Форум Рідного Міста

Пожаліймо Пономарьова

Зіронька - 10-6-2003 у 10:44

Ах, ну треба ж було так осоромитись!
Представник найспівочішої нації- і якесь жалюгідне 14 місце на "Євробаченні". Хіба гірше "Тату " виступив?
Чи це швидше міжнародний імідж України вплинув?

Яндрух - 10-6-2003 у 15:59

Ну-ну, Зірко, перестань..., не язви, люба...
Крім нашого Сашка, диско-німкені, вальканутого австрияка і, здаєся, англіського гурту - там не було шо слухати і дивитися.
Шо, та румунка з жахливим амер. акцентом чи бельгійці, що співали на бо'зна якій ними ж видуманій мові (і публіці то на диво сподопалось!!??), намальована туркеня - приємно було дивитися і слухати?!...

Наталка - 10-6-2003 у 21:07

Зіронько, майже всі конкурси - то є упередження, і не лише через людську недосконалу природу, а ще й за багатьма принципами, один з яких - загальна спрямованість конкурсу. У мене таке колись було - я приймала участь в двох літконкурсах, в одному вважаю, що виграла (серед 850 робот моя не тільки вийшла у фінал, а ще й потрапила в чільні 15), а в другому пролетіла, як та фанера над Парижем. А потім одна жіночка з журі сказала мені, що мої вірші (другий конкурс - поезія, перший - проза) не погані, нічим не гірші за решту, а просто мають іншу спрямованість, інший стиль. І віриш, від номеру того місця, який посів Пономарьов, українці не перестануть бути найспівочішою нацією в світі.

То що ж тобі дати,
Бідна сиротино,
Чого ж ти бажаєш,
Юна Україно?

Вже забрали долю,
Вже забрали волю,
Залишилась пісня
Та ще вітер в полі.

Дай же мені, Боже,
Голос, мов дзвіночок,
Дай же мені пісню,
Чисту, як струмочок.

І слова до пісні
Дозволь, Боже, взяти,
Щоб могла та пісня
Вітер наздогнати.

Щоб не з вуст – від серця
Йшло пісенне слово...
Цим я збагатію,
Буде щастя знову.

Ось такі справи :)

Василь - 11-6-2003 у 08:17

Перед мною лежить газета "Без цензури" за 6 червня, де написано, що 14 місце - це вдалий дебют для України; це місце дає право українцям виступати на Євробаченні наступного року.
Однак в мене є власні думки про Пономарьова... Ну не слухаю я його.

Яндрух - 11-6-2003 у 08:24

А мені та пісня його сподобалася!

Odarka - 11-6-2003 у 14:11

пономарьов виступив дійсно добре, як на попсовика, і голос внього був найкращий...але...Євро-бачення - це великий дитячий садок для бездар -воно мені нагадоло шкільні вечори.
Щодо України - як співочої нації - то дивлячись деколи з моєю бабусею на Інтері "Карооке на майдані" я починаю дуже в тому сумніватися!

Юрій Сєров - 12-6-2003 у 00:55

Нормально виступив Сашко. Його голос був найкращим. Відносно англійців - то такого безголосся навіть у Расії не найдеш.
Відносно бельгійців - класна кельтська пісня. Я за неї вболівав.
Що мені не сподобалося - так це те, що я почув у мелорамі - його підтримував звезда Зах. Монголії - Філя. Повний ідіот. і Пономарьов також - за те що його запросив.
Цитата:

...дивлячись деколи з моєю бабусею на Інтері "Карооке на майдані" ...

Ти ТАКЕ дивишся?!?!?! :o

Яндрух - 12-6-2003 у 08:13

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Відносно англійців - то такого безголосся навіть у Расії не найдеш.
Відносно бельгійців - класна кельтська пісня. Я за неї вболівав.
Цитата:


Принаймні, від англійців та ірландця можна було почути нормальну англійську...

А відносно тих "кельтів" - ... (!!??)

Odarka - 12-6-2003 у 15:12

Цитата:
[Ти ТАКЕ дивишся?!?!?! :o


так у неділю я ходжу в гості до бабусі і вона таке дивиться. Не буду ж я бубусі в її власній хаті диктувати, що вона має дивиться, а бабця в мене не любить коли її внуки втручаються в те, що вона дивиться за теке можна і граблями в чоло дістати?:D

Василь - 13-6-2003 у 07:42

Одарка
Цитата:

а бабця в мене не любить коли її внуки втручаються в те, що вона дивиться за теке можна і граблями в чоло дістати?


Знайома ситуація, тільки вона стосується програми "часів та народів" "Окна" по Новому.

Odarka - 13-6-2003 у 14:12

От такого "Окна " по еовому моя бабця не дивиться.
А Пономарьова - любить, бо каже, що в нього гарний голос.

Наталка - 13-6-2003 у 14:32

Згодна з твоєю бабусею що до голосу Пономарьова.