Форум Рідного Міста

Хто не осоромив би Україну на "Евробаченні"

3003 - 17-6-2003 у 10:00

Україна на "Евробаченні" осоромилася по повній програмі. Якби Пономарьов заспівав якусь хорошу українську пісню, а Европа його не сприйняла і засудила. ми б його оцінили і пошанували. А так він виконав погану англа-іспаномовну пісеньку і якби не сусіди, опинився б повними нулями.
Чи є в Україні нормальна сучасна українська поп-музика (про рок і альтернативу, не говорю, бо це окрема історія)?
Хто може представляти українську Україну в світі. Дуже симпатизую Ані Лорак, але її музика - чужа і невиразна. Музика Білик ближча, але в ній вже немає характера. З співачок справжню українську ідею в сучасній формі несуть, як на мене, Руслана і Анжеліка Рудницька. Їх танці - "Дикі танці" і "Танець ангела" - повноцінна об"ємна демонстрація української перспективи.
Що стосується хлопців, то ані Віктор Павлик, ані Лері Він, ані Діма Клімашенко, ані Андрій Кравчук нічого в плані українскості собою не являють.
Отже, хто осоромить нас на "Евробаченні" наступного року?

Odarka - 17-6-2003 у 13:08

Океан Ельзи...

Олексій Мачехін - 17-6-2003 у 13:29

Океан Ельзи може нас осоромити погірше Тату. Якщо вірити тим, хто з ними працював у студіях - таких скандалістів та понтово-розпальцатих ще пошукати треба. Невже ми хочемо аби про українську естраду казали як про понтову бездарь?

Якщо пустити Руслану з її "карпатським" вбранням, то вся Європа подумає що в українських горах живуть індіанці.

Рудницька... а що, вона співати вміє?

Як на мене, Сашко нормальний співак. Тільки дійсно українською співати треба було.

Odarka - 17-6-2003 у 14:28

Євро-бачення не є чимось екстра - це низькопробний продукт.
Працюючи на "Дзизі" та перечитуючи технічні райдери та вимоги групи, дійсно Океан Ельзи ставить круті вимоги порівняно з іншими українськими групами, коли в мене буде настрій я колись вам їх надрукую.
Гайдамаки, було б класно, але їх шкода на таку попсу як Євро-віжин розмінювати.
ВВ - колоритні, на них би також повелися...

3003 - 17-6-2003 у 18:07

Даремно ви так про Руслану. Етнічна поп-музика в світі дуже популярна. Подивіться, що робиться з латаноамериканцями та турками!!!!
Та й що ви присікались до Анжеліки - у неї найприємніший в україні тембр, а хто з світових зірок кричить. Мабуть, ви шанувальники Бужинської та Власової.
"Океани" - супер! Це Юрко Юрченко нової доби. Простенькі мелодії для дівчаток - підлітків, хоча, безумавоно, якісніші, бо стільки років не минули марно.

Odarka - 17-6-2003 у 18:18

В Анжеліки рудницької найприємніший термін. Ой! Тримайте мене, бо впаду!
Вона ж не співає, а шипить, вокал її автотюном підтягують.
Ви бачили, щоб вона на живо хоча би на одному концерті виступила?
До 3003 - з чого це ви вирішили, що ми шанувальники Бужинської та Власової?

Олексій Мачехін - 17-6-2003 у 20:34

Я б на характеристику "Юрко Юрченко нової доби" насмерть образився. Підбирайте слова :)
Музика в Океану добра. Поведінка дурна. Якщо ви дивились Євробачення, то мали помітити що таке там не дуже полюбляють.

3003 - 18-6-2003 у 11:02

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
В Анжеліки рудницької найприємніший термін. Ой! Тримайте мене, бо впаду!
Вона ж не співає, а шипить, вокал її автотюном підтягують.
Ви бачили, щоб вона на живо хоча би на одному концерті виступила?

Слухай, Одарко, а чи не заздриш ти Рудницькій. Чи може вона коли відмовила твоєму "Далі" в ефірах? Якось ти вже занадто агресивна. Як на мене, це не дуже співпадає з зазначеним настроем.
Що стосується мене особисто, то я вважаю, що головна поразка української присутності на "Евробаченні" в тому, що учасник тупо призначився його дружиною, а не пройшов справжній об"єктивний конкурс. Якби і на ньому переміг Пономарьов, можна було б звинуватити жюрі в поганій роботі, а так у невдачі винні лише сам Пономарів та УТ-1 (Олена Мозгова). Оце і прикро, що пара людей виставили державу на посмішище.

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 11:12

Ні, як там не кажи, але Рудницька навіть на карикатуру співачки не тягне. Голосу в неї і справді нема та ніколи небуло.
Так що кому-кому, але їй Євробачення точно не світитиме.

Наталка - 18-6-2003 у 12:36

"Заздриш - не заздриш" це не аргументацiя. То ви чули, шановний 3003, Рудницьку наживо? Бо я - не чула. Хотiла дiзнатися вашу думку. Те, що я чула у запису - це аматорство при повнiй вiдсутностi голосу.

Менi вже, їй-Богу, Пономарьова шкода. Ото вже, бiдному гикається! В двох темах розiбрали по кiсточках! I - хоч ви мене бийте! - я не вважаю Евровiжн надвеликою подiєю в музичному життi, i не вважаю також, що Пономарьов там так жахливо осоромився. I - чесно - я майже хочу, щоб туди потрапила Рудницька. Наступного року. Це буде вiдповiддю на останнє питання теми, заявленої 3003.

Odarka - 18-6-2003 у 15:45

Я не агресивна і ніколи в житті ще не заздрила нікому крім мого кота, який спить, їсть і гуляє, бо я також так деколи хочу.
Щодо моєї грпи "Далі" ми ще не рвалися на телебаченні, тому Рудницька нас аж ніяк не могла туди не пускати.
Я дійсно вважаю, що вона погано співає...
Скільки тобі років 3003, бо твої заявочки дуже смішні, твоя зневага до мене також - просто безпідставні!!!:D:saint:

Василь - 18-6-2003 у 16:11

Якби ще існували "Брати Гадюкіни" всіма руками та ногами підтримував б їх на Євробаченні. А так - дійсно нема кого; можливо "Друга ріка".

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 16:14

Андеграунд (Гади) на Євробаченні? Це супер... Світ би похитнувся :)

3003 - 19-6-2003 у 15:49

"Гади" могли б щось показати, але їх би туди не пустили, а "океанів" би пустили, але вони б там нічого не показали, бо такої музики в Европі багато. Карпаться вбання Руслани - лише іммітація, бо ніяке воно не карпатське. Просто, неопанк чи неохіппі. Рудницька теж не перемогла б, бо музика в неї занадто пристойна і окрім останніх пісеньок мало етніки. Коротше, ніхто не може перемогти від України в "Евробаченні"

Олексій Мачехін - 19-6-2003 у 16:11

А ще коротше, ніхто не переміг би тому, що в Україні майже відсутній власний шоу-бізнес (може і слава Богу).
Якщо б в нас були виконавці, що розкручені не тільки в Україні, але й в Європі, можливо можна було б на щось сподіватись.
Проте зараз наша естрада - майже цілковите аматорство абож "копіювання" відомих груп або їх стилів. Виключення складають напівфолькові гурти (Мандри, наприклад), але кому ми потрібні в європейському шоубізі зі своїм фольком?

