Форум Рідного Міста

Фільми Еміра Кустуріци

Орест Гнатина - 30-3-2007 у 08:56

Можливо хто підкаже де можна у Львові купити у будь-якому форматі (двд, вхс, аві...).Цікавить "Андеграунд", "ЧОРНА КІШКА - БІЛИЙ КІТ", "Життя як диво"....

Наперед вдячний....

Demyan - 30-3-2007 у 09:50

помоєму маю чорна-кішка білий кіт (здається ДВД-якість),
Життя як диво маю - на трьох чи чотирьох компакт-дисках.
Є ще клубнічка в супермаркеті.
А взагалі не можу дивитися його фільми життя як диво - взагалі 10 хвилин подивився, кішку -взагалі не памятаю - здається щось про піратів. Єдине клубнічку - себе заставив дивитися :).
А андеграунд - як точно називається? в мене є якась Подземка.

Олександр Дєдик - 30-3-2007 у 10:24

Полуничка у супермаркеті (Jagoda u supermarketu) насправді НЕ є фільмом Куштруріци - він там продюсер, і виконує епізодичну роль.
Та й сам фільм ... ЯВНО не дотягує до фільмів Куштуріци.

Орест Гнатина - 30-3-2007 у 13:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
помоєму маю чорна-кішка білий кіт (здається ДВД-якість),
Життя як диво маю - на трьох чи чотирьох компакт-дисках.
А андеграунд - як точно називається? в мене є якась Подземка.


якщо зможеш якось записати,передати, буду дуже вдячний! Деталі - поштою (gorm@ukr.net), або ICQ (374329962)....
Скоріш за все, це саме та "Підземкеа" і є, і воно мені також потрібне (доречі - мій улюблений цього режисера - лауреат "пальмової гілки"!)
Доречі огляд фільму на сайті infostore:

Андерграунд / Underground (1995)
Жанр: Комедия, Драма
Режиссер: Эмир Кустурица
В ролях: Miki Manojlovic, Srdan Todorovic, Mirjana Karanovic, Slavko Stimac, Lazar Ristovski, Bora Todorovic, Ernst Stotzner
Музыка: Горан Брегович
Сюжет: Грандиозная сатирическая притча о Югославии, превратившейся в огромную подпольную артель по производству и продаже оружия. Вторая Мировая загоняет целый народ в подземное гетто, из которого уже никто не может выбраться наружу, в свободный мир. Убойный саундтрек Горана Бреговича сразу после выхода фильма на экраны был признан музыкальной киноклассикой.
Причудливая фантасмагория знаменитого режиссера, где воедино слились сказка и жестокая быль, любовь и ненависть, безудержный смех и невыносимое горе. Герой фильма Марко еще во время Второй мировой войны прячет под землю своих соотечественников. Проходят годы, а люди все думают, что идет война.

фільм, нажаль, не качається
:(

Demyan - 30-3-2007 у 14:43

Та якось можна зробити, про підземку- я подивлюся що то точно за фільм.

Лєна Дадукевич - 20-11-2007 у 17:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Орест Гнатина
Можливо хто підкаже де можна у Львові купити у будь-якому форматі (двд, вхс, аві...).Цікавить "Андеграунд", "ЧОРНА КІШКА - БІЛИЙ КІТ", "Життя як диво"....

Наперед вдячний....

"Андеграунд" купляла коло Букви що біля Пл Ринок. Можу переписати а все інше сама б з задоволенням собі десь взяла:sing:

Demyan - 20-11-2007 у 17:14

Так в мене ж є хіба я не записував вам?

airra - 21-11-2007 у 09:08

На площі Ринок біля універмагу є невеликий лоток, там у хлопців є каталог в якому є усі позиціїї Еміра Куштуріци. Тай взагалі там дуже великий вибір високоякісного кіно і музики по непоганим цінам.
Сам періодично роблю туди набіги -)
Останнє що нажив це усі концерти Еріка Клептона та Квін. -)

Лєна Дадукевич - 21-11-2007 у 16:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Так в мене ж є хіба я не записував вам?

Ще ні;)