Форум Рідного Міста

Найпопулярніший провайдер!!!

Тарас Гулка - 20-6-2002 у 18:12

Послугами якого інтернет-провайдра Ви користуєтесь ?

недоречне опитування

111111 - 8-10-2002 у 21:15

:D
http://lvivbest.com/providers/
це один із багатьох сайтів де пише який провайдер кращей
навіщо то здалося??? халявна реклама чи як??

Тарас Гулка - 9-10-2002 у 18:10

1. На згаданому сайті є просто перелік львівських провайдерів, але не вказано їх популярність у Львові (скількі людей яким провайдером користується).
2. Ідея цього опитування виникла внаслідок маси питань друзів, знайомих стосовно рекомендації хорошого провайдера. Зрозуміло, що при різних модемах і різних АТС і якість з'єднання буде різна і не завжди провайдер винуватий. Та все ж мене зацікавило який провайдер найпошіреніший у Львові.

111111 - 9-10-2002 у 19:42

А що тут думати - той провайдер най кращий який охопив більшість Львова і всі прекрасно знають його:-) №1 у львові:-)))))))))))))
1. існує аналогісний сайт де є перелік провайдерів цілої України і там гарно розписано кожне місто з рейтингом кожного провайдера
2. тепер про модеми і атс - ще можна сказати що і від погоди залежить якість звязку:-) тут треба врахувати цифрові атс, також радіо канали для інету, також те що самі провайдери можуть обмежувати трафік, а також про фінанси користувачів - думаю не кожен зможе поставити собі супутниковий звязок:))) і тішитися гарним конектом:)))
----------------------

а взагальному - в нас інет дороге задоволення, для порівняння можна взяти країни Європи, Пн. Америки - і ми побачимо в скільки дестків і навіть сотень раз там дешевші ці послуги при тому що рівень їхніх доходів в стільки само раз вищий за наш

Ігор+ - 5-11-2002 у 23:00

США:
$20/мічяць - необмежений модемний звязок (локальні дзвінки безкоштовно)
$50/місяць - необмежений DSL/Cable (1500/384) постійний звязок.

А скільки коштує інтернет у Львові?

Андрій Пелещишин - 5-11-2002 у 23:18


Цитата:

$20/мічяць - необмежений модемний звязок (локальні дзвінки безкоштовно)


Знущаєтесь?
;)

У Львові - Інет по дозвону (вдень) за годину:
3,60 грн за телефон (Укретелекому)
3 грн (приблизно) за Інтернет (провайдеру)

Всього 5-6 грн за годину (біля 1 USD)

І це при наших зарплатах!
:(

Ігор+ - 8-11-2002 у 02:07

А хто оплачує hosting цього сайту і скільки це коштує?
Я бачу він десь в Арізоні

Андрій Пелещишин - 8-11-2002 у 18:39

Хостинг оплачує Ріднет http://ridne.net - тобто я і мої друзі (зі своєї викладацької зарплатні).
Ми не маємо відношення до якихось партій чи "крутих" комерційних структур і наші проекти в основному неприбуткові.

Хостинг вибирався з міркувань:
- надійності
- якості обслуговування
- тех показників
- ціни

Аналогічно здійснювався вибір домену.

Країна де фізично розміщений сайт на разі значення не має.
Якщо Вам потрібні поради по вибору хостера чи щось подібне - краще я Вам відповім особисто по ел пошті.

Волкорні - 14-11-2002 у 22:59

Чому у списку лише 5 провайдерів? Адже у Львові їх принаймі втричі більше.

Lidia - 16-11-2002 у 18:11

Шановні!

У мене, як у представника хостинг-провайдера, виникло запитання, а чому не проводиться опитування стосовно найпопулярніших провайдерів хостинг-послуг у місті Львові?

Мені здається, що питання про найпопулярнішого інтернет-провайдера у місті Львові - не актуальне. Все всім і так зрозуміло. Наразі ринок інтернет-провайдерів у Львові переповнений і йде активний перерозподіл клієнтів.

А от про нову галузь інтернет-послуг - хостинг, чомусь рідко хто згадує. ;-(

Що Ви пропонуєте для висвітлення такого питання?

З повагою, Лідія.


Андрій Пелещишин - 16-11-2002 у 19:19


Цитата:

У мене, як у представника хостинг-провайдера, виникло запитання, а чому не проводиться опитування стосовно найпопулярніших провайдерів хостинг-послуг у місті Львові?


Ви можете самостійно організувати опитування (кнопка "Опитування")
Я особисто не є фахівцем на ринку Львівського хостінгу, том у не зможу підібрати якісно пункти
Крім того, я вважаю, що хостинг на відміну від користувацького Інтернету не є таким географічно привязаним (навіть до країни) та й географічна приналежність сайту є майже завжди неоднозначною.

Цитата:

Мені здається, що питання про найпопулярнішого інтернет-провайдера у місті Львові - не актуальне. Все всім і так зрозуміло. Наразі ринок інтернет-провайдерів у Львові переповнений і йде активний перерозподіл клієнтів.


Так зрозуміло чи йде активний перерозподіл? - Мені здається це трохи різні речі :)
А поки що опитування явного лідера не показало. Хоча до необхідного статистичного мінімуму ще далеко :(

Цитата:

Що Ви пропонуєте для висвітлення такого питання?


Я пропоную Вам опублікувати на Форумі:
- аналітичні матеріали по хостингу,
-навчальні статті по способах організації та розміщення сайтів
-і рекламні матеріали (у відповідних розділах)

Теодор - 27-11-2002 у 16:28

Я відповів - Уарнет. Але є дуже багато але. Моя компанія не так активно використовує інтернет, щоб брати виділенку. Тому ми зупинились на діал-апі. Зв'язок паршивий, це м'ягко говорячи. Правда в нас стара 52 атс. Поки на сервері стояла вінда - з переконктуванням можна було здуріти. Поставили FreeBSD - тепер можна жити, правда дуже повільно жити:) . Але коли з'явився колбек - в мене виникло суттєве запитання до Уарнет : чи буде в них колбек. Відповідь була що буде ... До тепер немає.
Я думаю що в даному опитування треба було розділити запитання принаймі на 2 позиції : 1. виділенка 2. дозвон. Думаю що в тих двох категоріях були б різні лідери.

Mr Shape - 4-12-2002 у 03:45

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин


Знущаєтесь?
;)

У Львові - Інет по дозвону (вдень) за годину:
3,60 грн за телефон (Укретелекому)
3 грн (приблизно) за Інтернет (провайдеру)

Всього 5-6 грн за годину (біля 1 USD)

І це при наших зарплатах!
:(


хм..по-моєму, з 1 серпня ц.р. Укртелеком здирає 1,80 грн/год (3 коп/хв) з ПДВ. Можете кинути в мене камінь, якщо я помиляюсь!

Андрій Пелещишин - 4-12-2002 у 13:58


Цитата:

хм..по-моєму, з 1 серпня ц.р. Укртелеком здирає 1,80 грн/год (3 коп/хв) з ПДВ. Можете кинути в мене камінь, якщо я помиляюсь!

Напевно мене перемкнуло :)

Nazar - 14-12-2002 у 16:59

Промовчу про технічні питаняя, на мому підприємстві виділенка від Уарнету яка мене задовільняє. Не хочу рекламувати, але мені дуже імпонує, як поставлено власне роботу з клієнтом у цього провайдера. Надзвичайно приємна людина адміністратор Максим Антоневич! Так тримати!:cool:

vovka - 20-12-2002 у 15:51

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Промовчу про технічні питаняя, на мому підприємстві виділенка від Уарнету яка мене задовільняє. Не хочу рекламувати, але мені дуже імпонує, як поставлено власне роботу з клієнтом у цього провайдера. Надзвичайно приємна людина адміністратор Максим Антоневич! Так тримати!:cool:


Погоджуюся.. Раніше також дуже подобався УАРНЕТ.. В принципі і зараз подобається.. Суппорт нормальний, в особі Олеся Гірняка. .. Але ! Після нових здирницьких тарифів, я все ж таки вибрав ФАРЛЕП.. Коллбек - супер.
Зараз щось призупинили новим видавати, але я встиг :)

Між іншим, ніхто не знає де можна купити погодинний коллбек ? З Літехом звязуватися неохота, так як треба всякі паспорти, адреси і т.д.. Раніше надавав Інфоком таку послугу, але зараз на сайті пропали ціни на коллбек.. Невже також відмінили ?

vovka - 20-12-2002 у 15:55

Цитата:
Першим відправив користувач Lidia
Шановні!

