Форум Рідного Міста

Вандалізм - 2

Андрій Пелещишин - 7-6-2003 у 23:58

Сам не бачив, але мені казав сьогодні знайомий, що якісь поганці розмалювали памятник Чорноволу.
Якщо це дійсно правда, то починає складатися враження, що в місті з'явилася група негідників, яка паплюжать пам'ятники "нового часу".

Нагадаю, що недавно було обхляпано фарбою пам'ятний знак жертвам сталінського режиму, що на вулиці Чорновола.

marco - 9-6-2003 у 11:23

Спеціально дивися сьогодні йдучи на роботу.
Ніяких слідів фарби. Або нічого не було, або оперативно ліквідовано.

Хоча звичайно стараюся на цей памятник не дивитися. Стидно мені за нього. Стидно коли туристи оглядають, показують пальцями і сміються. Не викликає цей памятних тої поваги і шани, якої Чорновіл заслуговував...
Про це вже говорилося і писалося. Змінити щось нереально. Але краще вже була би просто меморіальна дошка...

Юлія Божок - 24-9-2003 у 15:40

Справді, днями якісь негідники, яких очевидно ніхто й ніколи не знайде, а відповідно й не покарає, обмалювали пам"ятний камінь на місці, де буде встановлено пам"ятник Бандері. З огляду на написи (трафаретка) це зробили ті самі люди(?), котрі обмалювали пам"ятник жертвам сталінських репресій. Тоді, нагадаю, на пам"ятнику написали "СТАЛИН.БЕРИЯ.ГУЛАГ.НБП". Ті ж самі написи цього тижня з"вилися на "камені Бандери".
Очевидно, це не просто п"яні молодики, яким закортіло щось помалювати. Такі написи насторожують...
Але чомусь їх навіть не шукають. Отож, є тема для обговорення.
Хто це міг би бути?

Василь Яворський - 24-9-2003 у 15:56

Ми вже зійшлися у попередньому треді на тому, що ці акти вандалізму не є випадковими, а саме злим наміренням. Законно покарати цю сволоту так, аби подіяло не вийде. По-перше: їх не знайдуть, бо займається такими справами ППС, а не УБОЗ, а це безнадійно. По-друге: максимум, що їм світить то 15 діб у клітці райвідділу. Це не покарання, якщо це роблено цілепспрямовано, то таке покарання сприйметься радше як мучеництво заради ідеї. А отже це не ефективно. Є і ефективний вихід, про нього я вже писав в попередньому треді.

Nazar - 24-9-2003 у 16:08

Але й не слід забувати, що це могли зробити і противники прихильників згаданого напрямку з диверсійними намірами.

Але більше схоже на те, що то робота навіть не групи а одного прихильника ідеї.
Тому мої йому співчуття, та й може троха коштів на ліки. Таке звичайно не виліковується, але тимчасово зняти гострі спазми можливо.

Андрій Пелещишин - 24-9-2003 у 16:17

Краще обговорювати цю тему тут

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1086&page=2

А цю закриваю