Форум Рідного Міста

MATRIX: FREE YOUR MIND

Зіронька - 7-6-2003 у 10:52

Абсолютно випадково виявила, як по різному мої знайомі сприймають головну думку фільму "Матриця". 9(!) зовсім різних поглядів: від "всі ми елементи однієї системи"-- до "єдина реальність- любов".
Додасте щось до цієї колекції?

Nazar - 7-6-2003 у 15:40

Перерахуйте ще сім, тоді можливо щось і почерпнете:D

Як на мене, то друга частина то таки потрачений час(і то багато - з 21,30 до 23,40!), в ідейному плані відстає аж дуже, такої революції емоцій як в першій частині вже небуде, а шкода. Тріумфують ті, хто вбачав перш за все то як сильний спецефектований бойовик, а логічну прив'язку можна і не враховувати....
Шкода...

Зіронька - 14-6-2003 у 10:44

Значить, перераховую.
1) борітеся-поборете;
2)наше життя- просто
фікція;
3)багато чого нам краще і не знати;
4) можливості безкінечні- треба їх лише в собі відкрити;
5) колись ми таки дограємось;
6)ми НІЧОГО не знаємо;
і навіть
7)викинь свій комп!
Чи додати вже нічого?

Ігор+ - 14-6-2003 у 19:44

Я би перефразував 6): Ми багато чого не знаємо.
Друга частина таки розчарування... Краще б я пішов на "2 Fast, 2 Furious"

тихий вечір - 15-6-2003 у 00:18

а я би порадив всім хто розчарувався в тій другій матриці взяти і почитати романи Вільяма Ґібсона. (або ще когось із наукових фантастів). Направду, то набагато крутіше і за першу і за другу і за третю матриці.... Ідеї настільки потужні що аж...

Maluy - 15-6-2003 у 10:00

А на мою думку що деякі сюжети були цікавими, щодо спецефектів то досить не погано получилась "прогулянка" по шоссе (доречі на той трюк потрачено приблизно 2 000 000$$), але що не кажіть але трюк супер.
Що до розумних фраз то досить цікаво було послухати розмову між Нео і творцем матриці, менш більш розумні речі говорили а ле то все фантастика так не може бути, просто таких наукових цитат не можна почути в подібних фільмах.

Словом І частина завжди цікавіша але друга тоже піде, особливо коли дивитись в кінопалаці нашому!!!

freak - 11-2-2004 у 15:04

Я теж розчарувався у 2 частині, не варто було мішати туди любов Neo & Trinity! А думка така There is no spoon!!!
1 Матриця - the best, а решта прагненя заробити грошей!!!!

Зіронька - 11-2-2004 у 15:12

Як каже один мій знайомий, "мдяяя...."

freak - 17-2-2004 у 12:09

Шочу додати: Голвне це вибір!!!