У мене, як у представника хостинг-провайдера, виникло запитання, а чому не проводиться опитування стосовно найпопулярніших провайдерів хостинг-послуг у місті Львові?

З повагою, Лідія.


Перш за все порівняйте ціни. Наприклад
http://www.ruweb.net і свій .
Як на мене в буржуїв краще.. Адмін росіянин, але серваки в штатах..
От якби ще й оплату по WebMoney ви приймали..

Lidia - 25-12-2002 у 17:40

2vovka:
Ходила я на той сайт. Бачила. Сайт як сайт. Лише складається враження, що ціни і не такі вже низьки. 1у.о., потім ще 1 у.о., потім додатково... Хостінг в роздріб так би мовити :-)

Якісні та надійні послуги хостинга, звичайно по прийнятним цінам, надійна та оперативна служба технічної підтримки - мрія кожного клієнта. Ми прагнемо її здійснити! А ще надається зручна у користуванні Панель Управління ресурсами (на російській мові в т.ч., що зрозуміло користувачам, які не володіють вільно англійською).

Стосовно ВМ, так ця система ЛЕГАЛЬНО до українського законодавства взагалі не прив"язана. А Ви купували щось в Україні за ВМ? Поділіться враженнями!

А PayCash - будь-ласка! Це альтернатива!

Відповідно цін. В нас діє дуже гнучка система знижок для тих, хто передоплачує на рік вперед (50% погодтесь. це не мало). Українські регіональні доменні імена реєструємо безкоштовно.

Як Ви бачите, UKRHOSTING також має свої плюси.
:-)

vovka - 25-12-2002 у 19:07

Цитата:
Цитата:
Цитата:
Першим відправив користувач Lidia
2vovka:
Ходила я на той сайт. Бачила. Сайт як сайт. Лише складається враження, що ціни і не такі вже низьки. 1у.о., потім ще 1 у.о., потім додатково... Хостінг в роздріб так би мовити :-)

Скажу точніше. 1 уо, це якщо ви берете спочатку хостінг, а потім якщо не хватає, то доплачуєте 1 уо за кожен гігабайт. Якщо ж брати зразу 5 наприклад то там набагато дешевше получається ніж по 1 уо. Як подивитися ? Є дуже зручний типа калькулятор в них. Там все можна вввести і вам зразу скажуть ціну. В мене план за 2 доллари, і туда входить якщо не помиляюся 500мб траффіку, 3 домени,дофіга піддоменів, 3 поп3 ящика, пару фтп аккаунтів, крон, ПШП, 2 мускл бази, всякі там htaccess, fronpage extension,скрипти і статистика. Місця мало. Мені 20 метрів цілком хватає. Ну так то за 2 доллари. Причому ВМ. Навіть на моему прямо скажем посередньому(якщо не сказати гірше) з точки зору дизайну сайті, це себе окуповує. Я отримую гроші в ВМ, в ВМ я і плачу за хостинг.
Це я не рекламую хостинг, а говорю свою думку як його користувач.



Цитата:

Якісні та надійні послуги хостинга, звичайно по прийнятним цінам, надійна та оперативна служба технічної підтримки - мрія кожного клієнта. Ми прагнемо її здійснити!

Там також підтримка на рівні.Крім як вночі. Що стосується надійності, то ваша правда - це таки мрія. А то не дуже приємно коли одного разу відрубили IMAP, і вся суть мого скрипта пішла в гори...

Цитата:

(на російській мові в т.ч., що зрозуміло користувачам, які не володіють вільно англійською).

Що за власник сайту який не розуміє англійської на рівні цієї панелі ? :)

Цитата:

Стосовно ВМ, так ця система ЛЕГАЛЬНО до українського законодавства взагалі не прив"язана. А Ви купували щось в Україні за ВМ? Поділіться враженнями!

Я обналічував їх в Україні. Через WebMoney.com.ua І це головне.
Щодо покупок, то не було такої потреби, але вже у ЛЬвові є 2 обмінні пункти ВМ, магазин tid.com.ua давно приймає оплату за ВМ. Я купляв хіба щось в фізичних осіб. Наприклад диск по пошті прислали, баннери купував.
Вона помоєму і Росії легально не привязана , і що ? Всі торгують як має бути.. Я навіть на exaccess продав за 1 WM один маленький скрипт.

Цитата:

А PayCash - будь-ласка! Це альтернатива!

Трохи квола альтернатива. Незнаю чому але щось не хочеться з цим звязуватися.. Не поширена.. Менше можливостей щось купити/продати.
Колись ставив собі, але перейшов на вебмоней.

[qoute]
Українські регіональні доменні імена реєструємо безкоштовно.

Це взагалі незрозуміло з якої радості я повинен за львівський домен платит біля 60 гривень. КИЇВ.УА безкоштовний.. Там треба трохи розбиратися як писати заявку. І ДНС треба надати.
com.ru,org.ru,net.ru , також безкоштовні.
Зате com.ua як і належить платні. Про який розвиток нашого інтернету може бути мова ? Ладно, це вже тема іншого питання..

Цитата:

Як Ви бачите, UKRHOSTING також має свої плюси.
:-)

А хіба я казав що немає ? :)
КОжен має якийсь плюс. Але особисто для мене вартість є основною. Мені абсолютно непотрібна технічна підтримка якщо хостинг працює стабільно. І якщо на його сайті розписані всі загальні поняття. Типу як зайти по SSH , що доступно а що ні, і по яких шляхах можна знайти наприклад sendmail, або zip.

Юрій Марків - 31-1-2004 у 18:09

Напевно десь є свіжіша тема про хостинг, та тут було згадано такого хостинг-провайдера як http://www.ruweb.net, через них там хостинг на американській площадці суттєво дешевший. Як гадаєте, варто замовляти - не буде гальмувати через географічну віддаленість? А ще цікавить - може напряму замовити американський хостинг, може буде ще дешевше?

vovka - 31-1-2004 у 18:45

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Напевно десь є свіжіша тема про хостинг, та тут було згадано такого хостинг-провайдера як http://www.ruweb.net, через них там хостинг на американській площадці суттєво дешевший. Як гадаєте, варто замовляти - не буде гальмувати через географічну віддаленість? А ще цікавить - може напряму замовити американський хостинг, може буде ще дешевше?


На рахунок рувебу, то як на мене не гальмує.
Подивися по uptime.ru . Достатньо стабільний.
Суппорт сякий такий є, але все працює, і вже більше півроку до них не писав. Наразі не можу ні до чого придертися. Ну але то все пізнається в нагрузках. Якщо в вас потужний сайт, то я не знаю що сказати..
Якщо вибираєте в них, то беріть сервери в NAC . Там трошки дорожче але більше сервісів і модулів. Наприклад в тому іншому де я колись вибирав, непрацював IMAP .
Перегляньте phpinfo в них.

Напряму я незнаю, навряд чи вийде набагато дешевше. Хіба самому стати реселером :)

p.s. Відповів тут, ну але явно повідомлення про хостинг треба перенести куди небудь в інше місце.

p.p.s. До речі на рахунок географічної віддаленості. Навряд чи по таких цінах або навіть в діапазоні +/- 50% ви знайдете неамериканський хостінг. Його більшість перепродує.