14k - 19-6-2003 у 16:19

Фолк - дуже модно в Європі, особливо не сам фолк, а його іммітації - "Мандри", "ВВ", Сердючка (хоч як це дивно). У Руслани забагато фолку. Його має бути трошки, як у росіян - ТАТУ, ЛІНДИ, ГЛЮКОЗИ. Фолк тільки позначений, але його не надто. Чітку межу між фолком і попсою проходить Рудницька в "Танці Ангелу" та "Буваю" і ТНМК в кількох піснях. Є вдалі етнопопсові компіляції і у Павліка та Білик - особливо раніше.
А щодо перемог - перемоги в цьому конкурсі питання великої політики і бізнесу. Турки цього року отримали компансацію за антиамериканські настрої, а прибалти в минулі роки - за антиросійські настрої. Поки у україни немає ролі у світі не буде й перемог.

Олександра - 15-7-2003 у 12:59

Не осоромила б Україну Марічка.Вона єдина загальноукраїнська співачка,за яку не соромно.Всі решта...хочеться очі у Сірка позичати.

Олексій Мачехін - 15-7-2003 у 12:59

Доречі ми тут жартуємо з вами, але 10 днів тому пан Поплавський висловив бажання представляти Україну на Євробаченні 2004.

Бідна Європа....

Odarka - 15-7-2003 у 16:26

Вона давно бідна та Європа...бо щось я не бачила на Євробачені, щоб там нормальні співаки чи музиканти виступали

Наталка - 15-7-2003 у 16:40

На моїй пам’яті яскравих виступів та нормальних співаків дійсно не було. :) Чоловік казав, що колись "АББА" взяла на Євробаченні перший приз - чи він щось плутає? Але то, як і було, то давно і неправда...

Odarka - 15-7-2003 у 17:40

ABBA - дійсно єдина група, яка стала відома завдяки Євробаченню, але більше ніхто, уявіть собі за стільки років. Наскільки я знаю, що воно не дуже поважається у світі.

Юрій Сєров - 16-7-2003 у 05:06

Там можна перемогти або фолком або якимсь приколом.
Якщо приколом, тоді, як на мене, треба туда запустити якогось дурачка типу того, що витупав від Австрії. Вєра могла би бути... і Поплавський :)
Якщо фолк, то Мандри, Гайдамаки, можливо Друга ріка. Руслана могла би бути.
А найліпше "Далі" з піснею "Стежечка вузенька" ;)

З.И. Якщо в Анжеліки є голос, то Ірина Білик=Монсерат Кабальє :)

Markijan - 16-7-2003 у 13:18

На жаль, вирішальне слово належить політиці.

Олексій Мачехін - 16-7-2003 у 13:21

Ти мав на увазі гроші?

fish - 16-7-2003 у 13:28

а "Кому вниз" туди б попали, а? :)):D

Markijan - 16-7-2003 у 13:33

Гроші теж, але головна роль відведена не їм. Кожна країна, що відповідно має право голосу, прагне створити
якомога " краще враження" чи то на свого сусіда, чи на потенційного партнера. Чи це об'єктивний конкурс?

Олексій Мачехін - 16-7-2003 у 13:34

Залежить від багатьох подій ймовірність настання яких -> 0
Кому Вниз мусять цього захотіти, знайти великі гроші, зв'язки на телеканалі УТ1 і цьому мусить ніхто не заважати.

Є ще один шлях - Готика мусить стати європейською попсою...

lom - 16-7-2003 у 13:44

Я за - Океан Ельзи!
:cool:

Східняк - 16-7-2003 у 16:46

Як на мене краще б цього року туди б поїхала Ані Лорак. Я не фанат її, але вона досить добре підходить під формат Євробачення. За нею нема стільки грошей, як за Алсу, але ж вона не така сіра. Звичайно вона не перемогла б, та в десятку потрапила б. (там через те, що наступний фестиваль проходитиме на батьківщині переможців, коло переможців дуже вузьке, і часто звужене до однієї людини)

Юрій Сєров - 17-7-2003 у 02:57

А ще може перемогти виконавець в якого не все гаразд з орієнтацією. Так що трансвистит Данилко був би на коні.

Odarka - 17-7-2003 у 15:23

Ані Лорак підходить для Євробачення. Вона хороша, тільки мінус, що вона співає російською. Але голос має дуже добрий.

Роман Голощук - 17-7-2003 у 20:14

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ані Лорак підходить для Євробачення. Вона хороша, тільки мінус, що вона співає російською. Але голос має дуже добрий.


Так, голос у неї хороший. Але люди, які її оточують і співпрацюють з нею здається ні. Я мав нагоду чути інтерв'ю її продюсера. Таке враження, що він хоче продати її десь на Захід за безцінь і плював він на українську естраду уцілому та мову зокрема :(

Юрій Сєров - 18-7-2003 у 04:18

Цитата:

Вона хороша, тільки мінус, що вона співає російською.

Наскільки я знаю останній (можливо з останій рік він став передостаннім) альбом був повністю українським.
Абсолютно згідний що вона надається для євробачення.
Але як на мене більшу вагу має власне пісня. Що з того що цього року було купа юних клонів Брітні Спірс, Шакіри, Аґілери - не запам'ятався НІХТО. Під кінець я не пам'ятав жоної пісні і жодного виконавця (крім Пономарьова, тату і бельгійців)
На другий рік євробачення буде ДВА дні. Думаю всіх стошнить після першого дня. :)

pit - 6-8-2003 у 10:25

На Евробаченні нашим нічого не світить, як і на Новій хвилі чи іншому Европейському муз.форумі. Ми не задіяні в світові шоубіз структури, тому нас не помічають, тому Пономарьов тут ні до чого. Він просто не зрозумів ситуацію і кинувся під танк, який його переїхав.
Їздити на евробачення треба, але посилати молодь, це їм, принаймні, дасть досвід, а Европі нагадуватимемо про своє існівання. А
А зіркам нашим нема чого туди їздити і себе ганьбити!

Людмила - 9-8-2003 у 20:12

Ну чому ж так песимістично...
Згодна, що Ані Лорак можна туди посилати, якщо не співати, то хоч українок рекламувати. Але вокальні данні у неї ледь не найкращі на українській естраді.

Східняк - 18-8-2003 у 16:26

Цитата:
На Евробаченні нашим нічого не світить, як і на Новій хвилі


Ну Новій Хвилі до Євробачення дуууже далеко. Їй навіть до старого, нерозколотого "Слов"янського Базару" ще далеко. А там українці регулярно брали перші місця. А Нову Хвилю зробив Крутой за допомогою Паулса для розкрутки своїх артистів.
До речі мені сподобалась виконавиця з України - Євгенія. В неї дуже своєрідний і трохи незвичний тембр.

Odarka - 19-8-2003 у 14:23

Пономарьов після Євробачення впав у велику депресію, бо був налаштований на перемогу. Тепер він кинувся у оперний спів. Ви це чули?

Олексій Мачехін - 19-8-2003 у 14:27

Я чув що його на оперний спів навпаки дружина намовляла.

