Форум Рідного Міста

Український реп!

Polichka Krykova - 10-2-2010 у 23:37

Хто-небудь знає українномовних реперів? Дуже потрібно!

Юрій Сєров - 10-2-2010 у 23:55

Колись був гурт "Вхід у змінному взутті", який співав пісню про собаку Сірка.
Можливо дещо з творчості Тартака можна віднести до репу...

А навіщо "дуже потрібно", якщо не секрет?

Соломія Федушко - 11-2-2010 у 08:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Polichka Krykova
Хто-небудь знає українномовних реперів? Дуже потрібно!

Вам потрібні вже відомі і професійні виконавці? Я можу порадити декілька початківців, які записали лиш пару альбомів.

Dmy - 11-2-2010 у 11:55

Та блін, справді! Тартак, Бумбокс. Та завались! Є якісь клубні люди. Щодо них, то, певно, краще до фахівців і завзятих симпатиків

Polichka Krykova - 11-2-2010 у 15:33

Мої друзі з Москви сказали що в нас немає справжнього репа! Я зовсім не розумію де *справжній* а де *не справжній* реп(((( Але мені потрібно довести що є!

Ярема П. - 11-2-2010 у 16:00

Ну і добре що не має, нема чого як мавпи по сцені дьоргатися...

Олександр Дєдик - 11-2-2010 у 16:33

Та є в нас трохи реперів.
Ось знайшов файний тернопільський гурт
SK-4D - "я Хіп-Хоп"
http://www.youtube.com/watch?v=_oMFLF2rHWQ

а ось іще талановиті музики з Києва
Triumvirat - "Друзі навіки"
http://www.youtube.com/watch?v=5tAU9UePpAg

а ось Закарпатці, Вася і Катя
(мені сподобався приспів)
http://www.youtube.com/watch?v=V-SYG0NWL3I&feature=related

Юрій Сєров - 11-2-2010 у 16:55

Цитата:
Ну і добре що не має, нема чого як мавпи по сцені дьоргатися...

Особисто мені смішно дивитися на білих, які намагаються виглядати і поводитися як чорні :)

Олександр Дєдик - 11-2-2010 у 17:00

Цитата:
виглядати і поводитися як чорні

а як це, як поводяться і виглядають чорні?
P.S. ви расист?

Dmy - 11-2-2010 у 17:15

Та нє, нехай собі поводяться, як хочуть. Свого часу приблизно такі самі речі говорили про білих, які пхалися спочатку в джаз, а згодом - в рокінрол. Теж вважалося, що то "чорна музика". І нічого. Після Елвіса та Бітлів скептиків якось попустило.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Polichka Krykova
Мої друзі з Москви сказали що в нас немає справжнього репа! Я зовсім не розумію де *справжній* а де *не справжній* реп(((( Але мені потрібно довести що є!
"Наші друзі з Москви" у своїй більшості вважають, що у нас взагалі ніц не має справжнього, і переконати їх у протилежному - марна справа. Тим паче - щодо репу - вони все їдно не зрозуміють, що там хлопака начитує.
То чи варто тужитись?

Хоча, пригадую, той же Бумбокс (звісно, з російськомовними текстами) в Москві сприймали досить прихильно.

Ірина Роздольська - 11-2-2010 у 17:18

Щось я негрів-рокерів не бачила ні разу!!!

А що тут Юра не так сказав? І до чого тут расизм?

Олександр Дєдик - 11-2-2010 у 17:24

Цитата:
Щось я негрів-рокерів не бачила ні разу!!!

Джиммі Хендрікс, чули таке ім'я?

Соломія Федушко - 11-2-2010 у 17:27

Та немає значення якого кольору шкіра у виконавця. І зовсім ми не расисти, просто цей стиль музики особисто мені далекий. І я теж не можу сказати, що знаю хоч одного рокера-афроамериканця.

Юрій Сєров - 11-2-2010 у 17:34

Цитата:
а як це, як поводяться і виглядають чорні?

Не чорні, а чорні репери.
Обколюються татуюваннями, обвішаються брязкальцями і носять штани таким чином, що видно сраку.

Абсолютно нормально сприймаю коли переймають стиль виконання (наприклад Бумбокс) і абсолютно не сприймаю, коли співають якусь лабуду, але обколюються татуюваннями, перевдягаються у бейсболки і широчезні джинси...

p.s. А ще мені дивно, що ми білі страшно переймаємося проблемою расизму і толерантності, в той час, коли самі чорні (афроамериканці) тим не переймаються і в своїй більшості є значно більшими расистами ніж ми.