RedHead - 28-2-2004 у 01:57

Зараз користуюсь послугами Фарлепа(нічний з колбеком), атс 62 - погана... конект - 21.6. Суппорт постійно зганяє все на користувачів. Думаю взяти виділенку від Уарнету.
P.S Колбек у Львові також надає Http://svitonline.com

Asmera - 28-2-2004 у 16:36

У мене був Зеос, а тепер Світ Онлайн.Власне , змінила через те, що другий пропонує колбек безплатний. Витрати на інет зменшилися у півтора рази :) Чого ще тре людині для щастя? :lol:

Громов Сергій - 23-7-2004 у 11:13

От хтів відразу два помітити - не пущає !!!!

Фарлеп щось "нє очєнь", хоча й виручає, а ГлобалЮкрейн взагалі у списку опитування відсутній !!

Tempika - 23-7-2004 у 13:25

...як на мене, найкращий провайдер – уарнет, бо таке враження, що тільки він дбає про
розширення мережі своїх клієнтів за рахунок виділених ліній, або доступу через локальні мережі
через власні площадки у різних частинах міста... користуватися нормально даял-апом з нашими
старими АТС дуже незручно через погані лінії, а також погодинну оплату за телефон... крім того,
наприклад, фарлеп, дійсно звалює власні проблеми з колбеком на користувача, – то в нього не
та ОС, то не той модем... мені так і не вдалося протестувати їх колбек, як я той модем не настроювала :-)))

Громов Сергій - 23-7-2004 у 13:32

Відкрию таємницю .... на Фарлепі всіх діалапщиків пускає в світ ТІЛЬКИ через їх власний файервол, тобто з внутрішньої мережі самого Фарлепа. Одним це приємно, других - дратує, певно від цього і виникають де-які трабли з дозвоном

Олександра Бабяк - 23-7-2004 у 13:35

В мене Фарлеп, шкодую. Швидкість дуууууже мала, якість дуже погана. Відповідно жере час.
Але ціна - 2,05 грн/год.

Tempika - 23-7-2004 у 15:40

...намагалася проголосувати називається:
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'янин Homyak
львівянин Дмитро Тарасов Nadiya volkorny Юра zizu Р
:-)))))

Олександра Бабяк - 23-7-2004 у 16:55

в мене спочатку та ж проблема, але вже голосувати можна.

Петро Хилюк - 4-9-2005 у 06:13

Питання стоїть некоректно. Скоріше треба питати - яким типом підключення Ви користуєтеся. А щодо хостингу - однозначно http://hostyng.lifeinter.net

Tempika - 4-9-2005 у 07:12

..уарнет форева, я так і думала :-))
чому ж некоректне питання, більшість провайдерів надають послуги як
по додзвону, так і по виділеній лінії, і можна оцінити їх сервіс у сукупності
послуг, що вони надають...

Галина Лев - 9-9-2005 у 22:57

А чому ніхто нічо не каже про PolyNet? Питаю, бо найближчим часом у мене виникне питання: до кого підключити робочий комп і на яких умовах. Тре, шоб швидкість була не менше 128кб/с, шоб об'єм завантаженого не рахувало і не жерло за телефон. Шо порадите?
Тільки не кажіть: "Наівний чукотскій дєвушка"...:saint:

І ще таке питання: що собою являє супутниковий інтернет(чула, що дорога і надшвидка цяця)? Чи є воно у Львові? Якщо вже є, то хто ним ся займає? І якщо хтось ним вже ся займає, то скільки той хтось дере за то грн.???

Tempika - 10-9-2005 у 06:27

...у свій час я намордувалася з Полінетом (якщо мається на увазі доступ в
через Львівську Політехніку)... правда, по додзвону... інтернет або є і нічо,
або нема і ніякої надії... :-))

Тарас Гулка - 10-9-2005 у 20:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев

І ще таке питання: що собою являє супутниковий інтернет(чула, що дорога і надшвидка цяця)? Чи є воно у Львові? Якщо вже є, то хто ним ся займає? І якщо хтось ним вже ся займає, то скільки той хтось дере за то грн.???


Недавно появилося у нас. Пропонує DataGroup. Їх представник у Львові "Інком"
Підключка 240 $.
Є три пакети: домашній, діловий та освітній.
Ціни:
- Домашній - 109$ (64k), 217$ (128k), нічний (20.00-8.00) 66$ (64к)
- Діловий - 181$ (64k), 361$ (128k)
- Освітній - 288$ (128k), 458$ (256k)
(всі пакети безлімітні)

Якість класна, 64к достатня для нормальної роботи до 10ч.
Правда в кожному пакеті вони обмежують кількість користувачів. В основному 2-4 користувачі. Хоча не зрозуміло як вони збираються це відслідковувати.

Все обладнання надається в оренду. Власне абонентська плата це не так вартість інтернету як орендна плата.
Купити теж можна, проте коштує воно до 5000$

Галина Лев - 11-9-2005 у 00:44

А що таке "до 10ч.", даруйте? І чому Ви вважаєте, що 64к - то класна якість? Якщо те "к" - то кБіт/с, то я би сказала, що не так уже і класно. У мене в хаті через модем 115,2, і часом виникає бажання голосно заскавуліти. Ви нічого не наплутали чи не дорозповіли?

А ще, пліз, посиланнячко якесь...

vovka - 11-9-2005 у 01:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А що таке "до 10ч.", даруйте? І чому Ви вважаєте, що 64к - то класна якість? Якщо те "к" - то кБіт/с, то я би сказала, що не так уже і класно. У мене в хаті через модем 115,2, і часом виникає бажання голосно заскавуліти. Ви нічого не наплутали чи не дорозповіли?

А ще, пліз, посиланнячко якесь...


http://www.internetboom.com.ua/home.html

І то таки кілобіти.
Якщо маєте вдома 115кб і того мало - я навіть незнаю, що ще у Львові можна запропонувати..
В мене вдома зараз модем - от його дійсно мало :) Пора апгрейдитися..

Ну можна взяти в того ж Фарлепа або Уарнета виділенку на 1 мегабіт - але ж там ціна захмарна.. Особливо якщо без обмежень...

Таке враження що ви не у Львові живете :) Нема в нас доступного нормального інтернету.

Андрій Пелещишин - 11-9-2005 у 09:18

Цитата:
мене в хаті через модем 115,2,

А це як? може вам тільки такі цифирки пишуть, а насправді такого нема?

Супутникова пропозиція виглядає цікавою ще тим, що ті 64 що обіцяють, напевно реально дають. А то у наших львівських провайдерів є не тільки проблема останньої милі, а й передостанньої - коли користувацьке з'єднання хороше, а реальна швидкість мала (виникає коли провайдер має "замало інтернету" )

Tempika - 11-9-2005 у 10:19

...64 - це дуже мало на виділенці... мені, наприклад, часто приходиться
відсилати поліграфічні макети - 10-15 Мб, це просто мука на 64 Кб/с...
слава богу, у мене стара угода, у мене вища швидкість і дорожчий
трафік...
але коли у нас в локалці колись стояло (як було обіцяно при підключенні)
512, то це було просто супер... в світі всюди вже сплошні мегабіти, а у нас
у мережі (таке враження) тільки падає швидкість, бо ширина каналу не
нарощується, а кількість користувачів збільшується... а що робити, якщо
по суті все впирається в Укртелеком...
крім того, вартість зв*язку збираються піднімати... куди при цьому
рухатиметься розвиток даял-апу, страшно подумати :-(((

vovka - 11-9-2005 у 17:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
мене в хаті через модем 115,2,

А це як? може вам тільки такі цифирки пишуть, а насправді такого нема?

Тут напевно мався на увазі xDSL від Укртелекому..

Tempika - 11-9-2005 у 18:49

..ну і в чому проблема зробити те саме на роботі?... :-)

vovka - 11-9-2005 у 19:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..ну і в чому проблема зробити те саме на роботі?... :-)

Так проблема в тому, що цього якраз є замало..

