Форум Рідного Міста

З музикою у львові складно

111111 - 8-10-2002 у 21:38

Писав я писав тут величезну статтю,
натиснув щоб відправити нову тему, а воно мені все стерло.
В статті мова йшла про таке: була критика на адресу львівських концертів , ЦИРКОВИХ "рускіх звьозд" і про те що у Львові нема приміщень під концерти, нема вузькоформатних клубів і про те що хто знає і скаже що новго відбулося за останні 5 років у Львові в музичному плані? може клуби відкрилися(крім міленіума)? може акції були грандіозні (остання це була "слухай українське")?

------------------------------------------------------
хотілося б почути щось цікаве в цьому розділі

Андрій Пелещишин - 9-10-2002 у 18:15


Цитата:

Писав я писав тут величезну статтю,
натиснув щоб відправити нову тему, а воно мені все стерло.


Шкода, напевно цікава стаття була, :( може перепишете?

А проблеми, що Ви підняли - дуже болючі (тут як щодня "Їхнє Радіо" в маршрутці послухаєш - то вже погано, скільки міг - сварився, але то як горохом об стіну) . Напевно в таких проблемах Міська Рада повинна активніше працювати. Або інші органи влади.
Будемо їх стимулювати!



Цитата:

хотілося б почути щось цікаве в цьому розділі


Мені також!
;)

У цьому Форумі ми дуже розраховуємо на статті відомого музикознавця та композитора Богдана Котюка. Але поки що пан Богдан дуже зайнятий :(:(


Згоден

Тарас Гулка - 9-10-2002 у 18:21

Загалом згоден, щось важко згадати. А Нарахунок клубів:
Якщо говорити про невеликі то нарешті відкрився "Пікассо" після річного ремонту. Сам був. Клуб залишився із старими приємними традиціями гарної музики та непоганої публіки.

111111 - 9-10-2002 у 19:28

:D А ще пікасо залишився з тими самими арабами:-) які вже аж занадто липнуть до наших дівчат, які в свою чергу піддаються на їхні провокації%), причому більшість дівчат думає що вони їх ласкаво називають на своїй мові але якщо б вони знали хоча б елементарний набір нецензурщини тих сарацинів то думаю вже не так усміхалисяб до них:-) і ті ж араби мали б повагу якусь:-)

kristi - 12-12-2002 у 09:28

Прочитавши усі ваші думки я була просто вражена фантастичною обізнаністю не лише в клубному та розважальному житті нашого милого, але троки незрозумілого міста, але в більш професійній музиці. Шановний Отець Прокопій ви очевидно маєте великий стосунок з професійною музикою, мушу це визнати. Звідки така обізнаність та заінтересованість??????
Я є також доволі професійним музикантом, але напевне менш цікавим аніш ви!!! Низько вклоняюся вам визнаючи таки вашу обізнаність!!!!
А щодо музики у Львові та концертів хочу подіоитися з вами одним длискучим вражінням котре отримала нещодавно!!!!
Йдеться про концерт Юрія Шаріфова в органному залі. Я можливо за все своє життя не отримала кращого враження про музику ніж від його творчості. Знала я про нього давно, однак потрапила на його концерт вперше. Так звичайно всі приємні моменти дещо пригнічував страшенний холод в примішенні, однак настроївшись лише на слухання отримала таки гарне вражіння.

kristi - 16-12-2002 у 13:38

Добридень Отець Прокопій!!!!
Щойно прочитала вашу відповідь на моє запитання, оскільки моя власне пряма задіяність музикою не дозволяла мені швидше цього зробити. А якщо чесно, то я уже 14 років задіююсь цією музикою. Іноді хочеться послати все к бісу( вибачте за ненормативну лексику)
Якщо детальніше, то я вчуся в ЛДМА ім М.В.Лисенка (в народі - конса, консерваторія!!!!) Оцежбо й усе!!!! Більшого й не треба. А ще можливо я й сама викладаю музику дітям!
Та годі про мою стомлену світом біографію. Мені наприклад більше подобається ваш природній, властивий лише люди більш ніж інтелігентній, потяг до музики. Я роблю це вже просто в силу звички, іноді потішаюся над людьми, котрі вважають себе великими меломанами, а насправді так не є( вас це звичайно не стосується), а іноді просто мушу, бо є професійним музикантом, а взагалі краще мати оттакий чарівний інтерес і захоплення як у вас, аніж такий болючий скептицизм і іноді зненавидіння до оскомини, до болі в переповнених музикою нутрощах ніж у мене!!!!!
Прочитавши це все мушу вибачитись перед вами за свій досить препоганенький настрій!
А чим займаєтесь ви, якщо не секрет???

Любий Прокопій

kristi - 18-12-2002 у 08:19

Напевне це вже зовсім фамільярно з мого боку (таке звертання любий), але щодо настрою ти правий!!!! Ой як правий!!!!! Як і всі музиканти я звичайно людина настрою (мусиш вкласти в ту купу дерева під назвою піаніно купу справжніх!!!! не фальшивих почуттів), а тому цей настрій іноді вичерпується!!!! А ще особливо, коли за один день, або ж лише половину зробиш коло трьох рейсів за маршрутом КОНСА- ПОЛІТЕХ!!!!
Розкажи більше про рок-групу в якій ти грав, та про те, що вчиш дома сам. Можливо я чимось можу допомогти, порадити, підсказати. Бо є у Львові одна група (не знаю чи знаєш) називається Excalibur (або щось подібне) Так от їхній барабанщик був доволі милим хлопчиною, дуже хотів бути справжнім професіоналом, і щось тихенько награвав із рештою одногрупників у підвалі. Виходило у них мило, та доволі!!!!!! непрофесійно.(сам цей хлопака взагалі танцюрист - перша пара України по бальному танцю) Так от побачивши його бажання я просто взяло його за руку, відвела до знайомого супер барабанщика в училище музичне і попросила з ним трохи позайматись!!! Вони подружились, стали колєгами і тепер той хлопака грає як бог!!! І збирається поступати в музичне училище!!!! Оттак.
Мушу вже бігти, але маю для тебе ще одну історію про те як зароджується музика!!!!! Однак у мене зараз контрольна з Інформаційних технологій :+))))

kristi - 20-12-2002 у 11:28

Ой, ой, ой!!!!!!!! Ти знаєш Макса????
З якого боку, як комп'ютерщика, чи як музиканта, чи як танцюриста ??? Чи ти його бачив лише один раз тоді на репетиції???? Відтоді він грає дійсно чудово!!!!! Можу тобі це авторитетно заявити!!!! Про твою групу я також десь колись чула, назва мені знайома!!! А ти не пам'ятаєш такої групи, як "Кастл Рок"???? Не зная як вона там пишеться по-англ. То була група, що складалась лише з одних музикантів професіоналів. Скажу тобі, коли вони виходили на сцену це чулось одразу!!!!!

kristi - 24-12-2002 у 08:09

Отче Прокопію!!!!! Куди це Вииии пропали?????? На жодне з моїх повідомлень немає відповіді....
До речі в ляльці зараз йде просто шаленство, там цілісінький тиждень буде йти суперавангардноексперементальне кіно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І ЗНАЄШ Я ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ЗМОЖУ ТУДИ ПОТРАПИТИ!!!! Боже як я заздрю людям, котрі повчившись трохи на парах йдуть собі до дому й мають цілу купу вільного часу!!!!!! Я НЕНАВИДЖУ РОБОТУ!!!!(особливо свою) До речі там буде йти "Нотердам де Парі"
Сходи не пошкодуєш.
Крім того я вважаю, що потрібно всім людям туди сходити

Тиша, мов в пустелі

kristi - 3-1-2003 у 13:35

Чого це раптом обговорення львівських музичних проблем затихло на тому......
ЛЮДИИИИ, класна тема й розмова й дискуссія була, куди це ви поділися, невже усі думки з цього приводу зникли???????

Nazar - 3-1-2003 у 18:15

Пам"ятаєш як написав Worman, що то була переписка особистого характеру.
Можливо воно так і виглядає зі сторони - зібралась якась собі компанія та переписуються між собою, а інших воно закомплексовує на таких собі "вихованих чужих", що мирно споглядають і троха побоюються що їхня точка зору не сприйметься "компанією".
Хоча в правилах форуму чітко вказано, що забороняється вести переписку особистого характеру (чи щось подібне).
Якщо про мене , то мене в цьому розділі не приваблювала власне його песимістична назва. Незнав просто що мав на увазі "Декілька одиничок" - це діагноз чи скарга? Такий вислів для мене є болючим, тому думаючи що там збираються однодумці вагався туди завітати...

Андрій Пелещишин - 3-1-2003 у 20:29


Цитата:

Чого це раптом обговорення львівських музичних проблем затихло на тому......

