Форум Рідного Міста

Що слухають відвідувачі форуму

Linderman - 7-5-2003 у 22:52

Оберіть улюблений стиль(і українські, і закордонні виконавці)

vovka - 8-5-2003 у 06:59

Цитата:
Першим відправив користувач Linderman
Оберіть улюблений стиль(і українські, і закордонні виконавці)

Обрав Рок, так як з зарубіжних слухаю зараз Offspring.
З закордонних ДДТ, Кіно, Агату Крісті. Особливо ДДТ.
Ну але то так на любительському рівні :) Я не фанат якоїсь групи. Просто намагаюся слухати пісні змелодіями які мені подобаються. Наприклад в ДДТ сьогодні глибше послухав їхні старі речі "Ты не один", "Мёртвый город. Рождество".
Класно. Невдовзы обіцяють випустити "Единочество 2".
А саме 27 травня.

А взагалі то все в мене залежить від настрою. Можна і попсу слухати російську... Залежно де з ким і для чого :)

Василь - 8-5-2003 у 07:27

Плей-лист з 1000 пісень української альтернативної музики та включена опція Shuffle.

Nazar - 8-5-2003 у 08:19

А в мене щось глючить, коли вкидаю відразу 1000...
А я помішав троха, в мене десь біля дев"яносто відсотків українська альтернатива(дуже різнопланова від Плачу Єремії аж до Птахів), п"ять відсотків інстументальної (етно, електробалади, джаз (сюдиж попали і "Вальс метвих душ" від Audi Sile і схожа по настрою музичка), а п"ять то як правило важка музика.
Російської нема.

Рост - 8-5-2003 у 09:02

З наших виконавців Руслана, Чубай, Квітка Цісик, Петриненко, інші місцями...
З іноземних Queen, Bee Gees, Scorpions, Smokie...
З російських Макаревич.
Коротше, вся музика, виконавці якої вкладають в неї душу і силу.

Дмитро - 8-5-2003 у 10:55

На мою думку, голосування варто доповнити кількома пунктами:
народна музика
різні стилі/стиль не має значення
інше
...

Круціфукс. - 8-5-2003 у 20:36

А якщо серйозно, то яка користь з такого опитування? Людина, для якої музика є чимось важливішим, ніж просто обоями для настрою чи "стилем життя", ніколи не захоче обмежувати себе однією з представлених поличок (навіть поличкою "Класик@").

Взагалі, вибір "улюбленого стилю" та відкидання інших є частіше свідченням залежності від певних звуків або обмежень, накладених соціальним середовищем, ніж наслідком вільного інтересу до музики.

Nazar - 9-5-2003 у 10:18

З таким самим успіхом можна сказати що духовно вільна людина, це та , яка не "зважає на такі дурниці, як Божі заповіді?"

Але то я так, для дискусії. Насправді я дуже поважаю Вашу думку, і вона є мені симпатичною.

Круціфукс. - 9-5-2003 у 11:46

"З таким самим успіхом можна сказати що духовно вільна людина, це та , яка не "зважає на такі дурниці, як Божі заповіді?""
Тобто, Ви проводите паралелі

духовно_вільна_людина ~= людина_з_вільним_музичним_інтересом;
заповіді_Божі ~= стиль_життя | залежність_від_певних_звуків;


таким чином? Тоді виходить, що або заповіді Божі знаходяться в поверхневому шарі світогляду, або поверхневі обмеження людини разом зі "стилем життя" є вродженими властивостями незвіданих глибин душі, що вже само по собі абсурдно, бо стиль (життя чи музики - на відміну від жанру) є завжди поверхневим елементом.

Мабуть, аналогія просто не зовсім коректна.

Nazar - 10-5-2003 у 09:52

То мені нагадало спілкування з якимсь "канадським хлопчиком". Я маю на увазі вислів "інакшими словами" а далі вкладається вигідний зміст.
Таки відовіді, гідної Круціфукса я не прочитав.
А можливо дійсно, мене не зрозуміли. ? Я зпаралелював слово воля, чи то вільна, а вийшло що цілі поняття.
Якщо дискусія виживе, то таки вкраю часу на епітети та попрацюю над логічним викладом.
Тут радше цікавою була би Ваша думка чи є якісь заборони (канонічні або продиктовані смаком) у формуванні того самого "вільного музичного інтересу", чи відразу відкривається вся панорама без перешкод, а ти лише бери та й фільтруй?
:baddevil:

The swinging detective

Круціфукс. - 11-5-2003 у 14:49

"Я маю на увазі вислів "інакшими словами" а далі вкладається вигідний зміст."
Перепрошую, але хіба це ж саме не можна сказати, наприклад, про Вашу репліку в повідомленні за 09.05? ;) Або взагалі про будь-яку - недосконалу - паралель чи метафору?