Тарас Гулка - 11-9-2005 у 21:15

Врахуйте, ще одну особливість. Навіть якщо у Вас 115 к на на модемі, то це вхідна швидкість, проте вихідна швидкість (а я так зрозумів у Вас проблема відсилки) на модемі у декілька раз в основному менша.
Спутниковий інтернет при вхідному каналі 64 к забезпечеє 56к вихідний.

І ще одне. Мені доводилось користуватися нашими виділенками на 115к від різних провайдерів і на різних технологіях. Висновок однозначний. Намахують нас провайдери і то сильно. Реально більше 56к я колись зустрічав тільки на радіоінтернеті.

Tempika - 12-9-2005 у 00:21

...у мене реально 256/128, я рахувала на ріадспід.кезе...
ну хіба зара щось змінилося... користувачів на канал натовклося чи ще
щось... в час пік трудновато.

Громов Сергій - 12-9-2005 у 17:07

Ну то ще цікаво - до кого "рахувала" :P бо з моїм сайтом помірятися - і 16кбіт/сек не вийде в реалії !

Tempika - 12-9-2005 у 19:06

http://realspeed.co.kz/

..міряйте свою швидкість тут :-)

Галина Лев - 12-9-2005 у 20:04

Не поспішайте, ось я! Так, я справді живу не у Львові, і лінія у нас не цифрова. Мені над віконечком на панельці внизу пише швидкість, і переважно вона 115,2 , буває 33,6, а найгірша проскакувала 26,6. При тому в іншому куточку селища у мого брата на потужнішому компі з таким же модемом більшої, ніж 33,6 не було жодного разу. Проблем загалом великих нема, просто зручності я теж не відчуваю, особливо коли треба перевірити пошту в УкрНеті. Хоча він і на виділенках глюки викидає.

Тарас Гулка - 13-9-2005 у 21:55

:) Тоді все зрозуміло. Наскільки я розумію, це ваш діалап так пише, а то люди подумали про XDSL. Не звертайте увагу на ті написи:) . В мене цифрова ліня, модем пише 56,6 але реально максимум буваyє 10 а в основному 7-8. Як би у Вас було хочаби РЕАЛЬНИХ 33,6 то пошта на УкрНеті відкривалась би за долі секунд, зрештою як і все решта

Галина Лев - 13-9-2005 у 22:36

Я пробувала на одній знайомій фірмі відкривати У-нет, в них там пише 64Мб, а все одно доводилось чекати. Більше таких сайтів не було, і він періодично якісь сюрпрайзи викидає, але шо поробиш,- адреса красіва, не хочеться міняти.

Ну і про багато чого написаного вище: так мені нічого конструктивного і не порадили-с-ти. :(

vovka - 13-9-2005 у 22:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Ну і про багато чого написаного вище: так мені нічого конструктивного і не порадили-с-ти. :(

Ну а як ми щось порадимо, коли ми за одну сторінку тільки дізналися що в вас виявляється модем звичайний.. Тут нема телепатів.

Напишіть що в вас зараз. Яка точно швидкість. Модем, виділенка..
Що хочете отримати (а то зовсім незрозуміло, може вам і не потрібно вже більше 128кб, оскільки виявилося що в вас зараз не 115 а 33 чи 56, і між 56 і 128 різниця відчутна), і на яку суму в місяць розраховуєте ?
Тобі можна буде від чогось відштовхуватися і щось радити..

Бо для одного 200$ за інтернет це копійки - а для іншого непосильна ноша..

Галина Лев - 13-9-2005 у 23:36

Добре, наразі ту тему прикрию, а коли вже нарешті доведеться підключити у Львові, перевірю там через звичайний додзвін, а тоді будем думати, ну принаймні тепер знаю що у є у мене зараз. Я ж то думала, що цілих 115!:(
А з іншого боку, тепер уявляю, що таке справжні 115!:cool:

Nazar - 8-10-2005 у 12:44

Ось скористався тестом:
робочий комп :
Скорость Вашего канала: 210.37 Kbps ( 215421 bps)
Скорость загрузки данных на Ваш компьютер (cps): 26.3 Kbytes/sec
Що відповідає дійсності, бо як вантажу якийсь файл, то то швидкість завантаження рідко коли перевищує 32,0 Kbytes/sec.
Якщо вантажити кіно десь в межах 700М, то вонозавантажується дечь за 4 години, буває деколи більше.

Домашній:
У віконечку пише 50,6, а тест сказав:
Скорость Вашего канала: 18.29 Kbps ( 18732 bps)
Скорость загрузки данных на Ваш компьютер (cps): 2.29 Kbytes/sec

Галина Лев - 22-10-2005 у 00:55

А кьто пробував оцю цяцю, і чи справді вона така хороша, як про неї малюють? І чи попрацьовує воно вже у Нашому місті? http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additional/internet/adsl/ Зокрема, цікавить отой їх необмежений.

vovka - 22-10-2005 у 01:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А кьто пробував оцю цяцю, і чи справді вона така хороша, як про неї малюють? І чи попрацьовує воно вже у Нашому місті? http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additional/internet/adsl/ Зокрема, цікавить отой їх необмежений.

Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

256 кбіт/сек. 20.00год.-8.00 год. з понеділка по п’ятницю; субота, неділя - цілодобово.
64 кбіт/сек. 8.00 год-20.00 з понеділка по п’ятницю

Та і тарифна сітка в Уарнета краща.. Є куда маневрувати...

Скоро я надіюся вже буду мати уарнетівський DSL, от тільки аркада мені телефон цифровий протягне :) Вже 2 тиждень тягне :( Хоча по договору - місяць.. Терплю.. :)

Тарас Ільчишин - 4-1-2006 у 01:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А кьто пробував оцю цяцю, і чи справді вона така хороша, як про неї малюють? І чи попрацьовує воно вже у Нашому місті? http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additional/internet/adsl/ Зокрема, цікавить отой їх необмежений.

Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

256 кбіт/сек. 20.00год.-8.00 год. з понеділка по п’ятницю; субота, неділя - цілодобово.
64 кбіт/сек. 8.00 год-20.00 з понеділка по п’ятницю

Та і тарифна сітка в Уарнета краща.. Є куда маневрувати...

Скоро я надіюся вже буду мати уарнетівський DSL, от тільки аркада мені телефон цифровий протягне :) Вже 2 тиждень тягне :( Хоча по договору - місяць.. Терплю.. :)


мав на попередній роботі досить-таки непогано -- фільм качає за 1-1.5 доби, але на новій роботі зараз будемо ставити інтернет від уарнету

popTAB - 4-1-2006 у 10:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

А за саму виділену лінію не доведеться випадкова укртелекому щомісяця "відстібувати"?

Tempika - 4-1-2006 у 11:57

...10 грн. здається.

Юрій Сєров - 4-1-2006 у 12:10

Фарлеп по ADSL серйозно відстає :(

Громов Сергій - 4-1-2006 у 12:16

Фарлеп по хDSL пропонує під'єднання за 1грн - акція

Тарас Ільчишин - 5-1-2006 у 18:50

зато у фарлепа ціни скажені на трафік

Адріан Баран - 5-1-2006 у 22:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
зато у фарлепа ціни скажені на трафік


Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.

vovka - 5-1-2006 у 23:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран
Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.


Без врахування трафіку:
ADSL 64/64 344 грн.

Таки скажені тарифи. В Уарнета раза в три дешевше причому навіть по швидкості в загальному краще.

Помегабайтна оплата чуть краща ситуація. Але все одно гірше.

Хоча для абонентів фарлепу ситуація звичайно патова. Навряд чи їм хтось дасть АДСЛ від уарнета поставити.

vovka - 5-1-2006 у 23:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від popTAB
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

А за саму виділену лінію не доведеться випадкова укртелекому щомісяця "відстібувати"?

