Форум Рідного Міста

Не працює CallBack

Юрій Сєров - 20-9-2006 у 23:13

Вирішив спробувати інтернет від Інтернет-Україна.
Але халепа - не працює CallBack - модем не хоче брати трубку.
Пробував посилати йому додаткові команди - не допомагає.
Може хтось щось порадить? Модем Rockwell, не новий, але ніби й не дуже старий...
Без Колбеку, мені цей інет вийде зовсім не вигідним...

Олексій Мачехін - 20-9-2006 у 23:24

Є стандартні команди керування модемом, вводяться в рядку ініціалізації. Можу помилятися, але чомусь пригадується команда АТ7. Краще перевірити.

Ігор Мартинів - 21-9-2006 у 10:08

Взагалі-то на ці запитання має відповідати служба технічної підтримки.

Юрій Сєров - 21-9-2006 у 10:43

Знаю, що мають бути якісь AT команди, і вчора ввечері один чоловік на саппорті спробував мені допомогти, однак не запрацювало. Порадив задзвонити нині і запитати в досвідченіших "помагаїв". Нині один з досвідчених порадив оновити драйвер, але по-моєму, це не те...
Треба підібрати АТ команду, пробував АТ0=2 і АТ1=2. Результату немає... :(
Доведеться мабуть відмовитися від такого інтернету. Без колбеку виходить дорожче, ніж фарлеп

Тарас Капущак - 21-9-2006 у 10:46

Я дуже давно колись мав потребу в настройці віддзовюнання (callback) і, наскільки пам'ятаю, десь в системних настройках треба вказати модемові, щоб він брав трубку. А взагалі можна знайти детальний опис настройки на сторінках провайдерів, котрі надають цю послугу. Необов'язково того з котрим маєте справу, процедура приблизно та сама.

vovka - 21-9-2006 у 11:04

Якщо віндовс XP, то подивися чи в "Сетевые Подключения - Дополнительно - Параметры удаленного доступа - Ответный вызов сервера" включена галочка "Всегда выполнять ответный вызов".

Тарас Гулка - 22-9-2006 у 16:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Доведеться мабуть відмовитися від такого інтернету. Без колбеку виходить дорожче, ніж фарлеп


А не простіше придбати новий модем. Внутрішній D-Link можна купити за 55 грн. За 1-2 місяці окупиться. В мене такий стоїть і жодних проблем.

Serg Selev - 22-9-2006 у 23:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Доведеться мабуть відмовитися від такого інтернету. Без колбеку виходить дорожче, ніж фарлеп


А не простіше придбати новий модем. Внутрішній D-Link можна купити за 55 грн. За 1-2 місяці окупиться. В мене такий стоїть і жодних проблем.


Ще в давні часи коли я не мав виділенки, я вирішив опробувати внутрішній модем за 10 баксів на 62-й АТС (хоча мені друзі вже наперед сказали що це буде шматок гівна). Після дня користування я у цьому переконався, доплатив 30 баксів і взяв більш якісний модем (якийсь Acorp).

Юрій Сєров - 23-9-2006 у 14:44

Перед тим спробую поставити і налаштувати під ХР. Проблема однозначно не в модемі, оскільки в програмі Гіпертермінал я зміг запрограмувати його так, щоб він брав трубку.
Та й якщо зробити Incoming Connection то він також переходить в режим очікування дзвінка.

Цитата:
А не простіше придбати новий модем. Внутрішній D-Link можна купити за 55 грн. За 1-2 місяці окупиться. В мене такий стоїть і жодних проблем.

Якби була впевненість, що проблема в модемі, то можна й придбати. Але модем не є старий, і коли купувався, був одним з кращих.
Можливо ще проблема в дровах...
Про наступні успіхи і невдачі повідомлю. :)

Юрій Марків - 24-3-2007 у 08:06

А в мене випадок не залізячний, та в тему. Переконався, що укр.нет дурить з тим колбеком. Під'єднує на 14400 і тішся собі ;) FAQ каже, що комутація йде іншими каналами, пропонує перепід'єднатися, та не допомагає ;) Лише після 23-ї все ж змилосерджується і дає під'єднатися на 46000. Знати би, що хтось у Києві дає чесний колбек, то би перейшов не вагаючись.

Тарас Гулка - 24-3-2007 у 10:03

Вазагі кажучи від недавна колбек став не вигідним. За нього стали брати гроші і тепер краще вже без. Скажімо Інтерент-Україна за колбек бере 2.4 за год. (до недавна безкоштовно).