Форум Рідного Міста

Наша збірна по футболу. Починаєм оплакування

Юрій Сєров - 12-6-2003 у 01:19

Ось мабуть і закінчився для нас чемпіонат EURO2004.
Черговий провал під керівництвом Буряка.
Буряк, наскільки я пам'ятаю працював зі збірною ще при ЙоЙо. Це вже 8 років буде...
Сам матч - просто жах
А його заміни на останніх хвилинах викликали в мене просто істеричний сміх. Чого він хотів добитися, випускаючи Пуканича на 1 хв? Заграти за збірну?
Сама гра - повна імпотенція. Ці дебільні навіси Каряки, кутовий Реброва за поле, безтолокова і груба гра. Куди дивився Буряк коли ставив Реброва? Чому не поставив Вороб'я і Калініченка одразу?

Маємо 2 варіанти:
1 - Взяти < 6 очок в двох матчах і розслабитися
2 - Взяти 6 очок, з них 3 з іспанцями і повторити успіх попередніх 3 вдіборів. Потім мордуватися в плей-офф і знову вилетіти.

Буряка - на цукор?

vovka - 12-6-2003 у 06:28

Пуканич - хороший гравець. На останній хвилині саме з його технічного пасу, Гусін проривався до воріт, і віддав класний пас на Воробея помоєму, але то в своєму стилі запоров черговий момент.
Єдиний хто зіграв нормально - це, хоч і звучить банально, але Шевченко. І обігрував, і паси давав хороші. Шкода що Закарлюка не вміє грати лівою ногою.

Ребров - це вже певно історія. Не вміє грати в нападі, чи то під нападаючим, так прибіг у свою штрафну і пенальті заробив. Інша справа що сумнівний..
Воронін зіграв як на мене дуже слабо. Весь час якісь неточні паси, по суті жодного моменту. Не був помітний.

Думаю треба в збірну запросити Бєліка (гірше ніж Ребров не зіграє - це точно) , дати грати Пуканичу. Пуканич - наше майбутнє.. Я перше думав що він з якоїсь балканської країни. Виявляється хлопець з села Закарпатсякої області.. Його по російськи в Шахтарі говорити вчили :)
Ну і СаШо зіграв загалом нормально. Пеналь відбив. В голі як на мене не винуватий абсолютно.
Дійсно, як хтось вроді тут казав, треба таки нам іноземного спеціаліста в збірну. Щоб не дивився на колишні заслуги гравців. А брав в команду тільки сильніших.
Наприклад такого як Радченко, можна знайти в кожній команді вищої ліги :) В Карпатах таких штук зо 5 :)

Вчора чуть не купився в конторі на високий кеф на непрограш наших - 1.75 . І включив в експрес лише Італію і шведів.

Олександр Ганущин - 12-6-2003 у 12:25

Наша мета 2008:(
Або 2012:o
А Буряка таки на цукор - там диви і користі більше.

Юрій Сєров - 12-6-2003 у 17:26

Пуканич безперечно хороший футболіст, але на 91-ій хвилині робити заміну, тим самим тягнути час - МАРАЗМ.
СаШо - зіграв дуже добре.
Ребров - не історія - це вже архаїзм!

Післяматчева прес-конференція Буряка

Юрій Сєров - 12-6-2003 у 17:29

Перепрошую, але мовою ориґіналу з ґазети Команда:

Леонид БУРЯК (главный тренер сборной Украины): "Сыграли так, как позволили..."
- Очень сложно говорить что-то о таких играх и анализировать их. Я думаю, для любого гурмана, для того, кто воспринимает футбол, это был хороший матч. Хочу, несмотря ни на что, поблагодарить игроков своей команды за хорошую работу. У нас остается еще в этом цикле два матча, к которым мы будем готовиться очень серьезно. Будем вести борьбу до последних минут заключительного поединка.
- Почему футболисты во втором тайме вводили мяч из-за боковой так, как будто бы их устраивала ничья?
- Не знаю.
- Не кажется ли вам, что в какой-то момент греческие игроки остановились, и Украина упустила свой шанс "дожать" соперника?
- Дело в том, что речь ведь сегодня идет не о футболе на столе, а о настоящем футболе. В принципе, все игроки старались и делали на поле то, что им позволял соперник. Поэтому я еще раз хочу повториться и поблагодарить футболистов за это.
- После сегодняшнего матча считаете ли вы, что у команды еще сохранились шансы на завоевание первого места? (Вопрос греческого журналиста. - Прим.авт.)
- У нас еще впереди матчи с Северной Ирландией дома и с Испанией на выезде. В этих двух играх мы будем бороться до самого конца.
- В чем был смысл двух замен при счете 0:1 на самой последней минуте?
- Мы проигрывали нашему сопернику, нужно было что-то изменить...
------------------------------------------------------------------------------
Таке враження, що це інтерв'ю не головного тренера, а п'яного вболівальника...
Буряка - у відставку!!!:baddevil:

Василь - 13-6-2003 у 07:52

Мені це нагадує: "даю будь-які відповіді на будь-які питання"

Олексій Мачехін - 13-6-2003 у 09:12

Цікаво, а що ви хотіли від тренера, що тількино програв через гол на останніх хвилинах?

Ви думаєте тренер армян сказав після матчу у Львові щось виразне?
Цитую:
- Вітаю українців із перемогою. Вони дуже хотіли виграти і до останньої хвилини вірили у себе. Саме тому я хочу привітати вашу команд, і побажати вигравати й надалі, і бути другими у нашій групі. І завоювати місце у Португалії.

На жаль сьогодні я програв. Але для нас це дуже гарний урок, і думаю, що на полі ми були рівні. Але - це футбол. Можеш виграти у перші хвилини, але програти в кінці. Йдемо вперед і будемо вчитися грати у футбол. Я хочу сказати, що таких уболівальників, як у Львові я ніде не бачив.

(було питання з приводу Саркісяна)

Саркісян дуже гарний гравець. Він грає у вашому дуже сильному чемпіонаті. Я знаю його добре, і думаю що Саркісян гідно представляє Вірменію.

Тобто набір штампів. Біряк штампами говорити не хотів. В чому його провина?
Як на мене, Буряк в цьому матчі зробив майже все вірно. Головна його помилка - Ребров.

А от команда була не те,що незібрана - її геть не було. Вони налаштувались на гру від оборони так, що це перетворилось у гру виключно в обороні. Ніхто не пам'ятає як Шева за вуха тягнув "суперфорвардів" на половину греків аби пресингувати їх там?

Просто Буряк не має команди. Він має "суперфутболістів".
Як на мене, поки ці люди не відійдуть на пенсію наша мете буде довго ще відкладатись. Згодом прийдуть хлопці із мотивацією і ми побачемо шалені матчі збірної України.