То не виділена - то телефон. Абонплата за телефон хіба. Ну я так аркаді плачу, бо до укртелекому то відношення немає.

Але УкрТелеком сам надає послуги з АДСЛ. Тоді теж тільки абопнплата за телефон, нічого не міняється одним словом.

Громов Сергій - 6-1-2006 у 08:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран

Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.


Ви ж шановний - не по телефонії !!

Тарас Ільчишин - 6-1-2006 у 14:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
зато у фарлепа ціни скажені на трафік


Був я в них недавно, ціни в укртелекому на анлімітед нижчі, а про укрнет вже й говорити не треба

Адріан Баран - 8-1-2006 у 00:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран

Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.


Ви ж шановний - не по телефонії !!


Ой , хто тут ?! :)

Адріан Баран - 8-1-2006 у 00:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Без врахування трафіку:
ADSL 64/64 344 грн.
Таки скажені тарифи. В Уарнета раза в три дешевше
причому навіть по швидкості в загальному краще.


Дійсно аж кров в жилах стигне. :) Та і не в три а в 10-ть.
З чим порівнюєте ? Другу цифру Ви чомусь не навели.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Помегабайтна оплата чуть краща ситуація. Але все одно гірше.


У одних ціна вище у других нижче, бачте пане ринкова економіка . Ціни на інтернет державою не регулюються.
Зрештою аналогічно до попереднього - цифри треба дивитися. Ви в стані з тою формулою на помегабайтний трафік UARNet розібратися, бо я, чесно скажу, - ні?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Хоча для абонентів фарлепу ситуація звичайно патова. Навряд чи їм хтось дасть АДСЛ від уарнета поставити.


Навіть не сумнівайтеся - це заборонено під страхом сурової кари. :)
То все жарти , а якщо серйозно то маю одне питання - для чого так людей лякати?

Адріан Баран - 8-1-2006 у 00:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Фарлеп по хDSL пропонує під'єднання за 1грн - акція


нее-а не хDSL а ADSL. Що не одне і те ж.

Адріан Баран - 8-1-2006 у 00:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Фарлеп по ADSL серйозно відстає :(


Дозволю собі поцікавитись, а звідки така інформація?

vovka - 8-1-2006 у 01:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран
Дійсно аж кров в жилах стигне. :) Та і не в три а в 10-ть.
З чим порівнюєте ? Другу цифру Ви чомусь не навели.

З оцим порівнюю.
http://www.uar.net/?action=unlim

Є в Фарлепа вигідніші тарифи ? Щось я не бачу. Ткніть носом. І бажано пояснити чому - на пальцях - як для рядового користувача.

В Фарлепа 64/64 - це мається на увазі одночасна швидкість прийому-передачі ? Тобто в сумі ніби 128 ? Роз'ясніть будь-ласка.
В мене на уарнеті в будь-яку сторону 128кб качається..


Цитата:

У одних ціна вище у других нижче, бачте пане ринкова економіка . Ціни на інтернет державою не регулюються.
Зрештою аналогічно до попереднього - цифри треба дивитися. Ви в стані з тою формулою на помегабайтний трафік UARNet розібратися, бо я, чесно скажу, - ні?

Хіба я маю щось проти ринку. Я констатую факт того що Фарлеп по цінах ще відстає від Уарнета. І знаючи попередню інертність зниження цін на фарлепі- не віриться що він колись обжене Уарнет ..

А з формулою що там розбиратися ? Там все елементарно.
Беремо найдешевші тарифи в обох фірмах.
УАРНЕТ
128 60,00 (включено Е=500 Мбайт) 0,15

ФАРЛЕП
128/64 44** 300 0.15

В уарнета коеф. вдень 1.2. Тобто маємо приблизно 416 нормальних мегабайт вдень. Отже приблизно однакова ціна 1 мегабайта виходить: в фарлепа 0.146 копійки, в уарнета 0.142 . Але ж крім того в уарнета є після 20:00 суттєві знижки. А в Фарлепа ?


Цитата:

Навіть не сумнівайтеся - це заборонено під страхом сурової кари. :)
То все жарти , а якщо серйозно то маю одне питання - для чого так людей лякати?

Тому що я вважаю що навряд чи контора яка надає однакові послуги з конкурентом - буде сприяти розвитку конкурента. Звісно можливо і можна поставити уарнетівське обладнання на АТС фарлепа - але питання в ціні :) А це вже нецікаво получиться. В вас є інші дані ? Наведіть - тоді ніхто не буде лякати людей. Я всього лише користувач, який чомусь не знає жодної людини з фарепівським телефоном і уарнетіським ADSL інтернетом :)

Взагалі зараз Фарлеп в дуже вигідному положенні. Наставив телефонів - тепер і АДСЛ можна по вищих ніж в конкурентів тарифах ставити. І будуть купувати, так як неохота знову платити за встановлення телефону від іншого оператора, особливого якщо іншого в районі нема :)

Tempika - 8-1-2006 у 08:53

...у уарнета вночі є й коефіцієнт 0,10, хто не знає :-))

Андрій Петришин - 8-1-2006 у 09:51

На рахунок коефіцієнтів, тут ще такий нюанс. В Фарлепа нічний + субота, неділя в 2 раза дешевший. Ха! Не тут то було, примітку внизу читали? Дешевший тільки *додатковий* трафік, тобто за основний (300МБайт найдешевшого пакету) платиш всі 100% неважно, вдень ти сидиш чи вночі (сб, нд.)
Денна плата все одно у всіх провайдерів приблизно однакова (до 15 коп за метр). А, скажімо, захочеш накачати фільмів, музики, wаrеz вночі. В УАРнета за 60грн можна накачати 5 Гіг! а в Фарлепа? 44грн за 300М + 7.5коп/МБ за решту 4700МБ = 396грн :) Краще вже анлімітед (від якого провайдера і так зрозуміло). Звичайно це крайній випадок і всі ночі поспіль ніхто качати не буде, але все одно, такий розклад цін не на користь Фарлепа.

Адріан Баран - 9-1-2006 у 02:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Є в Фарлепа вигідніші тарифи ? Щось я не бачу. Ткніть носом. І бажано пояснити чому - на пальцях - як для рядового користувача.

Та власне кажучи є певна незручність, що порівнювати можна з натяжкою, бо двох однакових за умовами пакетів немає у пропозиціях цих продавців. Зрештою, якщо одного пакета і знайти то загальної картини він не дасть. На загал, я пропоную, в такому, дещо агресивному ключі, дискусію не розвивати, бо вона , на мій погляд, стане нецікавою. Основна , як я розумію, суть форуму в обміні інформацією між його дописувачами. Я маю, що з приводу піднятої теми розказати шановній публіці . І суть того, що я хочу сказати, зовсім не лежить в площині "Фара сакс, УАР рулезз !" чи навпаки (хоча фактично до цього спонукає сама назва гілки :) ). Тому прошу мені вибачити, що я проігнорую коментувати решту Вашого повідомлення, але не залишу його поза увагою. Якщо муза сприятиме, у наступному повідомленні спробую викласти свої думки і відкрити Вам інші сторони медалі.

Деякі думки з приводу...