Наталка - 19-8-2003 у 15:53

Ой, ні, я не чула такого. А цікаво б почути - чесно... Я Пономарьова якось оперним співаком не уявляю, але голос він має, все може бути... :sing:

Василь Яворський - 19-8-2003 у 15:57

Та багато хто міг би виглядати на Євробаченні пристойно, от лише грошенят чи у всіх вистачить

Олексій Мачехін - 19-8-2003 у 16:07

Головне що він освіту відповідну має - його викладачка йому ж на Дні народження і акомпонувала.
А щодо грошенят - я ж кажу - Руслану туди, бо Поплавський поїде.

Наталка - 19-8-2003 у 21:08

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Головне що він освіту відповідну має - його викладачка йому ж на Дні народження і акомпонувала.
А щодо грошенят - я ж кажу - Руслану туди, бо Поплавський поїде.


Олексію, ну не треба вже так, добре? Бо як уявлю... вмикаю телевізію... а там, на Євробаченні - Поплавок сипить, як відкоркована пляшка теплої мінералки... Олексію, у мене уява бурхлива - і моя смерть на твоїй совісті буде!!! :lol:

Роман Голощук - 28-1-2004 у 17:42

Україну на цьогорічному конкурсі Євробачення, що проходитиме 12 травня 2004 року, представлятиме львів’янка Руслана.

А серед претендентів презентувати на Євробаченні Росію, опинилися й Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) і “ВІА Гра”.
Найімовірніше - саме Данилко. Ну нарешті "воно" визначилось зі своєю національністю :)
Саме такого клоуна бракує для Євробачення ;)

Джерело: Львівська газета

Користувач Олесь - 28-1-2004 у 17:53

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Найімовірніше - саме Данилко. Ну нарешті "воно" визначилось зі своєю національністю :)
Саме такого клоуна бракує для Євробачення ;)


І в результаті більшість населення України голосуватиме за цього володаря діамантового диску.

Victor - 28-1-2004 у 18:14

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Найімовірніше - саме Данилко. Ну нарешті "воно" визначилось зі своєю національністю :)
Саме такого клоуна бракує для Євробачення ;)


І в результаті більшість населення України голосуватиме за цього володаря діамантового диску.
Зате коли Він/Вона виграє виграє Євробачення,всі будуть казати_"Так Це ж з України участник,-ця

Odarka - 28-1-2004 у 18:52

Руслана - це краще, набагато краще ніж Данилко :)

Нормалайзер - 28-1-2004 у 21:07

На Євробаченні осоромити Україну неможливо;) Навіть суржикомовному трансвестові... На Євробаченні взагалі неможливо осоромитись, такий вже то конкурс, виграють там нікому не відомі виконавці, які після цього такими ж невідомими й лишаються... АВВА - вийняток.

jin - 28-1-2004 у 22:15

Руслана вже є офіційною представницею України. Сподіваюсь (але напевне сподівання марні), вона поїде не у тому лахмітті, у якому останнім часом стрибає на сцені

Asmera - 28-1-2004 у 22:19

Аха...і не з останньою програмою...

Станкевічас Сергій - 29-1-2004 у 12:38

В лахміттях шансів запам'ятатися значно більше:))))

Станкевічас Сергій - 29-1-2004 у 12:41

Цікаво, хто дасть найбільше балів Україні - поляки, євреї, чи росіяни? :)

Олексій Мачехін - 29-1-2004 у 13:18

Поляки. А за данилка я справді щасливий. Най їде, представляє.
Вчора мені сказали що по всіх російських каналах постійно українці крутяться. Коли я сказав що усілякі Данилки то не є українці - дуже здивувались....
Воістину аби стати українцем єврею тре переїхати в ізраїль...

Odarka - 29-1-2004 у 14:02

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
Цікаво, хто дасть найбільше балів Україні - поляки, євреї, чи росіяни? :)


Турки, яничари :lol:

Captivitas - 29-1-2004 у 14:54

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Аха...і не з останньою програмою...


Саме в тому лахмітті, і саме з "Дикими танцями".
Причому половина пісні українською, а половина англійською (приспів).

А перед тим очікується шикарний тур Європою (для ознайомлення).

Asmera - 30-1-2004 у 17:51

ТА вже знаю...Це знання прийшло разом із знанням про Данилка -тому невесело.

Але ж. Чула таку заяву, що РУслана нібито їде за свої гроші - бо Україна не має можливостей фінансувати витуп оч когось на цьому конкурсі. Тому спочатку тур потім інше. І тому ж Данилко їде від Росії...У росіян, бачте, гроші є :(

Asmera - 30-1-2004 у 17:54

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
В лахміттях шансів запам'ятатися значно більше:))))
То лише якщо під тим ламіттям є що показати:rolleyes:

freak - 12-2-2004 у 12:25

Океан Єльзи

Captivitas - 16-2-2004 у 15:14

По телебаченню прой шла інформація, що Росію не будуть представляти "українські" виконавці - тобто ані ВІА ГРА, ані СЕРДЮЧКА на Євробачення НЕ їдуть.

fish - 16-2-2004 у 16:49

логічно

Станкевічас Сергій - 16-2-2004 у 20:15

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
По телебаченню прой шла інформація, що Росію не будуть представляти "українські" виконавці - тобто ані ВІА ГРА, ані СЕРДЮЧКА на Євробачення НЕ їдуть.


Не здивуюсь, якщо наступного року вони поїдуть від України. Ось побачите...

Святослав Шеремета - 4-3-2004 у 22:27

Океан Ельзи, ВВ, Руслана. Думаю Руслана цього року покаже пристойний результат.

Юрій Сєров - 5-3-2004 у 08:40

А Руслані хоч завтра на Євробачення
28.01.2004 | Д. Король
Взято звідси: http://www.ukrop.com/ua/culture/music/42738.html

У надзвичайно впевненому та піднесеному стані з'явилася Руслана на першій прес-конференції, присвяченій Пісенному конкурсу Євробачення 2004, що відбулася 28 січня. Але до 12 травня, коли українська співачка має вийти на сцену найпопулярнішого у світі телевізійного Конкурсу, ще треба багато чого зробити.

Євробачення – погляд в історію

Пісенний конкурс Євробачення народився навесні 1956 року – тоді пройшов перший конкурс у Швейцарії (Лугано). У 1957 подію робила в себе західна Німеччина, а з 1958-ого вона стає щорічною і проводиться у країні, що стала переможницею попереднього року. З 1965 року Конкурс почали транслювати по телебаченню і згодом він отримав повне право називатися також і телеконкурсом. Тепер до участі допускаються країни, телекомпанії яких є членами Європейської Мовної Спілки. В Україні членом ЄМС є Національна Телекомпанія України , яка у 2002 році подала заявку на участь у Конкурсі. Таким чином під час Євробачення 2002, що відбувався у Талліні (Естонія), Україна була пасивним учасником – без участі свого артиста тільки транслювала конкурс. У 2003-ому Україна отримала право виставити і свого виконавця. Однак через великий наплив нових країн-претендентів на участь та небажання конкурсу відмовляти давнім учасникам, Україна могла знову стати “пасивною”, як вдруге стали Албанія, Білорусь та Югославія. Проте активна позиція НТКУ таки виборола місце для свого виконавця – нагадаємо, ним став Олександр Пономарьов – серед фіналістів Євробачення 2003, що відбувся 24 травня у Ризі (Латвія).