Соломія Федушко - 11-2-2010 у 17:45

Я б не сказала, що Бумбокс співає (чи то читає:saint:) справжній (суто так як афроамериканці) реп.
Самій цікаво стало, ось що знайшла на їх сторінці:
*Критики називають їх колоритною, фонтануючою енергією стиль реггей-хоп. Музиканти не мають нічого проти, але самі віддають перевагу більше простому й зрозумілому найменуванню - хіп-хоп. Правда, не все із цим хіп-хопом так просто: він так густо нафарширований елементами соула, репа, року й інших стилів, так смачно приправлений комп'ютерними прибамбасами, що доводиться ставити його зовсім особняком на сучасній українській сцені. Нічого загального з комерцією, розрахунком, вимогами ринку. Суцільне натхнення, фантазія, гумор і винахідливість.*

Ірина Роздольська - 11-2-2010 у 17:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
не переймаються і в своїй більшості є значно більшими расистами ніж ми.


+10!!! Хочете взнати що то таке - поїдьте в америку, відчуєте на своїй шкірі.

smolyar - 11-2-2010 у 19:36

гм-гм...:rolleyes:
ні Тартак, ні Бумбокс, ні ще не згаданий ТНМК НЕ є реперами. Може окремі треки (а точніше окремі вокальні партії) близькі до реп-стилістики. Кожен з цих гуртів це суміш хіп-хопу + інше (рок, реггі, поп, джаз і т.д.). У цих гуртах якщо прибрати голос, то все ж таки лишається така-сяка музика.
зовсім не орієнтуюся у цій течії, але з українських реперів, здається, на цю посаду найбільш підходить "Вова зі Львова". Тож, треба шукати йому подібних.

Юрій Сєров - 12-2-2010 у 00:47

Цитата:
"Вова зі Львова"

і справді, зовсім вилетів з голови.

Ганна Каптур - 21-2-2010 у 19:02

Тут така цікава дискусія розгорнулася. Я ось не слухаю реп, але аж зачиталася )
І як це росіяни кажуть, шо у нас немає репу ))))

У мене, взагалі, останнідн все в житті якось натякає на те, що треба укати собі нової музики. Люди стільки всього цікавого слухають. Он, почитала, що пишуть різні люди http://nokia-music.com.ua/

Сама навіть не придумала, чим би поділитися.:(

Polichka Krykova - 22-2-2010 у 11:32

Ой друзі дякую)))) Назбирала сбірочку,ТНМК мій козир!!!Перемога !!!!
:sing:
to Ганна Каптур - а я знайшла чим поділитися,танков і виложила)))

Ганна Каптур - 24-2-2010 у 11:07

Та що ними ділитися? краще поділитися чимось невідомим, може хтось знайде для себе нове.

Polichka Krykova - 1-3-2010 у 14:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ганна Каптур
Та що ними ділитися? краще поділитися чимось невідомим, може хтось знайде для себе нове.


Ділюся чим хочу! Сьогодні от думаю,щоб такого весняного викласти на цей флешмоб? У голові тількі Даха Браха-веснянка!

Кирило Блоцький - 1-3-2010 у 15:54

я так розумію, що питання стоїть про україномовних виконавців?
панове надали вичерпний список

Polichka Krykova - 1-3-2010 у 17:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кирило Блоцький
я так розумію, що питання стоїть про україномовних виконавців?
панове надали вичерпний список

Забула подякувати!!!!!!!!! Бачіли б ви ці очі моїх друзів))))))
Усім величезне спасибі)))))))))))))))):sing::sing::sing:

Найбільш їм сподобались звичайно ТНМК)))

Ганна Каптур - 1-3-2010 у 18:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Polichka Krykova
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ганна Каптур
Та що ними ділитися? краще поділитися чимось невідомим, може хтось знайде для себе нове.


Ділюся чим хочу! Сьогодні от думаю,щоб такого весняного викласти на цей флешмоб? У голові тількі Даха Браха-веснянка!


Прекрасна пісня. Зробите приємно тим, хто їхній твіттер читає

Іван Каренко - 27-4-2011 у 18:22

Зараз вже немає :D
Були Вова зі ЛЬвова, Бумбокс, ВУЗВ, ті ж ТНМК-ТАРТАК
Зараз хіба що Навідмінувід хороші

Елена Войтович - 4-9-2011 у 18:12

Репу взагалі не люблю, не важливо звідки він.

Ігор Мацевич - 5-9-2011 у 11:47

Відношусь до репу обережно. Вважаю, що це шпарина в музичному мистецтві де може попробувати себе зовсім дилетант, і як правило нікудишньо. Такий не візьметься за виконання класики, чи справжнього джазу. Хоча є вийнятки.
Якось в Африці мені пощастило почути, як мулат на невеликому там-тамчику (бубні) виконує заворожуючий акомпанемент гортанним соло вигукам. В тому товаристві мені вже було соромно брати в руки гітару, якою ще досі непогано володію...