Форум Рідного Міста

Який E-mail кращтй???

Ihor Byra - 20-5-2003 у 14:32

Я б з радістю зробив собі e-mail на українському сервері, але дійсно гідних українських електронних поштових послуг я ще не зустрічав. UkrNet ніби непогано і 20 Mb на ящик дають, але з кодіровкою там не все гаразд - ніби українська скринька, але деяких букв українських не читає. Так що змушений я дальше користуватись своїм HotMail(ом).
Може хтось з вас мені порадить дійсно гідний український поштовий ресурс.
Доречі, а якими e-mail послугами ви користуєтесь???

Андрій Пелещишин - 20-5-2003 у 22:09

Я все-таки віддаю перевагу ua.fm - повноцінний поштовий сервер, що працює і без Веб-інтерфейсу

Рост - 21-5-2003 у 11:14

Я теж про ua.fm чув схвальні відгуки.

Олексій Мачехін - 21-5-2003 у 12:10

Щодо ua.fm - я ним користуюсь. Іноді виникають таки проблеми з українськими літерами. Більш неприємна деталь - за роботи з ним мейлером не всі листи доходять на Російські сервери.

bobik - 24-5-2003 у 15:09

http://www.torba.com
Досить непогано, швидкий і простий в користуванні сервер

Svitovyda - 18-7-2003 у 16:57

torba.com ne pohanyj, ale spamy do chortykiv distaly. mozhe to ja taka modna ;) sama jih sobi des 'pidchepyla', ale meni zdajetsja sho ce 'torba'.

Freeman - 19-7-2003 у 03:04

Користуюся поштовим сервером FREEMAIL.UKR.NET тому, що:
- Надійно (з нього ніразу пошта не пропадала та він завжди доступний (не враховуючи профілактичних періодів ;))).
- Зручно (забезпечує Web-, POP3- та SMTP-доступ).
- Об.ємно (дарує 20MB скриньку).
- Розлого (5 макс. вкладень можна зробити).
- Красиво (чудесна за звучанням E-mail-адреса :)).

Маєте бажання - Welcome to http://www.UKR.net/

Щиро Ваш, Freeman

P.S.
1. Не сприйміть за рекламу (цього я не хотів :)).
2. І ще одне. Як ви усі прекрасно знаєте (прямо таки усі... :lol:), нещодавно вищеописана поштова система обзавелась серверним рішенням на основі CPU від AMD, Inc., яке збільшує кількість оброблюваних за одиницю часу запитів удвічі!! Just Cool :baddevil:.

otarban - 19-7-2003 у 12:39

Я пробував, напевно, все і навіть трохи більше. Найкраще себе зарекомендував ua.fm.

fish - 19-7-2003 у 12:56

ua.fm належить і до моїх вподобань. Плюс - він зроблений якось так, що відкривається навіть тоді, коли ніщо крім нашого сайту, який по землі, себто, у нас на сервері лежить, не витягує. Тобто, мережа не паше - а у мене мило завжди є. Втім, так може бути не у всіх, не знаю.
Вади. Перша - несумісність з укрнетом. Посилаєш листи на укрнет - приходить повідомлення, що скриньки нема. втім, часом все одно листи доходять.
Друге - інколи лист приходить у вигляді набора здєлай сам з купи одноманітних питальних знаків - декодер жодний це паскудство не бере. Виходи два:
1) переслати на іншу скриньку (всім раджу мати дві поєднані в різних місцях)
2) відкрити текстовий варіант з заголовками (середня іконка праворуч від адреси листа)

otarban - 19-7-2003 у 13:15

2 fish

Ларчік відкривається просто: ua.fm лежить на близькоспоріднених серверах дніпропетровського провайдера Alkar Teleport, від яких до вас півподиху і півкроку. А Алькар є провайдером першого рівня, тобто без нескінченних днс-переадресацій, що також є плюсом.
Укрнет - це чудово, але з нього не можна посилати по смтп! :( Чи то тільки в мене? - але сумніваюсь.
Щодо декодерів, то всі ці проблеми вирішуються, як правило, в рамках використання поштової програми ТНЕ ВАТ :)

Andriy1000 - 24-7-2003 у 20:03

gmx.net - the BEST!!!!!!!!
Тільки правильно зареєструватись ДУЖЕ не просто!
Дає безкоштовно все те, шо інші порядні сервери за гроші, але найголовніше - НІЯКОГО СПАМУ!!!!!

