у 11:36

# Ігор Паславський
Нікон класний фотік, але дорогий, блін.

Доречі я вже купив. Зупинив свій вибір на Olympus C725UZ

Sashko - 17-9-2004 у 14:47

Лучишин Роман

Ще такий фактор я дуже великий зум (аж 8).

Не дуже це аж ТАКИЙ фактор, бо при знимкуванні з рук зум більше 3-4х впливає на чіткість, тобто збільшує розмазаність фоток, тому аби скористатись максимальним зумом треба знимкувати зі штативу (триноги).

А що до того що вони суттєво дорожче, то я б так не казав. 54 і 40 це не так суттєво.

Не знаю за що є наведені Вами розцінки, але щойно заглянувши у прайс одної "великої" фірми маємо:

Olympus XD128P - 47,50
Olympus XD256P - 86,00
Olympus XD512P - 166,00
CompactFlash 128Mb - 29,00
CompactFlash 256Mb - 47,00
CompactFlash 512Mb - 86,00
Secure Digital 128Mb - 32,00
Secure Digital 256Mb - 53,00
Secure Digital 512Mb - 94,00

і як видно, що за одну і ту саму ціну можна придбати у 2 рази більшу картку ніж картку від Олімпуса, то як на мене то є суттєво дорожче :rolleyes:

АЛЕ попри усе сказане ВІТАЮ з вдалою покупкою :cool:

JumpingRat - 17-9-2004 у 23:24

Цитата:
Першим відправив користувач Sashko
Лучишин Роман

Не дуже це аж ТАКИЙ фактор, бо при знимкуванні з рук зум більше 3-4х впливає на чіткість, тобто збільшує розмазаність фоток, тому аби скористатись максимальним зумом треба знимкувати зі штативу (триноги).


Знято з рук із зумом 10х:


Цитата:
і як видно, що за одну і ту саму ціну можна придбати у 2 рази більшу картку ніж картку від Олімпуса, то як на мене то є суттєво дорожче :


Картки XD-SD мають більшу швидкість обміну, хоча це стає суттєвим лише у знимкуванні "чергами" по 5 і більше кадрів.

vovka - 21-7-2005 у 00:40

Прийшла і моя черга зайнятися пошуком цифрового фотоапарата.
Радять брати Nikon Coolpix 5200 . Ціна до 300$ .
5 мегапікселів, 3х зум. Якийсь такий вдосконалений режим забирання червоних очей..
Як ви на таке дивитеся ? Хороша камера, чи можна знайти кращу ?
Олімпусам щось не довіряю.. І память дорога, і фото кажуть не найкращі.

Ярема П. - 21-7-2005 у 14:38

http://www.steves-digicams.com/ - рекомендую, я цим користувався і в кінці кінців зупинився на Кодак CX7530 - непогана оптика, гарні фотографії на різних паперах, можливість знімати кіно скільки стане місця зі звуком, пальчикові батарейки або акумулятори - особливо корисні, коли ідеш в гори на кілька днів, а 220 вольт ніде не знайдеш:D

marco - 21-7-2005 у 23:06

Також довго думав, аналізував, вибирав.
Місяць тому рішився на Canon PowerShot A520 - дуже задоволений.
Але купував не тут а там (якраз знайомі вибралися до Львова): http://www.pricegrabber.com/search_getprod.php/masterid=6526317/sea...
і зразу в комплекті з додатковою карткою 256Mb Secure Digital Card, футляром і т.п.
Все разом вийшло значно дешевше ніж голий фотоапарат в Києві, не кажучи вже про Львів.

vovka - 22-7-2005 у 21:15

Зупинився я таки на Ніконі 5200.
Ще сьогодні тримав в рухак Олімпус mju 500 . Дисплей великий. Але нема видошукача наприклад, макрозйомка від 7 см, в Нікона від 4 .. Ще там якісь дрібниці... Якось враження не справив... Тим більше ці ж самі гроші, а то й дорожче.

Юрій Сєров - 27-7-2006 у 18:19

Хочу порадитися відносно камер, які на сьогодні коштують приблизно стільки. Дуже ймовірно, що буду щось собі брати.
Усі зараз хвалять Canon, з того що бачу мені подобається A610 і A540. Можливо A620, але кажуть, що вони шумлять.
Хто що порадить?