"А можливо дійсно, мене не зрозуміли. ? Я зпаралелював слово воля, чи то вільна, а вийшло що цілі поняття."
Тепер це зрозуміло, але чи коректною є тоді така паралель? Коли береться одне чи два слова із вхідного речення і переносяться у зовсім інше вихідне, яке має зовсім інший змістовий напрямок (поняття не є паралельними, тільки одне слово)... свідомо чи несвідомо, але Ви використали типовий демагогічний прийом! Так-так, "вигідний зміст"... мабуть Ви щось шпигунське задумали, ще й чомусь значком диявола підписали. #)

"Тут радше цікавою була би Ваша думка чи є якісь заборони (канонічні або продиктовані смаком) у формуванні того самого "вільного музичного інтересу", чи відразу відкривається вся панорама без перешкод, а ти лише бери та й фільтруй?"
Заборони? Абсолютно ніяких. Якщо людині стає тісно в одному з музичних просторів, вона його самовільно покидає на користь свобідніших ландшафтів та всесвітів.

bobik - 11-5-2003 у 15:30

Слухання мною певної музики дуже сильно залежить від настрою, слухаю рок, багато українських рокових речей, але інколи із задоволенням ставлю компакт Моцарта і насолоджуюсь класикою, особливо якщо я з дівчиною.

Наталка - 15-5-2003 у 18:43

Я люблю рок, народну музику - iрландську, iспанську, рiдну - i класику. А взагалi... з визначенням улюбленого стилю важко. Куди вiднести Iвасюка? Пiккардiйську Терцiю? Деякi речi Павлiка та Руслани? Просто пiсня, музика, написана вiд душi, щиро, завжди знаходить вiдгук у тiй же душi. Ти вiдчуваеш, що живеш, i що життя прекрасне. На вiдмiну вiд речей, створених, аби "бабла з лохiв" зрубати. ;)

Яндрух - 29-5-2003 у 08:57

Як на мене, цілковито НЕКОРЕКТНЕ запитання!!!
Той, хто притримується якогось одного напрямку - то тоді він або ще не вийшов з підліткового віку, або йому йому чогось бракує...
Музика - то, дійсно - стан душі і залежить від настрою. Лише треба відчувати ті невидимі струни своєї душі.

І_ВСЬО? - 6-6-2003 у 14:14

"ШОПОПАЛОШОУ" В НАРОДНІЙ ТВОРЧОСТІ ТНМК:)
В НИХ ЖЕ "ОСЬ ТОБІ ЗА ЦЕ СТАТУЙКА":D
ТІКО ЗА ШО Я І ЗА ТИЖДЕНЬ НЕ ... (ПОДЕРЕВЛЯНСЬКИЙ):D
НУ ТУТ Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ З ЯНДРУХОМ(СОРРІ МАЙКЛ)- ТЕ ЩО ЛЮДИНА СЛУХАЄ ОДНОГО СТИЛЮ МУЗИКУ НЕ ПРИЗНАК ТОГО, ЩО ШОСЬ- ТАМ, КОМУСЬ- ТАМ БРАКУЄ.
Я НЕ ДУМАЮ ЩО АРМСТРОНГ ЧИ ДРУГ ФРЕНКІ ЗАХОПЛЮВАВСЯ ЧИМОСЬ ІНШИМ, КРІМ СВОЄЇ МУЗИКИ;)
А ЩОДО НАШОЇ ЕСТРАДИ, ТО ПРОСЛІДКОВУЄТЬСЯ ТЕНДЕНЦІЯ ДО ПРИСУТНОСТІ ВІДСУТНОСТІ ЯК ТАКОЇ ВЗАГАЛІ:(
НАВІТЬ ДЕЯКІ РЕЧІ "МЕРТВОГО ПІВНЯ" Я ЧУЛА В АЛЬБОМІ БРИТАНЦІВ "MUSE"
:(
СМУТНО

Яндрух - 6-6-2003 у 14:38

Лише невеличка ріжниця - для старина Луї, і друга Френкі їхня музика була їхнім життям.

Павло Тимофійович - 1-3-2004 у 22:45

Оксана Білозір:)

Asmera - 1-3-2004 у 23:17

А у мене все залежить від настрою :)

Павло Тимофійович - 1-3-2004 у 23:29

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
А у мене все залежить від настрою :)

А музика той настрій створює. ;)

Captivitas - 2-3-2004 у 12:12

Останнім часом "хворію" фолком.
Особливо японським: флейта сякухаті, сямісен...
А з нашого-це дійсно переважно "рок", за що й проголосовано.

Олексій Мачехін - 2-3-2004 у 13:48

Дивно... тут в списку багато чого нема. Але і так я б вибрав 4 пункти. Звісно, якщо воно якісне.

Dмитрик - 2-3-2004 у 15:58

Обрав джаз - останній сейшн в Пороховій вежі був надзвичайний, а назагал - плейліст з 1112 українських пісень

сумна - 2-3-2004 у 19:34

Я люблю музику різну (окрім, звичайно, одіозної "попси";). Але особлива любов - класична камерна музика, останнього часу багато слухаю Джемініані і Баха.

Наталка - 2-3-2004 у 19:46

Останнім часом я часто слухаю "Оркестр Глена Мілера" - така світла та чиста музика! Я не знаю, попса це чи ні, але се - втіха для моєї душі. :)

сумна - 2-3-2004 у 19:55

О ні, це ж зовсім не попса.

Dмитрик - 2-3-2004 у 20:14

Про растаманів забули - Bob Marley НАЗАВЖДИ!