Новий Рік, свята, сесія, а в одного з модераторів навіть захист дисеру.

Nazar - 3-1-2003 у 22:13

Будемо розворушувати!
Отже сьогодні вночі слухав МР3 украінської музики, що моя дружина записувала з радіо Ініціатива, вово якось затерлось, але ми його реанімували і мені першим заграла музика Ігора Цімбровського.
Це надзвичайно цікавий орган, вокал, задум та лірика настільки серйозна, що на "рестарті" грала майже до ранку.
Що то був за настрій!
Хто може щось знає про цього музиканта та знає ще якісь його роботи?
Напишіть!:cool:

Nazare

kristi - 8-1-2003 у 11:08

Знаєш тепер мені бракує смайлика "я соромлюсь"
Пам"ятаєш як написав Worman, що то була переписка особистого характеру.
Хоча в правилах форуму чітко вказано, що забороняється вести переписку особистого характеру (чи щось подібне).
Це не була переписка особистого характеру (а може й була)
Але мусиш нам вибачити, бо ми молоді, ...пухнасті....й зелені......
Щодо того музиканта я не знаю, а от щодо теми, то ти напевне перглянув вже своє ставлення. Я взагалі пишеш ти на всіх темах багацько, я як заходжу на форум, то всі теми рясніють твоїм ніком!!!!:-)))))

Людоньки!

Worman - 8-1-2003 у 22:11

Та перестаньте мене так часто згадувати - бо вже гикаю!:(
Я що легендарна постать? :)

Nazar - 9-1-2003 у 08:28

Можна і так стверджувати, беручи до ваги Вашу причетність до з"яви на форумі відомих особистостей...

Але на майбутнє треба таки питати дозволу цитуючи когось з тутживучих..

Nazar - 9-1-2003 у 08:57

Цитата:
Першим відправив користувач kristi
бо ми молоді, ...пухнасті....й зелені......

Гарно сказано. Прошу дозволу занести цю цитату до мого зошита з подальшим використанням.:cool:

Nazare

kristi - 13-1-2003 у 08:20

Я дозволю занести тобі цю цитату до свого зошита лише тоді якщо ти пообіцяєш мені не ігнорувати більше моєї теми "Де ми?" Хочу тобі повідомити, що ми там з Прокопієм вже стурбовано розводимо руками й з жахом уявляємо, що втратили твою безцінну підтримку (особливо я )
Так можливо ми самі тебе й відлякали, але ти ж будеш зновуж таки милосердним до маленьких пухнастих створіннячок)))))))

Solomika - 20-1-2003 у 13:47

Народ! У Львові з музикою складно. тому, що в нас купа ських радіо і людям це "нравіться", щодо рок-музики, в нас "ляльківська монополія" та "дзигівська". Львів, чорт забирай, мистецьке місто! Але чомусь люди перетворили його в попсове болото. Коли ти хочеш співати, щось складніше ніж лай-лайла, кохай мене-каханий, тебе ніхто не хоче слухати. Рок-групи не мають де займатися, тому рівень виконання низький. Хорошої попси та професійно зробленої в нас взагалі мало. Чомусь в 90-х роках було більше хороших груп, виконавців, цікавих фестивалів...Львів просто купався в музиці, а тепер- Велика Дупа? Чому так сталося, невже всі отупіли, невже осліпли, більшісь хороших музикантів або спилися, вдарилися в попсу. або виїхали до Києва, ось про що треба кричати. Потрібно вимагати концертів-не просто, а професійних концертів, компактів з хорошую, професійною, львівською музкою!!!

Соломійці

Василь - 20-1-2003 у 18:36

А до кого кричати? Хто організовує фестивалі?
У мене природно виникають такі питання, бо я слабо, а може взагалі не розбираюсь у шоу-бізнесі.

Чому нормальну музику у Львові можна чути у маленькому приміщенні Ляльки, і то не завжди. Наприклад, я дуже хочу послухати Далі, однак сьогодні у мене немає часу піти на концерт, коли і де я ще можу вас почути.

Solomika - 21-1-2003 у 10:27

Василю!
Дуже важко дістати хорошу апаратуру для рок-концертів. Колись фестивалі організувавали студентське братсво, "Дзига", але тепер в студентів нема коштів, "Дзига займається джазом. Клуб-кафе "Лялька", має найбільше концертів, томк, що там легко домовитися за апаратури (препаршиву) та заробити на групу 100 грн. і тому всі молоді групи ідуть туди грати. Кажуть тепер відкрився новий клуб "Далі" (це нічого спільного з назвою моєї групи не має!). Проблема в коштах, апаратурі та хорошому організаторові. HELP!!!

