Форум Рідного Міста

ЄВРОБАЧЕННЯ 2005

tysovska - 17-5-2005 у 09:10

16 травня ввечері офіційно був відкритий Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2005».

Церемонія офіційного відкриття проходила на площі перед Маріїнським палацом. Перед гостями виступили віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань Микола Томенко і заступник голови Київської міської ради Володимир Яловий. Томенко висловив упевненість, що 50-й конкурс «Євробачення» буде найкращим за всю історію телебачення. Він сказав, що йому дуже хотілося б, щоб іноземні гості познайомилися з культурою України і обов’язково приїхали сюди ще. До Києва приїхали всі офіційні делегації з 38 країн-учасниць міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2005».

18 травня на майдані Незалежності о 19:00 почнеться концерт «Україна - серце Європи».

На Хрещатику 18-22 травня працюватиме розважальне містечко «З Києвом назавжди» для гостей столиці на час «Євробачення-2005».

19 травня на Майдані о 19:00 почнеться ще один концерт, присвячений «Євробаченню-2005».

Пізніше, о 22:00, почнеться півфінал конкурсу в Палаці спорту.

20 травня о 19:00 на Майдані - знову концерт «Українська хвиля», а 21 травня о 19:00 там же концерт до дня молоді.

Фінал «Євробачення-2005» почнеться в Палаці спорту 21 травня о 22:00.

Концерт закриття «Євробачення-2005» під назвою «Україна. Європа. Майбутнє» відбудеться на Майдані 22 травня, він почнеться о 19:00.

Роман Голощук - 18-5-2005 у 20:39

Хто мав нагоду побувати сьогодні на акції «Україна - серце Європи» у Львові?
Поділіться враженнями :)

Captivitas - 20-5-2005 у 14:02

Реплікативно:

1) Кіроровщина не пройшла. :lol:
2) Цікаво виступив данський шкільний зварник :sing:

Dмитрик - 20-5-2005 у 16:12

Офіційно заявляю -- я за Молдову! учорашня бабця просто супер та й вони, на мою думку, просто "не формат" (як вчора хтось з наших "зірок" висловився) цього конкурсу. А ще веселі та дотепні! Отак

Odarka - 20-5-2005 у 16:16

Я також за Молдову...ця група Здобші Здуб мені завжди подобалася:)))

Tempika - 20-5-2005 у 17:07

...мені дуже сподобався хорват :-) пісня про самотнього вовка...
угорщина теж непогано, але вокал не дотягував до танцю, а жаль.

Dmy - 20-5-2005 у 18:20

Шкода естонок - другий рік поспіль їх динамлять :mad:
За моїми суб'єктивними уподобаннями п'ятеро країн мусили залізобетонно трапляти у фінал. Четверо попали: Угорщина, Ізраїль, Молдова і швайцарська Естонія (Swi-stonia :D). А от естонська Естонія пролетіла.
Натомість що роблять у десятці Данія і Латвія (хай вони хоч тричі "зозулята" ) - не розумію! Там же ще і фінн зі словеньцем були, й Ірландія з Ісландією.

Після півфіналу букмекери чомусь різко "опустили" угорку - за їхніми розрахунками вона тепер у призи не потрапляє. А глем-Норвегія навпаки злетіла. Цікаво, на якій підставі? Начебто, докладні результати півфіналу до закінчення фіналу не оприлюднюються.
Щось це "ж-ж-ж" мені не подобається - як би не до дощу :rolleyes:

Captivitas - 21-5-2005 у 09:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...мені дуже сподобався хорват :-) пісня про самотнього вовка...
угорщина теж непогано, але вокал не дотягував до танцю, а жаль.


Від угорців очикував більшого, можливо все через обрізаний час виступу (регламент).

Віддав голос за самотнього хорватського вовка. Балкани залишаються Балканами й це тішить.

Щось багато "рок-н-ролу" було :lol: . Вся попса у фіналі випливе.
Здоб ші Здуб й так відомі, а Молдова Євробачення не потягне.