Captivitas - 3-3-2004 у 16:42

Сьогодні на роботі плей-лист з 170 наших пісень - від Гуцулів до Вія

Святослав Шеремета - 4-3-2004 у 22:37

Мені побарабану стиль. Головне . щоб була нормальна українська музика.

ЗОРЯНА - 5-3-2004 у 13:49

Я полюбила дуже "Музику з Колиби". Купила у "Сім поросят". Гуцулка ксеня особливо подобається.

fish - 5-3-2004 у 14:16

http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_culture&trs=0&key=1077878330&first=&last=
цікава стаття і цікаве обговорення.

maqs - 8-3-2004 у 00:45

LIИKIИ PARK

Андрій Пелещишин - 8-3-2004 у 01:52

??? Це що, кнопки на клавіатурі позападали?
Беззмістовні повідомлення на Форумі заборонено!

Thror - 8-3-2004 у 12:33

Фолк. Особливо ірландський і суміжний. Дуже подобається білоруський. Є непогані чехи. Чомусь складно з українським фолком - принаймні нічого середньовічного не чув. Може і не було?
А також просто середньовічну музику (в принципі також фолк, але західноєвропейський).
Список груп наводити не буду - надто великий:-) Хоча якщо комусь цікаво....

Олексій Мачехін - 8-3-2004 у 12:35

Мені, Троре, мені цікаво :)

А що т оза білоруський середньовічний фолк???? :o

А щодо був/небув, то просто не зберігся. Більшість того, що у тебе є то теж сучасна стилізація :)

Святослав Шеремета - 8-3-2004 у 17:07

Мені також дуже цікаво почути про білоруський середньовічний фолк. І деже дивно чути, що немає українського. Може Ви не там шукали?

Східняк - 8-3-2004 у 17:12

Я так гадаю, що зберігся. Фактично все, що зараз називається автентичним фолком, може бути навіть давнішим за середньовіччя.
Наприклад купальські пісні, веснянки, деякі колядки, що не зазнали впливу християнства мають більше тисячі років. Більш сучасні колядки - "Нова радість", "Небо і земля" мають виразне бароккове звучання і написані мабуть були у 16-18 сторіччі. Так само як і велика кількість найпопулярніших народних пісень.

Captivitas - 9-3-2004 у 10:20

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
Я так гадаю, що зберігся. Фактично все, що зараз називається автентичним фолком, може бути навіть давнішим за середньовіччя.
Наприклад купальські пісні, веснянки, деякі колядки, що не зазнали впливу християнства мають більше тисячі років. Більш сучасні колядки - "Нова радість", "Небо і земля" мають виразне бароккове звучання і написані мабуть були у 16-18 сторіччі. Так само як і велика кількість найпопулярніших народних пісень.


Сюди можна додати кобзарсько-лірницьку традицію 17-18 сторічч. Просто це трошки інший пласт культури на відміну від європейської традиції.

dr.Trollin - 9-3-2004 у 13:10

при оказії (цебто що Зараз ото слухаю)

http://193.232.194.231/~kontramot/lj/ksena/rain.mp3
звуки дощу (real audio) 83.6 Mb

як хто має доступ халявний - то варто.

А взагалі щодо того що слухаю - то Класику та Інструменталку.
При монотонній механічній праці (провадження самоходу там...) - Рамштайн, або ...
"Вставай страна Огромная" :-)
останє - теж досить гарним є.
"эдакая маршевАя взбодрённость в костях" (с) :-)

Східняк - 10-3-2004 у 00:16

Цитата:

Сюди можна додати кобзарсько-лірницьку традицію 17-18 сторічч. Просто це трошки інший пласт культури на відміну від європейської традиції.


Я нещодавно придбав касету Ансамблю давньої музики Костянтина Чечені та Ніни Матвієнко "О розкішная Венеро" де вони виконують музику XVI-XVIII сторіччя. Ця музика абсолютно в тогочасному європейському контексті, хоча є напрочуд українською. Так само кобзарі і лірники - це ті ж самі кельтські барди. В нас досить таки спількна традиція. І можливо в нас вона навіть краще збереглась.

Captivitas - 18-3-2004 у 12:29

Hasse Bruniusson - Flying Food Circus
Видано Burlesco Records, 2002

Бажано слухати, читаючи "Цирк Багабундо" Ю. Андруховича

Рідна - 19-3-2004 у 03:35

Все рівно яка музика, головне щоб до настрою. В останній час Бах, але щось депресувати починаю, вже, напевно, старушочка дія :) Макаревич зі своєю "Машиною", Піккардійська Терція, Scorpions, Guns'n'Roses, Gorki Park, Linkin Park, безумовно Seal, Воплі Відоплясова ..... та чи мало їх? :)

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
??? Це що, кнопки на клавіатурі позападали?
Беззмістовні повідомлення на Форумі заборонено!


Пане Андрію, maqs мав на увазі ( Linkin Park) Лінкін Парк :) То той що з гамерики :)

maqs - 26-3-2004 у 01:23

звичайно, що так ... напевно вельмишановний пан адмін ще ніколи не чув про Linkin Park (LP або ЛП - але це вже занадто) :)
... саме той, що з гАмерики :)

Рідна - 30-3-2004 у 01:27

Цитата:
Першим відправив користувач Thror
Фолк. Особливо ірландський і суміжний. Дуже подобається білоруський. Є непогані чехи. Чомусь складно з українським фолком - принаймні нічого середньовічного не чув. Може і не було?
А також просто середньовічну музику (в принципі також фолк, але західноєвропейський).
Список груп наводити не буду - надто великий:-) Хоча якщо комусь цікаво....


