Форум Рідного Міста

музичний календар

fish - 14-6-2003 у 10:15

Якщо ви буваєте на українських музичних порталах, то, можливо, бачили таку фішку - кожного дня там можна прочитати, які цього дня народилися музиканти чи які були засновані гурти тощо. Мова зазвичай іде про зарубіжних і російських музикантів-виконавців. Ми вирішили зробити такий календарик, де йшлося б про українську музику.

Отут мені й потрібна ваша допомога.
Багато інформаці уже зібрано, у мене є про всіх Піккардійців, Джек о"Лентерн... Знаю дати народження більшості з Плачу Єремії, та не знаю Юрка Дуди... Не знаю жодного з Мандрів. Нарешті, не знаю щодо багатьох молодих - Чорний Вересень, Далі, Ніагара тощо. Хто може поділитися інформацією? Принаймні, про ваші, львівські.
Як працює календарик, можна побачити на нашому сайті UAMusic - угорі, там де слово "сьогодні" (якщо на цю добу нікого немає, там буде просто дата, інакше - привітання).
Всім, хто надасть якоїсь інфи, буду дуже вдячна!

Odarka - 14-6-2003 у 12:34

Я можу дати інформацію про "Далі" і Юрка Дуду з "Плачу Єремії".
А в Ніагари є свій сайт, але я мушу запитати адерсу. Щодо Чорного вересня також мушу запитати в Смішка з "Джек Олентерна, бо він зараз їхній продюсер. Трішечки зачекай, можливо в тебе є e-mail, де б я могла це все тобі скинути.

fish - 14-6-2003 у 12:58

fish@uamusic.org.ua - це моє мило.

Роман Голощук - 14-6-2003 у 16:43

To Fish
Дуже хороша думка! Своїх українських "героїв" музичної ниви треба знати краще. Усі на популяризацію української музики та її виконавців!

14k - 19-6-2003 у 17:34

Сьогодні день народження великого прихильника Могилевської та Пономарьова - Миколи Баграєва. Славте депутата за своїми святковими столами.

fish - 20-6-2003 у 07:56

Одарко, то де ж ти?

Odarka - 20-6-2003 у 14:29

Я є тут. Щось роботи багато. Ія не втигала всіх попитати про дні народження.
Юрко Дуда (Плач Єремії) - народився 30.08.1997
Про мою групу скажу пізніше, напишу на мейл.
"Чорний вересень" - бачила, але не встигла їх запитати, можоиво сьогодні або в понеділок вже буду знати.

Наталка - 20-6-2003 у 15:29

"Юрко Дуда (Плач Єремії) - народився 30.08.1997"

Ой, такий маленький - а вже такий музичний? ;) 1977 рiк мався на увазi, чи не так? :)

Odarka - 20-6-2003 у 15:58

О! так 1977 - вибачте.

fish - 21-6-2003 у 08:34

та, рік навіть не обов"язково.
Дякую.

До речі, коли вже в тєму, сьогодні, здаєцця, маємо вітати пана Тараса Григоровича? Ото й користуюся нагодою, що є кому навіть передати вітання ;)

fish - 10-9-2003 у 16:20

сьогодні добра людина нарешті поділилася бьоздниками вевешників. Тішуся з того приводу.
Ще б Мандри роздобути - і можна на пєньсію :)

fish - 24-9-2003 у 12:31

Побачите Піккардійців - привітайте, їх ватагу було засновано саме сьогодні

Наталка - 24-9-2003 у 15:20

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Побачите Піккардійців - привітайте, їх ватагу було засновано саме сьогодні


ВАУ!!! І ВІД МЕНЕ, ПРОШУ, ЦІЛИЙ ОБЕРЕМОК НАЙЩИРІШИХ ВІТАНЬ!!!! :sing::sing::sing: