Форум Рідного Міста

І дівоча відповідь

Зіронька - 4-6-2003 у 13:03

Поставида оце питання чоловікам і чомусь відразу захотілось відповісти на зустрічне питання.
Мабуть, не завадить вам знати суб'єктивну думку однієї конкретно взятої 18-річної Зіроньки. Сподіваюсь, жіноча аудиторія додасть і свої погляди на тему "ідеальний чоловік".
Так от. Чоловік передовсім мусить бути мужнім, Можливо, це неточне слово, але немає ж чоловічого аналога слову "жіночність".
Люблю, коли від чоловіка пахне сигаретами і одеколоном (тільки ж не "Тройним";)-- а запах алкоголю відштовхує.
Чомусь люблю кремезних, навіть вгодованих трохи.
Люблю, коли Він не боїться примати рішення. І брати на себе відповідальність за них.
Люблю впевнених-- от тільки там дуже близько межа з нахабством.
Люблю, коли Він вміє жартувати. Розумні жарти, а не анекдоти, на які сміятися себе не змусиш навіть з ввічливості.
Люблю розумних взагалі. Розум, на мій погляд, найважливіша чоловіча принада. Люблю, коли з Ним цікаво говорити не лише пр вчорашній футбол, а й про Ніцше і совість.
Люблю, коли можна бути слабкою. Говорити:"Ти ж мужик..." не з іронією, а з довірою.
Ненавиджу,коли намагаються "справити враження". Нещирість ненавиджу. А від красивих фраз з індійських фільмів взагалі нудить. І зірок не даруйте-- то така банальність. Тим більш, що все небо вже кілька разів передароване. Даруйте просто любов.
І будьте чоловіками.

vovka - 4-6-2003 у 20:55

І сюди вставлю свої пять копійок.
Чоловік ма бути :
мужнім - погоджуюся
кремезним - на ваш смак. Я також люблю худих а не гладких дівчат. Суто індивідуально.
приймати рішення - +
впевнений - +
сигарети - -. Навіть не знаю. Мені як хлопцю, і то неприємний цей запах. Може тому що некурящий ?
жарти - + . Також не люблю жартів з розряду "Поручик Ржевский ".. Тобто плоский гумор.. Там де треба сміятися після слова "лопата".
розум - +. Добре що ви цінуєте розум. Значить я таки вгадав... Хотілося б сподіватися що таких є багато.. А то переважна більшість більше цінує розмір гаманця, і об'єм двигуна авто.

В принципі мені подобаються ваші вимоги до чоловіків.. Думаю кожен чоловік хоче таким стати.
А почуття відповідальності і надійності у чоловіках цінуєте ? Тобто як зараз пацани говорять "пацан сказал - пацан сдєлал".
А підлабузництво ? Просто доводиться з такими стикатися - мене чесно кажучи аж дьоргає.
А панти ? Мол я такий крутий, багатий.... Хоча це ви напевно мали на увазі під "справити враження".
А цей пацанячий базар ?
Вроді все..