Адріан Баран - 9-1-2006 у 03:47

Тему цієї гілки, яка мабуть, за задумкою автора, мала б визначити найкращого провайдера можна змінити на "найдешевший провайдер". Переважна більшість статей акцентує увагу лише на вартості послуг. Чи власне кажучи тільки ціна є визначальною при оцінці тої чи іншої контори ?
Погодьтеся товариство, що так не є. Поза сумнівом ціна є основним, але не єдимим критерієм. Зрештою мабуть багато хто з присутніх мав нагоду спробувати дешеві пакети мобільних операторів і з подивом виявити, що на контракті чомусь якість вища. Я не проводжу прямих аналогій з відомою приказкою про дешеву рибку, маю на увазі інше - самі споживачі формують пропозицію. Задоволення їхніх потреб і є мабуть тим основним на чому тримається вільна конкуренція, ринок і т.п. і т.д. Відповідно на цьому етапі виникає певне розшарування між конкурентами у тому плані, що кожен обирає собі власну стратегію розвитку. Відповідно до неї формується щонайменше дві речі.
- ніша - категорія споживачів.
- інвестування прибутку - куди вкладати зароблені гроші.
Зрозуміло, що обмеження тільки однією нішею чи наприклад вкладання грошей тільки в зарплату працівників :) ні до чого хорошого не призведе. Ще трошки потерпіть я виходжу на фінішну пряму. Щодо ніші - історично так склалося, що Ф., як оператор телекомунікаційних послуг орієнтований на комерційного споживача . Фактично мова йде про умовний розподіл на юридичних і фізичних осіб. Чому запитаєте Ви ? - все просто - починалося все з телефонії, де як зрозуміло на фізиках великих заробітків не зробиш - переважно це дзвінки по місту в межах абонплати(як приклад: G. T. у Львові не встановлює телефони фізичним особам, припускаю через низьку рентабельність цієї послуги). Більше дзвонять за кордон та в межах України зрозуміло на роботі. І у цій ніші Ф. вдалося здобути певну репутацію, як надійного оператора телефонії. Стратегіно вірним вважаю було орієнтуватися саме на цю категорію споживачів в подальшому - вийшовши на ринок з послугою надання доступу до Інтернету. Для задовлення потреб великих фірм та банків було збудовано мультисервісну мережу, що охоплює все місто. Саме наддання декількох послуг (телефонія, інтернет, передача даних, VoIP, гостінг, колокейшен і т.п.)з одного так би мовити ствола є зручним для споживача з багатьох причин достатньо прозорих щоби на них детальніше зупинятися. Тобто гроші вкладаються в збільшення кількості послуг та нарощенню мережі (магістральне оптичне кільце, що охоплює десяток АТС працює на швидкості 1Gbit/сек). Тепер щодо дружньої, мені особисто, компанії У. Нажаль вона НЕ Є оператором. Тобто не має власної сітки телефонних станцій, кабелювання у каналізації та ін. Відповідно не може надавати згаданого вже комплексу послуг і погодьтеся apriori не володіє аналогічними по якості кабельною інфраструктурою.
Відповідно стратегічно вірною є орієнтацію цієї компанії, за таких умов, на ринок для домашнього вжитку, що і диктує дещо нижчі, на загал ніж у Ф ціни та знижки у "небізнес час". Також хочу відмітити плідну співпрацю У. з А-Х. (знімаю капелюха перед І. А. та його командою за чудові дипломатичні здібності). Далі бажаючі можуть мене доповнити, бо цю сторону медалі знаю менше. Вертаючись до Ф.: невже нічого не може він запропонувати домашнім користувачам (як на диво, але вони є навіть у достатньо добре покритих спальних районах. Зокрема мабуть ті, що натерпілись "диких" домашніх мереж, яким треба нехай дорожче, але стабільніше)? Чому ж , і для них є "смаколики". Зокрема інтернет-трафік по місту (у межах мережі Фарлеп) не обліковується. Тобто обмін даними між користувачами Ф. їм нічого не коштує. Можна обмінюватися тими ж фільмами і варезами економлячи кошти. Аналогічно, не обліковується він і між користувачами мережі та деякими (не всіма !) серверами Ф. зокрема ігровим та файловим архівом. Цікаво, що швидкість при цьому не обмежується обраним пакетом. Тобто якщо пакет з швидкістю 64/64 (BTW це , шановний vovka, означає, що гарантується отримання даних з швидкістю 64Kbit/sec та прийом з такою ж швидкістю), але модеми зєдналися на більшій швидкість (переважно це 512Kbit/sec Upstream і 2048Kbit/sec Downstream) - то саме на такі швидкості буде йти обмін у середині мережі.
Ото власне і все що я хотів сказати, маєте бажання -думайте, аналізуйте, радо приймаються коментарі по суті.
Підводячи підсумок: недалекий той час, коли доступ до інтернет, як такий, перестане цікавити споживача - його буде багато і дешевого "як борщ" (зрештою останні рухи в цьому напрямку домінуючого оператора яскраво це підтверджують). На перше місце вийде послуга. Тобто і то про, що я вже згадував і багато чого іншого наразі невідомого , або такого, що щойно зароджується. І тільки забезпечення якісної і різноманітної послуги, а не банальної "труби", дозволить гравцям ринку зберегти існуючі позиції та отримати нових покупців. Так що, як кажуть "дасться чути" :)

vovka - 9-1-2006 у 05:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран
Тому прошу мені вибачити, що я проігнорую коментувати решту Вашого повідомлення, але не залишу його поза увагою. Якщо муза сприятиме, у наступному повідомленні спробую викласти свої думки і відкрити Вам інші сторони медалі.

Не побачив я ніде агресивного тону повідомлення.. Просто задав питання які мене цікавили.

Громов Сергій - 10-1-2006 у 08:57

Моя думка - останнім часом всі компанії, що надають послуги, - не тільки інтернету, - практикують формулками, умовами та розмежуваннями різноманітними заплутати. От чого простіше - простий людський тариф, нехай залежний від часу доби - але НАГЛЯДНО ! І тоді відразу видно, а так - замулення очей :(

Адріан Баран - 10-1-2006 у 13:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Не побачив я ніде агресивного тону повідомлення.. Просто задав питання які мене цікавили.

Перепрошую, може мені так здалося. Мабуть на це мене наштовхнув Ваш епітет "скажені"(двічі), та те що Ви підтвердили мою тезу про те, що Ви "лякаєте людей" :) Ну раз дискусія йде у нас в дружньому тоні, то чи на всі запитання Ви знайшли відповіді у моєму довгому повідомленні?

root - 10-1-2006 у 22:39

Найлучіший - це Літех. Бо він в мене є.
Всі інші - гірші.

Igor Sey - 14-2-2006 у 16:37

Як на мене, то провайдера слід оцінювати по роботі з виділеними лініями. Діалап - (був колись такий тип підключення) давно час забути!
А вибирати, на мою думку, слід між Уарнетом та Інтернет Україною. Трохи маю досвід в цьому - виділенки: вдома, на роботі, вдома-2... :)
Уарнет - більше мороки, часу та суттєво більше стартових грошей (біля 200дол) в процесі підключення, зате прийнятні ціни на трафік (якщо активно користуватись) та необмежені пакети.
Інтернет Україна - відносно швидкий процес підключення, майже безкоштовний (кабель + робота = 150грн), зате ціни на трафік трохи вищі Уарнетівських. (напр., вночі: 5коп - ІУ; 2коп - Уарнет).
Отже висновок досить простий: плануєте багато качати - на Уарнет (мін. - 60грн/міс); для "домашнього" користування - ІУ (мін. - 25грн/міс). Трафік в ці суми включений.
Також важливо: і там, і там персонал чудовий!
До речі, абоненти Фарлеп (і т.п.) запросто можуть користуватись послугами любого провайдера!
Ще одне, залучайте до підключення сусідів (локальна мережа). Дешевше буде!
Щось не зрозуміло - запитуйте.

Андрій Петришин - 16-2-2006 у 09:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
...
До речі, абоненти Фарлеп (і т.п.) запросто можуть користуватись послугами любого провайдера!
...

Так, "любого"... Пішов в Уарнет, сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.
А на сайті ІУ в розділі "Тарифні пакети на Виділені лінії" є внизу примітка:

* - для абонентів АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74

щось жодної фарлепівської АТС не видно

Громов Сергій - 16-2-2006 у 09:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
...
До речі, абоненти Фарлеп (і т.п.) запросто можуть користуватись послугами любого провайдера!
...

