Форум Рідного Міста

Хто такий Дякович?

Sagittarius - 12-7-2006 у 11:16

Хто такий Дякович?

Андрій Пелещишин - 12-7-2006 у 11:32

Певно якийсь вчитель однієї зі шкіл у центрі Львова ;)

Дивує інше - чому за пару тижнів міська влада не почистить стіни

Користувач Олесь - 12-7-2006 у 12:20

Не такий, а така - нотар, почесний консул Німеччини :D

Hanor Narasson - 12-7-2006 у 13:32

Остаточно, Дякович (який такий) - то її чоловік.:baddevil:

Олександр Чорнобиль - 12-7-2006 у 15:54

Який "цікавий" топік! Але, мушу визнати, - яке політкоректне обговорення! :D:D:D

Користувач Олесь - 12-7-2006 у 16:19

Цікаво було б взнати, а чому взагалі постало таке питання? І чому Андрій висловив припущення, що це вчитель однієї зі шкіл у центрі Львова, а також до чого тут нечищені міською владою стіни? :o

Tempika - 12-7-2006 у 18:12

...ну по всьому місту на стінах пише *Дякович - г...к* (себто нетрадиційної
орієнтації), я й сама вже заінтригована :-)) але чия це помста і за що?... варто писати детективну історію :-)

Андрій Пелещишин - 12-7-2006 у 19:53

Цитата:
І чому Андрій висловив припущення, що це вчитель однієї зі шкіл у центрі Львова,

Бо я на жаль часто зустрічаю лайливі надписи в адрес викладачів по дорозі на роботу (в Політех). От по інерції подумав на "квіток життя".
А хто такий п.Д. поняття немаю.
Але надурніше, це те, що немудрі надписи уже кілька днів загаджують будинки в центрі Львов

Тарас Гулка - 12-7-2006 у 20:30

Теж не маю поняття про кого саме мова, але "популярними" у Львові є Мирослава Дякович та її чоловік Віктор Дякович.

Мирослава Дякович (почесний) консул Німеччини, власниця нотаріальної контори - зараз з її іменем повязано багато скандалів. Зокрема щось із фінансовими махінаціями, клубом Міленіум (буцімто вона його власниця), мафією та ще із багато чим

Віктор Дякович (чоловік М.Дякович)- свого часу Начальник Львівського обласного управління юстиції, заступник начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака. З В.Дяковичем теж пов'язують багато скандалів. Чим займається зараз не знаю.

Ось наприклад одна із статей про Дяковичів:
Кайдашева мафия (львовский вариант)

Юрій Сєров - 13-7-2006 у 04:15

Цитата:
Ось наприклад одна із статей про Дяковичів:
Кайдашева мафия (львовский вариант)


жах!!!

Яндрух - 13-7-2006 у 07:52

А от мене цікавить як сама мета написання найпершого допису, так і його автор.

Роман Ромашка - 14-8-2006 у 10:44

На вихідних був у Львові. Нажаль ніхто з комунальних служб неудостоїлися замалювати це безподобство. Уже місяць пройшов :(

vovka - 14-8-2006 у 14:38

Місяць ? Та ці надписи в моєму районі вже добрих півроку намальовані. Біля аеропорта і готелю Тустань.

Роман Ромашка - 14-8-2006 у 17:18

Я просто не звретав уваги на цей надписи поки не прочитав цю тему. До того ж я не кожен день у Львові буваю. І то в основному пр.Чорновола - центр - з.д. вокзал.

Данило Кропивницький - 28-1-2009 у 09:36

То ше всьо байки народ але дійсно вся любінська і городоцька тай весь Львів і околиці тим обписані

Hanor Narasson - 28-1-2009 у 11:42

Шо, і так вже 3-й рік????

Юрій Сєров - 28-1-2009 у 11:47

Може він з метою самореклами :)

Андрій Пелещишин - 28-1-2009 у 13:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Шо, і так вже 3-й рік????

Нових надписів немає, але багато де на видних місцях надписи ще збереглися

Марія Вибранівська - 28-1-2009 у 14:40

Дякович (здається, Олександр) - нотаріус, на пл. Міцкевича над будинком книги. Я в нього оформляла договір купівлі-продажу квартири. В мене залишилося враження як про розумного і професійного юриста. Самореклама, думаю, йому не потрібна, бо клієнтів досить багато.
На нетрадиційно орієнтованого він теж не подібний (по-моєму... )

Ірина Назарова - 21-4-2009 у 08:37

Ой, та тих Дяковичів у Львові - хоч греблю гати. А от дошукатися справжнього - певно, нереально))))))))