Форум Рідного Міста

Пісня Серця

Ihor Byra - 12-5-2003 у 17:08


Скажіть будь-ласка свою думку про цей сайт
Пісня Серця

Nazar - 12-5-2003 у 17:30

Важко мені коментувати, бо я наскороруч пробіжав. Ідея хороша, враховуючи пору походів тауікендів.
Побільше би виконавців несла сторінка сучасні УП.
Хоча є і зауваження.
От скажімо цитатка:
"Вона

Am F
Завтра прыйде до кiмнати
Am F
Твоiх друзей небагато
С F E7
Вип?ете холодного вина"
Am F

Тут щось з мовою не клеється.
Хоча з іншого боку, приємно що і Вони вчаться наших пісень
:D

Наталка - 13-5-2003 у 14:39

А я вже була на цьому сайтi ранiше. Помiтнi змiни на краще. Новий дизайн менi бiльш сподобався, менше "глюкiв". Сама iдея такого сайту - вже величезний позитив. :-)) Ще зайду, коли закiнчиться "стадiя розробки". Бажаю успixiв i натхнення!

Ihor Byra - 13-5-2003 у 14:57

Дякую за опис сайту.
Щодо помилок на цій веб сторінці, то чесно признаюсь, що не всі тексти пісень я друкував сам, деякі мені присилали мені на мейл, а деякі я копіював в інтернеті, тому деколи зустрічаються русизми та помилки у словах.
стараюсь як най скоріше закінчити із самим дизайном та оновлювати його. Та це дуже важко - я ж студент, та й створюю цей сайт сам.

Odarka - 14-5-2003 у 10:10

Назва торхи така для старенькийх бабусь, вона більше підішла б Зіброву. Можливо поміняти?
А текти треба редагувати, бо це неповага до авторів, коли тексти перекручені або с рускімі буквамі.

Яндрух - 14-5-2003 у 10:27

Можна запросити Юрія Рибчинського, Галябарду, Надію Шостак для створення сльозоточивих пісеньок

Odarka - 15-5-2003 у 14:54

To Iggorini - а це
будуть церковні пісні?

Яндрух - 16-5-2003 у 11:23

Шо то за одні?

Odarka - 16-5-2003 у 11:27

Пісні церковні - наприклад, Де згода в сімействі, там мир і тишина. Або Христос у нашому серці...., Ave Maria і т.д. і т.п.

Яндрух - 16-5-2003 у 15:19

А-а, ясно.
Можна також вставити пісеньку Селін Діон "My Heart Will Go On" - в ній теж розповідається про серце, яке крається від туги!

Ihor Byra - 17-5-2003 у 20:02

to Odarka
Ні це не будуть церковні пісні. Просто один мій знайомий порадив мені відкрити розділ "Релігійна пісня" і сказав, що буде за нього відповідати. На цьому сайті не пропагується ніяка релігійна агітація --- це ж музичний сайт.