Форум Рідного Міста

Хто був в Єгипті

Demyan - 11-9-2006 у 13:55

Хто був в Єгипті? можете поділитися інформацією, цікавить все, головне скільки це все обійдеться в грошах, в яку фірму найкраще звернутися, в листопаді можна туди поїхати?...

Анастасія Кулакова - 11-9-2006 у 14:58

Я була у квітні 1996 р, тому фірму не порекомендую:-)) Летіла через Симферополь - так вийшло дешевше, ніж з Дніпра (навіть враховуючі дорогу до Симферополя й назад) . Була 3 дні у Каїрі і 4 дні у Хургаді. Готель був **** зі сніданком. Вийшло (без екскурсій) 400 у.о. Обід-вечеря, таксі, екскурсії ще 300 у.о.
Сподобалось там страшенно!

Тарас Капущак - 13-9-2006 у 15:37

Був в мене з роботи чоловік торік. Місто Хургада, готель Кемер (або шось близьке), каже що хороший, 7-8 днів, 400$ на одного (він з жінкою був). Їхав з Києва, турфірми різні, просто вибрав ту, котра мала найменшу ціну. Задоволений лишився.

Люда Рева - 14-9-2006 у 10:08

Мій один знайомий був теж в Хургаді. Напевно це саме найкраще, де наші люди люблять відпочивати:P
Приїхав дуже задоволений, казав, що каталися по пустині на квадрациклах(навіть бабці по 70р. каталися)...
Накупляв багато різних сувенірів(дуже класні тексти на папірусі).
Так що їдь! Думаю, не пожалкуєш!

Demyan - 14-9-2006 у 10:29

Чую різні відгуки, кажуть що можна попасти і дуже бути незадоволеним а саме тим що часто випадки крадіжки, може попастися нудний гід, може бути багато народу, погода може бути дуже вітряна, персонал може попастися поганий...
Тут думки розклалися, якщо я взнавав про болгарію, чорногорію - то відгуки були дуже добрими (більшість) а тут щось я сумніваюся тому ще вагаюся чи поїхати в Єгипет чи краще по Європі десь помотатися.

Тарас Капущак - 15-9-2006 у 10:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Чую різні відгуки, кажуть що можна попасти і дуже бути незадоволеним а саме тим що часто випадки крадіжки, може попастися нудний гід, може бути багато народу, погода може бути дуже вітряна, персонал може попастися поганий...
Тут думки розклалися, якщо я взнавав про болгарію, чорногорію - то відгуки були дуже добрими (більшість) а тут щось я сумніваюся тому ще вагаюся чи поїхати в Єгипет чи краще по Європі десь помотатися.


Власне я писав в якому готелі відпочивав мій знайомий. Умовами він лишився задоволеним. За гіда не знаю, екскурсії - це на місцях, за бажанням. А от вітер - це напевне від сезону залежить. Він був навесні і теж на нього жалівся.