Форум Рідного Міста

Яку львівську газету Ви чайчастіше читаєте?

Василь - 13-1-2003 у 19:31

Прийшов час з'явитись на нашому форумі представникам друкованих мас-видань.

kristi - 17-1-2003 у 08:15

Я читаю лише "Аудиторію"( ой з назвою у них не все гаразд) і там лише статті Ірини Фаріон про мову.
Раджу всім почитати. А усі решта газети (окрім рекламних) - відкриваєш щоб почитати й потрапляєш під вплив тієї чи іншої партії, кожна з яких нав'язує тобі свою думку (майже так само як на телеефірі)

Андрій Пелещишин - 17-1-2003 у 11:47

Львівські зараз практично не читаю. Дуже подобається "Зеркало тижня" - купа авторських матеріалів.

Андрій Пелещишин - 18-1-2003 у 13:32


Цитата:

Як шановні дописувачі ставляться до проявів "артистичности" Поступу типу друку української мови латинськими літерами під польський зразок?

Мені не подобається

Юрій Сєров - 19-1-2003 у 19:19


Цитата:

Як шановні дописувачі ставляться до проявів "артистичности" Поступу типу
друку української мови латинськими літерами під польський зразок?

Зважаючи на те, що цим займається лише Поступ (в інших не помічав), то нормально. Взагалі кажучи є набаго гостріші проблеми у нашої преси (цензура, заанґажованість, і т.п.)

Користувач Олесь - 6-2-2003 у 18:45

Наскільки я зауважив, Поступ користується латинкою не на польський, а словацький зразок.

Victor - 7-2-2003 у 00:30

Читаю Поступ через інтернет і різниці не зауважив.Після Дзеркала тижня-на першому місці

vovka - 7-2-2003 у 06:31

Достатньо давно читаю Високий Замок.
Відносно незалежна газета, і пише доволі реалістичні статті. Хоча інколи є і жорстка критика мої політичних кумирів. Це щодо політики. А загалом непогана.

Fantom - 13-3-2003 у 14:59

Поважаю "Високий Замок" за їхній нейтралитет і об'єктивність.

Щодо "артистичности" - ставлюсь негативно.

Nazar - 13-3-2003 у 17:07

Читаю Поступ. Подобається не все. Але його хоч можна почитати.

І ніяка то не артистичність. Мені імпонує ця ідея цілком. І не тому, що то модно. Zovsim z in. mirkuvan!:P

Dмитрик - 23-3-2003 у 04:50

На мою думку досить непоганою є "Аргумент газета"

Василь Яворський - 5-8-2003 у 08:39

Читаю "Львівську" і вважаю її на сьогодні кращою з поміж усіх льівських видань. Щодо "Дзеркала", газета і справді непогана, от лише не львівська, забагато ваги приділяє проблемам країни У, щодо аристократичності "Поступу", це не білье як манера виділитися з поміж інших, раніше ця аристократичність підкріплювалася матеріалом, тепер залишився лише оригінальний шрифт.

kallisto - 21-9-2003 у 21:36

З того, що доходить до Києва, читаю "Експрес" і "Високий замок". Передплатила "Порадник" - Експрес і "Експрес-COOL", а ще "Добрий господар". Тепер буду тішитися.

deedee - 3-12-2003 у 11:21

як на мене "Дзеркало тижня", таки найкраща українська газета. у Львові до такого рівня ще рости й рости. іноді складається враження, що той самий Винничук пише одні речі для "Поступу" і зовсім інші (якісно вищі) для "Дзеркала".

Ігор Мартинів - 3-12-2003 у 12:13

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
З того, що доходить до Києва, читаю "Експрес" і "Високий замок". Передплатила "Порадник" - Експрес і "Експрес-COOL", а ще "Добрий господар". Тепер буду тішитися.
Четверговий номер "Львівської Газети" розповсюджується у кількох областях. В тому числі і в Києві.

