Форум Рідного Міста

То все таки-як списати?

Зіронька - 28-5-2003 у 14:43

:rolleyes:Я не ледарка і не нахаба! Просто боюсь сесії.ДУЖЕ. Навчіть списувати.
P.S. Обписування колін і зомлівання не пропонувати.
ДЯКУЮ!

marco - 28-5-2003 у 18:50

На першому курсі вчитися списувати вже пізно ;)
Того треба було навчитися в школі. Майстерність в таких тонких справах досягається лише багаторічною практикою.
А яко викладач можу лише порадити не вмієш списувати, не пробуй, бо аматорів зразу видно :)
Якщо не ледарка то пиши шпори і бомби, вони багато дають, навіть якщо ними на іспиті не користуватися.
А для списування треба бути нахабним, впевненим, мати чесні очі і не боятись...

vovka - 28-5-2003 у 20:16

Цитата:
Першим відправив користувач marco
А для списування треба бути нахабним, впевненим, мати чесні очі і не боятись...


Хе.. Золоті слова ..
Справді , так воно і є. Основне не хвилюватися і щоб руки не тряслися коли шпору дістаєш.
Робити все чітко і наприклад можна навіть до зошита заглянути, нібито під приводом взяти подвійний листок.. Робив так пару раз... ФОрмулу так списав, але не більше.. :)

Дмитро - 29-5-2003 у 08:33

Цитата:
Першим відправив користувач marco
А яко викладач можу лише порадити не вмієш списувати, не пробуй, бо аматорів зразу видно :)

І не аматорів теж :) Просто інколи ліньки підходити та забирати шпору.
P.S. Багато моїх знайомих, хоч вчились добре, так і не пробували списувати.

Юрій Сєров - 29-5-2003 у 08:49

Треба знати в якого викладача можна списати, а в якого ні.
Я раз В Середи В.М. пробував списувати. Ледь інфаркт не дістав. Більше на його модулях не списував.

Зіронька - 3-6-2003 у 16:08

А от шановні панове викладачі, зізнайтеся, ну невже ж ні разу в своєму житті ви не діставали тремтячими руками підручника, не розгортали його на колінах і,глибокодумно підперши лоба рукою, не списували заповітні рядки? Не вірю! БО списування- то такий же атрибут студентського життя,як "відзначання сесії", "пропивання" першої стипендії, поцілунки в темному коридорі, втеча всією групою з колоквіуму, карти на останній парті та купа всього того, що ви називаєте пробілами у вихованні. Такі ми вже є. Такі були ви. І гріх не поділитися влясним досвідом з такої корисної справи...

marco - 3-6-2003 у 18:23

Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
А от шановні панове викладачі, зізнайтеся, ну невже ж ні разу в своєму житті ви не діставали тремтячими руками підручника, не розгортали його на колінах і,глибокодумно підперши лоба рукою, не списували заповітні рядки? Не вірю!

Тільки не тремтячими... :)
Певно що так! Як я вже писав, вміння списувати було тим корисним (далеко не єдиним ;) ) вмінням яке дала мені школа. І після шкільних класів з прозорими наскрізь партами і вчителем, який стоїть в 2-х метрах від тебе, списувати у великих аудиторіях Політехніки - було просто забавкою....

Цитата:
БО списування- то такий же атрибут студентського життя,як "відзначання сесії", "пропивання" першої стипендії, поцілунки в темному коридорі, втеча всією групою з колоквіуму, карти на останній парті та купа всього того, що ви називаєте пробілами у вихованні. Такі ми вже є. Такі були ви. І гріх не поділитися влясним досвідом з такої корисної справи...

Про "пробіли у вихованні" ніхто не казав... Це все нормально.
Ненормально коли студент, який взагалі "забив " на навчання, на сесії дістає кращу оцінку ніж той хто вчився тільки тому, що за першого хтось дзвонив, просив, "цікавився", а за останнього ні... :(
Про варіант "платив" чи "купив" я тут не говорю...

Андрій Пелещишин - 3-6-2003 у 22:27

Перша порада - знати, чого йдеш на іспит - списувати чи "грати по правилах". І дотримуватися вибраного варіанту.
З власного досвіду знаю, що навіть коли впевнений у відповіді, кортить підглянути. Не варто! Починається хвилювання, думки плутаються та збиваються. Знаєш відповідь - пиши, а не списуй!

Списуєш? - Не наглій. Спіймали - веди себе гідно. Вважай, що цю партію програв. Не блефуй. Викладачі розумні та досвідчені люди, їх дешевими психологічними трюками не візьмеш.
Ну і якщо претендуєш на "п'ять" - орієнтуйся на знання, а не на шпаргалки та мобільні телефони.

Зіронька - 4-6-2003 у 11:58

Добре, вмовили. Буду вчити те кляте ТГП. Може справді допоможе.
А щодо купівлі сесіїї- то зовсім інша, серйозна і болюча тема. Панове викладачі, що скажете з цього приводу? У нас,наприклад, уся сесія коштує 150 у.о. Ніколи таким методом не користивалась,не дай Бог, щоб довелось...

Андрій Пелещишин - 4-6-2003 у 13:41

Зіронько, я безмежно буду вдячний Вам, якщо ця тема (що була піднята в останньому повідомленні) далі не розвивалась і ніколи більше не підіймалась

Зіронька - 4-6-2003 у 13:47

Не хочу нікого образити, але це ж реалії нашого студентського життя. Поясніть, будь-ласка, чим насторожує вас, пане Андрію, ця тема?

Тетяна - 4-6-2003 у 14:36

Цитата:
Першим відправив користувач marco
Якщо не ледарка то пиши шпори і бомби, вони багато дають, навіть якщо ними на іспиті не користуватися.

Вони дійсно багато дають. Хоча б щось запам'ятається.
Але виходячи з власного студенського досвіду, легше та швидше двічі перечитати матеріал, ніж писати те саме.:D
Хоча тезові або схематичні нотатки дозволяють досить швидко "освежить в памяти" підзабуті знанння.;)

Андрій Пелещишин - 4-6-2003 у 19:55

Зіронько, я не знаю і знати не хочу, якими незаконними методами Ви вирішуєте свої студентські проблеми. Але цей Форум ніколи не стане місцем для обговорення питань про шляхи порушення законодавства України.

Вважаю, що тема себе вичерпала.