Форум Рідного Міста

Мурашки

Користувач Олесь - 5-5-2003 у 14:48

В мене на робочому місці завелися мурашки. Не ті дрібні руді, які мешкають в хатах, а справжні великі сірі мурашки. Чути, як вони лазять по ногах, часом відчуваю мурашку в себе на руці. Тоді струшую її на клавiaтуру. З клавiaтури мурашки не можуть вибратися - вони лазять по кнопках, перелазять з Tab'y на Caps, звідти - на Shift, на пробіл, потім повертаються назад.
Наша фірма є в старому осібняку, очевидно, десь є діра надвір, от з приходом тепла сюди і лізуть ці санітари лісу. Що цікаво, на поверхні стола вони ніби втрачають орієнтацію і впадають в заціпеніння.
А у вас що живе в комп'ютері?:)

Odarka - 5-5-2003 у 15:24

А в мене до колонки з комп'ютера бджоли розвдниці прилітаю, вже залетілу 10 штук і не хочуть вилітати, вирішили зробити там вулик. Отжу скоро, коли розберу колонку, назбираю багато меду. Вони навіть під музику танцюють, кайфуть...Що робити, не знаю?

Андрій Пелещишин - 5-5-2003 у 18:52

Головне, що не терміти :D:D
А взагалі багато хто жаліється на тараканів. Мене бог милував

Але одного кота який дуже любив ходити по клавіатурі (щось там під лапами клацає - цікаво) я знав.

marco - 6-5-2003 у 07:58

А я знав кота, який любив спати зверху на моніторі, періодично звішуючи хвіст або лапу поверх екрану :)

Андрій Пелещишин - 6-5-2003 у 08:10

Цитата:
періодично звішуючи хвіст або лапу поверх екрану


Screensaver :D

Рост - 7-5-2003 у 09:01

Ну, в комп`ютері в мене живуть хіба віндовз із пінгвінятком Лінуксом (іноді окремо, а іноді і одночасно).

А от із живністю я мав проблему дома. Між віконною рамою і стіною назовні, як виявилось, була шпарина. І минулого року там оселились оси. Брррр... Ледве їх звідти викурив! Довелось піти на смертовбивство - струю дихлофосу в дірку а потім шпатлівкою. А інакше вікно було не відчинити. Прикрі істоти!

Максим - 7-5-2003 у 14:22

Я колись непогано поборов ос використовуючи розчинник (646 наприклад) і шприц без голки. Два такі "пускання" вечерком - і все.

Ihor Byra - 20-5-2003 у 19:59

А може вам хтось цукру у комп"ютер підсипав???

Юрій Сєров - 21-5-2003 у 13:41

Мій кіт також любить спати визмку над монітором :), мабуть там тепло.