Таким чином у 2004 році Національна телекомпанія України бере участь у Конкурсі втретє, а виконавець, що представляє Україну, вдруге.

Цього року обличчям країни на Євробаченні стане Руслана.

Євробачення № 49

Сорок дев'ятий за рахунком Конкурс відбуватиметься цього року в Туреччині (Стамбул), представниця якої - Сертаб Еренер - перемогла у минулому Євробаченні. І формат ПКЄ змінюється. Відтепер конкурс складатиметься з двох частин – півфіналу та ґранд-фіналу. Це зроблено з метою залучення до участі якомога більше країн-учасників. Цього року 36 країн братиме участь у ПКЄ. Після Євробачення-2003 14 країн автоматично отримали право потрапити до ґранд-фіналу. Це – Туреччина як країна організатор конкурсу у 2004 році, чотири країни, що традиційно роблять найбільші внески до бюджету Конкурсу – Франція, Іспанія, Велика Британія та Німеччина, а також 9 країн, які набрали найвищі бали у минулому році, - Австрія, Бельгія, Ірландія, Ісландія, Норвегія, Польща, Румунія, Росія та Швеція. Інші 10 країн визначаться за результатами півфіналу. До складу учасників півфіналу ввійшли: Албанія, Андорра, Білорусь, Боснія-Герцеговина, Хорватія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Македонія, Греція, Ізраїль, Латвія, Литва, Мальта, Монако, Нідерланди, Португалія, Сербія і Чорногорія, Словенія, Швейцарія та Україна.

Тож, спочатку Руслана змагатиметься у півфіналі за місце у фіналі. Визначатиме переможця як у півфіналі, так й у фіналі, уже традиційна для Євробачення процедура теле-голосування: протягом 5-6 хвилин, які триває пісня, телеглядачі всього світу зможуть зателефонувати і віддати свій голос за того чи іншого виконавця.

Чим "братиме" Руслана

Зараз Руслана активно готується до конкурсу. Як вона зізналася на першій прес-конференції, присвяченій Конкурсу, для неї – це була мрія одразу після Слов’янського базару.

Щодо себе, то Руслана прямо заявила: “Я в такому зараз стані і настрої – що хоч завтра на Євробачення! Ми проїхали тур Україною – 40 живих концертів, так що я відчуваю себе готовою.”

Щодо Євробачення, секретів успіху на якому, як відомо, ніхто поки не знає, співачка сказала: “Думаю, на конкурсі змагатися буду, навіть, не я. Змагатися буде Пісня, Енергія. Зірки повинні правильно стати над нами, щоб все пройшло успішно”. А ще, впевнена вона (почула Руслана це в Лондоні), змагатися буде “продюсерська ідея”. А це – оригінальність її стилю. “Ми близькі до Балканів і єдине, кого я боюся, це – Балкани.”

Проте сміливості і впевненості у собі для руху вперед Руслані не позичати: “Напевно, кінцева мета, для мене – це не перемога на Конкурсі, а перемога в Європі. Якщо “Дикі Танці” з’являтимуться в європейських магазинах, на радіо, MTV, - це буде успіх.”

Допитливі  журналісти не залишили осторонь грошову сторону справи. Навівши “смєти” білоруських колег із тисяче-доларовими цифрами, поцікавилися, у скільки обходиться Руслані та Національній телекомпанії підготовка до конкурсу – якісний запис пісні, костюми, шоу, створення кліпу, тощо. Для самої Руслани, здавалося, це не вимальовується у проблему. “У мене вистачає своїх потужностей зробити в Україні більшість роботи. В Англії, скажімо, - абсолютно ті ж самі послуги, тобто, рівень не набагато вищий, а коштують дорожче.” З розмови стало зрозуміло, що в бюджеті НТКУ гроші та це взагалі не передбачені, будуть використані якісь власні “заощадження” НТКУ, але основні витрати бере на себе співачка: “А жаліти на це на я не буду.”

Перемога для Євробачення закладається у лютому. Тоді презентується пісня, з якою Руслана представлятиме Україну. Це буде композиція, написана співачкою (та всією карпатською культурою), яка не ввійшла до “Диких танців” 1, а ввійде до наступного альбому – “Дикі танці-2”.

Минулого року Олександр Пономарьов робив ставку на англомовність своєї “Hasta la Vista”. Руслана іде іншим шляхом. Вона хоче, щоб світ почув мелодику української мови. Тому частина тексту буде виконана українською мовою із збереженням карпатського колориту, а приспів – англійською. Пісня, що називатиметься “Дикі танці”, поки не має кінцевого саунд-вирішення. Чистова версія буде представлена через якийсь час, але співачка заявляє, що у будь-якому разі композиція стане результатом найбільш вдалих рішень стилю  “Диких танців”.

Шоу, яким Руслана збирається представити Україну на конкурсі, стане за участю балету “Життя” (2 хлопці та 4 дівчини - уже з Русланою). Основою постановки стануть найяскравіші рішення із двогодинного шоу, створеного для всеукраїнського туру на підтримку платинового альбому.

Кліп на пісню буде виконаний також в іміджі Руслани, що означає: в ньому знайдуть відображення древні містичні гуцульські ритуали та види Карпат. Як відомо, кліп є важливою частиною промо-кампанії співачки перед конкурсом. Але у розмові про важливість у такій справі вдалої промо-кампанії, Руслана виразила сумнів, що промо – це найголовніше. “На мій погляд, головніше – ідея, оригінальність, щось свіже. Я роблю ставку на свіжі рішення. Коли ми виступаємо в Британії чи Німеччині, люди не розуміють, про що ми співаємо, але вони в захопленні”. Думка президента НТКУ Олександра Савенка об’єднала значення промо та оригінальності: “Повинен бути вибух ефекту - з одного боку, та момент пізнаваності – з іншого,” – підсумував він.

“Ми зробимо все, що від нас залежить! Буде і промо, буде й ідея, буде й вокальна форма, і фізична!” – дала фінальну установку всім Руслана.

Святослав Шеремета - 6-3-2004 у 20:51

А ще я думаю, що наступного року добре б було, якби Україну на Євробаченні представляв Тарас Чубай і гурт "Плач Єремії". Я думаю, як би вони заспівали " Лента за лентою", то вся Європа була б в шоці!!!!!!!

Юрій Сєров - 7-3-2004 у 01:17

Навіть якби його туди запросили думаю він би не поїхав.

Олександр Чорнобиль - 27-3-2004 у 12:53

Цитата:
Першим відправив користувач pit
Їздити на евробачення треба, але посилати молодь, це їм, принаймні, дасть досвід, а Европі нагадуватимемо про своє існівання. А зіркам нашим нема чого туди їздити і себе ганьбити!


Важко не погодитись з цією думкою, тим більше що вся Європа здається так і робить, от тільки Росія, а тепер і ми, практично прагнемо "підставити" своїх виконавців, які заробили хоч якесь ім"я в рідній країні. Адже Евробачення це дійсно посередній конкурс, який однак має найпотужніший промоушн. Причому ми знаємо, що конкурс цей часто буває політичним, або фінансовим. То чим ми переймаємось? Місцем, яке посяде виконавець з України, чи тим, як він буде об"єктивно виглядати? Сашко Пономарьов з неукраїнською пісенькою ще й виглядав, м"яко кажучи не дуже.
Тому, щоб не червоніти за своїх, треба посилати талановиту молодь. От тільки одна велика біда - чесний відбір талановитої молоді і канал УТ-1 - речі несумісні...

