Форум Рідного Міста

Dress code

romano - 11-2-2009 у 11:30

;)
Цікаво, я зауважив, що у шановного Юрія Сєрова вишиванка з фотографії зникла, зате у шановного Nazara з'явилася. Це тут якась "перехідна вишиванка" на форумі?

Тарас Сокальський - 11-2-2009 у 12:21

Не знаю, я чув тільки про перехідні футболки з написом "Люби Українське":D

Юрій Сєров - 11-2-2009 у 13:20

Ні, це різні вишиванки і зміни наших аватарів відбувалися без будь-яких узгоджень. :)

Катерина Слобода - 12-9-2010 у 20:08

Сьогодні молоді українці, приблизно 70 чоловік, провели центром міста довжелезний марш у вишиванках, за маршрутом станція метро “Університет” – Софійська площа – Михайлівська площа –вул.Андріївський узвіз – Контрактова площа – Поштова площа – Європейська площа – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик. Фото тут : http://bilozerska.livejournal.com/303374.html

Соломія Федушко - 13-9-2010 у 20:34

Щодо вишиванок, то хочу зауважити, що дуже гарною традицією стало одягати вишиванки школярам на останній дзвоник і на 1 вересня та молодятам на передвесільні гуляння. Мабуть, це вже результати політики минулого президента чи зміна в свідомості суспільства :rolleyes:, але такі переміни мені до вподоби і то дуже :) "Повертаємось до себе додому" :) І організаторам таких акцій великий респект. (P.S. Звичайно якщо тільки ці акції не політичного спрямування і не агітації за певного представника влади в час виборів!).