Форум Рідного Міста

Магазин букетів з цукерок у Львові!!!

Оля Деркач - 12-7-2008 у 21:34

У Львові відкрився магазин букетів з цукерок "СОЛОДКИЙ БУКЕТ". Детальнішу інформацію можна знайти на сайті http://www.sweet-byket.com.ua

Юрій Сєров - 12-7-2008 у 22:05

"Солодкий букет".
А де він знаходиться?

Оля Деркач - 12-7-2008 у 22:24

Він буде відкритий десь за два тижні, але букети будуть надзвичайними

Оля Деркач - 12-7-2008 у 22:26

Я вважаю, що це чудовий подарунок, тому що його можна подарувати і дитині, і жінці, і чоловіку. Квіти не зів'януть, і можна буду навіть їх з'їсти!

сумна - 12-7-2008 у 23:24

Варіант назви: "Смак квітки". :-)

Відразу вкажу мінуси:
1) дві букви "к" поряд
2) виглядає на запитання, задане вівці або корові. :-)

Tempika - 14-7-2008 у 15:23

трохи банально, але: *Дольче віта*... майже *дольче квітка* :-)

Марія Вибранівська - 14-7-2008 у 15:41

Смаколики.
Думаю, що з часом ви торгуватимете і іншими солодкими речами.

Марія Вибранівська - 14-7-2008 у 15:42

Або "Солодкий поцілунок"

Hanor Narasson - 14-7-2008 у 18:34

(C) М.В.Гоголь: "Іменини серця":P

Андрій Пелещишин - 14-7-2008 у 21:38

"Букети з цукерок"

Горват Корнелія - 15-7-2008 у 10:14

"Солодкий букет"

Марія Вибранівська - 18-7-2008 у 08:06

Ну що, прийняли якесь рішення?

Оля Деркач - 22-7-2008 у 17:20

Так! Дякую! Магазин буде називатись "Солодкий Букет". І буде знаходитись за адресою Городоцька 80.

Горват Корнелія - 22-7-2008 у 17:26

Прийняли назву, запропоновану мною? Дякую! Правда ж, що выдображаэться вся суть? Щасти Вам !

Юрій Сєров - 22-7-2008 у 18:48

Цитата:
Прийняли назву, запропоновану мною? Дякую! Правда ж, що выдображаэться вся суть? Щасти Вам !

:). Не тільки Вашу

Тарас Гулка - 22-7-2008 у 20:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оля Деркач
І буде знаходитись за адресою Городоцька 80.


А де саме? За адресою Городоцька 80, зараз знаходиться магазин цифрової техніки. Питаю, бо живу поряд :)

Оля Деркач - 22-7-2008 у 21:00

Це фактично вул. Городоцька, але магазинчик знаходиться безпосередньо на початку вул. Перова, це трішки вище магазину adidas. Там на розі э Аптека далі оптика і наш магазинчик. Приблизно 10 метрів від Городоцької по праву сторону(якщо іти до костелу).

Оля Деркач - 22-7-2008 у 21:04

Хочу особливо подякувати п.Горват Корнелії та п.Юрію Сєрову за допомогу. Заходьте до нас в магазинчик і Ви обов'язково отримаєте солодкі подаруночки!!! Правда магазинчик буде відкриватись з-го серпня. Атакож ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

Горват Корнелія - 23-7-2008 у 08:18

Дякую, буду у Львові обовязково навідаюся. П.Юрію, соррі, не бачила..

Тарас Гулка - 23-7-2008 у 20:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оля Деркач
Це фактично вул. Городоцька, але магазинчик знаходиться безпосередньо на початку вул. Перова


О! то будемо сусідами. Я живу на Перова у наступному будинку.
Сьогодні бачив ваш майбутній магазинчик. Обов'язково зайду, як відкриєтесь, і дружина чекає відкриття з нетерпінням :)

Щиро бажаю вам процвітання і надіюсь що ви там "зависнете" надовго. В цьому приміщені за рік вже третій магазин відривають, воно якесь "нефартове" :), але надіюсь, що ви нарешті змінити цю "традицію"



Оля Деркач - 24-7-2008 у 21:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оля Деркач
Це фактично вул. Городоцька, але магазинчик знаходиться безпосередньо на початку вул. Перова


О! то будемо сусідами. Я живу на Перова у наступному будинку.
Сьогодні бачив ваш майбутній магазинчик. Обов'язково зайду, як відкриєтесь, і дружина чекає відкриття з нетерпінням :)

Щиро бажаю вам процвітання і надіюсь що ви там "зависнете" надовго. В цьому приміщені за рік вже третій магазин відривають, воно якесь "нефартове" :), але надіюсь, що ви нарешті змінити цю "традицію"



Та нам всі говорять що там міняються магазини, але нас це не лякає:) А я доречі вас знаю:) Ви на DPI друкуєтесь?

