Форум Рідного Міста

11 - 12 травня Міжнарожний літературний фестиваль (Порохова вежа)

Odarka - 6-6-2003 у 15:24

11 червня о 15:00, Порохова вежа. Міжнародний Літературний Фестиваль “СКРИПТИ-INSCRIPTIS”(ЇХАТИ ДО ЛЬВОВА): “ПОТЯГ-76” – Андрухович, Подсядло, Ружицкі, Неборак, Гончар

12 червня о 18:00, Порохова вежа. Міжнародний Літературний Фестиваль “СКРИПТИ-INSCRIPTIS” (ЇХАТИ ДО ЛЬВОВА): презентація нового - свіженького номеру “ЧЕТВЕР” – Іздрик, Подсядло, Винничук “HELIKOPTER” – Завада, Федорак, Сливинський

Приходьте, послухаєте свіженьку українську і замаграничну літературу. Музика також буде.


:)

Worman - 8-6-2003 у 10:47

А чому о 15 годині? Це щоб менше людей змогло прийти.....?:(

Василь - 9-6-2003 у 08:32

"Потяг-76" буде презентуватись другий номер? Якщо такий є. Бо перший ще був минулого року.

Odarka - 9-6-2003 у 12:18

Потяг-76 - це інтренет проект.
Мій коханий Worman проосто літо і ми думаємо, що люди у відпустках і канікулах, якщоб це було для мальнекого кола людей, ми не робили такої реклами!

Nazar - 12-6-2003 у 22:36

Я напевно відношусь до того маленького кола людей, бо не зміг потрапити...:(

Розкажіть, що там було, бо дужжжжже цікаво, той жалюгідний репортажик по телєвізії нічого і не вповів.

Чекатиму...

Василь - 13-6-2003 у 07:22

Був на презентції лише Потягу. Те, що вона запізниться зрозумів, коли побачив як Андруховича та його компанію направлялася по площі Ринок за 5 хвилин до 15 в протилежну сторону від порохової вежі. Дійсно, все почалося з 20 хвилинним запізненням. Спочатку представили двох польських поетів Яцька Подсядла та Томаша Ружицкі. На протязі години Неборак та Андрухович читали переклади їх віршів на укр мові, а поляки в оригіналі. Потім Юрко представив, власне саме інтернет видання. Зроблено непогано. Потяг містить 9 вагонів, після натискання на якого відкривиається відповідний розділ журналу. Однак сайт ще не запущено. Його майбутня адреса: http://www.potyah76.org.ua

fish - 24-6-2003 у 16:59

якщо Потяг-76 - інтернет-проект, то яка його адреса???

Nazar - 24-6-2003 у 17:26

Якщо я непомиляюсь, то Василь в свому пості вказав слово попередня, то і не дивно, що поки що пошуковці непоказують...