Форум Рідного Міста

Дневники Гейши (Memoirs of a Geisha)

ich /Віталій Бондаренко/ - 11-1-2006 у 21:29

[color=darkred]Дневники Гейши[/color]
[color=darkblue]Memoirs of a Geisha[/color]



[color=darkred]Огляд від Джона Сільвера[/color]
http://www.kino.orc.ru/js/soon/2005/memoirs_geisha.shtml









Бачив в кінотеатрі рекламу, вразило... Цікаво наскільки якісний буде сам фільм.




--- Медиаклуб

Ярема П. - 11-1-2006 у 21:41

Фуфло, я вже дивився в оригіналі, нудна розкрутка, купа намагань показати традиційні японські штучки, танці, фільм пересипаний голосом за кадром, отієї героїні, її роздуми про те-се. Коротше, справжній щоденник жінки, з її думками, відчуттями, подіями, яким вона придає значення і т.д., солодкий фільм для кобіт. Я ледве себе змусив додивитися до кінця, і то тільки заради своєї половини, яка не давала припинити перегляд:P

root - 11-1-2006 у 22:00

Як пиарите то хоч потрудіться перекласти короткий зміст.

> Огляд від Джона Сільвера на кино.ру

Гагага - пачіму ні Пашкі Серебрякова?

Tempika - 12-1-2006 у 01:27

...маю книжку, тре почитати чи що... кажуть, звиклий бестселер..
а реклама йшла прямо перед гаррі поттером :-))) у дітисьок челюшті повідвисали :-)))

ich /Віталій Бондаренко/ - 12-1-2006 у 18:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від root
Як пиарите то хоч потрудіться перекласти короткий зміст.

3 бакса за годину

root - 12-1-2006 у 20:18

Понял - но почему бакса-то? Перевод ведь не с Американского.

Андрій Пелещишин - 13-1-2006 у 00:10

root, раз ви не читаєте приватних повідомлень, змушений Вас попередити публічно, що стилістика Ваших повідомлень є недопустимою для Форуму.
При її збереженні я буду змушений обмежити Вам доступ до Форуму.

ich /Віталій Бондаренко/ - 26-1-2006 у 20:10

Цікава історія, дуже трагічна і сльозлива, але для мене нажаль занудна. Не вважаю себе справжнім шанувальником романтичного кіно, та ще й жіночого. Тому не берусь за вердикт, думаю декому і сподобається, вирішуйте самі.

Здивував інший факт. Схоже для Японії період після другої світової війни був чимось на зразок Великої депресій для США. Переосмислення свого місця в суспільстві та ціни свого життя. Досить боляче дивитись такі кадри.

Що не кажи а фільм також вражає своєю красою. Таке інколи складалось враження що американці спеціально хотіли показати що саме вони (американці) перетворили красиву казку на реальний бордель. Можливо реклама честерфілд та лакістрайк були того варті :wink:

Tempika - 27-1-2006 у 00:12

...кажуть, фільм гарний... але я засинала просто над книжкою, хоча й домучила... жіночий роман є жіночий роман, хоча написаний чоловіком.

Oleksandra Zorina - 27-1-2006 у 11:22

Писали, ніби цей витвір голівудських майстрів однаково образив i китайців і японців. Японці обурені, бо витончених гейш зображено звичайними повіями, а китайці -бо звичайних японських повій грають кращі китайські акторки :D

Tempika - 27-1-2006 у 18:36

...до речі, у книжці жодного намьока про повій... гарна, шанована професія.