Наталка - 24-7-2003 у 21:47

Треба і собі переєструвати своє приватне "мило", бо gala.net - то жах, що летить на крилах ночі! :mad:

kallisto - 10-9-2003 у 17:59

Що стосується мене, то я маю мило на і на ua.fm, і на ukr.net, і на mail.360.com.ua. Але на першому часом листи приходять знаками питання, на другому не показують українські літери, а третє довго вантажиться. Але вибору немає, тож користуюся тим, що є.
Хоча є й хороше: українські літери показують на mail.360.com.ua, ua.fm швидко вантажиться, а в скриньку на ukr.net багато влазить.

Василь Яворський - 11-9-2003 у 09:12

Найкраще мило - не халявне!

ilkobab - 20-9-2003 у 13:30

А з українським інтерфейсом взагалі проблема - лише на torba.com & ukrpost.net є (по замовчуванню всеодно російська). Особливо дивує ukr.net - мало того що вже ТИЖДЕНЬ в дауні, так ще й рідну мову не підтримує....

fish - 20-9-2003 у 13:55

до kallisto
як боротися зі знаками питання в ua.fm читай у моїй попередній месазі.

Юрій Марків - 10-12-2003 у 19:30

Цитата:

А Алькар є провайдером першого рівня, тобто без нескінченних днс-переадресацій, що також є плюсом.


З цього місця, будь ласка, детальніше - я записую! :)
Власне збираюся поставити собі днс на сервачку і це питання дуже цікавить - що таке саме днс-переадресація і де читати "мани" ? Команда
whereis dns
нічого не дала...

Східняк - 10-12-2003 у 23:44

В мене з укр.нет декілька місяців тому були дуже серйозні проблеми. Деякі листи просто зникали в нікуди. Назад не повертались і до мене не доходили. Не знаю в чому проблема, чи через те, що вони переїзжали, чи так вони борються зі спамерами, але, як на мене краще отримати 100 листыв від спамерів, ніж втратити одного важливого листа.
І ось в даний момент вони не працюють.

Sergi Adamchuk - 11-12-2003 у 08:09

Цитата:

- Зручно (забезпечує Web-, POP3- та SMTP-доступ).


може я помиляюсь, але таки ukr.net smtp на шару не дає.....

rost - 11-12-2003 у 08:41

2Iggorini.
Виправ нарешті назву теми!(кращтй)

Captivitas - 11-12-2003 у 09:11

Не знаю, не знаю, я жодному своєму адресату з ua.fmне можу надіслати листи. Ані з gomail.com.ua, ані з mail.lycos.com (де у мене скриньки).
Дуже подобався gomail.com.ua, але з 1 січня 2004 року вони припиняють поштові послуги (особливість безкоштовних скриньок) :(((

fish - 11-12-2003 у 10:57

ану мені надішли

Обирай сам

freak - 7-2-2004 у 21:57

Раджу зайти на http://www.emailaddresses.com/email_web.htm - там купа
посилань на безкоштовні email(и)
:cool:

Кращий той, який не безкоштовний :)

Реплікант10322195 - 7-2-2004 у 23:11

Серед безкоштовних непогані ua.fm, gmx.net (тут стануть у пригоді знання німецької), mail.ru

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
де читати "мани" ? Команда
whereis dns
нічого не дала...