Цікаво :) Так що якщо пан Thror ще зайде на цей форум....буду рада :)

SmArt - 30-3-2004 у 02:22

AudioSlave
Linkin Park
Teneta

Volodymyr - 30-3-2004 у 11:09

Люди! Дуже треба Bob Marley...
Якщо хтось з київських має - свисніть, а? ;)

Олександр Шевченко - 5-5-2004 у 21:17

Взагалі, скільки буває різних станів настрою, стільки в мене і музичних вподобань - від старого хепі-рейву до джазу Клінтона. З наших останнім часом деякі речі "Другої ріки" дуже імпонують... А коли бува депресія нападе, то ставлю Мериліна Менсона, і всі симптоми знімає на раз :D Хай його багато хто з лайном місить, а мені товариш подобається - талановитий все ж :)

Linderman - 7-5-2004 у 01:24

Народ, Може хтось має "Кому Вниз" Щось з останніх хітів?....

Nazar - 7-5-2004 у 02:58

Ліра...

KDI - 10-5-2004 у 00:10

Обрав рок, але в голосуванні варіанти є "на ширпотріб".
Слухаю melodic death/black/goth metal, а також люблю гітарні інструменталки.
Улюблені команди: Dimmu Borgir, Cradle of Filth, Iron Maiden, Theatre of Tragedy, Therion дещо зі Slayer та In Flames. Он як.

Остап_М. - 10-5-2004 у 12:40

Я полюбляю "старого" Скрябіна, Півнів, Мандри і львівські рок-колективчики (Верховна Зрада, Кула, Вокс Популі..)

Юрій Марків - 10-5-2004 у 17:16

Останнім часом слухаю коли маю можливість (маю диски, та не маю компа!) польський і словацький фолк, Армстронга, з українського все що є, а є багато.

Nazar - 10-5-2004 у 18:13

Цитата:
Першим відправив користувач KDI
... Theatre of Tragedy, Therion ...


Не бачу великої різниці по попсовості з Найтвіш.

KDI - 10-5-2004 у 21:10

Nazar
А конкретно ви пробували "розібрати" якусь пісню з Theatre of Tragedy? Вони таке городять! Та й на якій мові (не в смислі приналежності до країни)!

Нормалайзер - 10-5-2004 у 21:23

я з Румунії повернувся, навіз їхнього хламидла, але нічо: в машині слухається незле

Bis - 20-5-2004 у 14:03

.......... Зачекайте...........

..........Йде завантаження..........

.......... Завантажуюся "Фактично самими".........

Подобається (поки що)


:baddevil:

Odarka - 20-5-2004 у 17:05

А я тепер слухаю "Металіку", я трішки змушена її слухати, бо цю групу обожнює мій хлопець...
А так слухаю новий альбом Ані Ленокс

Влодко - 21-5-2004 у 00:19

2Odarka
співчуваю слухати металіку це каторга. Перевчи його на щось інше скажімо на In Flames

Рідна - 21-5-2004 у 00:34

ІМХО, стара Metallica була не поганою. Що там з більш сучасним варіантом я не в курсі.

Влодко - 21-5-2004 у 00:50

Останній їжній альбом то щось неймовірно паскудне, навіть не знаю з чим порівняти, хоча й анонсували його як супер важкий, а насправді... хоча самі прослухайте кілька пісень і зробіть власні висновки бо наші думки можуть і не збігтися

tetyana - 22-5-2004 у 20:19

Проголосувала за рок, хоча слухаю багато чого. Вибрала рок через приналежність найулюбленішої "банди" - Плачу Єремії до цієї категорії. Але ж разом з тим чи можна навіть цю команду причисляти тільки до року, особливо якщо не розділяти твочість Плачів та персонально Чубая. У них є рок, фолк(партизани, різдво), поп(Івасюк) і бог зна що ще.

Captivitas - 24-5-2004 у 10:41

Нову трип-хопову Бурмаку: "Скло", що ротується зараз.

Odarka - 24-5-2004 у 14:29

Цитата:
Першим відправив користувач Влодко
2Odarka
співчуваю слухати металіку це каторга. Перевчи його на щось інше скажімо на In Flames

Та не така це вже й катарга, для мене катарго їхати в маршрутці і слухати руску 0 туфту - бо музикою це не назвеш:mad:

тихий вечір - 24-5-2004 у 19:57

Нарахунок Theatre of tragedy.
Оце я розумію люди прогресують. Два їхні пізні альбоми (2000, 2002) кардинально відрізняються від ранніх робіт, а тим більше від Therrion, Hightwish ... і т. д. Тепер це непогана кібер панківська майже електроніка...

Клас. Зараз їх і слухаю.

