Форум Рідного Міста

Який вибрати монітор?

bobik - 5-5-2003 у 11:24

Text Black
Зараз прийшла пора змінити монітор на 17 дюймовий.
Але досі стою перед вибором Самсунг чи Елджі.
Якщо самсунг то хотів би взяти 757 МВ або 757 NF/.
А якщо Елджі то 795 FT Plus або F700P.
Що порадите, прислухаюсь до вашої думки.

Рост - 5-5-2003 у 11:52

Одна біда, тільки лижі дешевші. Це раніше самсунги були з самсунгії, в сенсі, корейські, а тепер - маде ін В'єтнам...
Взагалі у нас серйозна проблема з якісною технікою. Менталітет покупця такий. Коли поруч буде стояти фірмова (а значить дорога) техніка, і ширпотреб якийсь, остання буде продаватись на ура. А потім скаржаться - тільки гарантія минула, а вже поломався! Ну але це менталітет, я вже казав.
І в такий спосіб майже всю хорошу техніку з нашого ринку витіснили. Самі покупці. Щось хороше тепер хіба під замовлення.

Nazar - 5-5-2003 у 12:06

В нас стояли і ті, і ті. Лж згорів один, а два працюють. Самсунги працюють всі, хоча один мерехтить більше за інші.

А сам надаю перевагу Самсунгу 755 DFX.
І в свою чергу також цікавить думка більш компетентних людей, бо хочу додому брати якогось.

bobik - 5-5-2003 у 12:18

2 Nazar.
DFX не мають функції MagicBright і ттому краще вже тоді взяти в порівнянні 765 МВ. А монітор на трубці NF дійсно плоский і побудований на апертурній решітці тільки дорогий холєра.

Nazar - 5-5-2003 у 12:42

А що то за функція?
І скільки коштує МВ?

Роман Голощук - 5-5-2003 у 13:56

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
А що то за функція?
І скільки коштує МВ?


MagicBright - це функція підсилення яскравості певної області екрану. Як на мене, зайвий і непрактичний "наворот", який збільшує ціну монітора.

Nazar - 6-5-2003 у 17:53

Заради цікавості, сьогодні кинув оком на країну виготовлення свого монітору ( то вищезгаданий DFX), і очам не повірив. Всюди через кожен сантиметр вказано об"єднане королівство, і не дезікт бай, не продукт бай, а мейд ін Юнайтед Кінгдом, та ще й російською зделано в Великобритании. Це шо, глюк якийсь? Чи може бути таке?
Чи то "нема Німеччини, яка б не робилась в Китаї":lol:

vovka - 6-5-2003 у 20:27

Я би радив брати ТFT :)
Якщо монітор планується для дому, тобто не для роботи з графікою і іншим які потребують великих роздільних здатностей, то це ідеальний варіант.
15 TFT за розміром майже такаж як 17 ЕЛТ. За рахунок більшої видимої області діагоналі. В мене Самсунг 151бм, не можу натішитися, відколи проапгрейдився. Очі перестали боліти, самопочуття набагато краще.

Однак все залежить від фінансів. Хоча якщо подивитися, то ТФТ 15 не набагато дорожча від 17 ЕЛТ.

Ігор+ - 8-5-2003 у 16:34

Я взяв Делівський 18" LCD 1800FP, кул!
Перед тим мав 19" ViewSonic CRT

bobik - 12-5-2003 у 11:59

2 vovka
Справді TFT достойна альтернатива простим моніторам тим більше, що цей напрямок досить інтенсивно розвивається. Обернено пропорційно до розвитку ціни на ці монітори продовжують залишатись досить високими. Тому на даному етапі краще взяти 17 дюймів, бо 19 це марна трата грошей, але якісну сімнадцятку, ніж поганеньку ТФТ. За добру тонку панель доведеться досить добре доплатити, зате якість також на висоті. Краще почекати ще рік або півтора, а потім взяти вже 17 ТФТ, до того часу вони вже подешевшають. Монітор я вже взяв, до речі, 757 МВ, поки що задоволений покупкою