:D
man named

Юрій Марків - 8-2-2004 у 12:44

Цитата:

:D
man named


Я вже це знаю, та все одно дякую :-)

Галина Лев - 26-9-2005 у 13:25

Усе було добре, поки не постало завдання надіслати кілька фоток для реклами. І тут почалось злісне тріпання нервів: славний УкрНет ще на початку додавання файлу каже, шо то всьо помилка і "не тратьте, куме сили", Опера на середині стає, як осел, а ХотМейл найшвидше і найбільше робить свою справу, але після третьої частини роботи каже "фатіт". І що мені хто порадить?
Вже би врешті-решт якусь платну мильницю завела, але ж мушу знати котра буде найбільш ехвективна в моїх інтернет-умовах.
Люди, ХЕЛП!

Олексій Мачехін - 26-9-2005 у 13:55

Який розмір файлів? Існує обмеження в пересилці пакетів.

Галина Лев - 26-9-2005 у 13:59

Наприклад 300кб, у УКрНеті можна до 2000 одну вставку, а він перериває.

Користувач Олесь - 26-9-2005 у 15:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
І що мені хто порадить?


Однозначно:

http://www.tlen.pl

1 Gb плюс великі атачменти.

Тарас Гулка - 26-9-2005 у 16:16

Можу порадити 2 варіанти:

1.Пошта на Google. Працює поп, смтп, жодного спаму. Я перейшов – поки задоволений
2.Якщо не шкода 15 у.о. на рік, купіть собі якийсь домен з найелементарнішим хостінгом і використовуйте його як свій власний поштовий сервер. Переважно за такі гроші можна купити домен в зоні lviv.ua або com.ua, 5-10мб диску під пошту. В результаті сам собі господар. І все буде відсилати. Якщо слідкувати за поштою, то 5 мб хвататиме

Громов Сергій - 26-9-2005 у 16:37

А попробуйте-но http://mail.vpost.ru - протоколи стягування, переадресація, 15М скриньки ......

Галина Лев - 27-9-2005 у 01:10

А котре з них усіх найшвидше? Оту фотку я таки просунула в ХотМайл, але довелося пообрізати усі зайві кущі і дерева довкола та ще й архівувати. А єнто мені не інтересно.
Наразі усім добрим самарянам спасибі, будем пробувати.

Яндрух - 27-9-2005 у 07:45

Можна завести скриню на Yahoo чи на Rambler’i: там, здається, є по 200 Мб – до кінця віку має вистачити!
Ось вони, адреси:
www.yahoo.com
www.yahoo.co.uk
www.rambler.ru
www.yandex.ru

Але тут є один такий нюанс: в мене одна з моїх числених скриньок (на дідька мені їх аж стільки?!) власне на Yahoo чогось загнулася: щось не можна відіслати нічого – працює тільки на прийом. Може, спробую з доменом yahoo.co.uk – на британському, бо американці, певно, не в силі контролювати потужні електронні ресурси.
Ще давніше мав також на Рамблері, але тепер уже не маю.

А так, то залишаюся вірним своєму Готмейлеві – скриньок там маю аж дві! Та хоч місткість там взагалі смішна – 2 Мб (!!), - працює поштовий ресурс безвідмовно: швидкий, віруси всі фільтрує, непроханих гостей-лиходіїв, що хотіли/хочуть вдертися до мене (особливо під час виборчої кампанії), не підпускає й близько.
www.hotmail.com

Користувач Олесь - 27-9-2005 у 09:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Можна завести скриню на Yahoo чи на Rambler’i: там, здається, є по 200 Мб – до кінця віку має вистачити!


На Yahoo дають 1 Gb.

Галина Лев - 27-9-2005 у 18:01

Та з тими америкосами взагалі тре зав'язувати, ато їх в один "прекрасний" момент накриє мєдним тазіком, і шо будеш з поштою робити?

Побяжала я на Я - х-о-!

Громов Сергій - 28-9-2005 у 08:44

З росіянами теж не маєш бажання зв'язуватись ?