P. S. тексти пісень теж незлі

KDI - 25-5-2004 у 18:11

тихий вечірp
А мені от, навпаки, подобаються ранні альбоми. Особливо - "Aegis", ну і сам "Theatre of Tragedy". Класне таке, заспокійливе (особливо після Dimmu) ;-D. А в останній альбомах (ІМО) і музика стала "не така" (напрямок обрали не так?), і "насиченість звуком" зменшилась, і гроулінговий голос щез :(

тихий вечір - 25-5-2004 у 19:28

ну тут кому шо :)
я останнім часом шось зацікавився електронікою...

KDI - 26-5-2004 у 12:54

тихий вечір
ну тут кому шо
:beer:

Captivitas - 5-6-2004 у 15:37

Щойно отримав замовлений Гайдамаківський Богуслав. Судячи з 2-ох речей, почутих на радіо - це щось надзвичайне.:sing:;):sing:

Tempika - 5-6-2004 у 18:33

ой, дайте переписати Ені Ленокс... :-))
я фанатка Аполло 440, Портішед, Орбітал і все таке... люблю джазик (Наталі Коул, Ел Жаро,
Майкл Френкс і Гаррі Конік), диско (Джимі Сомервіль і Пет Шоп Бойз), тяжким роком
перехворіла у підліткові роки, - виробився імунітет. Шукаю ось Едвіна Мартона, і все ніяк -
може хто порадить, де його шукати?...
....а взагалі слухаю все, що має ритм і мелодію. :-))

Vedmid - 6-6-2004 у 01:54

Енні Ленокс гут. Портішед гут. Морфін гут. Джаз, джазіще і навіть джазік (sic!!) - тоже гут. Яя. Яя. ... Ммм... Уууу:)

Kusakin M. - 22-6-2004 у 03:56

Послухайте "Coldplay". Я зробив для себе знахідку. Під цю музику класно думати, або спілкуватися з коханою людиною.
Взагалі люблю музику R. Blackmore, J. Satriani, U2

Captivitas - 22-6-2004 у 10:44

Послухайте "Nevermore" - треш, але дуже мелодійний.

Олександра Бабяк - 22-6-2004 у 17:54

Є і український фолк. Особливо як я зауважила, він розвинений в Дніпропетровську. Справді класна група, називається "Гуррт Мандрівних Дяків "Вертеп" (гурт таки з двома "р";). Хто цікавиться рекомендую http://www.artvertep.dp.ua

Фолк з Дніпропетровська

Анастасія Кулакова - 6-7-2004 у 14:30

Так, абсолютно погоджуюся з Вами, наші "мандрівні дяки" - це справді щось неможливе. І, що головне, досить не типове для Східної України.

Олексій Мачехін - 6-7-2004 у 14:33

А відколи Дніпропетровськ став сходом України? Ну най південь, хоча, скоріше, центр, алне ж ніяк не схід!

Схід-Центр-Південь

Анастасія Кулакова - 6-7-2004 у 15:27

Я мала на увазі не географічне місцерозташування Дніпропетровська, а виключно ментальний розподіл України на Схід та Захід.

vps - 23-9-2004 у 09:33

Я останнім часом слухуаю "Ексампей". Поб'юся об заклад, що тут ніхто про таке не чув. А шкода - дуже цікава українська альтернативна музика.

Nazar - 23-9-2004 у 10:00

:)
http://www.misto.ridne.net/misc.php?action=search
це лише про цей форум у минулому - забийте у графі "Ексампей", і отримаєте купу лінків:)
А який заклад?

Captivitas - 13-10-2004 у 16:16

Gnidrolog - британський гурт 70-х років минулого століття. :)
Засновники гурту - брати Colin&Stewart Goldring. У славетні 70-ті видали 2 диски (IN SPITE OF HARRY'S TOE-NAIL та Lady Lake(1972).
У музиці домінує флейта та віолончель, відчувається якась бароковість у настроях.

Чарівник з міста Гамельн - 13-10-2004 у 21:20

VENETIAN SNARES. Канада... здається. Повернутий на всю голову drum'n'bass зі збивками ритму ледве не по 5 разів на секунду. Після години прослуховування просто починає їхати дах. Композиція, яка грає зараз, називається "A Lot Of Drugs". Що правда, то правда :)

Tempika - 14-10-2004 у 06:17

...останнім часом слухаю новинки (і не дуже)... принаймні, останні
диски продіджі, ероса рамадзотті та наталі коул. :-)
десь тут щось говорилося про кроудед хауз... може, є сіді, щоб переписати? :-))))
дуже б хотілося.

Олексій Мачехін - 20-10-2004 у 14:59

Відкрив для себе Vasia-Club завдяки Bullet. Слухаю, пруся. Дуже непогано :)

Nazar - 22-10-2004 у 19:27

Коли цілком прослухав ВВМ (Вогні великого міста) то по іншому оцінивцей проект, бо кавалками, записанимиз Ініціативи, не повністю склав картину вражень про цей проект, і навіть по іншому оцінив "вокал" Пако.
А ще вдало мені пішов проект Хутір - дуже приємний та цікавий фолк.
От, а ще зараз переосмислюю музику ВІА Смерічка та Водограй 75-7 6років, я й не знав, що так вдало можна поєднювати джазовий настрій з традиційкою.

Ігор Луцький - 2-11-2004 у 15:06

Я слухаю все,але віддаю перевагу Року.

