Форум Рідного Міста

Квитки на матч Україна-Вірменія

Василь - 22-5-2003 у 14:21

7 червня у Львові відбудеться матч Україна-Вірменія. Чи хтось знає де можна дістати квитки?

Ihor Byra - 22-5-2003 у 15:39

дядько моєї дівчини працює коиентатором на стадіоні "Україна". Я його питався стосовно квитків --- він мені сказав, що вонипоки що є тільки у федерації футболу, а коли з"являться у вільному продажі він мені обов"язково передзвонить.
Як тільки булду знати коли вони з"являться зразу ж закину на форум!

vovka - 22-5-2003 у 19:51

В банки вже розносять. Найдшевші по 5 грн, також є по 10 грн. Далі не питався..

Ihor Byra - 24-5-2003 у 10:37

Доречі білети вже у вільному продажі

Квитки вже у продажу

Роман Голощук - 24-5-2003 у 20:15

У ЛЬВОВІ знову великий футбольний ажіотаж. До відбіркового матчу чемпіонату Європи-2004 року Україна – Вірменія залишилося трохи більше двох тижнів. З тижневим запізненням у продаж нарешті надійшли квитки на цю зустріч. За словами голови Федерації футболу Львівщини Ярослава Грися, затримка спричинена технічними моментами.

Проте все минулося, і вже сьогодні, починаючи з 12-ї години, вболівальники у касах стадіону “Україна” та поблизу магазину “Футбол-2000” зможуть придбати квитки. Хоча, як зазначив Ярослав Грисьо, вже надійшли заявки на придбання 15 тисяч квитків не лише зі Львівщини, а й інших регіонів України: Чернігівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської областей. 100 заявок надіслали українці Канади та Великобританії. Вірменська сторона також замовила 50 квитків. Федерація футболу Львівщини подбала і про дітей, для яких виділять спеціальні два сектори, ціна квитка на які становитиме 1 гривню. Загальні квитки коштуватимуть від 5 до 50 гривень. Найдорожчими є сектори 7, 8, 23 та 24.

Ярослав Грисьо також повідомив, що ФФЛ звернулася до ФФУ з проханням перенести з 1 червня матч 28-го туру між львівськими “Карпатами” та донецьким “Металургом”. Остаточне рішення щодо цього питання ухвалять наступного тижня. Проблема полягає у тому, що у Львові лише стадіон “Україна” може прийняти матчі національної першості у вищій лізі. На арені СКА – великі проблеми з футбольним газоном і роздягальнями. Тому тут проводять лише матчі першої футбольної ліги.

Громадське об’єднання “Граймо за Україну разом” забезпечить кожного вболівальника синьо- жовтими прапорцями. Ярослав Грисьо зауважив, що лад на стадіоні забезпечуватимуть правоохоронці Львівської області. Львів продовжує готуватися до відбіркового матчу національних збірних України та Вірменії.

Роман Дорош
Джерело - [url= http://www.gazeta.lviv.ua/2003/05/23/NewspaperArticle.2003-05-22.03... Львівська газета [/url]

Юрій Сєров - 28-5-2003 у 19:55

А в мене, нажаль, немає квитків.
Може хтось може допомогти. Подейкують в Києві без проблем можна дістати.

vovka - 28-5-2003 у 20:14

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
А в мене, нажаль, немає квитків.
Може хтось може допомогти. Подейкують в Києві без проблем можна дістати.

Тому що багато по організаціях роздають.
В мене скоро буде 2-3 , а може й 4 квитки.
Якщо треба, то з одним квитком думаю зможу посприяти..
Але то ті самі дешеві вроді по 5 грн.
Але все таки головне ж на стадіон попасти :)

Юрій Сєров - 29-5-2003 у 08:46

2 vovka
Буду дуже удячний!!!

кецо - 30-5-2003 у 10:44

Саме цікаво буде, коли Федерація футболу так добавиться, що половина стадіону буде порожня, а квитки кинуть в каси в останній день і звичайно не продадуть.

vovka - 4-6-2003 у 21:23

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
2 vovka
Буду дуже удячний!!!

Робив все що міг...
Минулого року було легше з тими білетами.. Ми для себе без проблем 12 штук взяли.
Того року йдемо окремо.. Я один буду мати 100%. Для себе. Ще один обіцяв за розрахункові...
Так що певно я тобі не дістану. Хоча ще не все загублено.
Є варіант по 40 гривень. Але як на мене дорогувато.. Щоправда 9 сектор. Але не факт. Якщо треба то кажи, я буду пробувати цей.

Юрій Сєров - 12-6-2003 у 00:35

Все одно дякую!
З одного боку радий, що не пішов (зберіг гроші і не дивився ту позрну гру), з іншого - шкодую - стільки емоцій було...

vovka - 12-6-2003 у 06:07

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Все одно дякую!
З одного боку радий, що не пішов (зберіг гроші і не дивився ту позрну гру), з іншого - шкодую - стільки емоцій було...

А не мав як з тобою звязатися.
ДО мене в день матчу подзвонили десь за 3-4 години, і сказали що є можливість декілька чоловік провести безплатно. Щоправда стоячи. А емоції були.. Переді мною сидів мій колишній викладач з теорії ймовірності.. Вболівав дуже активно :)