P.S. На момент відправлення мого повідомлення за результатами цього обговорення вийшла от така статистика:
Ані Лорак - 3 позитивних відгуки, 2 нейтральних, 1 негативний (однак такий, що стосується немузичних моментів - продюсера)
Ірина Білик - 1 нейтральний
Руслана - 3 позитивних, 2 нейтральних, 2 негативних (обидва не музичні, а критика її вбрання)
Анжеліка Рудніцька - 1 позитивний, 2 нейтральних, 5 негативних
Віктор Павлик, Лері Він, Діма Клімашенко, Андрій Кравчук - по 1 негативному
Океан Ельзи - 6 (!) позитивних, 1 нейтральний, 1 негативний (не щодо музики, а щодо понтів)
Гайдамаки - 2 позитивних
ВВ - 2 позитивних
Друга ріка - 2 позитивних
Далі - 1 позитивний
Мандри - 1 позитивний
Євгенія - 1 позитивний
"Плач Єремії" - 1 позитивний
Андрій Данилко - купа негативного

Виходить так, що треба було посилати Океан Ельзи, але не зараз, а в 1999 році, коли вони ще не стали "скандалістами" і "понтово-розпальцованими"...

Nazar - 27-3-2004 у 18:54

Олександре, поясніть мені - що таке позитивний/негативний.
За якими критеріями, і де це налічується? Хто лічить і чим мотивується?

Андрій Пелещишин - 27-3-2004 у 19:38

Я так зрозумів, що це аналіз обговорення у даній дискусії. Так би мовити акумуляція думок.

Олександр Чорнобиль - 29-3-2004 у 08:21

Дякую, Андрію. Абсолютно вірно. Це саме своєрідна статистика даної дискусії - позитивних, негативних чи нейтральних висловлювань учасників.

Nazar - 29-3-2004 у 09:57

Дякую.
Я просто випустив, що то в контексті даної теми такі у нас склались оцінки, бо в інакшому для Плачу "1позитивний" то занадто мало для нашого форуму:)
Нам (Україні) дійсно нема кого, оглядуючись на минуле, виставити на конкурс. Це не означає, що не можемо, тут просто необхідний якийсь невідомий ще сплеск когось.

Odarka - 29-3-2004 у 12:49

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Навіть якби його туди запросили думаю він би не поїхав.


Правильно думаєш!:D

Captivitas - 29-3-2004 у 16:12

були чутки, що УТ-1 буде проводити реаліті-шоу: "Допоможи Руслані". Тобто була така ідея, щоб глядачі допомогли зробити остаточну версію виступу.
:)

Odarka - 29-3-2004 у 16:35

Руслана це поки що найкращий варіант...але ..хто його знає

Grabchuk - 29-3-2004 у 17:40

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
були чутки, що УТ-1 буде проводити реаліті-шоу: "Допоможи Руслані"... :)


Ведучі шоу - диктори УТН. :)




Де реаліті-шоу, а де УТ-1 ? :)

Юрій Сєров - 30-3-2004 у 00:33

Швидше треба провести шоу - "Допоможи дикторам УТ-1"
А відносно Євробачення - на сьогоднішній день Руслана - ідеальний варіант.
На другий рік можна Таліту Кум.

fish - 30-3-2004 у 10:14

мабуть, я згідна, що Руслана - досить вдалий вибір, World Music все-таки.

Captivitas - 30-3-2004 у 10:56

Цитата:
Першим відправив користувач fish
мабуть, я згідна, що Руслана - досить вдалий вибір, World Music все-таки.


Тим більше робота у Британії зі звукорежисером Пітера Гебріела надала її промоутерного досвіду . ;)

Odarka - 30-3-2004 у 13:14

І Таліту Кум можна - вони такі солодкаво попсовенькі:))
А потім Океанів можна. ну якщо росіяни відпустять ВЕрку Сердючку. тді у нас шансів нуль:))))))

fish - 30-3-2004 у 14:32

нічо не солодавко-попсовенькі. Я думаю, вона одна з найнепопсовіших співачок.

Олександр Чорнобиль - 31-3-2004 у 16:57

Добре. Ніби дійшли згоди по Руслані. Навіть прикинули кандидатуру, яка підходить на наступний рік (Таліта Кум).
А як на майбутнє - посилати молодь чи робити як росіяни і посилати більш менш розкручених виконавців? Як ви це бачите, колеги?

Odarka - 31-3-2004 у 16:57

Цитата:
Першим відправив користувач fish
нічо не солодавко-попсовенькі. Я думаю, вона одна з найнепопсовіших співачок.

Колись була, а тепер ні тепер вона пише музику для загало для того, щоб подобатися..і через те втратила особливість.....
Але це моя суб'єктивна думка:rolleyes:

Остап_М. - 31-3-2004 у 17:04

Найкраще би виступив "Тартак"!!!
По-перше, суперово співають;
По-2, нормально танцюють;
По-3, просто нормальні українські хлопці...

Odarka - 31-3-2004 у 17:07

Так, українські, здається там тільки ПОложинський українець, а решта.....
Я б не назвала співом Положинського речетатив і танцями тим більше...
Це не наїзд на групу я дуже люблю Положинського:))))

fish - 31-3-2004 у 17:38

молодь чи розкручених... та все це не має значення, бо те, що розкручене у нас - тільки у нас і розкручене.

Юрій Сєров - 5-4-2004 у 01:12

А чим Таліта Кум не українці? І взагалі, що за необґрунтовані наїзди "солодкаво-попсовенькі" "речетатив співом не назвеш"?

Влодко - 5-4-2004 у 02:17

:baddevil::baddevil::baddevil:
На мою думку Skinhate (вибачте якщо помилився у написанні), вони б зірвали карк всій старенькій Европі

fish - 5-4-2004 у 08:16

Помилився, вони, начеб, віднедавна просто hate називаються. Якщо то був не жарт.

Odarka - 5-4-2004 у 12:44

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
А чим Таліта Кум не українці? І взагалі, що за необґрунтовані наїзди "солодкаво-попсовенькі" "речетатив співом не назвеш"?


А що тут не зрозумілого?
Таліта Кум якраз підходять на Євробачення...
А те що ПОложинський речитативом "співає" в тому нічого поганого нема...
І причім тутукраїнці не українці:rolleyes::D

Остап_М. - 5-4-2004 у 13:03

Тартак - назавжди!!!
Не знаю хто там українець, а хто ні, але мали б виступити нормально.
А щодо Skinhate, вони суперові, але не для Євробачення, а для якогось іншого фесту... в Європі!!!

Captivitas - 5-4-2004 у 15:01

Цитата:
Першим відправив користувач fish
молодь чи розкручених... та все це не має значення, бо те, що розкручене у нас - тільки у нас і розкручене.

продовжуючи думку:
А "Євробачення" не розкруте, а навпаки. За всю багатолітню історію лише "Аббі" вдалося зробити творчий стрибок після участі у цьому фесті. Бо "Євробачення" для Європи це майже теж саме, що сучасний "Слов"янський базар". На початку фесту бути лавреатом Базару щось вартувало, а що зараз...