Василь Андруник - 2-9-2006 у 11:07

Можна спробувати серію SP від Olympus, наприклад SP-320, і по ціні вона в межах 200 вічно зелених!
Є цікава новинка Olympus µ 720 SW - протиударна та з можливістю занурення до 3 метрів (правда в межах 310 тих ж вічно...)
Ну і варто звернути увагу на Olympus SP-500
І я звернув би увагу на Panasonic DMC-LZ5EE- K. Як на мене - цікавезна камера за 300-320 у.о.

MartinkaDP - 2-9-2006 у 13:49

у мене Олімпус SP500. приємна штука, за ці гроші це більше ніж може бути. мені разом з картою на 512 МБ вийшло близько 1980 грн (xD поки що доста дорогі, бо їх використовують, здається, лише 2 марки).
деякі зразки можна побачити на мому ЖЖ (http://martinkadp.livejournal.com).
6 МП, 10х зум.

з простенького, найдешевшого і водночас якісного - справді добрі штуки Canon PowerShot 400 і 410. мало функцій, це якщо треба клацати і не морочитись додатковими налаштуваннями, картинка шикарна. у нас 400-й коштує менше 900 грн.

Тарас Гулка - 2-9-2006 у 20:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP
у нас 400-й коштує менше 900 грн.


Ну і ціни у вас. У нас А410 ~ 650 грн.,

Як на мене з дешевих (до 300$) все ж таки найкраще щось із Кенона. На мій погляд у них і картинка краща, і не такі тугодуми як олімпуси і енергоекономніші

MartinkaDP - 2-9-2006 у 23:12

угу, різниця відчутна. це в нас на фірмі мабуть так... нічо, зара така конкуренція, шо скоро в нас теж такі ціни будуть.

Юрій Сєров - 4-9-2006 у 20:39

Взяв собі Canon A620. Наразі задоволений. Якби швидше купував можна було брати Canon A610, там все таке саме, але пікселів менше - лише 5, але цього вистачає з головою. Якщо хтось має можливість взяти його дешево, хороший варіант, усі рекомендують.
Користувався двома Олімпусами, Кенони виграють, по швидкодії і енергоспоживанню. Можливо в дорожчих моделях, інша ситуація, але серед мильниць, Кенони, ІМХО, мають перевагу.

Tempika - 5-9-2006 у 07:24

...кажуть, що в 610, оскільки на той самий розмір матриці менше пікселів, не так шумить картинка... за скільки взяли, чи японський?... сама шукаю
такий.

Demyan - 5-9-2006 у 08:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Кенони, ІМХО, мають перевагу.

+1

Юрій Сєров - 6-9-2006 у 10:35

Цитата:
...кажуть, що в 610, оскільки на той самий розмір матриці менше пікселів, не так шумить картинка... за скільки взяли, чи японський?... сама шукаю
такий.

Кажуть, що матриці мають різні розміри, але я не є певний.
Порівняти змоги не маю, але зустрічав в неті матеріал, що шумить трохи більше, але не набагато. Думаю, більше залежить від вправності того хто знимкує.
Збирання, не знаю, навряд чи японське. :) Китай форева :)
Детальніше тут би міг написати Sashko, і про ціни також.
Я купував через eBay, тому на ту ціну не варто орієнтуватися.
Припускаю, що він може коштувати дес ьв районі 250-270.

Tempika - 6-9-2006 у 10:56

...мені знайшли в києві японський, за 265 у.о, думаю брати чи ні...

Demyan - 6-9-2006 у 11:19

Бери, тільки подивися як з гарантією.
Мені знайомому так нокію жабку привезли з Іспанії, дешевше було але гарантії не було - результат щось сталося з телефоном (після падіння - яке так не видно), тобто була б гарантія можна було б занести а так...продає зараз.