Наталка - 5-6-2003 у 00:29

Цікаво як... Суперова тема. Я оце собі замислилась, а які ж у мене вимоги до чоловіків? І відразу слово це відкинула - вимоги. Це так звучить, наче мені хтось апріорі щось винен. :) Тому заміню на побажання.
Я от, на відміну від Зіроньки, люблю, коли мені говорять красиві фрази, тільки не штамповані. Це побічний ефект мого письменництва так проявляється. Мільйон років тому, один чоловік - іспанець, дивлячись на мене, сказав "Знаєш, я міг би осліпнути прямо зараз - все одно, нічого і нікого, кращого за тебе, я в житті більше не побачу". Не те, щоб я направду була така вже красуня, і не те, щоб він хотів осліпнути :), але цей комплімент я оцінила.
Мені подобаються чоловіки, які поважають жінку. Бо, якщо ви помітили, у нас практично відсутня взаємоповага. Хто винен і що робити - то вже інша тема, але оці нав’язлі в зубах "Всі жінки - корисливі, ласі до грошей розпусниці, а на душу їм начхати!" або "Всі чоловіки про одне думають, одного хочуть, а на душу (див. вище) - то є вже тривожний симтом. Хотілося б, щоб чоловік поблажливо ставився до жіночих капризів (але не дозних забаганок) саме тому, що то жінка, що то - слабка стать, і що вона має на них право. До забаганок - але не до жінки, бо гірше не буває, аніж мужчина, що гладить тебе по голівці, усміхається, а в очах читається "убогая". :) "Мужик сказав - мужик зробив" - це просто не обговорюється, бо інакше то не мужик. Принцип "хазяїн свого слова - слово дав, слово взяв" безвідносно до статі - то жах. Практично з усіма заявленими побажаннями Зіроньки я погоджуюсь, додам лише, що люблю чоловіків парадоксальних (але не тих, у котрих дах у відрядженні :), і дотепних - але це не обов’язково. То дуже тонка межа між різкістю і хамством, але "сюсі-пусі" (нещирі) на дух не переношу. Взагалі, у мене ідеал - це пара по сусідству. Жінка дуже переймалася, що чоловік не пише їй листів про кохання (з фронту). Нарешті отримала. "Запам’ятай раз і назавжди, що я тебе кохаю, і більше повторюватись не збираюсь". ;) Я читала цей лист особисто і ніколи не бачила більш закоханих одне в одного людей. Сподіваюсь, в цьому році погуляти на 60-річчі їхнього шлюбу. Але сама дуже тішуся, коли мені кажуть "Я люблю тебе". Якщо це щиро, від серця, ці слова не можуть набриднути. Ніколи.
А взагалі... хай це буде на смерть забита банальщина, та хто підкаже, куди зникають усі ці вимоги чи побажання, коли приходить любов?

Олексій Мачехін - 5-6-2003 у 08:22

Наважусь підсумувати:
ЖІНКАМ подобаються ЧОЛОВІКИ
Звичайно, бо це природньо.
Всім іншим подобається те, що залишається :)

Зіронька - 6-6-2003 у 09:54

vovka питав-то відповідаю.
"Пацан сказав..."--то і є те моє: "Ти ж мужик...";
Пацанячий базар- в міру можна, але без матюків;
"панти"- то вже випендрьож, і мене починає дьоргати;
а гроші... Краще хай будуть-шоколадки люблю.

І_ВСЬО? - 6-6-2003 у 14:24

НУ МУЖЧІНА, ВІН І В АХВРИЦІ МУЖЧІНА
ПРОБЛЕМА НЕ В ТОМУ ЯКИЙ МАЄ БУТИ ІДЕАЛЬНА ОСОБА РОДУ "ВІН" ЧИ "ВОНА", ПРОБЛЕМА В СУМІСНОСТІ І СТЕРЕОТИПНОСТІ:"ВСІ БАБИ СТЄРВИ", ВСІ ІНШІ "РОГОНОСЦІ"
НЕ ТРЕБА ШУКАТИ ІДЕАЛІВ, ПРОСТО ЖИТИ З ТИМ ШО ОБРАВ, БО ПРАВИЛЬНО СКАЗАЛА НАТАЛКА: КУДИ ВСЕ ДІВАЄТЬСЯ, КОЛИ ПРИХОДИТЬ ЛЮБОВ- ОТ І КРИТЕРІЙ:)

Зіронька - 14-6-2003 у 10:56

Цікава виходить дискримінація.
Нашими побажаннями ніхто не цікавиться! Лиш напучують:"Очі не фарбуйте і спідниць вище колін не носіть"!

Наталка - 14-6-2003 у 19:14

Та хай напучують! Хто їх слухає? ;)

Яндрух - 14-6-2003 у 21:13

Ну, ясно, що не слухаєте: ви ж для собі подібних той маскарад виставляєте!