Captivitas - 26-4-2004 у 09:18

УТ-1 презентувало кліп "Wild Dance" Руслани.
Якось зовсім простенько й без смаку: відео-семпли зі "Світанку" й звичайні концертні зйомки.
Кліп білоруського дуету (теж Евробаченського) виглядав приємніше.

fish - 26-4-2004 у 10:31

А мені нічо так, сподобалося.

Captivitas - 26-4-2004 у 10:42

Цитата:
Першим відправив користувач fish
А мені нічо так, сподобалося.


Воно ніби й нічо, але як на мене русланівського розмаху малувато. Яби це був якийсь пленерний кліп, боло б мабуть краще.
Де крани з "Титаніку", гелікоптери ... ;)

Nazar - 26-4-2004 у 10:56

Ну так. Все вірно. Міняти щось треба, вже ж досвід є. Якщо їх піпл не "зхавав" співака з голосом, то ми їм безоголосу виставимо, але щоби стрибала сильно.
Ге й ю гей! Мо дійсно шось вийде?

Odarka - 26-4-2004 у 15:01

Я думаю. що їй варто українською співати і щось у неї з голосом сталося чи то так мені здалося..
Оцей кліп, де гор показують набагато кращий ніж останній...Але це моя субєктивна думка...
Здається з англійською - пісня втрачає свою драйвовість - важко сприймається...Але побачимо, що буде:)

Наталка - 26-4-2004 у 18:40

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Я думаю. що їй варто українською співати і щось у неї з голосом сталося чи то так мені здалося...


Ага, мені це здалося ще місяці зо три тому, і ситуація не поліпшилася, наскільки я чула. Не знаю, з чим це пов’язано, але явно - щось сталося. Сподіваюся, до Євробачення все владнається. :)

Odarka - 27-4-2004 у 13:31

Ми ж за неї вболівати будемо:)

Captivitas - 27-4-2004 у 15:11

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ми ж за неї вболівати будемо:)


Як би нам не заважали розпорядники цього заходу,
агітуємо всіх знайомих українців не в Україні голосувати, голосувати...:)

ярка-дзвінка - 27-4-2004 у 15:39

А от якби хтось підказав, ДЕ голосувати? Бо в Північній Америці ніхто ніколи не чув про Евробачення і, природньо, цим конкурсом не цікавиться (як, зрештою, і будь-чим европейським).

Odarka - 27-4-2004 у 15:44

Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
А от якби хтось підказав, ДЕ голосувати? Бо в Північній Америці ніхто ніколи не чув про Евробачення і, природньо, цим конкурсом не цікавиться (як, зрештою, і будь-чим европейським).


В Америці, здається. взагалі не голосується. то лишень можуть Європейські країни, але можливо, я помиляюся:rolleyes::)

ярка-дзвінка - 27-4-2004 у 16:07

Ну, може website якийсь є абощо?..

Ivanko - 27-4-2004 у 17:02

Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
Ну, може website якийсь є абощо?..

Під час самого конкурсу голосування приймаються лише в тих країнах, які приймають участь в конкурсі. І лише з мобільних телефонів компаній тієї країни (за це задоволення потрібно також платити). А правило не голосування за власного співака зрозуміле, тоді б кожний міг виграти у себе :)

Dmy - 27-4-2004 у 18:05

Цитата:
Першим відправив користувач Ivanko
правило не голосування за власного співака зрозуміле, тоді б кожний міг виграти у себе :)

А так виграє той, у кого найпотужніша і найорганізованіша діяспора :) (в країнах, що беруть участь в конкурсі)

ярка-дзвінка - 27-4-2004 у 19:15

От, хороба! А я сподівалася, що зможу проголосувати "інтернетно" :(

сумна - 27-4-2004 у 19:40

Але ж атракційно буде виглядати в Туреччині отой козак з оселедцем, що на підтанцьовці! Чи не пригадають собі турки наше спільне минуле?
:)

Ivanko - 27-4-2004 у 19:52

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Але ж атракційно буде виглядати в Туреччині отой козак з оселедцем, що на підтанцьовці! Чи не пригадають собі турки наше спільне минуле?
:)

:sing: буде прикольно :sing:
Діаспори може бути замало. Потрібно, щоб сподобалося людям, особливо молоді.

Олександр Чорнобиль - 28-4-2004 у 08:41

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Я думаю. що їй варто українською співати і щось у неї з голосом сталося чи то так мені здалося..
Оцей кліп, де гор показують набагато кращий ніж останній...Але це моя субєктивна думка...
Здається з англійською - пісня втрачає свою драйвовість - важко сприймається...Але побачимо, що буде:)


Абсолютно згоден. Та й текст англійською - ну дуже вже простенький. Я розумію, що "Vaterloo" теж не щось особливе, але ж не настільки.

Captivitas - 11-5-2004 у 15:30

Руслана не розтається з бубоном навіть під час конференцій й підриває на дикі танці журналістів. Сподіваюсь, що півфінал таки пройдемо :) :sing: :)

Vedmid - 12-5-2004 у 09:29

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Але ж атракційно буде виглядати в Туреччині отой козак з оселедцем, що на підтанцьовці! Чи не пригадають собі турки наше спільне минуле?
:)

Руслана каже, що якраз в Туреччині цей кліп ротується найбільше. Турки вбачають в мелодії свої, турецькі мотиви (я й сама про це була подумала, щось є). А ще вона їм десь сказала, що вона саме з тої області, звідки походить Роксолана, а ті останню дуже шанують і через те начеб мають до неї певну симпатію.

(то була фіш)

Captivitas - 12-5-2004 у 13:53

Цитата:
Першим відправив користувач Vedmid
А ще вона їм десь сказала, що вона саме з тої області, звідки походить Роксолана, а ті останню дуже шанують і через те начеб мають до неї певну симпатію.

(то була фіш)


Навіть так- її батько з того самого Роксолянного села :)

Grabchuk - 13-5-2004 у 07:02

Ми в фіналі.
Руслана Україну не осоромила! :)

Олександр Чорнобиль - 13-5-2004 у 09:30

100 %! А я ще переживав через простоту тексту! Послухав інших - зрозумів, що на таких конкурсах чим простіше, тим краще.

Captivitas - 13-5-2004 у 11:27

Руслана приховала козака з оселедцем до фіналу :), бо за умовами більше 6 людей на сцені не дозволяють.
сподобалась мені мальтійська пара, а от естонських дівчаток щиро жаль (вони так старалися)

Олексій Мачехін - 13-5-2004 у 13:28

Хоч зранку нам з дружиною було на роботу, але додивились до кінця і переймались і раділи коли почули Україна :)

Все ж таки надзвичайно приємно.