Так, "любого"... Пішов в Уарнет, сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.
А на сайті ІУ в розділі "Тарифні пакети на Виділені лінії" є внизу примітка:
* - для абонентів АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74

щось ніоднї фарлепівської АТС не видно


Ще прошу зауважити, з Фарлепівського номеру де-які діялапівські телефони інших провайдерів ніколи не відповідають ..... на випадковість не схоже :rolleyes:

Igor Sey - 16-2-2006 у 12:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
... сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.

Я це і маю на увазі!
Телефон може бути хоч Фарлепівський, хоч Діджітелівський. Любий! Виділенка (БЗ) буде всеодно Укртелекомівська. АЛЕ БУДЕ! З попередніх повідомленнь виходило: маєш Фарлеп - торба! "Кохайся" з Фарлепом! А це неправда!
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
А на сайті ІУ в розділі "Тарифні пакети на Виділені лінії" є внизу примітка:
* - для абонентів АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74
щось ніоднї фарлепівської АТС не видно

БЗ теж буде Укртелекомівське, єдине, я б перефразував їх примітку так:
* - у районі дії АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74
Як є дійсно потреба у виділенці, скиньте приватне повідомлення, поясню без проблем.
Подумайте самі. Реальна ситуація. В одному будинку є телефони (номери) Укртелекомівські, Фарлепівські та Діджітелівські. Реально? Цілком. Якщо до будинку прокладено (можна прокласти) виділену лінію, то її можна завести у любу квартиру? (Навіть, зовсім без телефону?). Звичайно! От і є відповідь на Ваше питання.

Андрій Петришин - 17-2-2006 у 07:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
... сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.

Я це і маю на увазі!
Телефон може бути хоч Фарлепівський, хоч Діджітелівський. Любий! Виділенка (БЗ) буде всеодно Укртелекомівська. АЛЕ БУДЕ! З попередніх повідомленнь виходило: маєш Фарлеп - торба! "Кохайся" з Фарлепом! А це неправда!

Що це означає "БЗ буде Укртелекомівська"? В наш будинок заходить 2 різних кабеля, один укртелекомівський, інший фарлепівський, діджітел залишимо в спокої, бо вони взагалі кабелів не тягнуть а по радіозвязку. І якщо в мене є 2 дроти з фарлепівського кабеля, то "кохатися" доводиться лише з Фарлепом, допоки не куплю іншу пару дротів з укртелекомівського кабеля.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
БЗ теж буде Укртелекомівське, єдине, я б перефразував їх примітку так:
* - у районі дії АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74
Як є дійсно потреба у виділенці, скиньте приватне повідомлення, поясню без проблем.
Подумайте самі. Реальна ситуація. В одному будинку є телефони (номери) Укртелекомівські, Фарлепівські та Діджітелівські. Реально? Цілком. Якщо до будинку прокладено (можна прокласти) виділену лінію, то її можна завести у любу квартиру? (Навіть, зовсім без телефону?). Звичайно! От і є відповідь на Ваше питання.

Я так розумію з Вами можна поговорити про укртелекомівські виділенки. Тоді читайте свій приват.

Адріан Баран - 25-5-2006 у 23:29

У Фарлепу таки пішло зрушення в бік домашнього користувача. Детальніше на сайті.

Tempika - 26-5-2006 у 08:01

..хто що скаже про інтернет від Волі, по кабельному... чи є користувачі, як воно взагалі?

Павло Жежнич - 26-5-2006 у 13:09

Я б також хотів почути про Волю, бо всі мої спроби реально скористуватися закінчилися невдачею - ЛьвівКТБ декілька місяців не може поміняти в мому будинку старі кабелі на нові. Відповідно в мене послуга Інтернет поки-що недоступна.

Serg Selev - 20-9-2006 у 22:26

.

Igor Sey - 22-9-2006 у 08:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Треба було мені напевно підключатись до ІУ, а не до Укртелекома. В мене 64 АТС.

А Ви де живете? Якщо в районі Вол.Великого нов. ЦУМ - Океан, чи Наукова (басейн) то без проблем. Там є локалка та WiFi.

Андрій Пелещишин - 26-9-2006 у 20:40

Ігоре, якщо ви не помітили - це суто львівська гілка.

vovka - 5-10-2006 у 16:15

Уарнет знизив ціни на безлімітку ADSL :)
http://www.uar.net/?action=unlim
Тепер за 120 грн я отримаю вдень не 48кбіт, а 64 :) класно. Ввечері як і було 128кбіт.
Крім того є можливість взяти дешевший пакет за 75 грн (64кбіта круглодобово).
А за 150 можна отримати 64кбіта вдень а ввечері і по вихідних 256кбіт.

p.s. А за 216 грн є можливість мати 64кбіта вдень і 512кбіт анліму ввечері :o Круто....

Serg Selev - 9-10-2006 у 01:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Треба було мені напевно підключатись до ІУ, а не до Укртелекома. В мене 64 АТС.

А Ви де живете? Якщо в районі Вол.Великого нов. ЦУМ - Океан, чи Наукова (басейн) то без проблем. Там є локалка та WiFi.


На жаль не там, то 5-поверховаий будинок десь посередині між кн. Ольги і Тролейбусною

За місяць в мене йде приблизно 1,6-1,8 гіг трафіку і це обходиться приблизно в 200 грн.
З новими тарифами Уарнету взагалі хочеться переїхати назад до батьків (там ADSL від Уарнету) і за 63 грн. викачувати 2-2,5 гіга трафіку.

Igor Sey - 9-10-2006 у 07:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
За місяць в мене йде приблизно 1,6-1,8 гіг трафіку і це обходиться приблизно в 200 грн.
З новими тарифами Уарнету взагалі хочеться переїхати назад до батьків (там ADSL від Уарнету) і за 63 грн. викачувати 2-2,5 гіга трафіку.

Ого! А що Ви таке качаєте??? :)
А з Уарнетом і далі залишається фактично один великий пшик. За лінію треба "думати самому", що зводить любі тарифи фактично нанівець.

vovka - 9-10-2006 у 10:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Ого! А що Ви таке качаєте??? :)

Якщо робота повязана з інтернетом - то і качати нічого нетреба на такий трафік. В мене за місяць теж біля 3-4 гігів йде (якщо не качати музики і фільмів).

Igor Sey - 9-10-2006 у 12:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Якщо робота повязана з інтернетом - то і качати нічого нетреба на такий трафік.

Не знаю! :) Я регулярно дрова свіжі скачую, програмки цікаві, цілу купу. По форумах лажу :). 800 Мб/міс. Може через те, що Оперою з "кешованими малюнками" користуюся. Звик - і супер. Не хочу я на банери і т.п. дивитися, ще й платити за це. Плюс Outpost. Ну і зрозуміло, ніяких Віндовс Віста Альфа Бета пре 1, 2 і т.п. А так, то ні в чому собі особливо не відмовляю. Правда, кліпів, фільмів не тягну, а от трохи музички інколи вночі, можу стягнути.

Tempika - 9-10-2006 у 15:03

...увага, на уарнеті нові дуже цікаві тарифи... 1000 Мб за 63 грн в місяць :-)

Serg Selev - 9-10-2006 у 22:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
За місяць в мене йде приблизно 1,6-1,8 гіг трафіку і це обходиться приблизно в 200 грн.
З новими тарифами Уарнету взагалі хочеться переїхати назад до батьків (там ADSL від Уарнету) і за 63 грн. викачувати 2-2,5 гіга трафіку.

Ого! А що Ви таке качаєте??? :)
А з Уарнетом і далі залишається фактично один великий пшик. За лінію треба "думати самому", що зводить любі тарифи фактично нанівець.


