Форум Рідного Міста

Хто боїться Гаррі Каспарова? (л)

Тарас Сорока - 4-9-2009 у 08:42

На публікацію висловлених думок Каспарова-політика якимсь кремлівським ляльководом і господарем цих журналістів Карабасом-Барабасом була накладена жорстка заборона.

http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7735

побачити більше фото та послухати інтерв’ю – з адреси http://ukrlife.org/main/tribuna/kasparov.html

Андрій Пелещишин - 4-9-2009 у 09:23

Мені заголовне питання видається більше риторичним. Хто би то боявся Каспарова? ІМХО, російська опозиція в глибокому дауні.

Dmy - 4-9-2009 у 22:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Мені заголовне питання видається більше риторичним. Хто би то боявся Каспарова? ІМХО, російська опозиція в глибокому дауні

"Умом Россию не понять"
Може, для Кремля керівництвом до дій є орвелівський "1984"? Тоді все стає цілком логічним і зрозумілим.

Андрій Пелещишин - 4-9-2009 у 23:08

Хіба що.

Бо взагалі дивно. Те, що він в нинішній Росії загрози режиму не складає, це очевидно. Не зрозуміло, навіщо владі взагалі маратися травлею цього неординарного чоловіка. На відміну від Лимонова чи Шендеровича Каспаров - це все-таки "людина-символ". Причому символ саме для тих, хто любить згадати про чудові часи "Системи". Все-таки більш успішного шахіста планета певно не знала, і піарили його сильно, і огляд матчів "К-К" дивилися навіть ті, що не знали, як в ті шахи грати. Одна лише драма першого матчу, коли Каспаров був у ролі претендента заслуговує на довгу пам'ять в суспільстві!
Дивно, що російська влада до сих пір не виокремила його від решти "опозиціонерів" і не прикормила. Щось мені не віриться в глубокий революційний дух цього чоловіка. В скандальний чи епатажний - так, але не в революційний.

Dmy - 4-9-2009 у 23:34

Не конче до теми, але згадалося.
Колись, зі слів Віктора Корчного, Борис Спаський, що назагал красномовством не відрізнявся, дав Каспаров влучну характеристику.
Каспаров, по суті, типовий більшовик. бо користується головними більшовицькими принципами:
1. Хто не з нами - той проти нас;
2. Якщо ворог не здається - його знищуюють і
3. Не знаємо що, але доведемо до кінця.

Тарас Сорока - 8-9-2009 у 06:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Мені заголовне питання видається більше риторичним. Хто би то боявся Каспарова? ІМХО, російська опозиція в глибокому дауні.


А чого б тоді були заборони у спілкуванні та упереджене невисвітлення події?