Форум Рідного Міста

Шановні модератори!!!!

Олексій Мачехін - 14-6-2003 у 00:18

Шановні модератори, адміністратори та решта всі, кому не все одно що тут робиться.

Звертаю вашу увагу на відсутність нових тем у цьому форумі. Всі балачки звелися до обсмоктування питань до чоловіків та жінок з різноманітних боків - спідниць, борщів, макдональдсів та багато чого іншого.

Чи не час втрутитися нашим академікам-і-вище та запропонувати цікаві теми для обговорення. Невже не видно - народ тікає. :yawn:

Зіронька - 18-6-2003 у 13:42

може б Ви, крім балачки, ще кудись зазирали?
Хотілося б зауважити, що рятування потопаючих (в данному випадку в "спідницях, борщах і макдональдсах";) - справа рук самих потопаючих.
А ще, не переходячи на особистості мушу констатувати, що дуже по-чоловічому звучить волання на весь форум до модераторів: "Зробіть щось, бо мені нудно! А не зробите- втечу..."
Прошу лиш не ображатись, бо дуже поважаю вашу думку.

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 13:54

Я сказав що я втечу? Чи що мені дуже сумно?
Просто звертаю увагу на різке зменшення аудиторії. Ще місяць тому тут було значно більше народу.
Цей форум мені дуже подобається, саме тому і нехочеться щоб він поступово "вмер" через замалу аудиторію.
Тому й прошу пропонувати цікавітеми для обговорення. А ми що? Ми завше готові підтримати ;)
Я не ображаюсь - теж поважаю вашу думку. Але мені нема чого запропонувати львівянам для обговорення. Ми живемо в різних містах, у нас різні проблеми. Як з'являється якась загальна проблема - пишу звісно.
Це дійсно найбільш інтелектуальний форум з тих, що мені доводилося бачити. Тому і хочеться бачити на ньому дискусії - багато цікавого дізнаєшся. :)

Зіронька - 18-6-2003 у 14:08

Як "іногородня" підтримую Вас. Форум дуже класний.

Odarka - 18-6-2003 у 14:13

Щодо тем, теми, проблеми не потрібно висмоктувати з пальця...
Я думаю, що людей на форумі поменшало через літо, тому що багато хто поїхав або просто здають сесії і не мають часу сидіти в інтернеті

Олександр Ганущин - 18-6-2003 у 15:04

А й правда. Дивлюся ото по хостах і відповідях по темі "вода, електрика, проблеми міста, навіть Львів, Україна світ політика" наче нікого ці проблеми не цікавлять. Воно напевно, справді - ЛІТО. І проблеми нестачі теплої води і т.д. нікого не цікавлять...:)

Василь - 18-6-2003 у 16:13

Шановний Олексію, нові теми Ви самі можете створювати.

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 16:17

Не хочу висмоктувати з пальця, як вже і мовилось.
Але як щось нагальне зацікавить обов'язково запропоную.

Odarka - 19-6-2003 у 13:24

Шановні модератори! Чому деякі мої повідомлення були видалені. Я не лихословила і не наїзджала на наших братів східняків? Що сталося?

Андрій Пелещишин - 19-6-2003 у 18:58

У деяких повідомленнях вказувалися персоналії, яких Ви звинувачували у протиправних діях. Такі звинувачення краще нести у МВД або прокуратуру, а не писати в Неті.
Зі свого боку обіцяю Вам боротися з будь-якою інформацію, що компроментуватиме Вас, якщо вона з'явиться на Форумі.

Odarka - 19-6-2003 у 19:04

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин

Зі свого боку обіцяю Вам боротися з будь-якою інформацію, що компроментуватиме Вас, якщо вона з'явиться на Форумі.


От за це гречно дякую!:D

Андрій Пелещишин - 19-6-2003 у 19:43

Слава Богу! Помирилися! А то мені так не подобається з Одаркою сперечатися :D :D

rost - 19-6-2003 у 20:27

Шановні модератори, чи не можна би було замість колонки <Останні повідомлення> мати колонку типу 10 чи 20 "most recently updated topics".
Бо, по суті, незалежно від того, на яке повідомлення клікаєш це все одно виводить на тему. Отже ця колонка і є скоріше списком тем а не повідомлень. Зате достатньо десятка постів в тему наприклад "жіночий вокал" і виглядає, що більше нічого на форумі не відбувається.
Я не маю нічого проти жіночого вокалу, тобто, якщо там є останні пости, хай переміщається по списку вгору, але навіщо ж забивати всю решту тем.

Андрій Пелещишин - 19-6-2003 у 20:41

Подумаємо. Взагалі є плани першу сторінку трохи змінити.

Але давайте трохи розносити повідомлення по окремих дискусіях. А то в цьому треді вже 3 абсолютно незалежні теми піднято.

Олексій Мачехін - 19-6-2003 у 21:20

Давайте її закриємо. Натомість треба зробити щось на кшталт гостьової.

rost - 19-6-2003 у 21:29

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Але давайте трохи розносити повідомлення по окремих дискусіях. А то в цьому треді вже 3 абсолютно незалежні теми піднято.


Власне про це і мова. Можна почати нову дискусію, але вона може тут же потонути в "жіночому вокалі". Тому часто люди і пишуть в різнобій, але в тему яка має більше шансів не потонути.

Кутузік - 13-3-2004 у 13:09

Цитата:
Першим відправив користувач rost
Шановні модератори, чи не можна би було замість колонки <Останні повідомлення> мати колонку типу 10 чи 20 "most recently updated topics".
Бо, по суті, незалежно від того, на яке повідомлення клікаєш це все одно виводить на тему. Отже ця колонка і є скоріше списком тем а не повідомлень. Зате достатньо десятка постів в тему наприклад "жіночий вокал" і виглядає, що більше нічого на форумі не відбувається.
Я не маю нічого проти жіночого вокалу, тобто, якщо там є останні пости, хай переміщається по списку вгору, але навіщо ж забивати всю решту тем.


Обіцяли переробити першу сторінку і забули:(

Рост - 13-3-2004 у 13:54

Де і хто таке обіцяв? Може, я неправильно розумію слова?
Було сказано, цитую: "Взагалі є плани першу сторінку трохи змінити".
Ні обіцянок, ні термінів. Коли буде спромога, тоді і зробиться, це не настільки критична річ, як на мене.

І взагалі, хочу пригадати одну річ: "Ніколи не кляніться, нічого не обіцяйте. Нехай буде: так - так, ні - ні, а те, що більше - від лихого..."