Dmy - 13-5-2004 у 17:52

Зі "спортивного" погляду, звичайно, приємно. Але загальний рівень... :( Я усе не дивився - здоров'я вже не дозволяє 1,5 години такої музики - старість, блін, але з Русланою пощастило. Здалося, жи живий голос з "мінусовими" недозведені - підспівка загучна якась. Там чиї звукорежисери сидять: свої чи один турок на весь загал? (а може в мене телевізор - того? :( )
Особисто мені шкода Кіпр і Родріго Фоміна з Латвії - я го ще з першої "Юрмали" пам'ятаю (Боже, пів життя минуло :o ). Естонію не чув, але яким чином попали в фінал Боснія та ще дехто?!! :((((
Лабухі - ці Євробачники. Рідкісні! :mad:

Nazar - 13-5-2004 у 18:04

Мушу угукнути.
Бо дійсно зі звуком вони геть непристойно повелись.
Я якраз прийшов на Руслану - чую, жахіття якесь. Думаю сором соромом, а послухав інших, вони так само з рури звучать, а Руслана посеред них то ще пів біди.

Олексій Мачехін - 13-5-2004 у 18:09

Пономарьов потім в студії сказав що звукорежисеру тре пальці повиламувати і повставляти правильні, або посадити свого.
Особисто я голосував за естонців, бо дуже сподобався їх спів ще й естонською. Що не кажи, а північні мови це щось дуже цікаве. Нажаль їм одного місця нестало.
А так, звісно, фест надпопсовий, якщо судити за цим півфіналом.

rost - 14-5-2004 у 00:39

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Лабухі - ці Євробачники. Рідкісні! :mad:

Прошу не ображати лабухів. Лабухи, це самоназва людей, що заробляють гроші розважаючи нас з вами музикою в ресторанах і на весіллях. Деякі з них навіть не зле "лабають", тобто грають.

Роман Голощук - 14-5-2004 у 09:02

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
... а от естонських дівчаток щиро жаль (вони так старалися)


Мені також їх шкода. Вони непогано звучали/дивились на загальному тлі.

fish - 14-5-2004 у 09:17

що мене дивує - так це кількість фіналістів з колишньої подрібненої Югославії. Та вони там практично всі!

Captivitas - 14-5-2004 у 10:29

Цитата:
Першим відправив користувач fish
що мене дивує - так це кількість фіналістів з колишньої подрібненої Югославії. Та вони там практично всі!


Але з усього югославського загалу я відмітив для себе лише Сербію&Чорногорію. От дійсно де був живий звук - Ad Hoc Orchestra з традиційними інструментами.

Олексій Мачехін - 16-5-2004 у 00:05

Оце так не осоромила!
ВІТААААААААААААААААААААААААЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ!!!!!!!!

Dмитрик - 16-5-2004 у 00:09

ТАК!!!!!!!
Руслана просто молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ми перемогли!

Юрій Сєров - 16-5-2004 у 00:23

Оле-оле-оле-оле!!!
Руслана вперед!
Ми перемогли!

Just maybe I'm crazy!!!
Wild dances!

Nazar - 16-5-2004 у 00:33

Молодець!
Йду до Фішки - мушу їсти капелюха...:)

Ура!

Dмитрик - 16-5-2004 у 00:42

Усю втіху трішки пригнітив коментатор, що його голос був зовсім недоречним протягом цілого фіналу :( Гірше від фудбольних :D

Олексій Мачехін - 16-5-2004 у 00:49

Та тю на вас!
ВСЕ БУЛО ЛЮКС!!!!
В Туреччині співали наш гімн, на УТ-раз казали СЛАВА УКРАЇНІ і відповідали ГЕРОЯМ СЛАВА.
Таких би моментів та на кожен день.

Юрій Сєров - 16-5-2004 у 00:50

То правда. Ліпше б того коментатора не було. Україна "попала" проводити наступний фестиваль.

Хто наступний "не осоромить"?

Роман Голощук - 16-5-2004 у 09:29

Рівень коментатора був дійсно досить посередній. Але йому деколи навіть вдавалось пожартувати. Наприклад, коли білоруси дали 12 балів росіянам, та він сказав, що в іншому випадку білорусам вимкнули б газ :)

І взагалі політичні і сусідські мотиви відігравали не останню роль у цьому конкурсі.

А Руслана таки молодець!

Ivanko - 16-5-2004 у 13:52

А ви би чули як македонці хвалили Руслану!!!
А польський коментатор відразу сказав після її виступу, що ми чули переможця, як на його думку...
Молодець Руслана!!!

Anais - 16-5-2004 у 13:59

Руслана молодець! Що ще тут можна казати! Якби тиждень тому хтось сказав, що ми так за неї будемо вболювати! А ще уявiть: Днiпропетровськ, друга година ночi, а на вулицi росiйськомовнi пiдлiтки горланять її пiсню! Кращої пропаганди української не може й бути!

Наталка - 16-5-2004 у 14:37

Ще й тут допишу, яка я щаслива! Певне дублювання наявне, та гадаю, мене не засудять. :)
Що тут сказати?
Вітаю - Руслану та Україну!!!
УРРРАААААААА!!!!!

Хто не осоромив би Росію на "Евробаченні"

Dmy - 17-5-2004 у 17:33

:(
Дарма сусіди Вєрою погребували.
Може в десятку ввійшли б?
:P

Captivitas - 18-5-2004 у 14:04

Хто не осоромив би Україну в Україні

Тобто на Євробачені 2005.
Підправляємо тему й продовжуємо?

fish - 18-5-2004 у 14:07

Це, звісно, показує мене не з кращого боку, але зара я читаю всякі російські форуми про Євробачення. цікаво, як вони сприйняли...

Рост - 18-5-2004 у 14:09

Рибці - ну і?.. :)

Dмитрик - 18-5-2004 у 14:15

Пропоную ще одну коректтиву:

ЯК УКРАЇНІ НЕ ОСОРОМИТИСЬ НА ЄВРОБАЧЕННІ 2005?

Captivitas - 18-5-2004 у 14:19

Цитата:
Першим відправив користувач fish
зара я читаю всякі російські форуми про Євробачення. цікаво, як вони сприйняли...


Мене якщо чесно здивувала найвища оцінка від росіян.:o

Олексій Мачехін - 18-5-2004 у 14:22

А чому здивувала? Якщо Руслана і справді була на тому тлі найкраща?

Odarka - 18-5-2004 у 16:07

Нарешті я скажу:)
Я дивилася пів-фінал і фінал. виступи всіх...Руслана дійсно була найкраща. Вона просто цілеспрявоно досягла мети:) і відпрацювала цю нагороду. доказала всім, що і паханиною (звичайно з грошима) можна добитися перемоги:)

Nazar - 18-5-2004 у 16:10

Ура, Одарку приконектили!
Ласкаво просимо !
Не забудь в розділі з Лялькою розписатись.

fish - 18-5-2004 у 17:18

2Captivitas справді, чому здивувала? чи у тебе уже сформувався "образ врага" ? :)

Рост - 19-5-2004 у 09:20

Добра ти, Одарко... :)

Odarka - 19-5-2004 у 13:25

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Добра ти, Одарко... :)


дякую, мені так бабуся завше каже:baddevil::saint:

Grabchuk - 19-5-2004 у 18:28

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Пропоную ще одну коректтиву:

ЯК УКРАЇНІ НЕ ОСОРОМИТИСЬ НА ЄВРОБАЧЕННІ 2005?



Свіжа інформація з газети Бульвар №20:

!!!!!!

З посиланням на А.Мозгову : "...третім історичним представником на майбутньому Євробаченні може стати Михайло Михайлович Поплавський.....