Nazar - 17-11-2004 у 19:25

В продовження теми ВВМ.
Ось зародок басу "Тиші", але на іншій поезії, та досить цікавій гітарі - дуже супер, всім рекомендую.
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/%C2%C2%CC/%B2%ED%F8%E5/-%200...
Композиція доволі довга, близько 10хвилин (точніше 9:45), тому недивуйтесь, що довго тягнеться.
Бітрейд недуже високий - 128.
Мені дуже подобається.

Nazar - 11-12-2004 у 11:15

Ще хочу додати своє вчорашнє вподобання - приємна та нерізка пісня Украініанс - Чекання.
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Ukrainians/Vorony/15._Chekan...

Ігор Луцький - 7-1-2005 у 14:21

Я слухаю різне, проте маю більший нахил до рок-музики. Взагалі люблю романтичний рок.

Юрій Філатов - 7-1-2005 у 16:40

важко віддати голос...
ВВ - це рок? а БГ? а Пако де Лусіа?

пересічний слухач, віком за 37, у 95% випадків, скаже про свій "плей-ліст" (перепрошую за "новомову", ліниво на латиницю переходити) - класика, і у 95% випадків визначить класику як те що міститься у його плей-лісті...

(з цікавісттю перегляда власні файли з розширенням m3u) - тю, а де ж класика? :lol::lol::lol:

Ігор Луцький - 12-1-2005 у 13:03

Яка мається на увазі класика? Класичний рок, чи стародавня класика?

сумна - 12-1-2005 у 14:01

Перепрошую, що вклинююся в розмову, але може хтось порадить мені, де можна знайти записи колядок у виконанні Івана Козловського в супроводі хору з Москви (вже й не знаю якого саме). Ці записи були зроблені давно, десь наприкінці 70-х - на початку 80-х років.
Одна з цих колядок - "Ірод-цар за Христом ганявся" - то одне з найсильніших вражень мого дитинства.

Рост - 12-1-2005 у 17:57

В мене є ця колядка, але не знаю, що то за хор виконує.

dr.Trollin - 12-1-2005 у 22:34

приоказійне дякую Рост-у за ірландсько-російськомовні нАспіви "Башня rowan" співачки
http://www.livejournal.com/userinfo.bml?user=tikkey

Наталка - 13-1-2005 у 03:10

2 сумна: Кидаю Вам цікаве посилання, на жаль, запису тієї колядки там немає, лише згадка про неї, та все ж...

http://ukrsong.narod.ru/htmls/kozlov.html

Рост - 13-1-2005 у 12:08

dr.Trollin-у - на здоров`я :)

А вчора, поки вовтузився в гаражі біля машини, аж двічі прослухав ту колядку разом з усім диском. Доообрее....

Олексій Мачехін - 13-1-2005 у 12:15

Що, Сергію, сподобалось? :)

сумна - 13-1-2005 у 12:45

Пане Росте, а що це за диск? Увесь диск Козловського чи якась збірка колядок?

Рост - 13-1-2005 у 13:26

Так, так, Сергію, дякуй Олексі, бо то я в нього попереписував :)

А колядки - я не знаю, звідки в мене взявся цей диск. От не знаю :)
Знаю, що називається "Світить звізда чудна", але хто виконує... Одне скажу - виконання пречудове.
Якщо є бажання, можна якось перетнутися, послухаєте (у мене майже всі мої диски завжди зі собою, в машині).

Олексій Мачехін - 13-1-2005 у 13:31

Я не за подяками, я знайшов однодумця :)
Колядки ті я теж хочу!!!!

сумна - 13-1-2005 у 13:57

До речі, той диск Козловського, про який згадано вище, є раритетним, мало хто встиг його тоді придбати, бо вилучали з магазинів і нищили. Це достеменний факт, так було у Львові.

dr.Trollin - 13-1-2005 у 14:08

2Олексій. угу однодумця (однослУхця). авжеж.
відчутно у tikkey досить стильний стиль. неоднаковість з загалом, принаймні.
До речі - цікавина, що заліз будо на Рованни сайт (щобдля тексто-зтягнення),- ну глянув пару моментів про то, хто виконавець, аж за тару день,- глянь, аж, виявляється моя ЖЖ-приятелька-астрофізик з отою-о на Новоріччі забавлювалася, бо приятельки є.
Тісний сей світ, однак :)
(приоказійно) як буде хвиля часу,- до доперекладу їх згадки про виступ у психлікарні... От же ж, певно, цікаво відчувалася/звучалася там "Пчеловечность"...

Олексій Мачехін - 13-1-2005 у 14:15

До речі вона того року здається в Маскву переїхала і гурту такого вже нема :(. Тобі як звучання її без гурту?

Рост - 13-1-2005 у 14:30

Я, як і обіцяв, записав тобі диск, Олесю, незабаром буду в Києві, то привезу.

Олексій Мачехін - 13-1-2005 у 15:04

Стій. Тоді нагадай - я тобі щось обіцяв???

Рост - 13-1-2005 у 15:11

Ммм? Я обіцяв. Записав. До речі, ще перед революцією помаранчів. Але ситуація була така... тривожна, тому їдучи в листопаді до Києва просто забув взяти зі собою.

dr.Trollin - 13-1-2005 у 20:36

2Олексій угу. Тіккі таки в москву замилилася, але, здається, потроху щось нове форму.
а звучання не чув,- я лиш її текстові інфо читав. ЖЖ же ж текстовий.

