Форум Рідного Міста

Новий Рік 2006 в клубах та ресторанах

Євген Мілошевіч - 23-11-2005 у 13:27

До Нового Року залишилось зовсім не багато часу і постає запитання ДЕ його зустрічати.
Всі попередні НР зустрічав в квартирах (переважно знімали на 2-3 доби), але цього разу є бажання спробувати клубно- ресторанний віріант.
Хто знає ДЕ і за скільки можна буде відпочіти з 31 на 1 у ЛЬВІВСЬКИХ (і не тільки) закладах Пишіть!!!
Хто вже має подібний досвід (пошуку, вибору і самого святкування) ПОДІЛІТЬСЯ!!!

Demyan - 23-11-2005 у 15:15

Все залежить від того скільки грошей можна потратити. В будь-якому клубі чи то місто чи міленіум чи лялька чи сафарі чи космо... якщо з ночівкою то можна піти в Бухту вікінгів, Наварію нову, Гранд-резот, гранд клуб софія....всі ті заклади проводять зустріч новго року. Неообхідно звязуватися з адміністраторами закладів питати скільки коштує, яка програма буде чи є вільні квитки і ВПЕРЕД! Одне пораджу не гаяти часу, як правило є й постійні клієнти і кількість обмежена.

Олександр Чорнобиль - 23-11-2005 у 15:52

Тут я розумію, хотілося б почути про "позитивний досвід" з попередніх Новиї років, бо кота в мішку, особливо за великі гроші купувати не хочеться...

Demyan - 23-11-2005 у 16:07

А тут вже залежить від самої людини, компанії. Наприклад мені не подобається коли ти сидиш в компанії 6-8 чоловік, і ще з 10 а то і більше компаній. В тебе є столик, вот і все де ти можеш побувати за новий рік. Сидиш і дивишся програму іноді з чужих компаній вже "в настрої" підходять і вітають ти не знаєш ні хто це ні що...піти нема куди, гроші заплечені, часто ще залежить від програми, якщо хтось почне робити пародію на Вєрку або ще щось то не дуже цікаво (як для мене). Тут головне взнати про ведучих, програму....
Як на мене найкращий варіант своєю компанією але наприклад в Карпатах (хоча про це вже запізно говорити, кращі місця заняті). Зняти котедж або ще щось і самому придумати собі програму. Добре коли в компаніє є людина яка зможе щось придумати, організувати, тоді весело буде.

Ярема П. - 24-11-2005 у 11:55

Ну а конкретніше хтось може щось порадити? Де дмвитися, де шукати, лінки в інтернеті, або телефон, про ціни теж нічого сказано не було...

Nazar - 24-11-2005 у 16:05

Маю досвід святкування в Гранд-Резорті.
Там гарно, затишно, палає камін.
Ми брали весь зал на компанію.
Програма харчування ділилась на зал та мангал. Останній взагалі бест організований, та й перший не хромає.

От що до розваг - то це завжди плюс до витрат. Я не пам'ятаю, чи то був доцик-шльома, чи там хтось (зара все в голові змішалось до купи), але було весело і враховувались смаки компанії. Пам♥9ятаю, що стиптиз би вийшов дешевше, ніж тамада:)
А так, десь за 25-35 в.з. з чоловіка можна суперово забавитись і ні в чому собі не відмовляти.

vovka - 24-11-2005 у 17:30

От на днях такий спам приходив тоннами:


СКAЗКА ЗИМHИХ КАPПАТ
Нoвый Гoд и Poждество нa Гуцульщинe

СТОИМOСТЬ

СТOИМОСТЬ ПPOГРАММЫ
нa 1 челoвeка в двухмecтном нoмepе
Чacтные oсoбняки. ПГТ Веpховина. 200 – 230 у.e.
Кoттедж «У Димы». ПГТ Bepховина. 210 у.e.
B CТOИМОСТЬ ВХОДИТ:
° Прoезд ж/д купe
° Kиeв - Ивано-Фpанковск -
° Kиeв.
° Тpанcфер Иванo-Фpанковск -
° бaза отдыxа -
° Иванo-Франковск.
° Обзopная экcкуpcия
° пo Ивaно-Франковску.
° Прoживaние и двуxразовое питаниe (в чaстныx оcобняках).
° Cтраховка.
° B пaнсиoнате BEРХОВИНА питaние 3-x paзовое.
ДОПOЛHИТЕЛЬНО OПЛАЧИBАЕТСЯ:
° Kaтание нa тpойкe (сaняx)
° 2 чacа — 20 гpн/чeл.
° Экcкурсия нa Яблунeцкий пeрeвал. Цeлый дeнь —
° 30 гpн/чел.
° Обeд в Заxаре Бeркуте —
° 35-50 гpн/чeл. Kатaние нa лыжax, 5 подъeмников.
° Поcещение нaциoнaльного pынка xудожественного прoмыcла.
° Экскуpcия нa ТCК «Букoвeль». Цeлый дeнь — 30 гpн/чeл.
° Обeд в Буковeли — 50-70 гpн/чел. Kатaние нa лыжax, cанках, паpапланах, cнeгоходах.
° Подъeмники плaтные!!! Стоимoсть oт 7 гpн.
° Экскуpсия в Яpeмчу. Зa цeлый дeнь — 30 грн/чeл.
° Oбед нa бaзe «Каpпаты» — 35-50 гpн/чeл.
° Поceщение нaционального pынка худoжественного промыcла, пoceщение вoдoпада нa p. Пpут.
° Стoимoсть Новoгоднего и Pождественского ужинa — oт 60 гpн/чел.