Це була реклама :saint:

ЗОРЯНА - 3-12-2003 у 13:10

Я "Високий Замок" читаю найчастіше читаю на папері, а "поступ" у інтернеті.

Нормалайзер - 3-12-2003 у 14:02

Поступ.
Четверковий купую, скоріше - звичка, але думаю, що ще недовго вона залишиться...
Хіба внесуть в "Телепоступ" програму каналу "Діскавері", бо то - чи не єдине, чого дивлюся в ящик.
Читаю "Поступ" переважно в неті.

Мені особисто - до лампочки (чи то - "до жарівки" ) як псевдогалицькі дописи Юзя (одноманітні до неможливості і нецікаві), так і "словакізація" редакторів (ото просто "до лямпади";) ).

Не читаю взагалі і принципово "Високий замок", "Молоду Галичину" і "Експрес". "Експрес", як на мене, - еталон несмаку, бульварщини, задрюченої меншовартісної містечковості та непрофесійності.

"Їх Магазин" читаю, бо то - профнеобхідність.

А взагалі - допоки у львівських газетах буде реклама контактерів-Петрів-дідусів-Степанів-баб-Ольг-провидиць-Марій - їх взагалі можна не читати ;)

Nazar - 3-12-2003 у 14:38

Не знаю, сміливо передплатив Львівську газету, вона по відношенню до інших вже й не такадорога - газета з додатками на щодень коштує 120грн., на той час, що ближчий конткурент щоденний коштує десь в районі 140 грн.

А от маю проблему з дитячим журналом-газетою. Що порекомендуєте передплатити для дити 2,5-3,5роки?

І ще жіночий журнал. Чи є якийсь україномовний "повнометражний" жіночий журнал на всі смаки та рівні? До цього мав халявські підписки (зловживав по-роботі) на Космо та Наталі, але більше того не хочу з огляду на рівень та мову.
Порекомендуйте щось.

Олексій Мачехін - 3-12-2003 у 14:45

Підходиш до ятки "Преса" і якщо щось знайдеш пристойне - див. Передплатний індекс. Але щось я досі такого не бачив аби воно і справді вартувало :(

Odarka - 3-12-2003 у 14:48

Оскільки я щодня працюю з різноманітними газетами і мушу їх перечитувати то кращих від Львівської газета та Поступу ще не читала.
Високий Замок та Експрес не подобаються тим. що там усе накидано накупу. очі розбігаються від маленьких статейок стягнутих з інтернету і ще - вони ідентичні.
Щодо Молодої Галичини - там друкуються віктор Неборак, його дружини, Юрко Покальчук, але яцю газету всеодно не можу читати.
Ратуша - мало інформації - порожня газета
Комсомольська правда з голими тьотями.....для гопів

Є ще багато...

Щодо Жіночого журналу. Назера, є один його почали видавати у Львові, доречі україномовний, він так і називається "Жіночий журнал" і коштує він 1 грн.
Щодо для діток, не знаю нічого хорошого...

Nazar - 3-12-2003 у 15:06

Згоден з Одаркою що до газет.
А що до журналів, то так, є таке як "Твій журнал", коштує 3 грн, вузенький-при-вузенький, за змістом нагадує Експрес-Кул для дівчаток із незрозуміло для чого статтями про дітей. Навіщо дітям про дітей?

Наталка - 3-12-2003 у 15:56

Три гривні для "Твого журналу" - то спекуляція :) Я його читала, видавці у Львові презентували. ;) Красна його ціна - 1 гривня. І - згідна з Назаром - трохи більше було б саме для жінок, а не для підлітків, то було би краще. Звісно, приємно, читаючи його, помріяти троха про те, жи тобі знову 17, але то не так. І рівень вимог до інформації теж трохи зріс :)

MartinkaDP - 25-1-2004 у 02:52

Зара передплатила "Львівську", пішло як діти в школу. Ще іноді читаю "Україну і час" - для роботи є дещо

Станкевічас Сергій - 26-1-2004 у 12:44

Львів може пишатися великою кількістю непоганих видань. Більшості українських міст до такого рівня ще рости й рости. Але сьогодні газет рівня "Дзеркала", або колишнього "Пост Поступу" нажаль нема, це факт.

