Форум Рідного Міста

Скільки разів заглядали до Конституції?

Олександр Ганущин - 18-6-2003 у 12:09

Готуючись до іспиту вчора прочитав знову Основний Закон (третій чи четвертий раз за життя). І пожалкував, що не мав спеціалізованого предмету у вищій школі з конституційного права. Нагадалися американські фільми, де конституційними правами громадян козиряють всі від мала до велика. Вважю, що з них таки слід брати приклад

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 12:13

Ти ментові про права скажи. Він тобі їх знаєш куди запхає?
В нас система законів протирічить конституції. Головним порушувачем прав людини є держава.

Легше стане якщо ти знатимеш права?

Олександр Ганущин - 18-6-2003 у 12:27

Знання це в будь якому випадку сила. А міліціонеру завжди знайдеться що сказати, якщо підійти до цього питання з розумом. Не все так зле, і на державу не треба. Яке суспільство така і держава. А конституційні права та обов'язки знати треба

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 12:46

Чому на державу не треба? Офіційно найбільшим порушником прав людини завжди є держава.
Але чи знає держава права людини? Знає безперечно. Але порушувати мусить через недосконалість суспільства та провової бази.

Таким чином Знаєш ти права чи ні - поки держава не дасть тобі змоги їми користуватись, нічого ти не зробиш.
Хоч знати їх, звісно, треба.

Odarka - 18-6-2003 у 15:30

Закони ти права існують для того, щоб ті хто їх знає найкраще змогли як найкраще (вибачте за тавтологію) їх порушувати.

Олександр Ганущин - 18-6-2003 у 15:31

А таки знати треба !!!

Odarka - 19-6-2003 у 13:27

Знати треба все! Але чомусь я колись знала конституцію напмять (коли здавала конституційне право), а тепер нічого не памятаю і ніби память не куряча...

Користувач Олесь - 3-7-2003 у 14:29

Хто не встиг прочитати Конституцію, це ще можна зробити тут:

http://www.centrmia.gov.ua/docs/konstit.htm

Юрій Сєров - 3-7-2003 у 15:10

На спеціалізованому курсі у вищій школі ми вивчали тільки права громадян

rost - 3-7-2003 у 21:04

Про знання прав:
Один поважний добродій, громадянин США, який на своє нещастя розмовляв українською мовою, був затриманий співробітниками ДАЙ трохи після опівночі десь на Зеленій, між Сиховом і кільцевою. Він управляв автом без двоступінчасто оформленого доручення(Олесь, ahtung!). Тобто доручення було, але не було якоїсь мари з ДАЙ. Після пропозиції заплатити $20 і ввічливої відмови, aвтомобіль був відправлений на штрафмайдaнчик. Місце досить відлюдне, година пізня. Наш добродій, запитав, чи не мiг би хтось з шановних офіцерів його підвезти бодай до люднішої вулиці. Додав, що в Америці авто забирають тільки у п"яних, а водія підвозять або додому, або викликають йому таксі. Тут "офіцерів" пройняло. "А, то ти ще й п"яний." Його State Michigan Driver's Licence було вилучено, повезли чоловіка, я не знаю вже куди, бо то з його слів. Фак той, що там було повно бомжів і дуже смерділо блювотиною. Наш добродій відчув, що це вже занадто і почав вимагати сконтактувати його з американським косульством. Ця ідея "офіцерам" дуже заімпонувала. "Микола, тут один консула хоче". В двері просунулася червона, масна пика, від якої несло перегаром і часником. -"Ну я консул. Ги-ги ги-ги-ги...Икх-х-х-г." Бомжі почали ворушитися і проявляти інтерес до свого незвичайного сусіда... Десь за годину пика "консула" показалася знову і сказала, що через кілька годин "арештанта" повезуть на тест на алкоголь. "Арештанту" також дали зрозуміти, що за $100 він отримає своє життя i driver's licence назад з доставкою до готелю. Цього разу пропозиція була негайно прийнята.

Користувач Олесь - 4-7-2003 у 15:56

Цитата:
Першим відправив користувач rost
Його State Michigan Driver's Licence було вилучено...


Ну хто ж їздить по Україні з америцькими правами. Я спеціально тримаю рідний "Permis de conduire" на такі трафунки. Тоді як навіть і зупинять - авто українське, права українські, доручення є, ну нема тимчасового техпаспорта. А взагалі іноземцю то проблема, кожен поліцай на дорозі старається урвати, як взнає, що ти з-за кордону. Мені стільки розказували люди, які їздили автами до України (а ще й як то авто на іноземній реєстрації) про то, що творять представники закону на дорогах - то просто жах. Але це вже питання для розгляду в іншій темі форуму, от хоча б про туризм, який би Україні не зашкодив. Але наслухавшись таких історій, який іноземець захоче їхати до України? :(

rost - 4-7-2003 у 22:52

Я згідний, що іноземному туризму ця ситуація не сприяє. Але простий громадянин України в ще гіршій ситуації. Бо чим реально цей американець рискував. Ну найбільше просидів би до ранку з бомжами. Я впевнений, що "офіцери-консули" би до ранку теж протверезіли. Ну найгірше би driver's licence десь занапастили. Поїхав і забув, як страшний сон.
А коли нема куди їхати? Що з того, що є конституція і права, якщо ті, хто має охороняти твої права, чи не найчастіше їх порушують.