Odarka - 21-5-2005 у 11:25

Молдова вже потягнула Євробачення...про них тільки й говорять, що вони всіх на вуха поставили...
Побачимо у фіналі....
просто вже проста "заїзджена" попса всім надоїла....це доказала Руслана...і докажуть молдавани і Гринджоли:))))))))))

сумна - 21-5-2005 у 16:54

Якщо чесно, було досить нудно слухати. Після перших 15-ти секунд співу все було зрозуміло; якщо виконавець не фальшивить, то вже великий плюс! :-) Білоруска, про яку стільки було говорено, розчарувала. Її виступ був типовим: картинка - супер, а спів - так собі. Цілком згідна з Одаркою, що попса вже набридла. Солодкого не можна багато їсти, бо буде зле :-)
От дивитися справді було цікаво. Хотілось би знати вашу думку про оті міні-кінозамальовки між номерами. Їх, здається, Санін знімав. Мені сподобалось те, що було знято в Карпатах, і взагалі краєвиди фантастичні. От тільки забагато поцілунків на кв.метр площі :-), чомусь викликало сміх.

jaguara - 22-5-2005 у 00:29

Гринджоли показали лише, що співати вони дійсно не вміють. Особливо без фанери і з нормальним звуком. і Сказати більше нічого. Чесне слово, краще б вже попсова Лорак була. У тої хоч показати є що.
А Здуби прикольні -- давно їх люблю. Хоч якби мала гроші на телефоні, проголосувала б за Мальту.

Ярема П. - 22-5-2005 у 00:52

тааак... Результати вражаючі. Я б ніколи за греків не проголосував. Мій вибір був Угорщина!!!
http://www.nox.hu/

Користувач Олесь - 22-5-2005 у 00:58

Ну що ж, непогано все скінчилося. Мені хорват подобався і молдавани. Голосування теж сподобалося, результати досить показові, ще не все втрачено... ;) Від поляків чекав високої оцінки, але не аж 12 :) До речі, хтось може пояснити, чому Португалія дала Україні 7 балів?

Ярема П. - 22-5-2005 у 01:26

Ну, поляки братній народ:-) А от русскі - зажираються:-) Відразу помітно по голосуванню.
А португалія взагалі з Україною дружить. В 2002 по моєму році МЗС Португалії після офіційної амністії всіх українців вислала спеціальну ноту Україні, де подякували за такий працьовитий народ.

jaguara - 22-5-2005 у 01:26

Олесеві: українські заробітчани в Португілії;) так само як і діяспора в Польщі. Хоч не факт, з моїх колег тут ніхто за Гринджоли смс не вислав. Тож може через аналог "el pueblo unido" чи як воно там і далі за текстом...

Tempika - 22-5-2005 у 09:21

...та зразу на такому потужньому фоні було видно, що гринджолам
нічого не світить... я б проголосувала знову ж за хорватію... дуже
сподобалися і мальта, і угорщина, і сербія-чорногорія, і швейцаро-естонія,
ну і молдова само собою :-)) дико було, що хтось голосував за грецію...
можливо, просто така згуртованість грецької діаспори в європі, а може її
зовнішні дані... хоча пісня відверта туфта.

Captivitas - 22-5-2005 у 10:08

Моя тріка "переможців": Хорватія, Свіс-тонія, Мальта.

Греція просто виправдала передбачення.

А "Грінжулики" показали всі переваги томенківщини.

Олексій Мачехін - 22-5-2005 у 11:30

Вже друге Євробачення поспіль інтриги при голосуванні нема - до кого ведучий підійшов першим після опитування, той і переможець :(

Олександр Чорнобиль - 22-5-2005 у 11:49

Я вже друге Євробачення не "в"іжджаю" в багато речей. Минулого року вболівав за серба і грека, цього - за мальтійку і ховата. Але побий мене грім минулого року не міг зрозуміти за що туркам дали таке високе місце (четверте чи п"яте), а цього - чому виграла гречанка? Чи хтось пояснить - чим вона взяла Європу?;) Якщо "тим" :D, то є думки, що у представниці Ізраілю воно було краще, а ще були файні трійко дівчат десь з Балкан. ;)

Користувач Олесь - 22-5-2005 у 13:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від jaguara
Олесеві: українські заробітчани в Португілії;) так само як і діяспора в Польщі. Хоч не факт, з моїх колег тут ніхто за Гринджоли смс не вислав. Тож може через аналог "el pueblo unido" чи як воно там і далі за текстом...


Пояснення не проходить :) заробітчани є не тільки в Португалії, оно в Іспанії їх теж досить. В Польщі не діаспора (чи не тільки діаспора) а самі поляки голосували за Україну (мені ще в п'ятницю мої польські колєґи казали, що голосуватимуть за Україну ;) ).

jaguara - 22-5-2005 у 13:17

Якщо про дівчат, то мені більше у півфіналі Спайс-герлушки з Естонії сподобалися. смішні такі були :)
(а ще тихенько тішилася з Норвегії, хоч там і не дівки, а може саме тому)
Олесеві: значить Португалії через el puebo unido :), а поляки по дружбі дійсно -- як Кріт і Греція :)
а ще -- пектораль класну шкода! пішла невідомо куди...