Щодо музики.

Дмитро Таран - 4-2-2003 у 11:59

Одна з головних цілей нового телевізійного проекту Рок-н-Блок, це виявлення сильних україномовних рок-колективів і організація їх концертів по Україні. Справа в тому, що гарна музика в Україні є, але їй треба трохи допомогти.

Nazar - 5-2-2003 у 10:51

Дмитре! З музикою було би троха легше, якщо би Ви вложили в розділ "скачати музику" дещо зі своїх колекційних збірок:sing:

Я гадав що саме там з"явиться Базза-р для загального обслуховування та обговорення.:saint:

Націоналіст - 23-4-2003 у 11:40

У Львові занадто мало концертів українських виконавців, натомість нас "годують" мацкалями:( Складається думка, що у Львові більш нічого не роблять як мАЦКАЛІВ слухають.
А їх рекламують супер-пупер зірки, ніби на них молитись треба і падати в ноги бо вони " соблоговолили " приїхати до нас!!:mad:

Андрій Пелещишин - 23-4-2003 у 12:47

Ще раз нагадую, що на Форуми заборонене будь-яке зневажливе висловлювання на адресу різних націй, народів, рас і тому подібне, і спроби модифікації цих зневажливих назв також не є допустимим.

Повторне вживання таких виразів приведе до блокування користувача

Linderman - 7-5-2003 у 22:37

Скажу просту річ...у Львові є не мало талановитих груп, коцерти яких можна почути у "Ляльці", чи у кін. "КИЇВ"...переважно це рок...

ЛЬВІВ ЗІ СЛАВНИМИ ТРАДИЦІЯМИ

13angel - 13-5-2003 у 07:36

НАШИМ МІСТОМ МОЖНА ПИШАТИСЯ, В ЯКОМУ ШЕ УКРАЇНСЬКОМУ МІСТІ НА ДЕ НЬ МІСТА БУДЕ ПРОХОДИТИ СТІЛЬКИ ЯКІСНИХ КОНЦЕРТІВ НА ВУЛИЦЯХ? ЗВИЧАЙНО, Я НЕ ОДОБРЮЮ ЗБІГОВИСЬКА ПАЦАНІВ БІЛЯ ОПЕРНОГО, ФРАНКА, З ОДНИМ БАЖАННЯМ - НАПИТИСЯ ТА НАБИТИ ВСІМ ПИКИ. АЛЕ ЯКШО ЗАХОТІТИ, ТО МОЖНА БУЛО І КЛАСНО ВІДДИХНУТИ - ПОСЛУХАТИ КЛАСИЧНІ ТА ДЖАЗОВІ КОНЦЕРТИ, ПРОГУЛЯТИСЬ ВУЛИЧКАМИ ЛЬВОВА В ГАРНІЙ КОМПАНІЇ ТА ВИПИТИ ЛЬВІВСЬКОГО ПИВА. НА ЩАСТЯ, ЛЬВІВ - УНІКАЛЬНЕ МІСТО, ЯКЕ ВІДОМЕ НЕ СВОЇМИ БІЙКАМИ А АРХІТЕКТУРОЮ ТА СЛАВНИМИ ТРАДИЦІЯМИ УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА.:sing:

Андрій Пелещишин - 13-5-2003 у 20:34

Шановний, ще одне повідомлення великими літерами і я блокую користувача та видаляю всі повідомлення

Odarka - 14-5-2003 у 09:28

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Шановний, ще одне повідомлення великими літерами і я блокую користувача та видаляю всі повідомлення


Андрію! ви дуже суворий!!! Будьте трішки лагіднішими з відвідувачами форуму і вони до вас потягнуться!!!:saint:

Андрій Пелещишин - 14-5-2003 у 10:54

По своїй функції адміністратора я змушений бути злим і недобрим. :baddevil:
А текст великими літерами в прикладній комп'ютерній лінгвістиці вважається еквівалентним крику в звичайній мові.
А Форум у нас спокійний. Крик без потреби та в таких кількостях є зайвим.
Одарко, щодо відвідувачів - я не раз вже казав (припустимо цього випадку може й не стосується), що прямого зацікавлення в великій кількості користувачів я не маю. Я маю зацікавлення в тому, щоби в роботі Форуму приймали участь гідні люди з інтелегентною поведінкою та розумними думками.