Captivitas - 19-5-2004 у 18:38

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk

Свіжа інформація з газети Бульвар №20:

!!!!!!

З посиланням на А.Мозгову : "...третім історичним представником на майбутньому Євробаченні може стати Михайло Михайлович Поплавський.....


На одному з британсько-українськіх форумів пропонувалася у якості ведучої Руслана Писанка.
Але її з Росії треба витягти :D

Dмитрик - 20-5-2004 у 00:43

"...третім історичним представником на майбутньому Євробаченні може стати Михайло Михайлович Поплавський.....

А де можна висловитись ПРОТИ цього?
І ще - стосовно "не осоромитись Україні" - малася на увазі підготовка та проведення 50-того ПОПфесту!!! Вчора п.Омельченко заявив, що Київ до цього зовсім не готовий!!!

Юрій Сєров - 20-5-2004 у 01:14

Буде готовий, бо Дон вже там когось з Європи запросив на 50 конкурс!

Олексій Мачехін - 20-5-2004 у 07:44

Доречи, якщо є місто більш придатне, то, чом би не перенести конкурс з Києва?

Рост - 20-5-2004 у 08:29

1. Навряд, чи є таке місто.
2. Питання доріг - в Києві і околицях вони таки найкращі. Та і Львів-Київ нормальна.
3. А за правилами Євробачення можна проводити не в столиці?

fish - 20-5-2004 у 09:25

здається, не тільки можна, а й прецеденти були. Але дійсно, хіба у нас є понтовіша зала в іншому місті?

Олексій Мачехін - 20-5-2004 у 09:38

З готелями на півдні краще, просто. А шляхи там збудувати все одно треба колись. Зали все одно ніде нема.

А щодо прецедентів, столиця Турції, шановні випускники радянської школи?

fish - 20-5-2004 у 09:47

тю, а в якому місті проводилося?

Олексій Мачехін - 20-5-2004 у 09:50

В Стамбулі.

Captivitas - 20-5-2004 у 10:19

Й минулого разу була здається Юрмала, якщо не помиляюсь :)

Рост - 20-5-2004 у 10:26

Я, просто, не звернув увагу, в якому турецькомі місті те все було цього року :)
Думаю, що Київ цього ласого шматочка не віддасть нікому :)

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 14:41

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Мене якщо чесно здивувала найвища оцінка від росіян.:o


Колеги, можливо я помиляюсь, але коли підійшов час голосування Росія вже глибоко спала (у нас вже було північ, а у них то перша година), адже голосувати за "свою" не можна було.
Тому припускаю, що проголосували українські заробітчани в Москві (багатьом з них рано внеділю не треба було нароботу), Сургуті тощо.
Якщо хтось має статистику - скільки людей проголосувало в Росії, повідомте. Але, вважаю, що цифра в межах 50-60 тисяч дзвінків - підтвердження моє думки.
Ось вам і 12 балів:rolleyes:

Dmy - 20-5-2004 у 15:07

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Мене якщо чесно здивувала найвища оцінка від росіян.:o

Колеги, можливо я помиляюсь, але коли підійшов час голосування Росія вже глибоко спала (у нас вже було північ, а у них то перша година), адже голосувати за "свою" не можна було.
Тому припускаю, що проголосували українські заробітчани в Москві (багатьом з них рано внеділю не треба було нароботу), Сургуті тощо

Ми, здається, не спали і о другій, не те що о першій.
До того ж так випливає, що аборігени в Росії ходять на работу по неділях - здоров'я заробітчан бережуть. Доречі, котра година була під час голосування в Сургуті? :D
Тай минулого року чомусь картина російського голосування була не такою оптимістичною.

Мені це інше запитання підказало. Чи не має хто лінку на результати голосування (не тисячи - просто розподіл місць - те що було на екрані) по кожній країні? Сдуру в прямому етері не переписав, а тепер розумію, могло би знадобитися для дослідів.

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 15:39

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Ми, здається, не спали і о другій, не те що о першій.
До того ж так випливає, що аборігени в Росії ходять на работу по неділях - здоров'я заробітчан бережуть. Доречі, котра година була під час голосування в Сургуті? :D
Тай минулого року чомусь картина російського голосування була не такою оптимістичною.


Колеги з Росії мені пишуть, що росіяни в більшості таки спали. Саме через те, що не могли нічого вирішити своїми дзвінками. В крайньому випадку лягали, подивившись на "свою".
З мого повідомлення не випливає, що аборигени в Росії ходять на роботу по неділях, а те, що в інший день наші заробітчани ще мусіли б подумати лягати спати чи ні.
А щодо Сургуту і Нового Уренгоя - поспілкуйтесь з кимось звідти. З кимось, хто не був в Україні більше року (на відміну від тих, хто в Москві). Дізнаєтесь, як вони за Україною сумують і зрозумієте, що вони могли б і не лягати.
А вторік ... Ви коли Пономарьова почули, хотіли за нього голосувати? Тим більше, що вторік не було телефонних дзвінків.

Captivitas - 20-5-2004 у 15:54

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Мені це інше запитання підказало. Чи не має хто лінку на результати голосування (не тисячи - просто розподіл місць - те що було на екрані) по кожній країні? Сдуру в прямому етері не переписав, а тепер розумію, могло би знадобитися для дослідів.


http://www.mainhill.wallst.ru/eurovision/2004/score.htm

Але обов"язково поділіться висновками :D

Dmy - 20-5-2004 у 16:04

Дякую! Те, що треба. Ще й півфінал на додачу.

Ivanko - 20-5-2004 у 20:03

Я чув, що сьогодні у Верховній Раді підносилося питання про Євробачення 2005 у Києві. Було кілька пропозицій, одна з них мені дуже сподобалася: збудувати сучасний концертний зал на Лівобережжі. Які ваші думки?

Якщо че лише чутка, то поправте мене.

Captivitas - 22-5-2004 у 14:44

Російський погляд на наш успіх:

" ... Для нас же победа Русланы имеет особое значение: в который уж раз оказывается, что импортированная из Украины музыка нагло побеждает российскую. Сперва россияне узнали, что рок на украинском может быть ничуть не хуже, а то и лучше русского - когда в Россию привезли "Вопли Видоплясова" и "Океан Эльзы", затем - что украинцы делают отличный рэп ("Танок на Майдани Конго" etc.), а в прошлом году самыми популярными в России поп-артистами стали все та же Верка Сердючка и украинская "Виа Гра". Более того - всерьез рассматривался вариант, что в Стамбул от России поедет кто-нибудь из них. Теперь уже нет причин сомневаться, что Сердючка вполне могла бы занять на "Евровидении" даже и первое место: она делает то же самое, что Руслана, но еще смешней, ярче и увлекательней. И уж точно заметней. Беглый опрос всех, кто смотрел в эту ночь "Евровидение", показывает, что больше других запомнились турецкие участники, сыгравшие развеселый ска, и как раз Руслана. Если это и есть новая европейская мода, то в следующий раз нам нужно непременно слать Сердючку или хотя бы "Дискотеку Аварию". Они уж точно всех сделают. " ("Известия" ) Докладніше

fish - 22-5-2004 у 17:18

Ну да. Вони нас "здєлають" на нашій території нашою ж Сердючкою. Ха-ха-ха.