Tempika - 22-5-2005 у 17:50

...скачати можна тут: http://www.dvor.de/modules.php?name=Files

Юрій Сєров - 22-5-2005 у 22:47

Дивився кілкька виступів і виступ гречанки почув, вже після оголошення переможця. Так і не зрозумів, чому вона виграла... Може там якийсь список складений, хто в якому році має виграти ? ;)

Рост - 23-5-2005 у 08:37

Саші Чорнобилю - так гречанка "це" не особливо ховала, а ізраїльтянка була в довгій сукні :)

Для мене теж несподіванка - перемога Греції. Ні музики, ні шоу. Може це журналістсько-туристична братія подумала, "куди б нам краще поїхати наступного року?". А в Греції - самі розумієте, такііі курорти... ;)

tysovska - 23-5-2005 у 08:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
заробітчани є не тільки в Португалії, оно в Іспанії їх теж досить.

Так Іспанія нам, здається, теж дала 1 голос (на більше наших забракло) :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Може це журналістсько-туристична братія подумала, "куди б нам краще поїхати наступного року?". А в Греції - самі розумієте, такііі курорти...

Плюс Греція з Олімпіадою вже добряче підготувалася до прийому європейських делегацій :)

Ось тут прикольна інформація про Томенка:
«Скромний» Томенко: ми провели краще «Євробачення» за всю його історію

А взагалі мені "Гринджоли" сподобалися. Видно, щоправда, було, що вони не звикли до Великої Сцени і бояться її, але на тлі решти не виглядали такими вже упослідженими. Угорці й хорвати були супер, а навіть до десятки не втрапили.

Я голосувала за Угорщину, Хорватію (двічі) і Молдову - купу грошей викинула - і все намарно :)

Яндрух - 23-5-2005 у 10:18

А я собі трубку в руки, сів си на канапі і давай, думаю, голосувати буду – шо, ми не „европейці” якісь?!!
Отак десь зо три-чотири дзвінка віддав за угорців NOX, відтак досьорбав до остатку застиглу каву і, думаю, ще кілька (голосів) віддам за них, а там перейду й до латвійського дуету – ше в їхню скарбничку покладу кілька своїх голосів! Але добре, шо вчасно спохопився і глипнув на дрібний шрифт, що був надолі екрана – а там тариф: 3,60 ГРИВЕНЬ ЗА ВАШ КРОВНИЙ ДЗВІНОК, шляк би їх трафив, комерсантів зацофаних!!

Ото який прийде рахунок!
Ну, але то, вважаю, не так вже й страшно: хто-зна, коли вдруге випаде така гарна (чи справді така?) нагода бути господарем пісенного конкурсу Євробачення? (Адже наші можновладці зробили все, щоб ми, часом, не перемогли вдруге і тим самим не довелось відскубувати бюджет, який на другий рік треба буде пускати під вибори.)

Прикро за друге. На тому нашому „першому національному” в перерві десь посередині змагання пустили досить-таки тривалу рекламу, а втой же час на TVP Polonia трансляція тривала далі! (Там виступали якісь наші балетні трупи). І взагалі, „по поляках” картинка була куди якісніша: в dolby digital показували.

Та й наприкінці „вихід на сцену” нашого президента сприймалось не інакше, як данина європейським бонзам, що були причетні до його обрання, а може, мабуть, і до проведення пісенного конкурсу в нас: вислови „об’єднана європа”, „європейський народ” адресувався якраз їм. Зрештою, нема нічо дивного: нагромаджуємо європейський політичний капітал!

Одно слово, тепер більше, як ніколи, проглядуються оті підготовчі кроки років десь зо два тому назад: розрита-перерита (вкотре) із нібито благородного бажання столичного мера головна площа країни, яку було жахливо спотворено й розширено до велетенських розмірів якраз під отакі збіговиська люду.

Odarka - 23-5-2005 у 12:34

Мене також здивувала перемога гречанки...я навіть не пам'ятала ні її...ні пісні..вона була дуже невиразна...
шалено сподобався голос мальтійки...
Молдаванці молодці - просто супер:)))
Вже б краще виграла ізраїльтянка ніж та гречанка..вона принаймі і симпатичніша і пісня в сто разів краща:)))
але...хто його зна:)))
Мене втішило одне, що Україна Росії..нарешті, дала 4 бали...а не як попередні роки 12:baddevil:

Олександр Чорнобиль - 23-5-2005 у 12:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Саші Чорнобилю - так гречанка "це" не особливо ховала, а ізраїльтянка була в довгій сукні :)


Зате інша частина "цього" файно виднілась завдяки глибокому декольте. ;)

Наталка - 23-5-2005 у 12:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух

Та й наприкінці „вихід на сцену” нашого президента сприймалось не інакше, як данина європейським бонзам, що були причетні до його обрання, а може, мабуть, і до проведення пісенного конкурсу в нас: вислови „об’єднана європа”, „європейський народ” адресувався якраз їм. Зрештою, нема нічо дивного: нагромаджуємо європейський політичний капітал!


