Форум Рідного Міста

Як вивезит велику побутову річ?

Demyan - 3-1-2007 у 08:38

Ось постало питання треба скажімо винести холодильник (швидше викинути). Куди його нести? чи є якісь служби які можуть самі знести і вивезти його кудись? чи треба брати друзів ставити пляшку знести до найближчого мусорника і там лишити?

Остап Шумин - 3-1-2007 у 09:02

Про такі служби не чув, але думаю з друзями буде дешевше і веселіше ;)
А на смітнику є свої спеціалісти - знають, що робити. Єдине питанная фріон... озон сьогодні дефіцитний...

Тарас Задорожний - 3-1-2007 у 09:24

Чув колись, що знайомі викликали спеців з якоїсь контори і вона виносила такого плану речі та будівельне сміття. Але везли їх просто на звалище і все. Спеціально утилзацією вони не займались.

А якшо нема бажання рухати колєгів, то в районі завжди можна знайти 3-4 пияцюжок, які з а пляшку холодильник винесуть, занесуть і ще раз винесуть :)

Demyan - 3-1-2007 у 09:32

Аможе взагалі комусь потрібен холодильник? Він здається в робочому стані. Точно не знаю треба спитати. Якщо цікавить то напишіть взнаю фірму і т.д., після свят (зараз я не на місці) - можна щось придумати, умова одна - самозніс і самовивіз :).

Марина Сай - 3-1-2007 у 10:35

дАЙТЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТОЙ ХОЛОДИЛЬНИК І ПРО САМОВИВІЗ - ТІ КОМУ ТРЕБА ХОЛОДИЛЬНИКА ПРИЇДУТЬ І САМІ ВИНЕСУТЬ
http://vmagazin.com.ua/cat/add/

Demyan - 3-1-2007 у 10:46

О ні, я не хочу давати оголошення, вже раз дав про покупку машини....звонить всі кому не лінь, а потім випадково мій телефон дали що я продаю машину...мусив звонити в ВМ просити щоб заблокували номер бо просто жах було. Як буду на тому місці спитаю чи він робочий тоді може дійсно комусь потрібно буде. Знести вже думаю допоможу:) а як ні то варіант - друзі плюс пиво:).
P.S. А може Марино у собачий притулок потрібен холодильник, хоча для чого не знаю там мабуть ітак холодно:).

Марина Сай - 3-1-2007 у 12:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
P.S. А може Марино у собачий притулок потрібен холодильник, хоча для чого не знаю там мабуть ітак холодно:).

Взагалі то добрі люди нам подарували вже холодильник. Один в робочому стані і два в неробочому, але як шафи як раз нормальні. Якщо є старі килими то ми б знесли , нам потрібні старі речі тіпа секондхенд ;)

marco - 3-1-2007 у 20:24

Мені з таким зарадила Оселя (якщо холодильник ще хоч троха придатний до використання).
Адреса, тел і т.п. в останньому повідомленні цієї гілки http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4818#pid60881

Demyan - 9-1-2007 у 14:43

Тему закрили вивезли.