Форум Рідного Міста

Колір інструменту

Тарас Ільчишин - 1-2-2007 у 17:37

От мене дуже зацікавило питання кольору електроінструменту. Бачив БОШ і ХІТАШІ зеленого кольору, ще МАКІТА, ДВТ, а більше ніби на очі не попадались. А от Бек Деккер бачив тільки чорно-червоного кольору, так само як і Скілс, хоча знаю що цей інструмент також хороший. І тому цікавить чи є якась загальна класицікація по кольору чи це залежить від виробника?

Тарас Задорожний - 2-2-2007 у 12:45

Загалом я колись чув, що зелений - це аматорський, а синій - професійний інструмент

Тарас Задорожний - 2-2-2007 у 12:57

Ото нарив таблицю за цією адресою

klass1.JPG - 47kB

Тарас Ільчишин - 2-2-2007 у 12:59

ну це щось не то, бо Хіташі також зелений, але коштує не як аматорський

Nazar - 2-2-2007 у 13:00

Правило "зелено-синього" - це лише для електроінструменту Бош. Окрім коліру ще й перші літери дають означення:
- зелений колір та перша літера Р - побутовий інструмент для хатньоговикористання;
- темно-синій колір та перша літера G - професійний інструмент із збільшеним ресурсом, і відповідно значно дорожчий.

Макіта має лише один колір і у свому асортименті має на 95% професійного інструменту.
Де-Волт - жовтий колір, виключно професійний.
Хітачі та Метабо- зелені - виключно професійні.
Хілті - червоні - коштують ого!, вважаються типу індастріал, або жпромислові. У вартість входить перший сервіс.
Спаркі - фіолетові, мають під цим коліром як побутові (але дещо витриваліші за решту), так і професійні.
Блек-енд-Деккер - вся колірна гамма, виключно побутовий (колись мали професійний, але згодом професійний випускають під маркою Де-Волт).

Тарас Ільчишин - 2-2-2007 у 13:02

ну а як бути з B&D чорно червоного кольору? А Макіти зелені?

Тарас Ільчишин - 2-2-2007 у 13:06

А як відносно фірм ParkSide, AlphaTools i Walker?

Nazar - 2-2-2007 у 14:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
ну а як бути з B&D чорно червоного кольору?


Ще раз: B&D - багато кольорів (срібний, темно зелений, темно синій, сірий, чорний, помаранчевий, рудий, рудо-чорний, і ще багато яких...) - виключно побутовий!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас ІльчишинА Макіти зелені?


Зелених Макіт не буває. Макіта має один колір, якого як правило дотримується - блакитно-смарагдовий.

Nazar - 2-2-2007 у 14:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
А як відносно фірм ParkSide, AlphaTools i Walker?


Насправді цей список можу продовжити десь до 50 брендів, і всіх їх поєднюватиме наступне:
Вони не мають самого ключового - історії на ринку України (відповідно ключовість для нашого ринку). По цьому ключі ЛИШЕ можна визначитивідповідність задекларованим рекламно-каталожним слоганам та характеристикам.

ІМХО - є лише жменя брендів, які заслуговують на увагу.