Форум Рідного Міста

Про подарунок...

Іванко Попович - 3-5-2010 у 20:33

Допоможіть вибрати подарунок...
Незабаром рік, як зустрічаюсь із дівчиною...не за горами й весілля...
Хочу щось подарувати на рочок...
Підкажіть, що вибрати...

Катерина Слобода - 4-5-2010 у 15:35

Маю деякі перестороги щодо давання подібних порад, бо що можна порадити, якщо ми людини взагалі не знаємо. Вам, напевно, просто потрібно було уважно прислухатися що б хотіла дівчина чи що любить, чи що подобається...
Як на мене, то непоганий подарунок можна підібрати в центрі в Опері Пасаж. Там на першому поверсі є магазин натуральної косметики LUSH, де спокійно можна підібрати оригінальний подарунок.

Іванко Попович - 4-5-2010 у 18:01

На мою думку, косметика...це якось не дуже оригінально...)
Оригінально, наприклад, це створення брошурки для Неї з Її фото і статтями, присвяченими Їй (це було на 2 місяці), зізнанням у коханні через газету - це було на 3 місяці...оригінальний фото-альбом ручної роботи... :sing:

Ще поради?!

Галина Лев - 4-5-2010 у 19:49

А не боїтеся розбалувати?

Соломія Федушко - 4-5-2010 у 19:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іванко Попович
На мою думку, косметика...це якось не дуже оригінально...)
Оригінально, наприклад, це створення брошурки для Неї з Її фото і статтями, присвяченими Їй (це було на 2 місяці), зізнанням у коханні через газету - це було на 3 місяці...оригінальний фото-альбом ручної роботи... :sing:
Ще поради?!
Таких чоловіків, як ви ще пошукати треба з ліхтариком ;)
А чим ваша обраниця захоплюється? Можливо, ця інформація підштовхне до геніяльної і незвичної ідеї...

Марія Павлюх - 4-5-2010 у 23:26

Поради вибору подарунку обговорювалися тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7882

Юрій Сєров - 5-5-2010 у 00:09

Цитата:
Оригінально, наприклад, це створення брошурки для Неї з Її фото і статтями, присвяченими Їй (це було на 2 місяці), зізнанням у коханні через газету - це було на 3 місяці...оригінальний фото-альбом ручної роботи...

Замовити літак з вітальним банером. :)
Зробити напис на Ратуші. :)

Соломія Федушко - 5-5-2010 у 07:00

Можна запустити небесний ліхтарик у вигляді серця або ж якийсь оригінальніший. Це не так скаладно. Мій знайомий таке організував, кохана була в захопленні.
Ось тут можете глянути:
http://www.podarunky.kiev.ua/showpage.php?id=1131

Hanor Narasson - 5-5-2010 у 07:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А не боїтеся розбалувати?


(c) "А ваша Галя - балувана!" :baddevil:
Nothing personal :saint: , просто згадався "бородатий" анекдот.:lol:

А гарний великий букет троянд завжди доречний.

Іван Андрєєв - 5-5-2010 у 18:07

to Іванко Попович: Брошурка з її фото та статтями, присвяченими їй (витрати 0 грн.), газетне зізнання у коханні (витрати за об’яву від 10 - 50 грн., в залежності від газети), оригінальний фотоальбом ручної роботи (витрати залежать від матеріалів, з якого було зроблено обкладинку на фотоальбомі). Я так розумію з цього списку, що подарунок має бути символічним, і в той же час дорогим до душі. Тоді, напишіть для неї пісню, або ж вірш.

Іванко Попович - 5-5-2010 у 22:09

О_о_О! Всім МЕҐАвдячний за відповіді!!! :) Ще маю час...треба все гарнюнько обдумати...)
А як, наприклад, Її портрет змальований художником з фотографії...чи ідея запросити Її до бутіку із сукнями, хай собі вибере?! :P

Соломія Федушко - 5-5-2010 у 22:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іванко Попович
...чи ідея запросити Її до бутіку із сукнями, хай собі вибере?! :P

е... ми тут так думали над вибором особливого подарунку, а ви такі приземлені з тою сукнею :rolleyes:

Юрій Сєров - 5-5-2010 у 22:14

Думаю, що такими темпами можна "перегодувати" дівчину увагою. :rolleyes:
Часті й дорогі подарунки розбещують. Дівчині постійно хотітиметься більше й більше. "Цо задужо - то нє здрово".

Соломія Федушко - 5-5-2010 у 22:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю, що такими темпами можна "перегодувати" дівчину увагою. :rolleyes:
Часті й дорогі подарунки розбещують. Дівчині постійно хотітиметься більше й більше. "Цо задужо - то нє здрово".

Не припускаєте, що це може також набриднути дівчині? Їй захочиться отримувати увагу, не таку вже легкодоступну.

Юрій Сєров - 6-5-2010 у 00:48

Цитата:
Не припускаєте, що це може також набриднути дівчині? Їй захочиться отримувати увагу, не таку вже легкодоступну.

Що може набриднути? Подарунки? А я що написав?

Соломія Федушко - 6-5-2010 у 10:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Не припускаєте, що це може також набриднути дівчині? Їй захочиться отримувати увагу, не таку вже легкодоступну.

Що може набриднути? Подарунки? А я що написав?

Та тут я трышки поофтопила :saint: Трішки інше мала на увазі ;)

Hanor Narasson - 6-5-2010 у 12:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
а ви такі приземлені з тою сукнею :rolleyes:


Так не обов'язково купувати довгу сукню. Чим сукня коротша - тим вона менш приземлена!:lol:

Катерина Слобода - 6-5-2010 у 16:14

А чому б Вам не купити дівчині ділянку на Місяці, поряд з якоюсь зіркою Голлівуду? :) Або нововиявлену зорю не назвати її іменем, і вручити сертифікат на право власності? То вже не приземлене...:)
Або подарувати каблучку з якимось цікавим надписом ручної роботи...або медальйон з Вашим портретом ;)

Max Yuzhakov - 8-5-2010 у 00:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іванко Попович
Допоможіть вибрати подарунок...
Незабаром рік, як зустрічаюсь із дівчиною...не за горами й весілля...
Хочу щось подарувати на рочок...
Підкажіть, що вибрати...

подарунок це прояв уваги, можливо,
і в певному сенсі, якась церемонія...

тобто, можливо зробити акцент на першому чи другому...

але якщо бути уважним, помилки у церемонії ледве хто помітить