Олексій Мачехін - 14-1-2005 у 09:57

Тю, хіба на сайті Ровану нема?

dr.Trollin - 14-1-2005 у 12:48

та є, але 1-траффік обмжений 2-час для читання теж :-(

Ігор Луцький - 18-1-2005 у 12:51

Що ви знаєте про гурт Doors, а то я чув про той гурт, а жодної пісні не чув.

Рост - 18-1-2005 у 13:14

Важкувата музика, хоча в юності вони мені місцями подобалась.

Олексій Мачехін - 18-1-2005 у 13:18

Є тут дописувач Bis, його спитайте. У мене є вся дискографія, у нього ще десь і фільм лежав.

Круціфукс. - 18-1-2005 у 13:28

Легкувата музика, результат переварення каліфорнійськими дітиськами одночасно і негритянського ритм-н-блюзу, і елвіса-преслі, і модерністської літератури, і психоделічних кактусів. В текстах пісень, власне, йдеться про кактуси та їх драматичне місце у житті людини; а також про пустельних гадюк, едіповий комплекс, бродячих мерзенних покидьків та індіанців, які сюрреалістично корчаться в передсмертних судорогах край дороги. В той час співання про такі речі поп-групою справило досить сильний шок на всіх, і Джіма Моррісона відразу без екзаменів зарахували у "американські поети". Буль-буль-буль... що там ще... ну, а потім він вмер молодим від наркотиків, і так далі.

Рост - 18-1-2005 у 13:38

І це легкувата...

Dmy - 18-1-2005 у 16:16

Цитата:
Першим відправив користувач Рост
І це легкувата...

Ну, врешті, не Блек Сабат із Цепелінами, як не крути. Хоча, ті лише розкручувалися, коли Джим вже встиг "зіграти в нірвану".
Але ... мабуть, потрібно таки по-справжньому не любити Моро, щоб обзивати їх поп-групою :lol:

Круціфукс. - 18-1-2005 у 21:28

Duuuude... :) Ніштяяяк! Ти знову робиш якісь припущення, і знову виходить "пальцем у небо" :)
І взагалі! У мене ще досі лежать роздруківки "Celebration of the Lizard", а також всяких там позамузичних "збірок поезій" М., які я любив читати (і не по одному разу) N років тому. Я через все це проходив.

Краще візьми й переслухай пісеньку "Hello, I Love You". Музично - те ж саме, що й "Всьо будєт ха-ра-шо", тільки текст трошки хитріший, стандартні елементи місцями переставлені. Або та пісня з "Soft Parade", де про "I'm gonna love you..." Ну чим не буржуйська помпезна естрада типу Елвіса? А "Light My Fire"? Кіркоровщина, тільки з довгим і нудним клавішним соло всередині, бо, бачте, так треба було. Адже в повітрі джаз крутився: Колтрейн та інші.

Тут не стоїть питання любові-нелюбові, dude! А радше швидкої вичерпності тих пісеньок, які базуються на шармі харизматичних кліше. Спочатку все весело... романтика... а потім та вся вистава виявляється "потьомкінським селом". А от Колтрейн виявляється музикою.

І ще одне... "Моро"?? Еем... Навіть не знаю, що на це сказати. Звучить, як непогане ім'я для домашньої тваринки. Скажімо, для папуги. :)

Олексій Мачехін - 2-2-2005 у 13:24

Я оце завдяки панні Bullet відкрив для себе гурт Вася Club. Дуже рекомендую.

Олексій Зайцев - 16-3-2005 у 14:42

Слухаю Лілю Вархоляк, Андрій Кок, Роман Дутка, Наталка Бунь. студія Фенікс

Captivitas - 14-4-2005 у 16:46

Днями підкинули три альбоми Fleur-у. Ндравіться, ужасть як! :sing:

airra - 14-4-2005 у 17:18

Я наразі тішуся із творчості Brightman, Sarah - особливо із останнього альбому Harem. Нещодавно надибав також італійку Джанну Нанніні та Умберто Тоцці.

Юрій Стацюк - 30-4-2005 у 23:46

А я поважаю електрону музику (не плутати з Rave!). IDM, Ambient, ...

Future Sound Of London (є майже всі альбоми та Live-радіо виступи)
Orb
...

та майстри жанру
Vangelis
Jean Michel Jarre
Space
Эдуард Артемьев

трохи психоделічного року (ранні Pink Floyd, Ozric Tentacles)

Odarka - 1-5-2005 у 09:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
Що ви знаєте про гурт Doors, а то я чув про той гурт, а жодної пісні не чув.