Nazar - 26-1-2004 у 12:50

троха менше сепаратизму, але чим Львівська недотягує?

fish - 26-1-2004 у 15:39

Львівську часом читаю в мережі. Рідже - високий замок, теж в мережі.

Captivitas - 26-1-2004 у 15:46

В мережі заглядаю у "Поступ".
До того ж дуже йому вдячний за статтю про Рейк"явик (якийсь номер за 2000 рік). Виклав посилання у себе на сайті.

Замість "Дзеркала..." віддаю перевагу "2000".
І набагато дешевше, і підбірка матеріалів більш різноманітна, велика інтерактивність видання (друкують багато листів та коментарів) .

Станкевічас Сергій - 26-1-2004 у 18:55

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
троха менше сепаратизму, але чим Львівська недотягує?


А чим "Карпати" недотягують до "Мілана"?

Ігор Мартинів - 27-1-2004 у 01:31

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Замість "Дзеркала..." віддаю перевагу "2000".
І набагато дешевше, і підбірка матеріалів більш різноманітна, велика інтерактивність видання (друкують багато листів та коментарів) .

у 2000 єдина перевага - дешевша за Дзеркало Тижня. Хоча, як на мене, виходить дорожче. Бо знати правду за 2 гривні краще, ніж ковтати об"єднану соціал-демократичну пропаганду за 1 гривню ;)

Щодо коментарів і листів - читайте Львівську Газету. Щодня (а не щотижня) є сторінка "Коментарі".

До речі, шановні критики. Все-таки, що не так у Львівській Газеті? :)

сумна - 2-2-2004 у 13:51

Заувага на маргінесі. Улюблений "Поступ" стає чи не машиною часу: в програмі телепередач після 31 січня йде 01 грудня ...

freak - 14-2-2004 у 13:00

Я обираю "Поступ"

Лучишин Роман - 15-6-2004 у 21:52

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Не читаю взагалі і принципово "Високий замок", "Молоду Галичину" і "Експрес". "Експрес", як на мене, - еталон несмаку, бульварщини, задрюченої меншовартісної містечковості та непрофесійності.

З вами важко не погодитись. Колись кли мый батько передплачував "Експрес" я там знаходив куски 1 в один передерті з інтернету!
А ще мене була дуже насторожила одна стаття приблизно на слідуючу тему: "боротьба СДУП(о) з адмінресурсом".
Любій нормальній людині задалася б підозрілою ця стаття. Це було десь за місяць до парламентських виборів.
Особисто віддаю перевегу "Львівській газеті" і "Поступу" за те що лапші не вішають.

Веселка - 15-6-2004 у 22:19

А я найбільше люблю читати "Ваш Магазин".
Можна і посміятись, і підзаробити, і щось корисне знайти, і час скоротати.
Для кожного щось знайдеться!!!Рекрмендую! :D

Олександр Чорнобиль - 30-6-2004 у 10:53

Читаю "Поступ" і "Високий Замок". Для порівняння.
Не розумію навіщо тут балачки про "ДТ". На мій погляд, ця газета немає ніякого відношення до львівських. Вона займає дуже специфічну нішу на українському ринку. В цю нішу, наскільки мені здається, жодна з львівських газет не пнеться.

Олександра Бабяк - 30-6-2004 у 12:09

Зазвичай читаю "Львівську", та останнім часом те, що попаде в руки - а це "Поступ".
Люблю пресу переглядати в Інтернеті. Багато різноманітної інформації можна одразу поєднати.

