Форум Рідного Міста

Вибираємо DECT-телефон

Андрій Пелещишин - 4-1-2007 у 18:50

Приймаються думки та поради з приводу вибору DECTівського апарату. Моделі, місця продажу, критичні характеристики тощо.
З особливих вимог - обовязкова підтримка 2-х трубок. Ідеально - якби можна було би розмовляти через трубки між собою ( не знаю, чи така функція існує).
Використовуватися буде в двохповерховому приміщенні.

Тарас Гулка - 4-1-2007 у 21:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ідеально - якби можна було би розмовляти через трубки між собою ( не знаю, чи така функція існує).
Використовуватися буде в двохповерховому приміщенні.


Є така функція, називається інтерком.

Рекомендував ба панасонік. Сам користаю 3 рік, і купа знайомих має. Жодних скарг.

Загалом є кілька варіантів:
1. Ти здається маєш радіотелефон саме панасонік. Так от навіть найдешевші моделі підтримують до 6 додаткових трубок. Можна просто докупити трубку. Але внутрішній зв'язок скоріш за все працювати не буде

2. Якщо радіотелефону немає. Можна купити вже з 2 трубками в комплекті (наприклад, модель Panasonic DECT KX-TG1106 ). Ціна в районі 90 у.о., але і там інтеркому немає.

З інтеркомом і двома трубками потягне десь 150$

Андрій Пелещишин - 4-1-2007 у 22:29

А інтерком - це тільки сигнал, чи власне розмови?

Тарас Гулка - 4-1-2007 у 22:49

Взагалі інтерком - це розмова, так само як спікерфон - це "голосна" розмова.
Хоча в багатьох магазинах інтеркомом називають можливість пошуку трубки з бази :)

Доречі, пошукай модель Panasonic KX-TCD207RU. В оригінальній комплектації дві трубки (загалом підтримка до 6),має бути внутрішній звязок між трубками. Ціна мала би бути в районі 80 у.о.

Тарас Гулка - 4-1-2007 у 22:53

Глянь сюди

http://atvideo.ru/shop/CID_80.html

там є перелік і короткий огляд дешевих моделей панасоніків. 205 і 207 моделі і в нас реально купити.

Андрій Пелещишин - 4-1-2007 у 23:11

Подивився. Ціна гарна. Шкода правда, що АОН нема.

Анастасія Кулакова - 5-1-2007 у 09:09

У мене SIEMENS. На дві трубки, з АВН. Він у мене вже два роки. Я ДУЖЕ задоволена. У мами PANASONIC, новий, з кольоровим дісплеєм, поліфонією. Але він не всі номери визначає, а мій всі.

marco - 5-1-2007 у 10:20

Андрію, як вибирав собі додому тел., користувався функцією порівняння характеристик моделей на http://panasonic.ru/products/group.xgi?grp_id=36003&category_id...

Досить зручно.

Тарас Гулка - 5-1-2007 у 11:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Подивився. Ціна гарна. Шкода правда, що АОН нема.


Як то нема. Вони всі мають і АОН і CallerId.

До Нанушки:
Тут ще багато залежить і від станції (забороняють/дозволяють) і від телефона (яку систему підтримує і яка активована).

Панасоніки підтримують і АОН і CallerId. АОН - російська систем аавтовизначення. У нас працює тільки із старими станціями. Цифрові не визначає.
СаllerID - європейська система. Визначає все, але за умови, що це дозволено вашою телефонною станцією. У нас це за замовчуванням заборонено. Треба писати заяву і платити кілька грн. на місяць

Hanor Narasson - 5-1-2007 у 13:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Подивився. Ціна гарна. Шкода правда, що АОН нема.


Автовизначник може бути як окремий пристрій, який підключений палалельно і стоїть біля бази. Визначіться, для чого він Вам потрібний - чи для збереження "пропущених" дзвінків (тоді годиться "окремий"), чи для того, щоб відповідати/не відповідати на виклик.