Зіронька - 18-6-2003 у 12:31

По-перше, не маскарад.
По-друге, може і маскарад, але вже виключно для себе.
По-третє, в першооснові таки для вас!

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 12:51

Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
По-перше, не маскарад.
По-друге, може і маскарад, але вже виключно для себе.
По-третє, в першооснові таки для вас!


Оце так логіка суджень!!!! Шкода що за такі здобутки нобелівських премій не дають! :D
Сміявся від душі!

Зіронька - 18-6-2003 у 13:01

Старалась!

Яндрух - 18-6-2003 у 13:09

Зірко, привіт!!!!
Генератор нових тем для обговорення ти наш!!!

Зіронька - 18-6-2003 у 13:20

:sing:
Дуже приємно, що вже "ваш"!!!:sing::sing::sing:

Яндрух - 18-6-2003 у 13:39

Не прискіплюйся так до слів, голубонько!

Зіронька - 18-6-2003 у 13:45

Боже мій, та я ж щиро рада, що мене вже сприймають тут своєю! А Вам все хочеться в "язвуванні" мене звинуватити...

Яндрух - 18-6-2003 у 13:54

Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
По-третє, в першооснові таки для вас!


Чоловіки, мабудь, будуть безмежно вдячні вам, шановні ЖІНКИ!!!;)

Зіронька - 18-6-2003 у 13:57

То хто з нас язва???

Яндрух - 18-6-2003 у 14:00

Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
Боже мій, та я ж щиро рада, що мене вже сприймають тут своєю!


??????????
Інтернет - він і в Ахвриці Інтернет!
Не дивно буде, шо завтра на Форум завітає якась кобітка з племені маорі чи моавитянка (пригадуєте царя Соломона:().

Зіронька - 18-6-2003 у 14:03

А я, дурна, зраділа...

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 14:04

Народ, пожалійте - я ж думаю тут обговорення іде!

Odarka - 18-6-2003 у 14:07

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Ну, ясно, що не слухаєте: ви ж для собі подібних той маскарад виставляєте!


В мене склалося таке враження, що жіноча половина людства тобі дуже накучила, навіть дістала...
Ти хоч дівчат чи жінок поважаєш?:)

Яндрух - 18-6-2003 у 14:12

Одарцю, неправильне враження про мене у тебе склалося...
Шкода, направду.

Odarka - 18-6-2003 у 14:19

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Одарцю, неправильне враження про мене у тебе склалося...
Шкода, направду.

Це приємно чути, що я не права:D
Просто ви дуже билися словами із Зіронькою.:(

Наталка - 18-6-2003 у 15:38

Так, Яндрух таки добряче б’є словами! "Маскарад для себе подiбних". Можна попросити розтлумачити цi слова - хто я така i хто для мене подiбний? Чекаю з нетерпiнням!

Яндрух - 18-6-2003 у 15:48

Але ж і почали присікатись до слів!
Хоч бери та скривлену жалісну міну корч...
Жіночки-дівчатоньки - я ну зовсім не хотів когось образити.
Ви ж не в силі відповідати за усе жіноцтво!

OK, облиш-мо вже...
Я пишу нові розділи до історії про "Crowded House" - можете собі прочитати в розділі "Музика", тому не маю чісу на то!

Наталка - 18-6-2003 у 15:52

ОК, облишмо :) А про "Crowded House" я прочитала - сподобалось.

Яндрух - 18-6-2003 у 15:56

Дякую вельми!!

Зіронька - 25-6-2003 у 15:59

Все, шановне панство,сесія наче скінчилась. "Літня кобіта,можливо, з Союзу українок" (як визначив мене один тутешній дуже шанований мною чоловік) їде у свій "Тернопіль"(як зауважив другий), так і не оприлюднивши матеріалів ОСОБИСТОГО листування з третім (лише тому, що попередив,щоб не робила цього)...
Як говорить моя сусідка зліва, Роза Абрамівна,-УЖИС. Народ, ну не можна ж настільки не довіряти людям.
Але все одно дуже за вами сумуватиму. Ви б іноді хоч sms-ку на мобільний скинули...