Іноді з цікавості переглядаю "молоду Галичину", щоб знати, що ж вони іще утнуть.
:lol::lol::lol:

Tempika - 30-6-2004 у 12:21

...читаю Експрес бо програма телебачення, та Ваш магазин, бо таке життя... :-)

dr.Trollin - 30-6-2004 у 17:08

а даремно, що Львівські не прагнуть впнутися в ДТ-нішу.
Звісно, з Госдепо-вським дітищем конкурувати важко...
Але ж треба прагнути, а не опускати рівень.

Grabchuk - 30-6-2004 у 17:40

2dr.Trollin З чиїм, чиїм дітищем?

У нас в Станіславі російськововна версія ДТ появляється в суботу, а українська в понеділок. Звичайно ж, до понеділка ніхто не чекає. Але це не по темі.

А по темі - в інтернеті читаю Поступ. А "в живу" Поступ у нас чомусь не продають. Є Експрес, Високий замок, Львівська. Серед них улюблених нема, хоча рівень на порядок вищий за місцеву пресу.

MartinkaDP - 1-7-2004 у 11:08

Цитата:
Якби я читав газети взагалі, то читав би в першу чергу "Д. Т."

Може, хоч ти мені поясниш, шо там є читабельного? Звісно я майже не читаю політичних сторінок, але на газету такого здоровенного обсягу знаходжу максимум одну-дві цікаві статті на місяць. Та й то - їхня українська версія вбиває неоковирностями перекладу...:( я читаю в основному "Львівську".

Grabchuk - 1-7-2004 у 17:38

Читабельного там таки є багато. Інакше б я не витягував кожного тижня 2 грн 50 коп з гаманця. :)
Хоча, про смаки не сперечаються.
ДТ не розраховане на "широке коло " читачів. Той же Експрес, наскільки памятаю, має значно більші тиражі.
Для людей, які "майже не читають політичних сторінок" ДТ дійсно може бути нечетабельною. Так само, як для мене є нечетабельним журнал "За рулем", хоча це не свідчить, що журнал лажовий, а свідчить тільки про те, що мене це не цікавить.

Олександр Чорнобиль - 7-7-2004 у 11:21

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Читабельного там таки є багато. Інакше б я не витягував кожного тижня 2 грн 50 коп з гаманця. :)
Хоча, про смаки не сперечаються.
ДТ не розраховане на "широке коло " читачів. Той же Експрес, наскільки памятаю, має значно більші тиражі.
Для людей, які "майже не читають політичних сторінок" ДТ дійсно може бути нечетабельною.


Чудове пояснення. Воно також допомогає зрозуміти чому ж ніхто більше не прагне зайняти нішу "ДТ" - маленька бо вона:). Дуже маленька.
Те саме є, наприклад в Британії. Є ну дуууже поважна "Financial Times". Тираж у неї ні чим не кращий за тираж "ДТ". А поряд є "Sun", тиражі мільйонні, а за змістом - щось середнє між "Бульваром" і "Фактами".

Володимир Полянин - 7-7-2004 у 12:41

Коли приїжджаю до Львова обов'язково купую "Львівську газету" і "Поступ", не стільки собі скільки знайомим. В Києві постійно читаю їх в електронному вигляді. З того що маємо в Києві - "Україна молода", "Дзеркало тижня".

Ольга Книш - 23-7-2004 у 23:22

Підтримую Дмитрика.Завше купую "Аргумент".

Tempika - 24-7-2004 у 05:28

...а можна лінки на Україну молоду та Дзеркало тижня?

Андрій Пелещишин - 24-7-2004 у 10:52

zn.kiev.ua -дзеркало тижня

Ігор Мартинів - 24-7-2004 у 12:16

umoloda.kiev.ua - україна молода

тихий вечір - 25-7-2004 у 18:58

а я за "Львівську" двома руками так би мовити... Наразі жодних мінусів - одні плюси :)