Власне нічого і не качаю, просто користуюсь інетом. Часом правда люблю засісти на сайти з фотографіями.
Або лінію, або радіо... Причому витрати на встановлення радіо-інтернету майже ті самі що й на протягування БЗ

Igor Sey - 10-10-2006 у 08:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Або лінію, або радіо... Причому витрати на встановлення радіо-інтернету майже ті самі що й на протягування БЗ

В принципі, так воно і є. В районі 300 дол. Але мені зручніше зробити те саме за 20 дол., правда інет трохи дорожчий (0,05-0,25). Але за півтори тисячі гривень різниці, то я собі ого-го скільки викачаю. :)
Але найбільше в цьому всьому мені "не близька" :) позиція Уарнету.
- Ні, там у нас БЗ нема. Що робити? Ну десь шукайте, щось думайте, може то, може так. Або радіо. Все!
На мій погляд, якщо ти пропонуєш послугу, то слід подбати, щоб клієнт зміг цю послугу отримати. Щось на зразок "комплексного підходу".
Якщо ти продаєш чудові дешеві капсули до авторучок, але таких авторучок ні в кого немає?...

Tempika - 11-10-2006 у 08:05

...уарнет сприяє вам у встановленні телефонної лінії від укртелекому... біда в тому, що це є монопольне право телефонних компаній, і тут уарнету нема чого робити, вони і так достатью працюють, щоб утримувати в робочому стані свої площадки.

Igor Sey - 11-10-2006 у 08:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
а) ...уарнет сприяє вам у встановленні телефонної лінії від укртелекому...
б) вони і так достатью працюють, щоб утримувати в робочому стані свої площадки.

а) Яким чином??? Перший раз таке чую. Десь з п'яти зверненнь (останнє тиждень тому), крім: "Там лінії нема." я нічого не почув. Це навіть враховуючи те, що працюю з ними вже років зо п'ять!
б) :) Само собою! Як і любий інший провайдер змушений це робити і робить в обов'язковому порядку!
PS. Проте, всеодно, я також вважаю Уарнет одним з кращих провайдерів Львова. В першу чергу, через толкових спеціалістів, що там працюють!

Tempika - 11-10-2006 у 13:40

...ігор, зі мною мали конкретну розмову, зверніться до Володимира Чоби... зі мною мали розмову навіть в тому плані, що зроблять проведення лінії безкоштовно (очевидно, за стільки років їм набрид мій голос в трубці з черговим *у нас нема інтернету*)... я неодноразово шукала інші можливості підключення до інтернету, але поки що уарнет має найкращі умови і гнучкий підхід до кожного клієнта :-)

Serg Selev - 26-10-2006 у 02:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
а) ...уарнет сприяє вам у встановленні телефонної лінії від укртелекому...
б) вони і так достатью працюють, щоб утримувати в робочому стані свої площадки.

а) Яким чином??? Перший раз таке чую. Десь з п'яти зверненнь (останнє тиждень тому), крім: "Там лінії нема." я нічого не почув. Це навіть враховуючи те, що працюю з ними вже років зо п'ять!
б) :) Само собою! Як і любий інший провайдер змушений це робити і робить в обов'язковому порядку!
PS. Проте, всеодно, я також вважаю Уарнет одним з кращих провайдерів Львова. В першу чергу, через толкових спеціалістів, що там працюють!


"Нема лінії" - це від Укртелекому. В деяких районах навіть звичайний телефон від Укртелекому провести дуже важко.

Степанюк Василь - 28-9-2008 у 20:06

Не знаю наскільки ця тема ще актуальна, тепер провайдерів стало ще більше, і якість звязку покращилась.
Дома до інтернету підключився нещодавно (хоча користуюсь глобальною мережею більше 6 років). І зробив лише тому, що компанія в якій я працюю уклала угоду з провайдером мобільного інтернету PeopleNet про реалізацію її модемів. В іншому випадку у мене не було б часу для пошуку провайдерів та підключення.
Цікаво, якими зараз користуються інтернет провайдерами і яка їх якість?

Андрій Полевський - 10-11-2008 у 00:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев

І ще таке питання: що собою являє супутниковий інтернет(чула, що дорога і надшвидка цяця)? Чи є воно у Львові? Якщо вже є, то хто ним ся займає? І якщо хтось ним вже ся займає, то скільки той хтось дере за то грн.???


Недавно появилося у нас. Пропонує DataGroup. Їх представник у Львові "Інком"
Підключка 240 $.
Є три пакети: домашній, діловий та освітній.
Ціни:
- Домашній - 109$ (64k), 217$ (128k), нічний (20.00-8.00) 66$ (64к)
- Діловий - 181$ (64k), 361$ (128k)
- Освітній - 288$ (128k), 458$ (256k)
(всі пакети безлімітні)

Якість класна, 64к достатня для нормальної роботи до 10ч.
Правда в кожному пакеті вони обмежують кількість користувачів. В основному 2-4 користувачі. Хоча не зрозуміло як вони збираються це відслідковувати.

Все обладнання надається в оренду. Власне абонентська плата це не так вартість інтернету як орендна плата.
Купити теж можна, проте коштує воно до 5000$



Гарнесенький дощичок або сніжочок і ваш конект іде спати. Треба над мискою з парасолькою стояти:lol:

vovka - 10-11-2008 у 00:33

Доречі про інтернет. В Уарнета нові тарифи. Аж до 50 мегабіт за досить демократичними цінами. Мені тільки цікаво яким чином вони планують дати фізичним особам аж 50 мегабіт.. ADSL відпадає я так зрозумів.

vovka - 10-11-2008 у 16:26

Опа.. вже в тарифах пропали дані про 25 і 50 мегабіт.. Мабуть не розрахували своїх можливостей.

Ярема П. - 28-6-2009 у 23:03

Підключився я до KOMITEX-у - колишнього Львівлану. Наскільки я зрозумів, Сихів-нет і Комітекс - одна контора, в них навіть номери телефонів однакові. 3 дні я був страшенно задоволений - тариф 512 к безлімітний за 40 грв місяць, швидкість дійсно була, нічого не переривало. Єдине, що не міг спочатку налаштувати вайфай рутер, але методом проб вияснив, що в них прив’язка до MAC адреси клієнта, так що добре що на мому Dlink DI-624 була опція клонування MAC адреси, яка і вирішила проблеми із з’єднанням. І от на тобі - субота десь коло 12 дня - глухо, затишшя, інтернету нема. На телефонах підтримки ніхто не відповідає. Перевіряв логи, рутер справно дозвонюється по pppoe, але не проходить автентифікація. Перевірив статистику на сайті Комітексу - статистика відображає реальний стан речей, біля 12.16 в суботу зник інтернет, сьогодні, в неділю, появився на 45 хвилин і далі то само. Чекаю понеділка....
Хтось ще має подібний досвід з Сихів-нет або Комітексом?

Ярема П. - 29-6-2009 у 13:52

Вже все ок, минула буря пошкодила лінії.

Сергій Матвієнко - 25-9-2009 у 10:55

сьогодні я підключився до Воля-Львів. Там як раз акція - підключення за 1 грн і безмежний інтернет за 50 грн. в місяць до грудня. Плюс в пакеті кабельне безкоштовне.

Ярема П. - 26-9-2009 у 00:00

У мене з тою Волею не склалися стосунки, після того як вони почали вибивати з мене неіснуючу заборгованість перед вже з 8 чи 9 років неіснуючою компанією, забув як назва, ТРК кабель чи щось в тому роді, яку вони напевно купили. Заборгованість щось до 50 грв, я б заплатив і забув, але справа в тому що всі квитанції збереглися про оплату, а мені вже за принцип пішло. От ми і не зійшлися.

Ярема П. - 9-11-2009 у 22:22

О, до речі, сьогодні цікаву штуку знайшов, як Воля-Кабель залучує нових клієнтів http://www.svb.org.ua/node/1093. Йде мова про Київ, але, бачу, львівська Воля теж далеко не відходить.


Сергій Присяжнюк - 15-12-2009 у 11:44

підкажіть який провайдер чи локальна мережа є на пл. Данила Галицького ?? а то на нову квартиру переїхав, кабель якийсь в квартиру затягнутий, але хазяйка не знає , що то за нет ((

Ольга Красилова - 8-3-2018 у 14:15

А де Воля, Київстар, Комітекс?