Форум Рідного Міста

Список вулиць Львова

Павло Жежнич - 30-5-2007 у 23:10

Є список вулиць Львова, який містить перелік сучасних назв вулиць Львова, Брюхович, Винник та Рудна, приналежність до районів міста, початок вулиць відносно інших вулиць, перелік старих назв вулиць (як радянських, так і довоєнних).

Вулиці Львова:
0 А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Вулиці інших населених пунктів львівського підпорядкування:
Брюховичі Винники Рудно

В найближчому майбутньому планується сформувати список старих (перейменованих) назв вулиць Львова із зазначенням їх сучасних відповідників.

Demyan - 31-5-2007 у 07:38

Думаю це вже давно відома інфа (перейменовані вулиці), вже сам народ звикає і знає старі-нові.
Дуже хороша карта була на одному з hi-tech (Chip) журналі на ДВД карта львова від візікома. Там - масштаб, пошук будинків, пошук трансопрту...

Павло Жежнич - 31-5-2007 у 11:07

1) ДВД карта львова від візікома хороша, але там нема старих назв.
2) Я не претендую на особливу новизну, але пропонований список є достатньо вивірений по декількох джерелах, в т.ч. по мапі від візікома.
3) В існуючих електронних варіантах часто нема ще Сихівського району.
4) Крім того в традиційних списках нема довоєнних назв. Наприклад:
Свободи просп. - Карла Людвига вул. (непарні числа будинків), Легіонів вул. (непарні числа будинків), Гетьманська вул. (парні числа будинків) Гетьманські вали вул. (парні числа будинків)

Андрій Рущак - 31-5-2007 у 13:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Дуже хороша карта була на одному з hi-tech (Chip) журналі на ДВД карта львова від візікома. Там - масштаб, пошук будинків, пошук трансопрту...


хтось це щастя має?

Павло Жежнич - 31-5-2007 у 23:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Рущак
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Дуже хороша карта була на одному з hi-tech (Chip) журналі на ДВД карта львова від візікома. Там - масштаб, пошук будинків, пошук трансопрту...


хтось це щастя має?

Маю (~35М).

Ярема П. - 31-5-2007 у 23:54

Поділишся?

Павло Жежнич - 4-6-2007 у 22:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Поділишся?

Нема проблем