Форум Рідного Міста

У лютому в Україні демонтують встановлені самовільно ритуальні зна...

Юрій Сєров - 30-1-2009 у 14:09

Наприкінці лютого в Україні відповідно до попередньо ухваленого рішення «Укравтодору» демонтують самовільно встановлені ритуальні знаки (імпровізовані пам’ятники та вінки) вздовж доріг.
http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/01/29/167501

Demyan - 30-1-2009 у 15:00

цікаво хто що думає про це?
я з одної сторони за а з іншої ні...сам не знаю :)

Владлен Комісаренко - 30-1-2009 у 15:30

нарешті хтось взяв на себе відповідальність ... а то мумію з Красної площі сусідам радимо викинути ,а в себе колоди не бачимо

Юрій Сєров - 30-1-2009 у 15:38

Дуже тонка тема, думаю, що це правильно.
Є могила, навіщо ставити ці хрести вздовж доріг. Одна справа, коли одразу по загибелі там вінок покладуть чи свічку засвітять. Бачив вже, що гранітні монументи ставлять вздовж доріг.

Остап Шумин - 30-1-2009 у 16:18

Якщо таких хрестів на прміжку метрів 200 стоїть п’ять штук - це хороший знак для водія про небезпеку. Як на мене хай забирають, але в деяких місцях пасувало би поставити знак про особливу небезпеку.

Viktor Tkachenko - 30-1-2009 у 18:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Якщо таких хрестів на прміжку метрів 200 стоїть п’ять штук - це хороший знак для водія про небезпеку. Як на мене хай забирають, але в деяких місцях пасувало би поставити знак про особливу небезпеку.

Абсолютно згідний. Далеко не всі небезпечні ділянки належно позначені дорожніми знаками.

Андрій Пелещишин - 31-1-2009 у 12:13

Ще важливо, де встановлений знак.
Якщо це практично в центрі міста (наприклад, такі знаки є на пр. Чорновола у Львові) то одне, якщо десь на трасі - це інше.
В центрі міста напевно встановлення такого знаку недоречне.
А на трасі - здається не повинне було би складати проблему. До речі, деколи такі знаки навіть красиві. Хто їздить зі Львова на Брюховичі, може бачив недавно встановлену мініатюрну копію церкви.

Юрій Сєров - 31-1-2009 у 13:52

Вздовз траси відволікає водіїв, імхо. Вони починають розповідати хто і де загинув.

Галя Синєока - 31-1-2009 у 15:14

Біля Південного ринку стоїть такий невеличкий гранітний пам"ятник. Сама автомобіль не воджу, але на місці водія, мабуть, відволікалася б - занадто багато всього на ньому є. Питання делікатне, але, імхо, краще було зразу не дивитись на це крізь пальці, ніж тепер влаштовувати таку масштабну акцію.