Tempika - 28-9-2005 у 09:25

...найкращий e-mail — провайдерський :-))

Громов Сергій - 28-9-2005 у 09:31

"провайдерський" тобто власний, я правильно зрозумів ?

Андрій Пелещишин - 28-9-2005 у 09:35

Цитата:

...найкращий e-mail — провайдерський :-))

Не впевнений. Сьогодні провайдер є, а завтра - нема. Або ви просто зміните провайдера, і пошта зникне.
Якщо у вас серйозний мейл, і на ньому висять якісь довготермінові справи - таке робити не варто

Tempika - 28-9-2005 у 10:24

...ну як і у житті, наявність постійного партнера, з яким налагоджені
стабільні стосунки, — завжди плюс :-) у мене позаштатні скриньки на
мейл.ру... деколи сервер тормозить, але загалом непогано, і ящики
великі...

Ігор Баранік - 28-9-2005 у 11:46

Я вже досить довгий час використовую http://www.ua.fm,www.mail.ru.Щодо http://www.ukr.net, то я мав там скриньку, і скажу, дуже не задоволений, листи не доходили мені туди, скринька могла просто "вирубитись".

Галина Лев - 28-9-2005 у 13:55

До Громова Сергія: я маю на Яндексі скриньку, але він мені не сильно до вподоби, і оте ru в кінці... Вони просто трохи негарно себе поводять в мережі. Багато випадків у мене було, коли заходиш на якийсь расьойський сайт, і треба зареєструватись, але чомусь у списку країн світу, в якому стоять навіть такі, назву котрих раз у двадцять років чуєш, не видніється Україна. В них генетично закладене бажання бачити нас областю чи що? Якось я впевнено обрала Афганістан, сервер запрацював, як скажений, розвідка, мабуть. :lol:
І фокус в тому, що я там далі мешканцем Афгану числюсь, хіба область забула.
Не хочу звинуватити лише російські сайти, але ми ж наче живем по сусідству... Не красіво...


Андрію, спасибі. Я таки завела собі скриньку (то цілий куферок) на Яхо, і вже майже задоволена. Там стільки усяких балабасів, і працює швидко. Власне, у перший тиждень користування інтернетом я намагалась завести там пошту, але щось там дуже довго не виходило, і я надовго обізлилась, а вчора відтаяла...:saint:

Громов Сергій - 28-9-2005 у 14:01

Я мав наувазі російський ресурс, як не дуже "заїзжений" і альтернативний до рамблер і подібні.

А стосовно префіксу .ua - конкурентів досить мало, хіба що власні домени, як то в мене.

Яндрух - 28-9-2005 у 14:19

Не “Яхо”, Галю, а Яху (Ягу): Yahoo!
То перегукується з “єгу”: в Джонатана Свіфтових „Мандрах Гулівера” була така порода диких коней, що вміли говорити по-людському.
Yahoo!, як-но вийшов, відразу став хітовим і пошуковцем, і поштовим ресурсом. Але коли з’явився Ґуґл, то він усіх заткнув за пояс!

Ще пригадую рекламний ролик тих „благословенних” часів, коли рекламувався Ягу: там один такий чорношкірий чолов’яга з такою “бабетою” на голові, як було в моді десь у 60-их, але ще більшою! А, знов, одна краля, провівши пальчиком по його пишній шевелюрі, так ніби обпеклася об ню! І проказавши оте: „Я-а-гу”.
Отаке було колись. Але нині такого нема, бо є ґуґль…

Галина Лев - 28-9-2005 у 15:27

А мені в кайф казати Яхо.

Ігор Баранік - 6-10-2005 у 11:19

А хтось зустрічав поштовик http://www.yahoo.com.ua/ Український Яху(Галя Лев:)) Там інтерфейс повністю україномовний. Але е проблеми з кодуванням. Хто хоче гляньте і поділіться враженнями.