Ігор Луцький - 13-10-2004 у 11:01

Питання.За що люблять дівчата хлопців?

Odarka - 13-10-2004 у 12:52

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Питання.За що люблять дівчата хлопців?


Вони їх ненавидять, просто є з ними, бо бояться самотності:baddevil:

Рост - 13-10-2004 у 14:07

Думаю, що так. На завжди, але трапляється часто. Жінки, здебільшого, значно важче переносять самотність.

Tempika - 13-10-2004 у 17:37

...та точно, точно :-)
нафіга нам вимираючий вид – http://www.kp.ru/daily/23379/32858/
:-)))) якби ж не ті дурні інстинкти....
а від себе скажу, що мужик має бути щирим, лагідним і простим :-)

Наталка - 13-10-2004 у 17:46

"Внешне особенно одетые, «новые», может быть, останутся похожими на нынешних. Некоторые даже смогут вступать в интимную близость друг с другом, однако потомством не обзаведутся. Будут биологически несовместимы. Как человек и мартышка, например".

Добре, що не доживу. :o :yawn:

Tempika - 13-10-2004 у 18:56

...ех, добре, кому не дожити :-)
а що робити нам, реінкарнуючим?.... :-)))))

Наталка - 13-10-2004 у 19:43

Ой, ну не знаю... Мабуть, головне - вдало реінкарнуватися. :)

Tempika - 13-10-2004 у 20:53

...я чомусь впевнена, що завжди була жінкою :-))
і буду.... гм... не думаю, що при реінкарнації відбувається зміна статі... :-))))

Наталка - 13-10-2004 у 23:05

Тоді нема про що хвилюватися! :D

Капітошка - 14-10-2004 у 09:12

Ги

Олексій Мачехін - 14-10-2004 у 09:44

Ви тут не гикайте, не гикайте. Краще подумайте як ви без нас - щирих, лагідних і простих - жити будете? Як в нових амазонках?

Odarka - 14-10-2004 у 10:19

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Ви тут не гикайте, не гикайте. Краще подумайте як ви без нас - щирих, лагідних і простих - жити будете? Як в нових амазонках?


А хто казав. що ми без вас жити будемо?
МИ з вами живемо..така наша доля:) терпимо вас - тиака на судьба дівоча...:baddevil:

Tempika - 14-10-2004 у 11:57

... а не зустрічалися мені щирі, лагідні і прості :-)
отак.

jaguara - 14-10-2004 у 12:03

принаймні прості... вічно якісь сюрпризи всередині :) а лагідні часом трапляються. мій брат молодший наприклад...

Bis - 14-10-2004 у 14:56

Дівчата!!!

Я бачив того "ідельного"..... все згідно вашого опису.... не присікаєтеся... стрічайте

".......... Нам нужен Брюс Уиллис
пусть он спасает этот srany мир
от нас самих.... "
(Mad Heads "Контакт" track#9)

Tempika - 14-10-2004 у 15:53

дик, брюс :-)
він ж у кіно.

Остап_М. - 14-10-2004 у 17:27

Перш за все погоджуюсь з тим що "Чоловік передовсім мусить бути"....:lol::baddevil:

Капітошка - 15-10-2004 у 09:33

Я про те, що з вами мені гикається. От якби ви були частіше щирими та лагідними! Правда, дівчатка?

Tempika - 15-10-2004 у 09:36

...гм... мужик, що просто є, – це мрія, фікція... :-) бо він не може просто бути,
він вимагає уваги, обід, свіжу сорочку... вимагає любові до себе, поваги до
його рідних, розуміння його друзів... так що, остап, Ви неправі :-))))))

Ігор Луцький - 15-10-2004 у 10:48

2 Одарка. Щось ви надто категорична.А якже ж кохання?