Василь Андруник - 6-9-2006 у 15:33

Чесно кажучи, дуже сумнівно, що ця камера буде з Японії. В мене самого Olympus 5060 WZ і продавали його як японський... І я цьому вірив, бо фотки дійсно виходять "потрясні". Але коли побачив і потестив китайським - різниці не побачив!
620 - й непогана камера. але... чи буде це SP-500, M-700, SP-350 (чи інші Олімпусівські) "крутої" різниці відчуватися не буде! Все буде залежати від вправності і навиків фотографа, і тільки так! В мене є кілька фоток, що знайомий фоторепортер дивувався, коли я бував в Ефіопії (але я не хвалюся) і зроблені 5060 WZ:cool:

Тарас Гулка - 6-9-2006 у 20:59

Цитата:

620 - й непогана камера. але... чи буде це SP-500, M-700, SP-350 (чи інші Олімпусівські) "крутої" різниці відчуватися не буде! Все буде залежати від вправності і навиків фотографа, і тільки так!


620 може і не буде SP-500, але і SP-500 не буде S3 IS. До чого я веду, а до того, що ти трохи не те порівнюєш. Кожен вибирає те, що йому більше підходить. І мова йде не завжди про гроші, а наприклад, про фізичні розміри чи інші другорядні характеристики.

Крім того, все залежить для чого ти береш фотік. Якщо професійно займатися то одне, а якщо фоткати для себе то зовсім друге.

Від фотографа залежить багато, але інколи і фотокамера теж дещо важить. Колись у нас на кафедрі був Олімпус. (здається і зараз він десь є) Поїхав я з ним фоткати об'єкти замовника на сайт. Хороші акумулятори витримали 60 кадрів. Зараз маю Соні який на таких же акумуляторах витримує 250-300 кадрів. Скажеш фотограф був такий :)

Василь Андруник - 7-9-2006 у 15:46

Знову ж таки, не погоджуюся. Хороший фотограф, дуаю, вкладеться в меншу кількість кадрів. Адже головне якість а не кількість! Наводжу ще лдин приклад: я 5050 WZ фотографував весілля приблизно рік, через малий об'єм памяті і ємність акумуляторів виходило приблизно сотня фоток. Але... вони були як для такого фотіка якісні і практично всі підходили клієнтові. (http://www.aprox.com.ua/весільні).
Тим більше що зараз виробники вже практично не випускають камер з оригінальними акумуляторами, тому можна запастися і "пальчиками":saint:

Tempika - 7-9-2006 у 22:30

...мені тут кажуть, що кенони А620 дуже царапаються, це правда чи
вигадки?... бо хочу брати, ось-ось... :-)

Юрій Сєров - 8-9-2006 у 14:08

Цитата:
...мені тут кажуть, що кенони А620 дуже царапаються, це правда чи
вигадки?... бо хочу брати, ось-ось... :-)

Ну якщо прив'язати до нього мотузку і тягати його за собою, то напевно так :D:lol::lol:
Не маю досвіду тривалого користування, ношу в сумочці, ніби все ОК (тьху-тьху) Екран заліпив плівкою до пальма.
Недоліком 620 мабуть можна назвати розміри та вагу. Мій попередній Олімпус С-60 важив трохи менше і був компактнішим. В 620 - 4 батарейки, що робить його важчим. Але ергономіка дуже хороша, не скрипить в руках.
Поворотний екранчик - також зручна штучка. На 4 звичайних батарейках зробив вже багато знимків, і працює досі. Олімпус здох би вже давно.
Словом: мені подобається. А ви вирішуйте самі.

Tempika - 8-9-2006 у 19:07

...купила вже, причому за дуже хорошу ціну, як на львів (285 у.о.)...
ще не користувалася, нема ще сідірома на компі... :-(

Юрій Сєров - 9-9-2006 у 13:56

А для чого сідіром? Під XP він сам стає, як зовнішній пристрій. Пальма схожим чином розпізнається.

Tempika - 9-9-2006 у 20:14

...у мене 98 віндовз... і пальма ніяк навіть з драйверами не розпізнається,
до речі :-((

Юрій Сєров - 9-9-2006 у 22:17

Тоді називається - складно :( (так розумію, що потрібен апгрейд заліза)
До речі, не знав, що 285, це дешево. :rolleyes: Думав він дешевший.

Тарас Гулка - 9-9-2006 у 22:21

285 - це дуже гарна ціна. В магазинах він стоїть від 1600 до 1900 грн.

Tempika - 10-9-2006 у 19:04

..ха, в АБВтехніка 2237 грн, причому наґло пише *розумна ціна* :-))
хороше в них почуття гумору... комплектація така сама, до речі, ніц
зайвого...

пе се...апгрейд заліза не потрібен, мені нормально так працювати... :-)