ПPOГPАММА

Дeнь 1
28/12/05
04/01/06
Bыeзд из Киевa в Ивaнo-Фpанковск в 19:16. (Пoезд № 43. Kупe.) Знакoмство. Пpедвкушение пpaздникa.
Дeнь 2
29/12/05
05/01/06
Bстpеча в Ивaнo-Фpанковске. Обзopная экскуpcия пo Ивaно-Фpанковску. Oбед (зa дoп. плaту, нo очeнь дeшево). Тpaнсфер нa бaзы. Размeщение. Cвободное вpемя. Ужин.
Дeнь 3-7
29/12/05
05/01/06
Зaвтpак. Kатание нa лыжax, сaнках, cноубордах. Ужин.
31/12 и 6/01 — пpaздничный ужин пoд eлкой.
Дeнь 8
04/01/06
11/01/06
Завтрaк. Тpaнсфер в Ивано-Фpанковск. Bыeзд в Kиeв. Пoeзд №44. Kупе.
Дeнь 9
05/01/06
12/01/06
Пpибытие в Киeв.
Прoщaльные пoцелуи нa пepроне.

(044) 234-9131 • (050) 200-7940

Demyan - 24-11-2005 у 18:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Ну а конкретніше хтось може щось порадити? Де дмвитися, де шукати, лінки в інтернеті, або телефон, про ціни теж нічого сказано не було...


Та в будьякому довідковому сайті є телефони. Берете трубки і обзвонюєте всі ресторани, питаєте ск. коштує святкування новго року у вас і все. Доки тут отримаєте відповіді вже буде паска:).
http://lviv.proua.com/catalogue/club/
http://relax.lvivport.com/
або будь які інші довідкові сайти. А ціни - міняються тому треба звонити і взнавати.

Ярема П. - 24-11-2005 у 22:17

Хе, в і нтернетному пошуку я теж не новачок:-) Звичайно, що все це я бачив. Однак, на відміну від києва, де постійно діє афіша з анонсами подій, у Львові такого нема, вебсторінок клубів теж теж ще нема, відповідно і ціну взнати - проблематично, особливо якщо в Львові не знаходишся.
Хоча за той короткий час, що я був у Львові, я обдзвонив кілька закладів, і забава новорічна буде в районі 100 американських гривн з носа.

Тарас Гулка - 24-11-2005 у 22:46

Можна побігати пошукати по невеликих затишних кафе. Обзвонити не вийде. Ні в каталогах ні в інтернеті їх не знайдете.

Скажімо я вже два роки святкував у таких кафе. Своя компанія 12-14 чол. Кафе шукається невелике, знімаєтсья повністю, перед тим попробувавши їх страви.
Минулого року нам виходило по 60 грн + своя випивка. Кухня була супер. Всі були задоволені.

Ярема П. - 24-11-2005 у 23:08

А як на рахунок музики і танців?

Роман Голощук - 25-11-2005 у 11:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Прoщaльные пoцелуи нa пepроне.


О це мені особливо сподобалось! :)

Nazar - 9-12-2005 у 19:58

Якраз зараз був спостерігачем у спробах десь замовити новий рік, ось що виходить:
- ціни ресторану-кафе на їжу та невеличку власну програму - від 70 до 160 грн/чол.
- тамада - 450 - 1100 грн за вечір. Середня ціна десь 100-150 в.з.
- плюс на додаткову горілку-каву-щещось треба доплачувати на місці.

Ярема П. - 10-12-2005 у 17:39

Це збігається з тим, що пробував замовляти я, в середньому визодить біла 100 американських гривень з носа...