Форум Рідного Міста

Нові світлофори

Павло Жежнич - 20-1-2008 у 12:03

Біля нового Арсена на Патона поставили світлофори, що показують тривалість показу кожного сигналу. Правда це тільки для пішоходів.


Я у Львові такий світлофор побачив вперше. Чи є ще десь такі світлофори? І чи потрібні вони?

Богдана Курилюк - 20-1-2008 у 12:56

Новинка.... Але щось не можу зрозуміти чому там показуть тривалість показу кожного сигналу.... :rolleyes:

Рост - 20-1-2008 у 13:11

Напевно не тривалість, а час до зміни. Тобто, скільки часу сигнал ще буде горіти, щоб можна було оцінити, встигнете перейти, чи вже ні. В Києві такі давно стоять. Та і в нас були, ще за союзу. Правда не довго.

vovka - 20-1-2008 у 13:20

Ага, в Києві принаймні в центрі такі світлофори на кожному кроці. Дуже зручно.

ZT - 21-1-2008 у 01:16

Ще поставили два таких біля Шувару.

Павло Жежнич - 21-1-2008 у 07:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Новинка.... Але щось не можу зрозуміти чому там показуть тривалість показу кожного сигналу.... :rolleyes:

Вони рахують секунди у зворотньому порядку, тому видно скільки ще буде горіти відповідний сигнал. Якщо горить червоне світло, то час вибивається червоним кольором, якщо зелене - відповідно зеленим кольором.

Чирка Олег - 21-1-2008 у 13:34

а ще такий світлофор стоїть на Варшавській

Тарас Сокальський - 21-1-2008 у 16:44

В Чернівцях вони вже зо два роки стоять. А за совєтів воно було на початку 80-х -- правда, індикація на жарівках, а не світлодіодна, з усіма наслідками в плані надійності і довговічності. Я тоді жив в Калуші, там пару штук стояло. А в Чернівцях ще донедавна ті раритетні табло в неживому вигляді можна було побачити.

Тарас Задорожний - 21-1-2008 у 17:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Ага, в Києві принаймні в центрі такі світлофори на кожному кроці. Дуже зручно.

Так. Але деякі з них вмикаються не спочатку. Тобто секунд 20-30 він не світить, а потім показує 99...