Тарас Гулка - 24-7-2008 у 21:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оля Деркач
Ви на DPI друкуєтесь?


Буває таке :) А ви та Оля, що там працює?

Оля Деркач - 25-7-2008 у 20:37

Я там вже давно не працюю. А Олександр - це мій чоловік:rolleyes:

Оля Деркач - 31-7-2008 у 18:15

3 серпня відкривається наш магазин "Солодкий Букет". Запрошуємо всіх на відкриття!!!:sing:

Андрій Пелещишин - 16-11-2008 у 13:33

Поступили мудро. Поставили щит з надписом "Букети з цукерок" :)

Степанюк Василь - 16-11-2008 у 22:56

Не бачив ще цього магазину... Треба буде якось зайти подивитися!

Оля Деркач - 18-11-2008 у 10:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Не бачив ще цього магазину... Треба буде якось зайти подивитися!

Обов'язково, заходьте! Будемо раді. Подивитесь на таку красу:)

Роман Голощук - 18-11-2008 у 10:55

Ну, можна ще й для форумців якусь знижку організувати. Тоді не тільки будуть приходити дивитись, але й щось купуватимуть ;)

Оля Деркач - 1-12-2008 у 16:42

Для форумців може бути знижка 5%!!! Але для тих які спілкуються на тему "букети з цукерок" :)

Роман Голощук - 1-12-2008 у 17:03

Скоро у Вас почнеться "гаряча пора" - бо йдуть свята - Миколая, Новий Рік, Різдво. Думаю, має бути досить охочих придбати незвичний та небанальний подарунок.

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:10

А як будете визначати що це "форумець"??? :)

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:14

Якщо вже пішла така реклама, треба буде виділити час і завітати до вас.
Скажіть, а який графік роботи у вас?

Андрій Пелещишин - 1-12-2008 у 23:50

Взагалі було би цікаво побачити світлину ваших виробів, бо не можу собі уявити, про що йдеться.
І, звичайно, ціни.

До речі, ще таке питання. Чи ви відслідковуєте, звідкіля про вас люди знають (покупці)? Цікаво з точки зору, чи цей допис на Форумі дає вам прибуток.

Степанюк Василь - 2-12-2008 у 00:03

Особисто я дізнався про цей магазин з форуму (хоча ще не відвідав) :).

Оля Деркач - 14-12-2008 у 23:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Скоро у Вас почнеться "гаряча пора" - бо йдуть свята - Миколая, Новий Рік, Різдво. Думаю, має бути досить охочих придбати незвичний та небанальний подарунок.

У нас вже почалась "гаряча пора"! На свята буде конкретний бум. Але нам дуже приємно дарувати людям радість.

Оля Деркач - 14-12-2008 у 23:21

Як ми будемо визначати чи це "Форумець"??? Цікаве запитання... До нас вже приходив один з форумців, сам зізнався і наш продаець дав йому карточку на знижку 5%. Так що все чесно:)

Оля Деркач - 14-12-2008 у 23:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Взагалі було би цікаво побачити світлину ваших виробів, бо не можу собі уявити, про що йдеться.
І, звичайно, ціни.

До речі, ще таке питання. Чи ви відслідковуєте, звідкіля про вас люди знають (покупці)? Цікаво з точки зору, чи цей допис на Форумі дає вам прибуток.


Детальнішу інформацію можна знайти на сайті http://www.sweet-byket.com.ua
Букети з шоколадними цукерками коштують від 40 грн. і вище.
Переважно, покупці заходячи до магазину, самі розказують звідки вони про нас дізналися. Багато відвідувачів ті, яким вже дарували наш "Солодкий букет" і вони теж вирішили комусь подарувати такий незвичайний подарунок. А ще, за такий малий період, у нас з`явилось багато постійних клієнтів, які і самі постійно купляють букети, і приводять нових покупців.
Чи дає прибуток форум? Точно не можу сказати, але впевнена, що багато людей про нас дізналось саме через інтернет.

Ярема П. - 15-12-2008 у 00:01

А у Вас що, представництва по всій Україні? Бо бачу, що є доставка по всій Україані, але собі уявити не можу, як, наприклад, букет з цюць поїде зі Львова до, наприклад, Донецька, витерпівши всі метаморфози дороги...

Тарас Гулка - 15-12-2008 у 09:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оля Деркач
Як ми будемо визначати чи це "Форумець"??? Цікаве запитання... До нас вже приходив один з форумців, сам зізнався і наш продаець дав йому карточку на знижку 5%. Так що все чесно:)



Точно. Підтверджую. Я був, зізнався, що з форуму і отримав від продавця карточку.
Тому дякую, Олі :)

Юрій Сєров - 15-12-2008 у 13:02

Мабуть і я скоро забіжу :)