:D Ні, їй-богу, якби я цього не прочитала ближчим часом, то мусила би до Львова летіти, та ще й літаком, перевіряти, чи пан Яндрух при доброму здоров’ї! ;)

А гречанка - просто ніяка, хоча я й не фахівець, але як пересічний глядач, розчарована.

Tempika - 23-5-2005 у 17:31

...а у гречанки ноги були... ну не еталонні скажімо :-)))

Dmy - 23-5-2005 у 17:40

Мені здається, результати цілком нормальні. При тому, що "музику" слухати справді важко - так і не треба, ніхто ні неволить.
Гречанку можна було би назвати Касандрою ("Мій номер - перший"!), але тота, здається, була як раз проти греків. Їй могли віддати перемогу, бо співала в танці й жодного разу не схибила: тобто за постановку дихання і рухання.
Віртуально вибачаюсь перед даньским учителем аутистів - на фінали врешті розгледів - хороший хлопець ("был неправ, моё поведение недостойно советского офицера" (c) "Асса" ).
Натомість і зараз не розумію як брати латвійськи зозулята не лише потрапили в п'ятірку, а взагалі - яким саме місцем до фіналу попали. У Грин-бджолів і то "шоу" повеселіше було.
Шкода угорку - виступала першою і, мабуть, перегоріла, бо у полуфіналі виглядала привабливіше. Дєвочки-нінзя теж досить м-м-м ... :rolleyes: високі :saint:
А взагалі, кращі - "Шизи-з-дубу" , а Європа - тупа, але її вже легше закопати, ніж ...

Доречі, минулорічне питання: хтось знає лінку з балами (і півфінальними, бажано)? Записати встиг не все, а ж хочеться. Того року Captivitas допоміг, але на тому місці вже давно нічого нема.

Dmy - 23-5-2005 у 19:52

Питання про розподіл балів знімається - знайшов.

Ще хотів додати запитання: коли приберуть цього "ретранслятора", який мені 2 рік поспіль заважає спокійно дивитися націкавіше і нацйдраматичніше - голосування. Хоч би якогось спортивного коментатора на цей час саджали.

(А естонкі все одно гарні, і хто їх тільки в півфіналі на 20 місце запхнув - ну просто Грінжоли-2)

Тарас Сокальський - 24-5-2005 у 12:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Питання про розподіл балів знімається - знайшов.

Ще хотів додати запитання: коли приберуть цього "ретранслятора...

Та може, за третім заходом навчиться числівники відмінювати?

Наталка - 25-5-2005 у 23:08

Анекдот вже не актуальний, бо Євробачення пройшло, але він мені просто сподобався... :)

5 способів забезпечити Україні перемогу на Евробаченні.
1) Випустити на сцену Яна Табачника з жовтою зіркою. Попередити, що країну, яка не поставила Табачнику вищий бал, буде звинувачено в державному антисемітизмі.
2) Випустити на сцену голого по пояс Нестора Шуфрича з блатним шансоном. Перед виступом дати Шуфричу мікрофон підвищеної далекобійності.
3) Випустити на сцену дует Корчінський-Вітренко з піснею «Вставай, страна огромная…» Протести журі (пісня не нова, не на англійській і т.п.) оголосити глобальною змовою НАТО, ЄС і МВФ; організувати рейд броньовиків на Брюссель і Страсбург.
4) Випустити на сцену українського громадянина Йосипа Кобзона з відеокліпом «Якщо не буде громадянської війни». У 25-й кадр закатати наказ: «Ставте максимальну оцінку, козли!»
5) Доручити підрахунок голосів Сергію Ківалову.

tysovska - 1-7-2005 у 14:25

Цитата:
Zdob Si Zdub після дебюту на цьогорічному Євробаченні у повному складі отримала медаль «За заслуги перед Батьківщиною». Разом з музикантами медаль отримала і Лідія Беженару, колоритна бабуся, про яку співається у пісні і яка виступала на сцені київського Палацу Спорту. Відзначали нагороду всі медаленосці у рідному селі пані Лідії – Велень. Там же ж Zdob si Zdub запропонували місцевому голові назвати одну з вулиць на честь Євробачення. Він обіцяв подумати.

Джерело - e-Куфер