Odarka - 15-10-2004 у 11:04

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
2 Одарка. Щось ви надто категорична.А якже ж кохання?


Кохання - це прекрасне почуття, яке дуже легко вбити:)

Рост - 15-10-2004 у 11:36

Ги

Біда чорна, - хромосоми вимирають, реінкарнуватись нема куди... Жах! Коротше кажучи, як співав Висоцький, народжуйтесь баобабами :)

Настуня - 15-10-2004 у 12:27

Кохання - це прекрасне почуття, яке дуже легко вбити



Берегти кохання, живити його - праця, причому добре коли двостороння -))

Bis - 16-10-2004 у 10:54

Цитата:
Першим відправив користувач Настуня
Берегти кохання, живити його - праця, причому добре коли двостороння -))



Це ще і дуже важка праця, а людина за своєю природою створіння ледаче...;)


:baddevil:

Наталка - 16-10-2004 у 13:24

Ну, якщо ледаче - тоді нічого й жалітися на те, що кохання помирає.
Любов треба плекати, але коли вона справжня - це не теплична рослинка. Її не вбивають випробування чи розлука, але часом дуже легко роздушити, як квітку, наступивши на неї... :(

Зірка - 21-10-2004 у 01:52

чомусь "щирий, лагідний і простий" - це чудово, але тільки перший тиждень-два. Потім надоїдає. Хочеться "скритного, грубого і складного" :lol:. Думаю, що у хлопців це теж так. Будеш ніжною, доброю і домашньою - коханий відразу на голову вилізе. Станеш недоброю, дивною і впевненою в собі - задумається: воно ж моє, а шо то таке поробилося? :( І стане "щирим, лагідним і простим", щоб зорієнтуватися в ситуації. І так по кругу .... Я не маю на увазі "першу стадію закоханності" - тут ми всі добрі, лагідні, такі домашні... Як котики :-). Сидить в мене такий один на колінах (котик, не чоловік - чоловік спить давно). Щойно мурчав - а тепер дряпається :baddevil: Се ля ві, чи як там кажуть французи?

Tempika - 21-10-2004 у 06:11

...ех... :-) але таке замкнене коло – це ж нечесно, так?
хочеться, щоб всі з усіма були щирими, лагідними і простими, не вели локальних воєн,
не маніпулювали один одним, приміряючи на себе ті чи інші маски... всі ці міжстатеві
ігри мені набридли :-)) я ж проста, лагідна і щира, і хочеться єднання душ... такого тихого,
небалакучого єднання :-))) мабуть, мені ніколи не хотілося *скритного, грубого і складного*,
я таких боюсь... саме тому такі мені увесь час і попадаються... не знаю, може їх напрягає,
що я така собі вся самостійна у судженнях і матеріально, хоча... ну не знаю.

dr.Trollin - 21-10-2004 у 08:41

2Tempika ну, Глобально кажучи -- проблематичність для "звиклих хлОпів" не у Самостійності твоїх судженнь, але ж у Оригінальності їх. Паче ж того - у Неприкритій оригінальності (прямощира ж бо ти).

jaguara - 21-10-2004 у 18:51

Супер, а мені з моїми самостійними і нетиповими думками самі ненормальні хлопи і трапляються, хоч я ніколи не шукаю чогось оригінального :) вони самі мене знаходять і нічо, прикольно виходить :) і ніжно-лагідно, і з баталіями. а типові мабуть просто пролітають повз, думаючи "порятуй мене, Боже, від тої вар"ятки" :D

Ігор Луцький - 24-10-2004 у 10:33

2 jaguara.Невже ти така варятка?Ну якщо класно виходить,то це ж нормально,чи як?

Dмитрик - 24-10-2004 у 11:18

2Ігор
а ти спробуй трошка відхлитися від усіх стандартів -- тобі це точно сподобається :mad:

Ігор Луцький - 27-10-2004 у 10:11

2 Dмитрик.Які стандарти ти маєш на увазі?