Трішки із запізненням..про Doors - у мене є всі їхні альбоми...
Медитативна музика, але зовсім не важка...
Вона втягує тебе повністю...і ти вже не можеш зупинися, щоб не дослухати до кінця...:rolleyes:

Леся Кулик - 1-5-2005 у 14:33

Передаю перевагу жінкам! Найбільший у мене кайф від Сіріс Свен Банд,
Кассандри Вільсон, Анни Марії Йопек.
Рекомендую теж Анйу Гарбарек. Що правда вона не має сильного голосу, але дотеперніші її проекти цікаві. ЇЇ музика інколи психоделічна. тому не можна її слухати, коли людина втомлена, напружена.
Анйа пробує йти власним шляхом, але часто відчувається впливи її баьтка - Яна Гарбарка, Бйорг.
Щоб не дискримінувати панів, останнім часом з насолодую слухаю Кжиштофа Кілянського - пісня "Stay", з такими самими емоціями дивлюсь кліп. (дивись: http://www.interia.pl/teledyski).

Bis - 16-2-2006 у 09:13

Вчора придбав "Тартак + Гуляйгород"
Зара слухаю :sing::sing::sing:

:cool:

Тартаковий драйв з гуляйгородовими народними... це просто СУПЕР !!!

Раджу всім!!! :sing::sing::sing:

Oleksandra Zorina - 16-2-2006 у 10:32

До недавнього жила в стилі 60х - Хендрікс, Джаніс Джоплін, Джим Морісон, іноді -Бітлз. Та останнім часом відчуваю звуковий передоз : музика заважає, хочеться відмахнутися, не чуєш власних думок. =>

Знайшла для себе чудове виключення з цього правила -блюз 20х. Bessie Smith, особливо. Вона не дратує, не засмічує мозок, хвилі її голосу заколисують. Супер! А скоро ще -літо -блюз-ніч--відкрите вікно -улюблене підвіконня-дерево шелестить -дим милого моєму серцю "галуазу" -ах....Щастя.

Ігор Баранік - 3-10-2006 у 19:24

А я прихильник романтичного року: Дженезіс, Назарет, Лед Зеппелін...

Тарас Капущак - 3-10-2006 у 21:16

А де фольк?

Вікторія Котлярова - 25-12-2006 у 21:39

Під настрій слухаю класику, російський рок, радянські пісні.

Нещодавно підсіла на класику в рок-обробці.

З українського подобається Океан Ельзи, Плач Єремії (пісня "Вона" просто шедевр поза часом), Тартак, особиливо сподобалась досить нова пісня "Якби всі люди" в виконанні Положинського, Мотролли, Хвилю тримай. Раджу всім послухати.

Остап Шумин - 26-12-2006 у 09:20

Рафінований хард-рок 80-х. Присів всерйоз і надовго....
:cool: :cool: :cool: :cool:

Іван Лихобор - 26-12-2006 у 09:48

Давно мав на меті зазнайомитися з творчістю Джеймса Брауна.
Та ото тільки вчора - як метра не стало:-( - рішився все ж...
Треба походити, надибати "грибні місця", де можна купити.. ну, мабуть, записати - у вільному продажу на диску таких речей у нас не буває.
А може, незабаром з'являться.

п--ссс: Але ж прикольний був дідусьо! Мовби з шилом у задньому місці. :-)

james_brown.jpg - 24kB

Роман Голощук - 26-12-2006 у 17:29

Слухаю в основному українську музику. Ось сьогодні купили з Юрком Lamu "Мені так треба" та Юркеш "Ой".

Ігор Баранік - 10-1-2007 у 21:16

Я теж дуже полюбляю нашу музику. Зокрема нещодавно скачав "Борщ", потужний гурт.:cool:

Лєна Дадукевич - 3-4-2007 у 21:39

А я слухаю старовинну музику - Жоржа Саваля, Клеменсіс консорт, Дюфаи колектив, Анне Азему, ренесансну органну музику і тд. і маю вам сказати, що то суперові речі !!!:sing:

Ігор Баранік - 7-4-2007 у 06:47

Не сумніваюся, тільки де їх можна скачати?

Юрко Ґоґіто - 27-4-2007 у 15:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dмитрик
Обрав джаз - останній сейшн в Пороховій вежі був надзвичайний, а назагал - плейліст з 1112 українських пісень

Юрко Ґоґіто - 27-4-2007 у 15:23

А можете детальніше про вечори дджазу в Порохівці.Як Коли Скільки???

Сергій Гарасимчук - 6-5-2007 у 23:36

Особисто я полюбляю слухати ДДТ,КІНО. Також дуже подобається укр. музика різних напрямків(усього по трошки).Треба слухати ту музику ,яка дістає до твого серця і заставляє задуматись над життям і його проявами...

Юрій Сєров - 13-5-2007 у 01:03

Останнім часом траплялося слухати збірки "Слухай своє!" Мушу сказати, що дуже непогані добірки, різностильові і разом з тим не надто попсові, можна почути групи, які ще не мають альбомів і ті які по радіво не почуєш.

Максим Стюфляєв - 27-2-2008 у 23:57

Особисто я слухаю музику різних напрямків. Під настрій люблю послухати і ретро, і класику. Але найбільше люблю український рок. Цей напрямок у нас зараз розвивається найактивніше, практично щороку я відкриваю для себе якісь нові цікаві гурти. Загалом дуже добре ставлюся до будь- якої музики, хіба крім "співаючих трусиків".

Катруська Пономаренко - 1-3-2008 у 19:34

Дуже люблю ОЕ, Бурмаку, Тартак, Плач Єремії, Бумбокс, а з неукраїнських The Fray і Akon' a:)